Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Серије

Postby njasvi » Wed Apr 22, 2020 8:12 pm

ma dijalozi su ok, ima bas dobrih prica
meni su znali da budu dosadni oni tonijevi snovi mada ni oni nisu slucajni tu tek tako cak sta vise
ps ona melfijeva solidan milf
04 X 1945

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: Серије

Postby Moltisanti » Wed Apr 22, 2020 10:22 pm

Rođaci wrote:
na primer, dijalozi Tonija i Melfijeve su mi bili odlični, jer smo kroz njih gledali njegove transformacije, probleme, slutnje i postepeno otvaranje, usled sticanja poverenja, a sa druge strane smo imali i prikaz razmišljanja i lomova koje je ona imala zbog njega, jer je bio toliko intenzivan i nepredvidiv


Pur puta sam, i to na nekim Sopranos forumima cak, procitao da ljudi preskacu te scene izmedju njih dvoje, kao dosadni im. Ustvari te scene proizvodile neke od najboljih dijaloga i monologa u seriji i mnogo su bitne za samu radnju i razvijanje likova.



Al' kao i uvek, ukusi su razliciti, jako je tesko o tim stvarima raspravljati. Ono sto je sigurno i sto ne moze da se spori jeste uticaj Sopranosa na televiziju. Dovoljno je samo pogledati sta se prikazivalo na HBO, a i generalno na TVu, pre i posle njih.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Apr 23, 2020 1:47 am

Ti dijalozi su meni mozda i najbolja stvar u celoj seriji, ja sam plakao od smeha u 90% slučajeva kada oni pričaju. Ozark je serija slična Sopranovima, pa ako neko nije gledao čisto da preporučim.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Tue Apr 28, 2020 12:08 pm

Kome se svideo House of Cards svidece mu se i ovo, jednostavno, uvek mi je bila zanimljiva ova tematika i ako znam da je teska propaganda i izlizana tema.


Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Серије

Postby Etaoin » Tue Apr 28, 2020 10:37 pm

Трећа сезона је нешто најгоре што сам икада погледао, потпуни заокрет у свему у односу на прву.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Серије

Postby prcko » Thu Apr 30, 2020 10:22 am

The Last Kingdom na Netflix-u kida!

4 Sezone po 8 epizoda, od kojih svaka traje 55+ minuta.

Istorijski period osvajanja Britanije od strane Vikinga, u cini mi se, devetom veku.

Fast paced epizode. Svaka scena jako bitna. Nula praznog hoda. Kvalitetna produkcija. Vrhunska gluma, dijalozi.

Dovoljno je da odgledate prvu epizodu i navuceni ste.

Preporuka.

https://www.imdb.com/title/tt4179452/

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Thu Apr 30, 2020 10:42 am

Zero Zero Zero

Image

Odlicna mini serija, ujedno i prica o nastanku kartela Los Zetas u pocetku paravojne jedinice u kojoj je Arturo Decena bio najistaknutiji vojnik, obucavan od strane americke i izraelske sluzbe o prikupljanju informacija, rukovanjem oruzjem, prezivljavanjem u najtezim uslovima.

Takodje serija prikazuje krvavu rutu transporta kokaina, od tacke A do tacke B uz razne komplikacije i sukobe, kriminala italijanskih mafijoza i starog Dona koji je istu posiljku i narucio kako bi ponovo dokazao svoju moc i vlast a i mudrost.

https://gledajonline.net/serije/zerozerozero-online/zerozerozero-sa-prevodom-hd-online-serijeonline

https://m.imdb.com/title/tt8332438/
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Серије

Postby 1958 » Thu Apr 30, 2020 1:06 pm

Brejking bed je meni npr totalno debilska serija. Amerikanizacija na nivou. Gledao sam do onog dela kad debelog dea pregaze kolima oni vudu meksosi i nije se dalo izdrzati vise... Sinovi apokalipse, zombiji, brejking bed to su serije za drndanje na tvu da ne bude tisine plus one o eskobaru (koji ima barem 50 filmova i serija koja je poenta raditi opet?) I narko klanovima, to je taj rang...
Често одем до на село

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Серије

Postby prcko » Thu Apr 30, 2020 10:12 pm

Breaking bad je odličan, ali mnogo je bolji Brraking bad spin off "Better call Saul".

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Серије

Postby Desnoruki levak » Fri May 01, 2020 11:13 am

Better Call Saul razvalio u ovoj petoj sezoni...onaj ko nije gledao jer su mu prve dve sezone previše "spore" se žešće zajebao.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Fri May 01, 2020 11:41 am

Sad mi bude krivo što sam prvo gledao BB. Vrhunski je Sol.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Серије

Postby pustinjska lisica » Mon May 04, 2020 10:49 am

Jeл има сврхе гледати "Better call Saul" ако ниси гледао "Breaking bad"?
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Mon May 04, 2020 1:04 pm

Ima ima. Taman to odradi. Pa nastavi sa BB. To su događaji prije pojave Voltera
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
хектолитар
Posts: 18
Joined: Tue Mar 26, 2019 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Серије

Postby хектолитар » Mon May 04, 2020 2:19 pm

https://www.imdb.com/title/tt6510950/ - Serija ima samo 1 sezonu sa 10 epizoda ali moze iz cuga da se pogleda. Emitovana 2018 godine a prica je o tome kako "teroristi" hoce da puste plucni virus u americi... Slucajno na EON-u naleteo na seriju.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Mon May 04, 2020 11:22 pm

Etaoin wrote:Трећа сезона је нешто најгоре што сам икада погледао, потпуни заокрет у свему у односу на прву.


Slazem se, prve dve sezone je radio ABC i bile su kvalitetno odradjene, najvise mi se svidelo ubacivanje likova postepeno u pricu, treca je bila bas bas sve sto prve dve nisu bile, 2 veoma vazna lika ubacena odjedenom i bas se zbrzalo na kraju.. Ne znam da li je do mene, ali sve imam nekako osecaj da Netflix bas zbrzava sezone kada krene da se zahuktava..

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Серије

Postby Etaoin » Tue May 05, 2020 1:19 am

Издржао сам можда четири епизоде да погледам, просто је језиво. Има и корејска верзија серије, то би можда могли да се погледа пошто је сама премиса серије јако интересантна.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby lost&found » Tue May 05, 2020 11:43 am

Da preporucim 3 mini-serije Netflixove, sve po istinitim dogadjajima:

Don't Fuck With Cats - prica je o liku koji snimi video u kome gusi 2 macke i to uznemiri pojedine ljude koji odlucuju da naprave grupu na FB u nameri da saznaju ko je lik... da ne pricam dalje, ali prica postaje sve bolesnija
The Spy - izraelski tajni agent infiltriran u Sirji kao sirjiski tajkun poreklom iz Egipta
Unorthodox - mlada Jevrejka iz hazidi Jevrejske sekte nastanjene uglavnom u Bruklinu i koju cine uglavnom madjarski Jevreji koji su preziveli Holokaust, bezi od svog ugovorom-sklopljenog braka tj muza i tog hardkor zivota kojim zive u Nemacku, tacnije Berlin da bi zivela slobodnijim zivotom (radjeno po autobiografskoj knjizi)

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Серије

Postby axkontra » Tue May 05, 2020 9:20 pm

"Better call Saul" сад сам на препоруку вашу кренуо да гледам ово и супер ми је серија.ко неће да се упеца нека погледа другу епизоду другог серијала, пао сам од смеха.Врхунско кењање.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Серије

Postby Кум Жоржо » Tue May 05, 2020 11:26 pm

Šta bi u pitanju sad me zainteresova? Napiši u spojeluru nešo makar.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Серије

Postby axkontra » Wed May 06, 2020 7:49 am

Ко да немаш 42 минута времена да погледаш, адвокат покушава полицији да објасни штек за дрогу у кући неког опаљеног типа.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests