Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Tue Mar 20, 2018 8:29 am

pertla wrote:To vi face,mi smokljani drkamo,al kad zena nije kuci
Koja žena? Nemoj sad, vidiš da nas je čovek, da ne kažem gospodin, pročitao i profilisao iz prve. Da je provalio da smo poslednji put žensko uhvatili za ruku onomad kad nam je ćerka mamine drugarice čestitala rođendan u gradu, jer smo slučajno naišli na njih dok nas je mama vodila u Deltu da nam kupi neki lep pulover.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Tue Mar 20, 2018 9:02 am

Image

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Девојке, жене

Postby Занемарујем тактику » Tue Mar 20, 2018 10:58 am

Хајка брате већ сам те једном питао на некој другој теми шта радиш овде међу навијачима, пропалицама, портирима, дркаџијама, нејебачима, ниси ми одговорио. И како стигнеш да нас овде просветљујеш на свакој теми, док у исто време тргујеш крипто валутама, јебеш добре пичке, познајеш све бизнисмене у Србији (чак и цртаче обрва), тренираш итд? Мислим да администрација треба да ти отвори неку посебну тему, нешто типа хајка просветљује, хајкино саветовалиште за пропалице и портире...
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Tue Mar 20, 2018 11:47 am

Хајка лижеш ли ти пичку?!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Девојке, жене

Postby Gazda Drki » Tue Mar 20, 2018 1:57 pm

хајка wrote:
pertla wrote:kakve ste face


Kakav si pravi muskarac.

Bas bih voleo da vidim ove postene kad bi im se naguzila neka riba kako bi ih odbili i otisli u zagrljaj svoje supruge.



Za takve ribe je Ziva Bard pricao da ih je dovodio u stan cekao da se skinu a onda oterao u picku materinu :mrgreen:

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 4:20 pm

Odlicne su vam fore i fazoni i Ziva Bard lazov ali niko ne prica o sustini. Pustite vi mene kakav sam ja i sta sam, nego ajmo o temi razgovora ovde a to je - monogamija. Vi je branite i smatrate da je izvodljiva a ja vam iznosim cinjenice kako nije niti je ona prirodna i normalna. I naucnici su priznali da je ona ideal, ali nije stvarnost. Milionima godina muskarci zive na jedan nacin, a poslednjih 60 godina na ovaj i jel to po vama prirodno? Jel po vama normalno da spavate sa jednom zenom do kraja zivota?

Recimo da ste poznat fudbaler, i imate sve sto ide uz to, pare, slavu itd. Na putovanju ste i u hotel vam salju drugari 2 super modela. Vi ih odbijate i idete na viber da pricate sa zenom kako je volite i kako verujete da vas je kosmos spojio ili ih odvaljujete od kurca? Naravno da je opcija B u pitanju. Dakle, sve je pitanje mogucnosti, a ne ideala.

I moja baba veruje da je Novak zlatan momak koji je sa Jelenom od srednje skole i da je to prava ljubav :mrgreen:

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby Tilt » Tue Mar 20, 2018 4:44 pm

Dođe čovek u malo zrelije godine pa zna šta je za njega vredno. Ti si očigledno zaglavio u nekim kao đet set krugovima u kojima važe neke druge vrednosti.

Zašto potenciraš to sa jednom ženom do kraja života. Pa valjda ima i nekog života pre braka. Proba čovek svašta nešto pa mu se samo javi šta ga zanima. A onda shvatiš da je seks samo jedan segment porodičnog života (ako takvom težiš). Nikako da je zanemarljiv, ali daleko od toga da se sve na to svodi. Ja sam našao ženu koja mi najpribližnije odgovara (idealne nema) i znam šta mi to predstavlja. Ne bih zbog kratkotrajne avanture to uopšte dovodio u pitanje. Kad skontam da je neka bacila oko, da se zainteresovala, to mi je ko da sam je naguzio. Da li će se to promeniti za nekih deset godina, nemam pojma i ne razmišljam o tome.

Ja tvoj stav ne osuđujem. Apsolutno da ne delimo svi iste vrednosti i nemam nikakav problem sa tim da neko živi kako si to ti opisao. Ali me ne fascinira jer ne traži nikakvu nadljudsku sposobnost. To može svako, kao i da se napije, potuče, ukrade itd.

I jako je važno da čovek pronađe sebe, ko je i šta je. Ukoliko nisi svestan čemu težiš upadaš u začarani krug gde se granice samo pomeraju. Danas ćeš dostići nešto što si želeo, ali ćeš onda otkriti da ima još nešto bolje, više itd. pa ćeš onda da se osećaš loše što to ne poseduješ i onda dalje i dalje sve dok se ne osvestiš. A neki se i ne osveste.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 4:56 pm

Tilt, svaka cast na odgovoru. Takve ljude cenim. To sam i ja nekada radio, nisam varao samo zato jer nisam hteo da rizikujem da izgubim devojku koja mi je u tom momentu znacila. Dakle, to ne znaci da nisam imao zelju da jebem druge devojke, sto opet govori da "srodna dusa" ne postoji, i da "ti si meni sve, ostale ni ne gledam" i ostale lazi koje partneri govore jedni drugima su gluposti.

Sto se tice zivota pre braka, vecina prica ono "treba isterati kera pre braka pa da si posle miran" ali to je jedna veoma naivna stvar. Prvo, u zivotu se niko nije iziveo, to su gluposti. Jedan Leonardo DiKaprio se nije iziveo, eno ga lik smislja novu zurku na jahti sa 300 super modela po ko zna koji put i ne namerava jos da stane. Dakle, svi se mi zivimo u skladu sa svojim mogucnostima i svako se izivljava sa tim skladom. Dana kad prestanes da imas zelju da zivis zivot punim plucima tog dana si se predao. Neko je shvatio svoje mogucnosti i ozenio prvu ili drugu devojku i mislio da je tako sebe obezbedio. A ima i ovih koji nisu Di Kaprio, ali samo su zenskarosi, i spavali su sa recimo 100+ devojaka i odlucili da se ozene. Da li ce se ti smiriti u braku? Nema sanse...oni su navuceni na najbolji osecaj na svetu, a to je osvajanje i skidanje nove devojke po prvi put. Sa tog osecaja se najteze skida. Nema te zene koja ce ga smiriti.

I jos nesto, nemamo svi isti libido. Nekome seks manje a nekome vise znaci.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Tue Mar 20, 2018 5:16 pm

Ok svako ima pravo da misli svojom glavom i da zivi svoj zivot i oko toga ne vredi raspravljati. Ali kad neko kaze da muskarci hiljadama godina zive na jedan nacin gde idu po selu i jebu sve sto stignu a da se poslednjih 60 godina sve promenilo i pojavila se monogamija zbog zakona o podeli imovine (smajlikojisedrzizastomaksastarogforuma)? Dal si ti normalan?

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Tue Mar 20, 2018 5:27 pm

Oms bio i ostao kralj foruma 8-)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 5:32 pm

SAO_Zeljin wrote:Ok svako ima pravo da misli svojom glavom i da zivi svoj zivot i oko toga ne vredi raspravljati. Ali kad neko kaze da muskarci hiljadama godina zive na jedan nacin gde idu po selu i jebu sve sto stignu a da se poslednjih 60 godina sve promenilo i pojavila se monogamija zbog zakona o podeli imovine (smajlikojisedrzizastomaksastarogforuma)? Dal si ti normalan?


Nisu jebali sta su stigli nego sta su mogli i kuci zena se ne bi zalila jer je znala da je to normalno. Ona nije smela da radi iste te stvari. Muskarci postaju monogamni pre 60 godina.

Do pre 40-50 godina muskarac koji bi jebao samo par zena u toku celog braka bio bi smatran sjajnim monogamnim muskarcem od strane svoje zene. Danas ti riba prereze grkljan jer si lajkovao drugoj sliku. A da ne pricamo da se raskida zbog recimo odlaska na pice sa drugom ili poljupca.

Popricajte sa svojim babama na temu da li je deda svrljao okolo. Opsuje ga malo, kaze jeste uhvatila sam ga par puta i boli je dupe, ne opterecuje se sa tim.

Koliko ste primera culi razvoda izmedju babe i dede tj ljudi te generacije? Ja iskreno ni jedan u zivotu. Bilo bi zanimljivo i naci neka resenja za razvode do pre 40-50 godina i koliko bi tamo nasli rec "preljuba" kao razlog, verujem skoro nikako osim ako nije u slucaju da je muskarac zavoleo i otisao da zivi sa drugom zenom.

Danas zivimo u vremenu gde muskarac prebija zenu zbog ljubomore, pa ako ima pistolj presudi i njoj i sebi, u vremenu gde su razvodi 1:1 sa vencanjima, gde su zene bolesno ljubomorne, sujetne, nesigurne itd.. Sve to jer smo neiskreni prema sebi i partnerima i prema vremenima u kojim zivimo.

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby подвала » Tue Mar 20, 2018 6:25 pm

Meni se kenja kad vidim da neko pise u fazonu danas je ovako, a pre je bilo onako, nisu ovo ili ono. Pa moje babe i dede, njih cetvoro imaju 12 brakova zajedno. Doduse, pola od toga spada na jednu osobu. :D A ta osoba je rodjena 1904. , mog oca opravio s 48, sa sestom zvanicnom zenom, koja je bila mladja od njega 21 godinu. Nezvanicno, sramota me da pisem, jer em mi ne bi verovali, em takva doza bezobrazluka se i danas jako retko vidja..

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Tue Mar 20, 2018 7:05 pm

Хахахаххаха...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Девојке, жене

Postby само јако » Tue Mar 20, 2018 7:22 pm

Колико је вама досадно кад се убеђујете и око ове теме ...неко би појебао све живо ,неко неће да вара жену коју воли, поштује и крај приче , неком то буде један период па после почне итд .
Ово што каже човек напушио га ортак кад је преварио рибу а овај се смеје ,откуд ти знаш да ли је то за смех или је човек био у праву ?
Присуствовао сам ситуацији кад ортак ортаку каже " Онакву девојку вараш са оваквом курветином,како те није срамота" и био у праву тотално ,не може ни физички да јој присмрди а о моралним стварима је смешно и причати и сад ти треба да сјебеш везу или брак због неке кураве која мења курчеве ко ти чарапе или да не сјебеш али гледају те људи а ти тако понижаваш ту твоју девојку која је прошла са тобом свашта .Плати курву ако мораш поштеније је .
Различити људи различите ситуације ,некад је боље овако а некад онако .

User avatar
ashatoraman
Posts: 68
Joined: Tue Apr 05, 2016 9:32 pm

Re: Девојке, жене

Postby ashatoraman » Tue Mar 20, 2018 7:36 pm

Evo i ja da dam doprinos ovoj temi:

Mene je pre mesec ipo dana ostavila devojka posle 5 godina veze, ono riba za zeniti (prvi sam joj),lepa, kulturna,skolovana,nije ljankase ma sve top. Trpela je sva moja sranja i uvek bila tu za mene. Jednostavno joj je puko kurac vise za moje probleme sa porocima i drustvom i napustila me. Ja sam je zvao prve dve nedelje svaki dan, smarao je da se pomirimo ali samo sam jos vise pogorsao stvar. I onda mi se zivot promenio bas dosta, da ne kazem za 180 stepeni. Batalio kocku, batalio gudru, alkohol sveo na minimum,uplatio teretanu,poceo zdravo da se hranim i da treniram, shvatio sam gde sam se zajebo i sta sam izgubio, necu da lazem ali da je tesko tesko je, ceo dan svaki dan samo mislim o njoj i trpim. Videcemo sta ce da se desi, ne nadam se previse da cu da je vratim-pokusacu pa sta bude, zivot ide dalje.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Девојке, жене

Postby Nexon » Tue Mar 20, 2018 7:45 pm

Уплаших се да ово није Чомбо када видех аватар. Али неће гром у коприве.
Све ће бити у најбољем реду. Оно што сада треба да урадиш је да се учланиш у неку од 10-15 странака на власти и Бог и партија ће те погледати а тиме и девојка.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Девојке, жене

Postby Nexon » Tue Mar 20, 2018 7:48 pm

Са друге стране можеш да кренеш да будеш рудар на крипто валутама и да јебаваш само водитељке као хајка и то сваки други дан нови ражањ и само окрећеш-обрћеш. Ујутро рудник, после сплав и само вртиш ражањ.

Image
Last edited by Nexon on Tue Mar 20, 2018 7:53 pm, edited 1 time in total.

User avatar
ashatoraman
Posts: 68
Joined: Tue Apr 05, 2016 9:32 pm

Re: Девојке, жене

Postby ashatoraman » Tue Mar 20, 2018 7:52 pm



:D :D :D

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Tue Mar 20, 2018 8:12 pm

sad ce saveti da krenu, dosao si na pravo mesto :D

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Tue Mar 20, 2018 8:13 pm

Bunt wrote:
pertla wrote:To vi face,mi smokljani drkamo,al kad zena nije kuci
Koja žena? Nemoj sad, vidiš da nas je čovek, da ne kažem gospodin, pročitao i profilisao iz prve. Da je provalio da smo poslednji put žensko uhvatili za ruku onomad kad nam je ćerka mamine drugarice čestitala rođendan u gradu, jer smo slučajno naišli na njih dok nas je mama vodila u Deltu da nam kupi neki lep pulover.


:lol: :lol: :lol: Zajeban je hajka. Najveći jebač u razredu :lol:
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests