Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Tue Nov 07, 2017 3:44 pm

http://www.imdb.com/title/tt2628232/?ref_=ttep_ep_tt
Одлична серија, премда не волим хорор. Серија излази из шаблона свог жанра, препуна је одличних дијалога, кроз серију се појављују ликови из енглеске литературе, кадрови викторијанског Лондона су одлични. Глума је на највишем нивоу, а посебно ме одушевила Ева Грин, по мени једна од најлепших глумица, наравно после Тамаре Алексић. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Серије

Postby Swallow » Tue Nov 07, 2017 6:26 pm

undertaker.ca wrote:
Swallow wrote:
BTS wrote:Jel ima negde prevod za seriju Suburra?



Naš još nema, ja sam hteo da iskuliram ali sam onda pogledao na engleskom i uživao sam sve dok smradovi nisu prebacili ceo govor na engleski, upropastilo mi je sve, toliko da ukoliko i druga sezona bude takva lagano ću da je zaobiđem, inače serija je više nego korektna.



Исти торент смо скинули.
На овом торенту све епизоде имају нормалан италијански аудио и закуцане енглеске титлове.
https://thepiratebay.org/torrent/187372 ... Subs_-_Sno




Šta misliš kada će moći da se nađe na torentu druga sezona, negde sam pročitao da je premijera bila tek pre par dana ?

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Серије

Postby undertaker.ca » Tue Nov 07, 2017 10:18 pm

Па тек су пустили прву сезону. Још увек нема вести да ће уопште снимати друга. Ако се буде снимала, капирам да ће изаћи за неких годину дана.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Серије

Postby Swallow » Wed Nov 08, 2017 1:21 am

Kakva je serija Gomora ? Budući da mislim da sam definitivno jedini čovek kojeg je film smorio, ni sam ne znam zašto.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Wed Nov 08, 2017 8:50 am

Odlična je serija.

A ja za 11 dana odgledao tri sezone The Wire. Nemoguća serija.

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Серије

Postby Хајдучија » Wed Nov 08, 2017 11:00 am

Кад креће акција и нека озбиљнија дешавања?
Брате ја сам одледао 3-4 епизоде,па сам престао нешто сам био у гужви...А видим сви хвалите The Wire,па чисто да знам колико да чекам :)

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Серије

Postby Очајник » Wed Nov 08, 2017 11:45 am

Pa nije to bas serija na fazon suicide squad ratatatata i ti fazoni :mrgreen:
Nakon svake epizode, serija te sve vise i vise "uvlaci", drzi paznju, zanimljiva je i da ne sirim sad.
Al cim ti nakon 4 odgledane epizode serija nije zanimljiva, nece ti biti zanimljiva ni nakon deset epizoda. :D

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Серије

Postby undertaker.ca » Wed Nov 08, 2017 1:49 pm

Swallow wrote:Kakva je serija Gomora ? Budući da mislim da sam definitivno jedini čovek kojeg je film smorio, ni sam ne znam zašto.

Одлична је серија. По мени, боље одрађена од филма, тј. по вишим стандардима. Иначе, 3. сезона креће 17. новембра и избациваће по две епизоде сваке седмице.
5. сезона Викинга креће 30. новембра

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Wed Nov 08, 2017 1:59 pm

Nexon wrote:Мада мене сада више интересује како ће се развија Пејаковићева серија "Месо", иде суботом од 21 на РТС 1.


Ух. Добра, тешка, реални кадрови и дијалози. Коља велики цар.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Wed Nov 08, 2017 4:29 pm

Коља је цар! Тај човек је успешан у свакој врсти уметности, не зна се да ли боље глуми, свира, пише. А што се тиче серије, драго ми је да је Игор Ђорђевић главна улога, јер ме одушевио у улози Кочића. Као што рекосте, реална прича, одлични, неусиљени дијалози, све што се очекује од једне добре драме.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Wed Nov 08, 2017 4:59 pm

Од свих нових домаћих серија које су изашле последњих 1-2 године "Месо" ми се чини као најбоља серија иако се најмање прича о истој. Само да сада не искваре.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sat Nov 11, 2017 1:07 am

jebena ruska govna sinhronizuju serije jebo im pas mater
treba pobiti narode koji to rade

dajte neki dobar torent ili host za serije, da nađem sezone 4,5 i 6 i odgledam Oz do kraja

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Sat Nov 11, 2017 3:57 am

Mindhinter! Auuu!
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Wed Nov 15, 2017 9:34 am

Vec dve noci ne mogu da legnem u normalno vreme, gledam seriju "Goliath", sa Bilijem Bob Torntonom. Ne znam kako serija nije malo vise izreklamirana, jedna od najboljih stvari koje sam gledao u poslednje vreme.

U principu nije nesto do sada nevidjeno, advokatska je serija, radi se o slucaju gde se "mali covek" bori protiv neke ogromna korporacije. Necu dalje da opisujem radnju da ne otkrivam. Serija ima svega, ne smara nekim sudjenjem, scena iz sudnice ima taman koliko treba. Ima iscasenih likova, ima komicnih momenata. Iako nije nista novo, ono sto ovu seriju izdvaja je definitivno Bili Bob Tornton. On ovde isto glumi nekog klise lika, do jaja advokata koji je posrnuo i sada je polupijanica koji gura veliki slucaj protiv korporacije koju zastupa advokatska firma koju je sam osnovao. Ali Bili glumi i jebe kevu.Jedan od najpotcenjenijih glumaca po mom misljenju.

Prva sezona ima osam epizoda (stigao sam do seste), a sada je u toku i druga sezona. Sve preporuke.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Thu Nov 16, 2017 6:06 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Thu Nov 16, 2017 10:26 pm

Odlicna prva epizoda, bice rokanja :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Nov 16, 2017 11:32 pm

Stvarno odlican pocetak. Ziv bio fuck_off i nastavio da kacis.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Серије

Postby Etaoin » Fri Nov 17, 2017 6:43 am

Кренуо сам да гледам Жицу пре неки дан, хлебе мекани, каква серија...Јесте да дебело касним, али заиста је ремек дело.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Серије

Postby prcko » Fri Nov 17, 2017 8:05 am

Ne znam dal je nesto hvaljeno ovde kao ta Zica, moram pogledati to cudo.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Fri Nov 17, 2017 8:57 am

Serija The Wire je jedna od najboljih TV serija ikada snimljena! To ne kazem ja nego strucni ljudi i kriticari koji su godinama ocenjivali i govorili o serijama! Meni licno serija jako dobra ali naravno preduslov je da te zanima tematika kriminala,droge,ulice i nekog svakidasnjeg zivota u americkom gradu i predgradju Baltimora koji je odlicno prikazan kroz likove glavnih glumaca! Meni licno je i zanimljivo sto nije ono klasicna krimi prica nego i veoma socijalna i drustvena jer kroz sezone prolaze od politike do skolstva,ulice itd... Jedina zamerka po meni je sto se vidi da u seriju nije ulozeno ni priblizno love kao u ove danasnje NETFLIX! Opet treba uzeti u obzir da serija datira iz 2002 godine tako da ruku na srce nije ni moglo bolje! Meni isto dobra i veoma slicna serija je The Shield ili kako su nasi preveli "Prljava znacka" cak u nekim segmentima mi je i bolja od "Zice".
Da li neko zna kada izlazi 3 sezona Gomore?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests