Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Серије

Postby жабац » Mon Oct 16, 2017 12:04 pm

svuda.prisutan wrote:
жабац wrote:Јебале вас серије које немају превод.
Shameless imas online (ako si mislio na tu seriju).

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ma jok, mislo sam na ovu Netflixovu Mindhunter.Jel bese taj Black Mirror ona kad premijer jebe svinju u prvoj epizodi?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Mon Oct 16, 2017 12:06 pm

jes

milutin
Posts: 29
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:51 pm

Re: Серије

Postby milutin » Wed Oct 18, 2017 2:42 pm

Moze neko link za gomoru i odogovarajuce titlove?

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Серије

Postby Swallow » Fri Oct 20, 2017 1:40 am

Ima li srpskih titlova za suburru, jebeni žabari toliko brzo pričaju da i sam prevod ide prebrzo i ne mogu da pohvatam sve u pm.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Oct 21, 2017 2:30 am

Moze neko da okaci torrent link za celu trecu sezonu Fargo, mrzi me jebavati se da skindam jednu po jednu epizodu a ne mogu naci nigde u kompletu?

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Mon Oct 23, 2017 11:13 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Moze neko da okaci torrent link za celu trecu sezonu Fargo, mrzi me jebavati se da skindam jednu po jednu epizodu a ne mogu naci nigde u kompletu?


Ne znam za torent, ali ako gledas online imas na serijesad, odlicno sljakaju i sve su HD.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Mon Oct 23, 2017 3:14 pm

A i mozda bolje da ne gledas trecu sezonu, zivo sranje :mrgreen:

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby lost&found » Mon Oct 23, 2017 6:42 pm

ultra mentalitet wrote:A i mozda bolje da ne gledas trecu sezonu, zivo sranje :mrgreen:

aj taman nek potvrdi jos neko da ne vredi, ionako me mrzi da gledam, pa ako je ovo vecinsko misljenje, da precrtam to kao opciju.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Серије

Postby BTS » Mon Oct 23, 2017 6:58 pm

Meni je treca isto sranje. Znam gomilu ljudi koji nisu ni odgledali sezonu do kraja, jer je bas smece.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Mon Oct 23, 2017 10:13 pm

Ništa nećeš propustiti, meni je i druga đene đene, ali treća je kurac, a imali su i zanimljivu priču i zanimljivog lika Vargu, ali džaba. Ne treba posle prve sezone snimati ništa što je dobro, pa to ti je.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Oct 23, 2017 10:16 pm

У тој трећој сезони Фарга(која јесте тешко срање) игра глумац који глуми и сад у овој Брегогрлћевој Сенке над Балканом (потпуно невероватна прва епизода), и ту глуми овог лика:

http://politikin-zabavnik.co.rs/pz/tekstovi/covek-sa
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Oct 23, 2017 10:21 pm

Meni je recimo druga sezona bolja od prve, ali mislim da cu trecu preskociti jer vidim da vas ima dosta nezadovoljnih. Gde ima da se skine treca sezona Gomore? Ni nju ne uspevam da nadjem na torrentima a nema je na popcornu. I da li je izasao prevod za nju?

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Mon Oct 23, 2017 10:32 pm

Кудрави Гаучос wrote:У тој трећој сезони Фарга(која јесте тешко срање) игра глумац који глуми и сад у овој Брегогрлћевој Сенке над Балканом (потпуно невероватна прва епизода), и ту глуми овог лика:

http://politikin-zabavnik.co.rs/pz/tekstovi/covek-sa

Kakva je ta Senke nad Balkanom, jel vredi?

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Oct 23, 2017 11:05 pm

Па мало ми безвезе да ти пишем, погледај. Мислим, мени дефинитивно није жао што сам погледао прву епизоду, оно је лудило шта све ту има. :lol:

http://www.pregledaj.net/senke-nad-balkanom-2017-epizoda-01_768e6cf52.html

Spoiler:
Замисли једно пет епизода комбинације Бордвок емпајера и Пики блајндерса набијених у сат и нешто прве епизоде. Притом брутално ,али брутално добро скинут фазон, кадрови, музика, фотографија... лудило. Све има јеботе, голе сисе севају у првом минуту серије фазон.. па имаш геј аферу, па руску мафију, па МАКЕДОНСКУ МАФИЈУ :lol: , па шверају морфијум, па има гето неки који се зове Јатаган мала значи оно су невероватне сцене, исто као да гледаш Табу или Пики блајндерс, само уместо оног сленга имаш наш сленг и цигански, укратко у првој епизоди има неколико карања, убиство попа одма на старту, сисе икс пута, леш стар десет година комада један и једна женска одсечена глава. Све то и има и Павелић. Набили су цео фазон тих серија и рекли ево ово ћете сад да гледате, мислим стварно не знам како надмашиш одсечену главу у првој епизоди :lol: .
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Серије

Postby BTS » Mon Oct 23, 2017 11:12 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Meni je recimo druga sezona bolja od prve, ali mislim da cu trecu preskociti jer vidim da vas ima dosta nezadovoljnih. Gde ima da se skine treca sezona Gomore? Ni nju ne uspevam da nadjem na torrentima a nema je na popcornu. I da li je izasao prevod za nju?
Treca sezona izlazi u novembru tek.
Sad je Netflix izbacio novu seriju Suburra. Ali jos uvek nema prevod nigde.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Oct 23, 2017 11:22 pm

Video sam da komentarisete na temi filmovi, ali sam mislio da pricate o Gomori. Hvala u svakom slucaju.
Inace krenula danas na foxu i nova sezona Walking Dead.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Mon Oct 23, 2017 11:52 pm

Кудрави Гаучос wrote:Па мало ми безвезе да ти пишем, погледај. Мислим, мени дефинитивно није жао што сам погледао прву епизоду, оно је лудило шта све ту има. :lol:

http://www.pregledaj.net/senke-nad-balkanom-2017-epizoda-01_768e6cf52.html

Spoiler:
Замисли једно пет епизода комбинације Бордвок емпајера и Пики блајндерса набијених у сат и нешто прве епизоде. Притом брутално ,али брутално добро скинут фазон, кадрови, музика, фотографија... лудило. Све има јеботе, голе сисе севају у првом минуту серије фазон.. па имаш геј аферу, па руску мафију, па МАКЕДОНСКУ МАФИЈУ :lol: , па шверају морфијум, па има гето неки који се зове Јатаган мала значи оно су невероватне сцене, исто као да гледаш Табу или Пики блајндерс, само уместо оног сленга имаш наш сленг и цигански, укратко у првој епизоди има неколико карања, убиство попа одма на старту, сисе икс пута, леш стар десет година комада један и једна женска одсечена глава. Све то и има и Павелић. Набили су цео фазон тих серија и рекли ево ово ћете сад да гледате, мислим стварно не знам како надмашиш одсечену главу у првој епизоди :lol: .


Генерал Петар Живковић, звани у народу Пера Педер, је историјска личност и педер. Много пре тих година не које се серија ослања, убиство Стјепана Радића и касније, је био под истрагом у војсци због хомосексуализма. Изузетно обавештен човек који је имао своју улогу у обарању Црне руке и Аписа, врло одан краљу Александру.

Мустафа Голубић, историјска личност, члан Црне руке, велики поштовалац Аписа, иако муслиман из Херцеговине српски добровољац у Првом Балканском рату и Првом светском рату, где је организово добровољце из Русије. Дубоко разочаран у Пашића и Александра због намештеног Солунског процеса, када је стрељан Апис(уз прећутну подршку Француске и Британије) а Црна рука растурена, ступа у контакте са комунистима у којима види могућност да се освети Александру за Аписа. Постаће врло озбиљна играч НКВД, прича се да је учествовао у убиству Троцког у Мексику и радио још неке операције по САД. Такође врхунски човек од певерења Стаљина за Југославију(и Балкан уопште), због чега је вероватно продан од Броза Гестапоу 1941. Али има времена да се прича како се серија буде развијала, занима ме како ће то да иде.

Петар Врангел, историјска личност. Један ов команданата Белих против Црвених у руском грађанском рату од 1917 до 1921. Сахрањен у Београду(руска црква на Ташу) на своје инсистирање. Има шта да се каже и њему. А, ово је он рекао:
Остаће запамћено да је Врангел у једном интервјуу, годину дана пред смрт, рекао: „Само Краљевина СХС пружила нам је руку помоћи. Све остале велике државе са којима је Русија пролила реке крви у различитим ратовима, пожуриле су да признају власт црвених насилника", преноси Недељник.


Анте Павелић тек треба да се појави у серији, јесте иторијски бранио бугараше из ВМРО.
Ту су још принц Ђорђе Карађорђевич(Лаушевић) а видећеmо које ће још историјске личности да убаце.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Tue Oct 24, 2017 12:02 am

Што се тиче саме серије, надам се да неће имати скривену агенду која се можда назире на почетку.
Такође има неких нелогичности попут електронске музике на балу крајем давдесетих година 20. века, мало теже.
Мени лично не сметају сцене голотиње, секса и насиља али нису требали да иду толико са тиме у том термину, због гледаности. То се не би ни на запaду радило. Секса и голотиње има на HBO али то је кабловки канал који се плаћа а не национални програм попут NBC или ABC.

Серија има велики потенцијал јер су то изузетно динамичне године са многим догађајима. Колико знам треба да прате догађаје до почетка Другог св. рата а ту има обиље материјала. Али морају то мало паметније.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Серије

Postby хајка » Tue Oct 24, 2017 12:55 am

Nexon wrote:Што се тиче саме серије, надам се да неће имати скривену агенду која се можда назире на почетку.


Stari dobri paranoicni Nexon. U kom smislu agendu, anti-Srpsku?

Serija je vrhunska, prepoprucujem svima da pogledaju prvu epizpdu. Gluma za nase uslove odlicna, kadrovi, muzika, cinematografija, sve je sjajno. Prica je krimi-politicka i uzbudljiva.

Sto se tice elektro muzike na balu, pa i u Great Gatsbiju ide hip-hop muzika u nekim scenama, umetnicka je to sloboda i daje na dinamicnosti scene, uklapalo se. A i nije tipican elektro, napravljena je stilski da se uklopi.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Tue Oct 24, 2017 1:44 am

Како ти знаш да ли сам параноичан или не када си пар месеци на форуму?
Ако се потврди оно што изгледа у неким тренуцима то ћу и написати. Продуценти који раде серију имају неке своје приче али још је рано да су суди уопште о серији. Она може да има велики потенцијал, као што сам написао, па ћу још сачекати.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests