Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Серије

Postby друг члан » Mon Mar 23, 2020 10:08 pm

несуна реса wrote:Нигде нисам написао да нисам чуо , него једноставно нисам имао времена за серије ... Сад могу да се посветим свим серијама и филмовима да погледам :mrgreen:

:mrgreen:
Choose Life

fenian
Posts: 27
Joined: Tue Feb 23, 2016 12:58 pm

Re: Серије

Postby fenian » Tue Mar 24, 2020 12:24 am

Кум Жоржо wrote:The end of the fucking world, vrhunska u svakom segmentu! Ne znam da l ste je spominjali prije. 8 epizoda po 20min.


https://www.imdb.com/title/tt9446688/

Isti lik radio,ako nisi gledao rokaj, nema greske.

niloas
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Серије

Postby niloas » Wed Mar 25, 2020 7:31 pm

https://m.imdb.com/title/tt8332438/
Све пропоруке за ову серију 9/10[/quote]
ima li iko torent za ovo :?:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Серије

Postby друг члан » Sat Mar 28, 2020 8:05 am

Руска мини серија Батаљон од 4 епизоде, препорука. Ради се о заузимању аеродрома Слатина у Приштини 99е. Има мало филмског претеривања , али сасвим коректна
Choose Life

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Серије

Postby жабац » Sun Mar 29, 2020 6:49 pm

Aј подајте ако можете неки торент за Наркос С02, Ја све што сам нашао не одговара овим преводима што има да се скину. Јбг, кад су на глупом Нетфликсу турили само превод за прву...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Sun Mar 29, 2020 11:05 pm

Morali su pedersku scenu i u juznom vetru da ubace dzaba je...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Mon Mar 30, 2020 9:14 am

Koja je tvoja teorija u vezi sa tim? Oće da smanje broj stanovnika?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Mon Mar 30, 2020 11:04 am

Počeo sam da gledam seriju “Devs”. Serija dosta podseca na “The Leftovers”. U opisu serije stoji da neka riba istrazuje nestanak, svog decka koji ima veze sa IT kompanijom u kojoj u radili. Ovo je u sustini tacno, ali prica deluje mnogo dublja, posebno oko onoga na cemu radi ta IT kompanija. Ponavljam, licni utisak je da podseca na “The Leftovers”, ima te spore momente i malo je onako uznemirujuca.

Od poznatih glumi Nik Ofereman (legendarni Ron Svonson iz Parks and Recreation) i to ima dobru transformaciju. Uglavnom izaslo pet epizoda od osam kojih ima. Ne znam da li se sve zavrsava u ovih osam epizoda ili ce biti jos sezona.

https://www.imdb.com/title/tt8134186/

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Серије

Postby prcko » Mon Mar 30, 2020 11:53 am

Poceo Ozark na preporuku ortaka. Sprzio sinoc 5 epizoda po sat vremena, tako da definitivno drzi paznju. Za pederluk nema potrebe da upozoravam, to je sad ko ISO standard.

Knjigovodja iz Cikaga, porodican tip, pere lovu za meksicki kartel. 3 sezone po 10 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt5071412/

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Mon Mar 30, 2020 12:34 pm

Кум Жоржо wrote:Koja je tvoja teorija u vezi sa tim? Oće da smanje broj stanovnika?


Da
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Tue Mar 31, 2020 11:21 pm

Мићара wrote:Morali su pedersku scenu i u juznom vetru da ubace dzaba je...

https://www.blic.rs/zabava/zbog-gej-uloge-mi-prete-cak-i-deca-nakon-sto-se-u-juznom-vetru-ljubio-sa-muskarcem/35hhyjl
:mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Wed Apr 01, 2020 6:43 pm

Прочитао сам, добар је он глумац све на страну, али чему прича?

To je dokaz koliko smo mi mala i primitivna sredina u kojoj ljudi ne razumeju šta je gluma i uloga. Ali me još više zabrinjava što vidim da je Srbiji mnogo teže palo sto je Stupar gej, nego što je korumpirani policajac - zabrinuto kaže Timotijević


Жвалиш се са дечкијем, шта сереш бре ти ступар? :mrgreen:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Серије

Postby савабјан » Wed Apr 01, 2020 8:58 pm

Daj nemoj da se zajebavamo, Stupar je jedan od najnegativnijih likova srpske krimi-dzimi kinamatografije ikad. Prava slika kako izgleda srpska policija danas. To što su ustvari mnogi drkali kurac na Stupar i smatrali da je on okej tip, pa kad su videli ovo popizdeli, neka sad drkaju kurac na pederčinu jer mu ovo sve ide uz tu ulogu koju ima. Meni je klasična nadogradnja jednog odvratnog tipa da bude još odvratniji, što sam generalno i očekivao, mada sam više mislio da će biti još i pedofil. Timotijević je pokidao u glumi, da je u Americi, oskara bi dobio. Videćemo baš šta će se desiti sa ovim momkom što se pojavio kao dobar pandur, pretpostavljam da će tu biti zaplet u trećoj sezoni. Ali kapiram da će ga ispušiti ako će seriju realno da urade kako stvarno stvari stoje u državi.

I ovaj momak što glumi Baću kida. Znači serija pogadja srž problema ovog društva. I opet će se neko ložiti na takve likove.

Cela serija pokazuje koliko je sistem ove države poremećen i ispunjen negativnim likovima. Svi do jednog su negativni likovi, jedino za Cara možeš da kažeš da nije toliko negativan, sem što je lopuža. A na njega gledaju kao idiota.

Koliko mi generalno slabo kapiramo šta valja a šta ne valja u životu, pokazuje ova serija. Pokazuje svedok saradnik od beogradakog sindikata, kada je 80% omladine kačilo stihove te pesme po društvenim mrežama i pržilo se na to. A pesma prozivka nikad jača....

U suštini, Stupar je prozivka za policiju od strane ekipe umetnika, samo što to jedan prosečan Srbin ne vidi. Čudi me da se policijski sindikat nije oglasio povodom toga i generalno te serije. Ali kapiram ako je Vučićev burazer mogao da dobijem od policije, Biković će ako se ukaže prilika duplo gore proći.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Wed Apr 01, 2020 9:20 pm

prejaki Srbi
ne smeta im to što je pandur kojeg glumi krimos u talu sa mafijom, al smeta to što je peder

Kalabrcna
Posts: 10
Joined: Mon May 27, 2019 11:56 pm

Re: Серије

Postby Kalabrcna » Wed Apr 01, 2020 10:17 pm

Smesni smo..serija je dosta jaka i realna..cudi me kako im nisu neke stvari zabranili..otvoreno predstavljanje murije kao organizatora u vezi svega,crnogorce,itd..jer je sve aktuelno..ili je sistem vec uspostavljen pa ih nije briga 8-)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Wed Apr 01, 2020 10:51 pm

Опет вређаш Србе (а рекао сам ти већ једном да не радиш то)и нацију и стање у држави и стављаш све у један кош, на основу неке серије... И клинци су у праву, хвала Богу па не подносе педерске сцене, још један доказ да нам је омладина здрава.

Шта ти мислиш дечаче да у осталим државама није полиција корумпирана, да држава свака нема људе који ће за њу да раде прљаве послове. Удари 3 пута од неки камен можда се опаметиш...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Серије

Postby навијај » Thu Apr 02, 2020 12:06 am


Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Серије

Postby Vinz » Thu Apr 02, 2020 8:30 pm

Ako неко треба да буде педер у серији,
онда нека буде пандур

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Серије

Postby несуна реса » Thu Apr 02, 2020 9:12 pm

ајде не серите више , нису требали да убаце ту педерску сцену , нити да помиљу ту изопаченост... а ви сви велики филмски критичари не једите бре говна , идите гледајте вил и грејс ...
Космет је Србија !

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Серије

Postby савабјан » Thu Apr 02, 2020 10:24 pm

Bravo pametni neka si nam rekao


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests