Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Tue Jun 27, 2017 11:21 pm

Занемарујем тактику wrote:
Spoiler:
У принципу ја сам се током серије надао да неће дати ултимативне одговоре, јер би то по мени био катастрофалан крај. Ако цела серија дозвољава различите интерпретације, онда би и крај морао да буде такав. Мало ме подсећа на Кафку, одаје такав утисак, све је на ивици фантазије, ни ликови ни гледаоци(читаоци) не знају баш тачно шта се тачно дешава, што ствара атмосферу за прављење упечатљивих сцена. Ипак упореди какав је хаос настао у свету где је нестало 2% људи, а какав је тек хаос у свету где нестане 98% људи, нестају државе, нестају закони, вероватно нека апокалиптична атмосфера, а њен муж са новом женом насмејан одлази на посо и деца у школу. Мени је њен онострани излет само метафора, њена деца и муж су тамо негде, али заједно, што је довољно за срећу. А она је заробљена овде, мири се са тим, и отаљава живот у аустралијској вукојебини, јер ипак не може да нађе срећу са Кевином који је у једнаком хаосу као она.


едит:
Јебеш серију, филм, књигу коју одгледаш/прочиташ и немаш потребу да са неким о њој поразговараш и упоредиш мишљења. :mrgreen:


Vaistinu tacno. Inace mene je u seriji privukla misterija. Na kraju nisam dobio konacno resenje misterije, ali sam dobio mnoge druge stvari koje je serija servirala i veoma sam zadovojan. Ovo se definitivno gleda jos jednom. Seriju sam gledao u periodu od tri godine, cekajuci svake nedelje da se pojavi na torentima. Ovo jesu tri sezone, ali je jedna prica, tako da mislim da je tri godine dug period da se prati nesto ovako. Planiram sada kada odem na odmor da u nekoliko dana jos jednom pretresem da vidim da li ce se neki utisak promeniti.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Серије

Postby 1748 » Tue Jun 27, 2017 11:21 pm

@fuck off

mala sugestija, okaci svaki put novi post, ja npr forum pratim od prvog novog posta jako retko se vracam na stare. Zagubice se
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.



User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Mon Jul 03, 2017 1:34 am

Да ли гледати Lost? До сад ме није привлачила, али пошто сам сазнао да је исти сценариста радио на тој серији и на The Leftovers привукла је моју пажњу.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Mon Jul 03, 2017 2:09 am

Занемарујем тактику wrote:Да ли гледати Lost? До сад ме није привлачила, али пошто сам сазнао да је исти сценариста радио на тој серији и на The Leftovers привукла је моју пажњу.


По мени никако. Та серија је могла да буде такво ремек дело, са опасном причом, али једноставно постоји то проклето правило да последња сезона (у овом случају од краја друге сезоне па све до краја) серија постаје такво говно да не можеш ни да помислиш да може толико да се усере.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Серије

Postby pertla » Mon Jul 03, 2017 9:08 am

Slazem se sa covekom iznad,iako nisam gledao leftovers.pogledaj prve tri sezone losta i zamisli neki svoj kraj,bolje nego da trosis vreme i zivce na ostatak serije.inace sam lost gledao 4 puta,ne mogu to sebi da oprostim
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Mon Jul 03, 2017 1:58 pm

Za mene je "Lost" od pocetka bio odbojan. Odgledao sam mislim 6-7 epizoda pre nego sto sam odustao. Istina je da je serija imala dobru postavku, ali se izgubila u uplitanju radnje gde su zapleti isli haoticno jedni preko drugih.. Posebno sam prezirao sto se svaka epizoda koju sam pogledao zavrsavala klifhengerom, kao da je u pitanju neka latino telenovela ili indijska serija. U tom zaplitanju radnje izgubili su moju paznju.

“The Leftovers” nisu ni po cemu slicni sa “Lost”. Zajednicko im je da je u povod misterija, ali “The Leftovers” se bavi nekim dubokim ljudskim osecanjima, teskim temama, dok, po onome sto sam odgledao “Lost” nema tu dubinu. Koliko mi “Lost” nije sela, secam se da sam zeni trazio da mi kaze samo sta je bilo na kraju i to nakon odgledanih nekoliko epizoda prve sezone.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Mon Jul 03, 2017 2:33 pm

pertla wrote:Slazem se sa covekom iznad,iako nisam gledao leftovers.pogledaj prve tri sezone losta i zamisli neki svoj kraj,bolje nego da trosis vreme i zivce na ostatak serije.inace sam lost gledao 4 puta,ne mogu to sebi da oprostim

Шта човека натера да 4 пута одгледа серију која му се не свиђа? :mrgreen:

Почећу да је гледам, па шта буде. Ја и онако немам паметнија посла у животу. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Серије

Postby pertla » Mon Jul 03, 2017 4:37 pm

Занемарујем тактику wrote:
pertla wrote:Slazem se sa covekom iznad,iako nisam gledao leftovers.pogledaj prve tri sezone losta i zamisli neki svoj kraj,bolje nego da trosis vreme i zivce na ostatak serije.inace sam lost gledao 4 puta,ne mogu to sebi da oprostim

Шта човека натера да 4 пута одгледа серију која му се не свиђа? :mrgreen:

Почећу да је гледам, па шта буде. Ја и онако немам паметнија посла у животу.

Image

:D
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Mon Jul 03, 2017 5:11 pm

Сад разумем. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Jul 16, 2017 3:55 pm

Kada na torrentu izlazi nova epizoda igre prestola? Mislim da je prosli put moglo da se skine isti dan kad je bilo i na hbo.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Серије

Postby pertla » Sun Jul 16, 2017 4:04 pm

Mislim da moze da se skine sat-dva posle premijere u usa
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Серије

Postby prcko » Mon Jul 17, 2017 9:58 am


User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Mon Jul 17, 2017 10:59 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Серије

Postby pertla » Mon Jul 17, 2017 11:18 am

Au kakva epizoda,gori nebo

Spoiler:
mosa :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Mon Jul 17, 2017 11:26 am

uzeh da gledam Breaking Bad
na polovini sam treće sezone, i dalje mi nije toliko dobra koliko sam očekivao da će biti

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Jul 17, 2017 12:38 pm

Ја сам исто био погледао неколико сезона, и на крају само одустао, није ме повукло уопште. Премало ликова некако и исто вртење приче... Углавном су ми сви говорили да нисам довољно истрпео тај почетак.. јбмлига. Је л гледао неко Rectify, колега ми је нахвалио? Лефтоверс сам налетео на тву, на неку епизоду последње сезоне, мислио сам да је филм :lol: скроз ми задржала пажњу, после скинуо прву сезону, и једноставно не могу да се натерам да издржим прву епизоду, после 10так минута ми одлутају мисли тотално, па се терам, па опет за 10так сконтам да појма немам шта се дешава, не лежи ми па то ти је.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Серије

Postby pustinjska lisica » Mon Jul 17, 2017 5:44 pm

Ја сам почео да гледам Power (2014)

http://www.imdb.com/title/tt3281796/

Досад сам спичио 2 целе сезоне и ево ме на пола треће. Допада ми се изузетно.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Серије

Postby ZoranKalezic » Mon Jul 17, 2017 10:37 pm

Odgledao El Chapa za dva dana..mozda mi je i bolji od Narcosa....svakako preporuka!Doduse na imdb-u malo slabija ocena,moguce zbog efekata i ne standardne holivudske rezije..Meni licno bas dobra,sa nestrpljenjem se ceka druga sezona.
Чије овце тога и планина


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests