Игрице

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
жабац
Posts: 611
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Игрице

Postby жабац » Mon Sep 10, 2018 5:29 pm

Јел цепа неко Кантер?

kblonbg
Posts: 33
Joined: Thu Mar 22, 2018 12:15 pm

Re: Игрице

Postby kblonbg » Tue Sep 11, 2018 2:43 pm

жабац wrote:Јел цепа неко Кантер?


Cepa cepa i to1.6

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Игрице

Postby losvolocos » Tue Sep 11, 2018 4:46 pm

gilajdza wrote:Moze i narodna verzija PES 2019, ne mora original. 8-)
Dajte neki link...?




Nema narodne verzije i ko zna kada ce i biti .

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Игрице

Postby Rođaci » Tue Sep 11, 2018 6:16 pm

meni demo savršen, konačno fudbal kakav želim, ali kažu ljudi da se full igra mnogo razlikuje od dema, tako da je nisam uzeo
jebeni Japanci, isto to su uradili i prošle godine

vidi na Gamivo, CDKeys, G2A...

User avatar
жабац
Posts: 611
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Игрице

Postby жабац » Tue Sep 11, 2018 8:53 pm

kblonbg wrote:
жабац wrote:Јел цепа неко Кантер?


Cepa cepa i to1.6

Да, да, само 1.6.Милф и неке румуне шурим, увек има људи, јбг има и читера ал их чисте.Ја почо поново после 100 година, сад сам мање више редован.

kblonbg
Posts: 33
Joined: Thu Mar 22, 2018 12:15 pm

Re: Игрице

Postby kblonbg » Thu Sep 13, 2018 9:15 pm

жабац wrote:
kblonbg wrote:
жабац wrote:Јел цепа неко Кантер?


Cepa cepa i to1.6

Да, да, само 1.6.Милф и неке румуне шурим, увек има људи, јбг има и читера ал их чисте.Ја почо поново после 100 година, сад сам мање више редован.


Ja peglam na matora ekipa. Tu sam i admin pa se trudim da server bude kolko tolko cist

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Игрице

Postby Swallow » Thu Sep 13, 2018 9:56 pm

жабац wrote:Јел цепа неко Кантер?


+1
Nekada davnooo sam bio toliko sluđen da sam putovao iz Užica do Beograda da bih odigrao turnir u KGB-u, jer tada ovde gotovo da nije postojala igaonica gde si mogao da pucaš na netu a da ti ping ne skače na 800, inače imam desetine regionalnih turnira u cs-u i nekada sam ga zaista dobro peglao, primera radi na nepoznatim serverima sam redovno dobijao banane to je bilo kao dobar dan :lol: A, sada uletim jednom u par meseci ili par godina na pola sata, jer ne znam više da li postoji bar jedan normalan server kao što je nekada bio beotel i tehnikom npr gde je uvek blejala do jaja ekipa i gde naravno nije bilo mrtvih čitera, pa ako znate takav neki server da postoji i da vi pikate tu javnite mi rado ću vas se pridružiti, možemo i neki cw da opalimo da se vratim u dane :D

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Игрице

Postby Swallow » Thu Sep 13, 2018 10:52 pm

I, da kad smo već kod igrica...


Ima li još neko da cepa Dotu 1 ? :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Игрице

Postby Rođaci » Thu Sep 13, 2018 10:59 pm

izašao FIFA19 demo

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Sep 14, 2018 5:29 pm

Swallow wrote:I, da kad smo već kod igrica...


Ima li još neko da cepa Dotu 1 ? :mrgreen:

Ja sam presao na dvojku kada vise nisam znao da instaliram patcheve i jedva sam se navikao, ali barem sama igrica radi update, ne moras ti da se patis. Sada ne bi igrao keca da me teraju. Inace sam bas voleo da igram wacraft 3 ft. Isto kao i Swallow zaludjivao se tim turnirima i glupostima. :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Fri Sep 14, 2018 5:53 pm

Igrao ja dotu 1 dok mi se zena nije porodila,sad ne smem ni da pitam :)g

Igrao sam na eurobattle.net,medjutim tamo su nabudzili neki novi patch koji nisam uspeo da namestim iz prvog puta a posle nisam ni pokusavao
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Sep 14, 2018 11:30 pm

Ja sam isto jedno vreme batalio dok mi je dete bilo jos malo, sad sam se vratio na staze stare slave. :mrgreen:
Nadji nekog da ti instalira dotu 2, sve sam apdejtuje, ti ne moras znati nista. Tesko je navici se u pocetku, ali udjes u fazon vremenom.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Sat Sep 15, 2018 12:07 am

:D kontam da sam medju prvima u srbiji igrao dotu 2 jos dok nije zvanicno izasla,dobili smo neke beta kljuceve preko ko zna kojih kanala,vec sam i zaboravio.

Probavao sam nekoliko puta posle toga,i brzo se priviknem,bude to korektno 4000-5000 mmr,ali me je nekako brzo smarala,dotu sam poceo da igram u drustvu i nekako me to sve vezivalo za keca,pa sam se vracao.nekako mi je "laksi" za igru,ma koliko to nelogicno zvucalo,i manje me je opterecivalo
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Sep 15, 2018 1:20 am

Ja igram uglavnom sa likovima koji su peglali dotu 1, ja sam trenutno na 4 500 mmr, tako da smo tu negde. :mrgreen:

majasno
Posts: 51
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: mongolija

Re: Игрице

Postby majasno » Tue Sep 18, 2018 10:59 am

Dotu 2 batalio pre par meseci, najbolji potez u zivotu, pritisak mi se vratio na normalu, a stresa nikad manje... Obicna dota se igrala uglavnom u lanu ( pricam o vremenu pre garene , tad je nisam ni igrao) , pa nije bilo klinaca mentola kao u dvojci, vec cim neki mali pacov jede govna jednostavno odes u drugu sobu i izbijes mu par zuba i stvar je resena... Sada u doba interneta svaki mentol je sigurno ususkan u svoju sobicu i zato je dual mid,fidovanje,jebanje majke itd. svakodnevna pojava ... Zato sam i batalio dvojku , iako mi je mmr bio vise nego dobar ( Divine 3 u season 1 sa ovim novim rankovima, posle toga nisam ni igrao ). Kao prvo , ako neces da unistis partiju , moras igrati supporta jer retardirana ruska deca moraju igrati ili mid ili kerija, i onda se uglavnom pokolju medjusobno, onda ja pokusavam da spustim loptu i nagovaram ih da se smire, i na kraju uglavnom ne uspem... Evo je zadnja partija ,morao sam da je uslikam za uspomenu, prvo su se OD i Invoker poklali oko mida, ja nagovorim OD-ja da dodje gore i kazem mu da cu ga ja supportovati, onda WK retard odlazi u sumu dok LC retard fiduje huskara na offlane zato sto wk nije hteo da ga supportuje... Razneo tastaturu od zid, obrisao govno od igre i osecam se mnogo bolje..

Image
dan posle spida

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Игрице

Postby idemoo » Tue Sep 18, 2018 11:44 am

Не можеш побећи од токсичних руса, фурају свој фазон пишу ћирилицом, не комуницирају са другим члановима тима, уживају у томе да ти сјебу партију. Није ми јасно што им не направе сервере само за њих па нек се кољу међу собом. Мислим да нема већих гована од руса

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Игрице

Postby zizou » Tue Sep 18, 2018 12:15 pm

жабац wrote:Јел цепа неко Кантер?
Ја купио цс го на стиму два пута га упалио нисам. Све ме то сморило. Никад више узбуђење ко некад

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Sep 18, 2018 12:30 pm

Hahahaa ja sam isto zamrzeo Ruse zbog dote. Ja sam mislio da nema tih problema u divine ranku. Meni isto dota jede dzigericu, ja sam isto kontao da je batalim ali me ubija dosada a ni jedna druga igra mi se ne igra. Drugi vid zabave je alkohol i gudra, bolje ipak da se nerviram zbog dote.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Игрице

Postby Swallow » Fri Oct 05, 2018 1:57 am

Jel zna neko kada će otprilike moći da se skine PES 2019 ?

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Игрице

Postby Grobar do groba » Sun Oct 07, 2018 11:29 pm

Nema tu pravila,dok se ne probije ono sranje od DENUVO zastite,to moze da se desi koliko sutra,a moze da bude za 5 meseci tek.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests