Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Серије

Postby жабац » Fri Mar 26, 2021 6:31 pm

Кажу да је срање.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Серије

Postby njasvi » Fri Mar 26, 2021 8:06 pm

bojan23 wrote:Каква плејада аутошовиниста Карановићка, Исаковић, Марић....
Бојкот ове гамади.

kad sam cuo da ce uskoro da se prikazuje bas mi je bilo zanimljivo kako ce ispasti a onda vidim koja govna glume i sad vise ne moram ni da gledam
04 X 1945

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Apr 03, 2021 9:17 pm

Kako li su ovi kalkanski krugovi dobili 8.6 ocenu na imdb nije mi jasno uopste. Ja veće govno skoro nisam gledao, katastrofalna gluma, posebno ovi mladi mentoli.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Sat Apr 03, 2021 9:33 pm

Ista stvar, 15 min sam gledao i ugasio.

Na stranu sve, Porodica je mnogo dobro urađena.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Sun Apr 04, 2021 9:31 am

Породица одрађена феноменално...
Читам коментаре, опет класична подјела срба...
Какав год да је он је наш, никада није требао бити испоручен страним џелатима, класична продаја и примјер без части и образа од стране тадашње власти, а првенствено господина Зорана Ђинђића, јер свако паметан зна да је Слободан склоњен како би се Косово продало, а Србија поробила на економски начин. После његовог изручења, почело је прогањање српских генерала и војника коју су стајали на бранику отаџбине...

У једној пјесми Ђорђије је описао све у то вријеме.

Spoiler:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Серије

Postby ElPadrino » Sun Apr 04, 2021 5:43 pm

Pravo pitanje je ko bi mu sudio u Srbiji ?

Jedva su uspjeli da ga uhapse, a vjerujem da bi suđenje bila još veća farsa.. A samo za Ivana Stambolića se moglo nakačiti 20 dina, a da ne ulazim u sve ostale malverzacije. Ovo se moralo uraditi da se pokaže da postoji nekakav pravni sistem gdje niko nije pošteđen, što vjerujem da je bila ideja makar Zorana Đinđića ako ne ovih ostalih hohštaplera oko njega. A i tada se na taj učmali Hag gledao sa neke druge distance.

Neko moje mišljenje, iako je podložno diskusiji, jeste da je Sloba ustvari prodao Kosovo, a zasigurno RSK i vjerovatno još mnogo toga što se ni ne zna.

Ono što je sigurno da svakako ne može i ne smije biti proglašen nekakvim herojom.. Čovjek koji je pljačkao, krao, vladao silom, tukao svoj narod, izvlačio tenkove na isti, širio korupciju gdje god je stigao i šta sve ne - nikako ne smije biti u istom košu sa jednim Svetozarom Miletićem (državnik, političar) ili recimo Aleksandrom Karađorđevićem (neka vrsta državnika - političara) ! Namjerno nisam spomenuo nikog od ostalih junaka, tražeći nekakve primjere ljudi bliski njegovoj 'branši'.

Serija ko serija - pristojna, ali ništa specijalno. Iako su diskutabilnih opredjeljenja Mirjana Karanović i Marić su stvarno pokidali uloge. I naravno Ceca Bojković je neprikosnovena. Vuk Kostić i Miloš Timotijević ne mogu dalje od inspektora, kriminalaca i opasnih momaka.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Серије

Postby njasvi » Sun Apr 04, 2021 6:18 pm

nisam odgledao sve nekih 3/4...
iskreno ocekivao sam jos vise drugosrbijanskog smrada trudili su se da budu kao objektivni

sloba je zasrao sve cega se dotakao
no ni ovi posle njega nisu nista bolji a ni onaj pre komunjarski sljam
04 X 1945

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Серије

Postby Смех младића » Fri Apr 09, 2021 5:56 pm

To je ono ko je bolji Jeca ili Ceca,zvezda ili partizaj i tako to..

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby lost&found » Mon Apr 12, 2021 10:08 pm

Our Planet, mini serija, odlična

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Sat Apr 17, 2021 10:15 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Wed May 12, 2021 11:28 pm

Evo za sve ljubitelje španske triler misterije :) 8 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt10147644/
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Mon Jul 05, 2021 10:51 am

Ne znam i dalje dal se smijem usuditi i reći da je ovo jedna od boljih serija koje sam pogledao u poslednje 2,3 godine.

Perpetual Grace, LTD
https://www.imdb.com/title/tt8912384/
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Sun Sep 12, 2021 2:46 am

navuklo me da gledam Kasu de papel, Money heist il kako vec ocete.
bukvalno bi razbio glavu reziji, 2 jebene sezone za pricu efektivnih mozda 5 epizoda. Ostatak vremena nije iskoriscen za razradu likova, vec samo za jebeno odugovlacenje, klasicno muzenje publike. Mozda u naredne 3 sezone ima malo vise sadrzaja, ali ih sigurno necu gledati. Prvi put da se uhvatim mega popularne serije koje mi je bio pun kurac koliko se masa lozila, i izbegavam i na kraju ipak nasednem. ju ju ju... rekao bih da je ok, ali s obzirom da je umesto 22 epizode od po 45 minuta, moglo da bude 5,6 dobrih a ostatak ti otkine vreme, preporucio bih samo ako bas bas nemas sta da radis par dana.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Серије

Postby Swallow » Mon Sep 13, 2021 12:25 am

čompika wrote:navuklo me da gledam Kasu de papel, Money heist il kako vec ocete.
bukvalno bi razbio glavu reziji, 2 jebene sezone za pricu efektivnih mozda 5 epizoda. Ostatak vremena nije iskoriscen za razradu likova, vec samo za jebeno odugovlacenje, klasicno muzenje publike. Mozda u naredne 3 sezone ima malo vise sadrzaja, ali ih sigurno necu gledati. Prvi put da se uhvatim mega popularne serije koje mi je bio pun kurac koliko se masa lozila, i izbegavam i na kraju ipak nasednem. ju ju ju... rekao bih da je ok, ali s obzirom da je umesto 22 epizode od po 45 minuta, moglo da bude 5,6 dobrih a ostatak ti otkine vreme, preporucio bih samo ako bas bas nemas sta da radis par dana.

+1

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Серије

Postby ElPadrino » Wed Sep 22, 2021 2:48 pm

Da li je neko gledao našu seriju "Aleksandar od Jugoslavije", naravno o našem Kralju Aleksandru I Karađorđeviću Ujedinitelju. Planirao sam gledati pa me zanima vrijedi li uopšte gledati, komentari, mišljenja ?

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Серије

Postby Etaoin » Wed Sep 22, 2021 3:05 pm

Никако, заобићи у што ширем луку. Ужасна продукција, глума исто, Србија окупирала Црну Гору, итд

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Серије

Postby ElPadrino » Wed Sep 22, 2021 6:27 pm

Hvala bratijo. Vjeruj na riječ da neću pogledati zbog tvog komentara. :) Bilo mi je sumnjivo kad su stavili ovog Ljubu prosječnog glumca, da igra jednu takvu ulogu. Upropastili su temu Nemanjića, evo sad i temu Aleksandra.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Серије

Postby CamoSurprise » Tue Oct 12, 2021 9:31 am

Dve serije odlgedah...

https://www.imdb.com/title/tt10919420/

Squid game - korejska serija. Grupa ljudi izolovana na ostrvu, učestvuje u dečijim igrama, za ogromnu finansijsku nagradu, ali sa smrtnim ishodim. Na fazon filma Hunger games, samo što ovde ljudi propali u privatnim životima dolaze svojom voljom. Policajac koji traži brata se infiltrira...

https://www.imdb.com/title/tt10795658/

Alice in borderland - klinci gejmeri, ostaju u nekom paralelnom univerzumu Tokija, gde nema ljudi, samo još igrača koji učestvuju u raznim igrama - opet sa smrtnim ishodom.


Prva mi se više svidela. Druga je više SF, ali mogu obe da se pogledaju, pogotovo ko voli tematiku misterije, igre.
Gilajdza RIP

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby zipadjale » Tue Oct 12, 2021 1:17 pm

Одушевио сам се серијом Бележница професора Мишковића, сад се врти на ртс-у али је пролетос већ била на суперновој, имају све епизоде на нету. Ко воли мистику, сведеће му се.
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Серије

Postby несуна реса » Wed Oct 13, 2021 2:47 pm

Squid game

Доста ми људи причало да је одлична серија , где може да се скине добар снимак са преводом пошто нисам регистрован на тај нетфликс.
Космет је Србија !


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests