Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Серије

Postby rizzler » Tue Feb 28, 2017 2:19 pm

ZoranKalezic wrote:prati li ko Legion?za sad 3 odlicne epizode! preporuka



pratim ja...mindfuck :D

Rođaci wrote:
rizzler wrote:^^
to je i meni preporucilo par ljudi u ciji ukus ne sumnjam..tako da cu da pocnem ..

posle odgledanih svih sezona prljave znacke...tvrdim da je to numero uno serija sa pandurskom tematikom..posle policajca sa petlovog brda naravno :mrgreen:




ja sam završio petu sezonu upravo
ode moj omiljeni lik, baš sam se skenjao


6. i 7. sezona tek kidaju...7. narocito
dok slušamo fank lagano praznimo šank

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Mon Mar 06, 2017 11:03 am

Retko kada to cinim, ali ovde cu jos jednom preporuciti seriju "Veep", koju sam pomenuo nekoliko strana ranije. Sada sam odgledao svih pet sezona (sesta pocinje u aprilu) i mogu da potvrdim da skoro nisam gledao tako dobru komediju. Ukratko, glumi ona riba iz Sajnfelda Dzulija Luis Drajfus, koja je u seriji potpredsednica SAD sa bolesnom ambicijom da postane prva zena predsednik. OKo sebe ima tim nespospobnih i preambicioznih saradnika koji je vode u propast.

http://www.imdb.com/title/tt1759761/

Serija sa jedne strane prikazuje verno americku visoku politiku, a sa druge ima tako dobre fore i brutalne prozivke sa zestokim psovkama da je to neverovatno. Treba malo vremena da se navikne na likove, ali onda je svaka sezona brutalnija od prethodne. Dakle, nije sitkom, nema onaj smeh u pozadini, humor je brutalan bez trunke politicke korektnosti. Ako je za preporuku u skoro citave dve sezone glumi i Hju Lori, ali svi likovi su brutalni.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Серије

Postby Vinz » Wed Mar 08, 2017 6:54 pm

Boga mi Narcos bolji od Breaking-a...kakvo glumi ovaj brat, alal mu kurac...
samo mi se cini da je nekako bez nekog reda uradjeno, doduse tek sam gledao prvu sezonu...

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Серије

Postby zizou » Thu Mar 09, 2017 6:45 pm

Vinz wrote:Boga mi Narcos bolji od Breaking-a...kakvo glumi ovaj brat, alal mu kurac...
samo mi se cini da je nekako bez nekog reda uradjeno, doduse tek sam gledao prvu sezonu...

Serija je brutalna gledano iz svakog aspekta pocev od glumaca pa do kamere

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Thu Mar 09, 2017 9:11 pm

Баш брутална, најјачи утисак је у првој епизоди када Пабло набраја шта ради и где је родбина од пандура

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Серије

Postby 1748 » Thu Mar 09, 2017 9:35 pm

Meni ostale još 3 epizode Narcosa da završim seriju, čitao sam knjigu o njemu. Serija je vrhunska!
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Thu Mar 09, 2017 9:47 pm

riper wrote:Retko kada to cinim, ali ovde cu jos jednom preporuciti seriju "Veep", koju sam pomenuo nekoliko strana ranije. Sada sam odgledao svih pet sezona (sesta pocinje u aprilu) i mogu da potvrdim da skoro nisam gledao tako dobru komediju. Ukratko, glumi ona riba iz Sajnfelda Dzulija Luis Drajfus, koja je u seriji potpredsednica SAD sa bolesnom ambicijom da postane prva zena predsednik. OKo sebe ima tim nespospobnih i preambicioznih saradnika koji je vode u propast.

http://www.imdb.com/title/tt1759761/

Serija sa jedne strane prikazuje verno americku visoku politiku, a sa druge ima tako dobre fore i brutalne prozivke sa zestokim psovkama da je to neverovatno. Treba malo vremena da se navikne na likove, ali onda je svaka sezona brutalnija od prethodne. Dakle, nije sitkom, nema onaj smeh u pozadini, humor je brutalan bez trunke politicke korektnosti. Ako je za preporuku u skoro citave dve sezone glumi i Hju Lori, ali svi likovi su brutalni.

Odgledao sam do sredine druge sezone, jel postaje išta bolje? Jeste zanimljiva po prikazu politike, ali brate sve na istu foru. Svaka epizoda iskrsne neko sranje, pa peglaju situaciju i tako u krug, dosadno brate postaje.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Fri Mar 10, 2017 8:22 am

Sto se mene tice postaje, posebno poslednje dve sezone su brutalne. Opet, to je subjektivno misljenje, mozda tebi nece leci. Ali cinjenica jeste da treba svariti prve dve sezone i ja sam pravio pauze pa nastavljao. Poslednje dve sam odgledao u jednom dahu.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Серије

Postby Чомбе » Sat Mar 11, 2017 10:46 pm

Наркос је срање, много боља је она колумбијска верзија.


Него где да нађем све епизоде Сивог дома?

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Sat Mar 11, 2017 11:03 pm

Image

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Серије

Postby Џими Заказака » Wed Mar 15, 2017 8:59 pm

http://www.imdb.com/title/tt0831834/

Ako ima još neko ko sa stidom može da konstatuje da tek sada prvi put vidi ovo, neka ispravi istorijsku grešku i obavezno u jednom danu odgleda sve.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Серије

Postby жабац » Fri Mar 17, 2017 9:30 pm

Стид је нестао са ове теме са објавом како први пут у животу гледа Сиви дом и како га је сморио документарац ил шта ли и неће више да гледа.Не знам која је главица у питању ал што се мене тиче доживотна забрана писања на овој теми.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sun Mar 19, 2017 5:00 pm

završih The Shield

uf
prejebena serija
preporučujem svima

sad treba gledati neku komediju posle ove tenzije i crne atmosfere

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Серије

Postby Gomorrah » Sun Mar 19, 2017 6:05 pm

Meni je the shield nekako malo naivna, zapravo gluma je losija nego u the wire i homicide tako da su mi ove dve daleko najbolje sto ne znaci da je znacka losa serija.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Серије

Postby Brdja » Sun Mar 19, 2017 6:28 pm

Shield jedna od boljih serija koje sam gledao. Nikad brže neku seriju (pored Igre prestola) nisam pogledao. Bukvalno te vuče da gledaš epizodu za epizodom.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
oi!
Posts: 114
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:00 pm

Re: Серије

Postby oi! » Sun Mar 19, 2017 7:54 pm

Brdja wrote:Shield jedna od boljih serija koje sam gledao. Nikad brže neku seriju (pored Igre prestola) nisam pogledao. Bukvalno te vuče da gledaš epizodu za epizodom.


Pre neki dan sam zavrsio gledanje. Fenomenalna serija. Nema losu epizodu.

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Серије

Postby ZoranKalezic » Sun Mar 19, 2017 10:50 pm

ja sam tek na drugoj sezoni,za sad je bas dobra...ne jebe celavi Vik nikoga bas sam se ismejao u par situacija...samo bez spoilera molim :)
Чије овце тога и планина

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Серије

Postby Brdja » Sun Mar 19, 2017 11:54 pm

Opušteno, Vik gine u trećoj sezoni, ekipa se raspada i dolaze skroz novi glumci: jevrej, crnac, ciganin, peder i lezbejka
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sun Mar 19, 2017 11:59 pm

Gomorrah wrote:Meni je the shield nekako malo naivna, zapravo gluma je losija nego u the wire i homicide tako da su mi ove dve daleko najbolje sto ne znaci da je znacka losa serija.


jeste na momente, ali mi to ne utiče na celokupnu sliku
Homicide mi je bolja, The Wire je tu negde

prelazim na Oz, deluje dobro

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Серије

Postby ZoranKalezic » Mon Mar 20, 2017 12:43 am

Brdja wrote:Opušteno, Vik gine u trećoj sezoni, ekipa se raspada i dolaze skroz novi glumci: jevrej, crnac, ciganin, peder i lezbejka



smorio sam se u sekundi ali kad sam video sta si jos nabrojao :D ...mada opet,gej lobi shuri u svim produkcijskim kucama...nema serije bez pedera,trandze ili neceg izmedju
Чије овце тога и планина


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Пери and 31 guests