Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Fri Sep 22, 2017 8:46 pm

Док је бата био на трибини, бежали сте из јебачине кући да чујете његове животне приче :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby džile » Sat Sep 23, 2017 3:15 am

lider wrote:
džile wrote:Eee, kakvi su nekada problemi bili, na starijem foruma kad se gospodin zaljubio u udatu gospođu, pa kad je izbacio svoje probleme ođe, čovek u kurcu, ne zna šta da radi, ne pomaže belo, alkohol, kurac palac, a kako i da ne bude u kurcu, kad je na kraju morao ovde na napiše svoje muke, ništa gore, ko da ideš golom guzicom međ pjane Turke, a ostali ko hijene jedva dočekala da dele kojekakve savete... Video sam da piše još, znači sve je prošlo ok, hvala bogu :D

А кад је лик писао да се заљубио у курву а кући жена и мало дете и после одједном га нема форуму... После неко дојавио да се развео.


Jebote, tačno je ovde bilo i online rasturanja porodice iz prvog lica, a da toga nismo bili ni svesni. Najjače što je jedan dingospo odavde sačuvao, ili je bar imao sačuvano do pre par godina najjače upise na najkultnijoj temi ikada, Najgore stvari koji ste uradili kada ste bili pijani, poslao mi davno to nakon nekog riknjavanja foruma, ali eto, opšte je poznato da sam ja takve sreće da bih iz pune vreće pički kurčinu izukao, pa mi se tako ubrzo i sjebao računar, (sad bi tizla tražio smajli koji drži transparent "siroma", jebem ga u usta :mrgreen: ) ali nadam se da pobratim i dalje to ima arhivirano, pa da se objavljune u feljtonima to, počevši od onog cara iz Banja Luke kad je skočio za vreme restrikcije u sred mraka iz kade pjan, kad je baba krenula da pere ruke, pa nadalje :D

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Девојке, жене

Postby Пери » Sat Sep 23, 2017 4:04 am

Aj zajebi ti prvi peres ruke, a onaj scenario za film sa ciganima sa groblja? Dusmanin si ti stari! :mrgreen:

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Девојке, жене

Postby mungos » Sat Sep 23, 2017 11:29 am

džile wrote:Jebote, tačno je ovde bilo i online rasturanja porodice iz prvog lica, a da toga nismo bili ni svesni. Najjače što je jedan dingospo odavde sačuvao, ili je bar imao sačuvano do pre par godina najjače upise na najkultnijoj temi ikada, Najgore stvari koji ste uradili kada ste bili pijani, poslao mi davno to nakon nekog riknjavanja foruma, ali eto, opšte je poznato da sam ja takve sreće da bih iz pune vreće pički kurčinu izukao, pa mi se tako ubrzo i sjebao računar, (sad bi tizla tražio smajli koji drži transparent "siroma", jebem ga u usta :mrgreen: ) ali nadam se da pobratim i dalje to ima arhivirano, pa da se objavljune u feljtonima to, počevši od onog cara iz Banja Luke kad je skočio za vreme restrikcije u sred mraka iz kade pjan, kad je baba krenula da pere ruke, pa nadalje :D


Pohranjeno je to u arhivu na par mesta..E sad jel na kompu sto je oto brat, il na dvdijevima koje nemam gde pustiti ili je na hdd koji je umro. Ali je pohranjeno to je bitno :siroma: Znam da se fajl zove embargo :mrgreen:

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby džile » Sat Sep 23, 2017 11:44 am

A kako bi se drugačije zvao :D Peri, nažalost, sve je izgubljeno sa nekim od računara koji su mi pocrkali, tako da nam je Mungos jedina nada, uteha i spas (što znači da smo udarili kurcem o ledinu :D)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Oct 03, 2017 11:21 am

Ракинули после 7 месеци јбг мада када погледаш и боље је и тако. Класично женско просеравање, веза на даљину, наставићу да живим у родном граду..... Још када сам сазнао да се дрогирала спидом ту сам тек попиздео. Боље и овако. Одох по вињак.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Девојке, жене

Postby Barra Brava » Tue Oct 03, 2017 11:41 am

Batke wrote:Ракинули после 7 месеци јбг мада када погледаш и боље је и тако. Класично женско просеравање, веза на даљину, наставићу да живим у родном граду..... Још када сам сазнао да се дрогирала спидом ту сам тек попиздео. Боље и овако. Одох по вињак.


Ako je spid droga...

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Девојке, жене

Postby pustinjska lisica » Tue Oct 03, 2017 4:09 pm

... Онда је Баткетова бивша рина наркоман.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Oct 03, 2017 4:12 pm

Gledaj to sa vedrije strane, bar nije na belom, jer to nebi mogla da priusti pa kao i sve ostale rave na belom koje pljugaju krimosima dilerima i ostalim burzujima koji vade lobinu. Ovako bar znas da se unistavala krsom od spida za crvenu-dve.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Tue Oct 03, 2017 4:16 pm

Barra Brava wrote:
Batke wrote:Ракинули после 7 месеци јбг мада када погледаш и боље је и тако. Класично женско просеравање, веза на даљину, наставићу да живим у родном граду..... Још када сам сазнао да се дрогирала спидом ту сам тек попиздео. Боље и овако. Одох по вињак.


Ako je spid droga...

:mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Tue Oct 03, 2017 4:18 pm

хајка wrote:Gledaj to sa vedrije strane, bar nije na belom, jer to nebi mogla da priusti pa kao i sve ostale rave na belom koje pljugaju krimosima dilerima i ostalim burzujima koji vade lobinu. Ovako bar znas da se unistavala krsom od spida za crvenu-dve.


Uvek nadjemo prave reci da utesimo brata u nevolji :)

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby džile » Tue Oct 03, 2017 7:12 pm

riper wrote:
хајка wrote:Gledaj to sa vedrije strane, bar nije na belom, jer to nebi mogla da priusti pa kao i sve ostale rave na belom koje pljugaju krimosima dilerima i ostalim burzujima koji vade lobinu. Ovako bar znas da se unistavala krsom od spida za crvenu-dve.


Uvek nadjemo prave reci da utesimo brata u nevolji :)

Ko što i znaš kako je dolazila svaki dan do crvene ili dve :D

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Wed Oct 04, 2017 7:44 am

Imuđna advokatska porodica. Što bi rekao Laza u Bumerangu iz fine kuće. Ćuti dobro da je nisam ženio ide roditeljskim stopama na pravnom. :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Девојке, жене

Postby само јако » Wed Oct 04, 2017 8:41 am

Ниси јој онда требао замерити што је јела спид ,она је то да би положила испит вероватно :) ,јел знате ви колико риба узима то ђубре као кад спрема испите ,оно две ноћи пре испита нема спавања само читај и вуци ...и кажу да им све остаје у лобањи и онда оду истресу на испиту то и као прођу :) и то озбиљни факултети .

User avatar
Kox
Posts: 25
Joined: Wed Feb 03, 2016 8:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Kox » Wed Oct 04, 2017 2:27 pm

Ovo sam i ja cuo...Jos sam pored spida cuo za lika da udara amfetamine,medicinski fax u pitanju...
Teske droge i lake zene!

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby DRINK » Thu Oct 05, 2017 2:36 pm

Sve Ana-Marije su dobre pic*e. Zasto je to tako?

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Девојке, жене

Postby несуна реса » Thu Oct 05, 2017 5:22 pm

Батке после 7 месеци си тек сконто да ти риба мало "убрзана" ? :lol:
Космет је Србија !

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby CZBG » Thu Oct 05, 2017 6:20 pm

DRINK wrote:Sve Ana-Marije su dobre pic*e. Zasto je to tako?


поготово марије.. ја никад нисам срео упознао девојку која се тако зове а да није готивна

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Девојке, жене

Postby друг члан » Thu Oct 05, 2017 6:23 pm

Mislio je na jedno ime anamarija
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Thu Oct 05, 2017 6:30 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests