Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Fri Nov 23, 2018 11:04 am

Врховна команда wrote:Јел гледао неко "Peaky Blinders" , каква је серија ?


Добра, вреди погледати. Ако си гледао ову домаћицу Сенке, они су клепили масу фора оданде, с тим што је оно кудикамо боље и оригинал је јбг. Оно, забава серија, погледај.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Серије

Postby brucelee » Fri Nov 23, 2018 5:56 pm

ultrastito wrote:Vidi, ako ce bilo koja serija ili film koju odgledas da ti toliko promeni stav i da te odvede na mracnu stranu, onda i zasluzujes to da ti se desi.

Nesto ne vidim da je "Selo gori, a baba se ceslja" postigla to da se Srbadija vrati na selo, da izgara na njivama, ako vec TV ima tolikog uticaja, niti da "Pad orla moje majke dok lipe cvatu u grehu" je uticalo da su momci skromni, nenametljivi, da pisu pesme dragama, a da su devojke smerne i cedne i da se crvene kad im simpaticni momak u fraku kaze "Ljubim ruke gospodjice, kako ste?".

O tome sta se pusta u podne ili kad god na televizijama sa nacionalnom frekvencijom...


ovo je valjda drustveno prihvatljivije...

Ovo sto se prikazuje u seriji je ono sto nas okruzuje, koliko god mi skretali glavu od toga, i realno mnogo gore stvari se desavaju od neke dve ribe koje se krljaju (a niko da pruzi ruku liku/studentu koji je za noc kresnuo i profesorku i svoju devojku :mrgreen:). Nije valjda serija kriva sto je svake godine gej nedelja sve duza i duza, pa ce na kraju prerasti u mesec, godinu, deceniju ili vek? Sto nema nikoga kao onog oktobra 2010. da izadje pa da napravi sranje i da kaze da ne moze da prodje gej parada u Srbiji? Pri tome, uopste nije akcenat na propagiranju LGBT feministickih sranja, vec je poenta skroz na drugoj strani, ali bukvalno nema veze sa tim. Mislim...ok, vase misljenje...nemam ja tu sta kome da objasnjavam ono sto sam ja video u seriji i kako sam to shvatio, a pogotovo ne da se "prepirem" oko toga da li ce sad devojcice da pohrle da se krljaju na malom odmoru.

U svakom slucaju, meni je skroz odlicna serija, samo joj je jedina mana to sto su epizode prekratke, bukvalno fali jos 10 minuta da bude to...ali ajd, to je neki trip RTS-a i tu ne mozes nista.


Друже, теби се серија допада, наложио си се на њу, такође и мени је ок, само што је то теби разлог да не видиш даље од тога.

Дакле наша филмографија почиње на нападне начине да форсира и шири те лџбт ствари. Од оног филма парада, до ранозараних других, сад скоро испада да не мож бит серија или филм а да није убачена нека спика педер или лезбејка.

Даље, ко каже да је прихватљивије ријалити, па да ли ти мислиш да прво ја то гледам, наравно да је то дно дна, али то свако зна да је дно дна и сваком нормалном је то јасно, док са друге стране ово је уметност, ово је јавни сервис, ово је озбиљна телевизија, где ипак очекујеш пристојност и непристрасност, а не добијаш је.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sat Nov 24, 2018 2:55 pm

Кудрави Гаучос wrote:
Rođaci wrote:zvuče kao oni roditelji koji brane deci da igraju igre zbog krvi, ubistava, krađa i sličnog, plašeći se da im deca ne postanu kriminalci kao Tommy Vercetti ili CJ


Чекај теби је стварно иста ствар бранити да се деца играју пиштољима и мачевима и бранити да им се показују сцене педерисања у 12 и 45 поподне? Контам ја да је то уз ову сад технологију изгубљена битка, али бар не би требало с државном ловом и на државној телевизији да се ради ваљда.


ne pričam o igranju policajaca i lopova oko kuće, nego o video igrama u kojima valjaš drogu, kradeš automobile, postaješ član bande u kojoj napreduješ kriminalom i nasiljem itd

i ne mislim da su takve scene nešto što je poželjno na televiziji u to vreme, ali ne mislim da može mnogo da utiče na klince koji će gore stvari videti u običnom izlasku ili naslovnim stranama novina na trafici, a posebno ne na ove sad koji još u nižim razredima osnovne škole imaju instagrame i snepčetove

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Nov 27, 2018 1:07 am

Dajte dobar terrent za The Haunting of Hill House.

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Серије

Postby rodney » Tue Nov 27, 2018 1:12 am

Ima mozda neko torrent za starog serloka,isao na b92 pocetkom 2000ih.Nema nijedan dobar na piratu i ostalim poznatijim.https://www.imdb.com/title/tt0086661/

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Thu Nov 29, 2018 4:48 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Серије

Postby Kit_Karson » Fri Nov 30, 2018 12:51 am

Ја сам у почетку био скоро па Нексоновог става, а у ствари је само најљупкији приказ београдских хипстера :mrgreen: уопште није поента у томе што главна јунакиња воли да се лизне понекад с другим рибама, више то не ради, битно је какав је ко човјек :mrgreen: Све ми се више допада, посебно после вечерашње епизоде где се скоро свако од нас сусрео с неким намештеним конкурсом, пукне ти кита и напушиш смрада у четири ока.
Више не пуштају ни само хипстерску плејлисту с канала РТС Музика, него и Мими Мерцедес :mrgreen: Јес да траје 20 минута епизода, али некако ми се чини да су ликови баш пунокрвни

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Серије

Postby kocka » Fri Nov 30, 2018 10:46 am

ultrastito wrote:Ma da bre, Masoni, CIA, Iluminati su se nameracili na poslednje utociste heteroseksualaca u univerzumu pa finansiraju seriju na RTS-u.

U stvari...sta se koj moj ja pa potresam :mrgreen:

Не постоје филмови и серије да би ти у доколици одмарао мозак, него да би онај ко их је финансирао пласирао ставове, идеологије и приче које одговарају његовим финансијским интересима.

И немој да се потресаш, попи пиво !

User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Серије

Postby rizzler » Fri Nov 30, 2018 11:04 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Dajte dobar terrent za The Haunting of Hill House.


eve ti pa biraj koji ces...


https://www.skytorrents.lol/?query=The+ ... +House+S01
dok slušamo fank lagano praznimo šank

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Серије

Postby ultrastito » Fri Nov 30, 2018 1:08 pm

kocka wrote:Не постоје филмови и серије да би ти у доколици одмарао мозак, него да би онај ко их је финансирао пласирао ставове, идеологије и приче које одговарају његовим финансијским интересима.

И немој да се потресаш, попи пиво !


Kad malo bolje razmislim...u pravu si, klasican primer plasiranja stavova, ideologija i prica koje odgovoraju odredjenim finansijskim interesima je "Sharknado" serijal filmova.

Ne mogu sad pivo, ali moze kasnije

i necu da se potresam!

:mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Серије

Postby Мићара » Sat Dec 01, 2018 10:01 pm

Ај после свега, узмем да гледам оно срање од Walking Dead-a, онај ко је сценирао оно срање треба га разапети... Па ја веће срање од серије нисам гледао у животу своме, ајде што је серија, него оне сцене су толико јадне, а посебно он у оном шеширу шерифском јебо ти џон вејн мајку!
Није ни чудо што има 100 епизода, кад је снимање 1 епизоде, 3 ипо марке...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Серије

Postby 1958 » Sat Dec 01, 2018 10:45 pm

Jesu bar dobre te picoke sto se mackaju?
Често одем до на село

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Sun Dec 02, 2018 9:10 am

Ма где нису добре, која има данас та млада глумица да није, све нешто контам да имају црни кауч на академији на пријемном тамо. Знаш кад би данас Мира Бањац прошла ко глумица, никад, а можда и касније. Вреле сцене Аранђела и Риске шокирале Балкан видео+фото, тако би изгледали Срећни људи да се данас снимају. А она Диња ћуберка дебела је десет у главу глумица за све њих, и све се нешто питам која ће од ових да остане глумица са 50 година старости, танка прича

Него на конто приче о педерској пропаганди, премро сам јуче од смеха, само ћу рећи Ла каса де папел :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Серије

Postby подвала » Sun Dec 02, 2018 1:05 pm

Gleda li ko el čapo, ja sam premotavao scene žvalavljenja one dvojice.. Mada sigurno neću reći zbog toga da je serija sranje, a kul mi je ova jutro će promeniti sve. Taj što će da postane peder jer je to video na teveu, a vala nek postane, i bolje da se ne razmnovažava.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Sun Dec 02, 2018 1:49 pm

подвала wrote:Gleda li ko el čapo, ja sam premotavao scene žvalavljenja one dvojice.. Mada sigurno neću reći zbog toga da je serija sranje, a kul mi je ova jutro će promeniti sve. Taj što će da postane peder jer je to video na teveu, a vala nek postane, i bolje da se ne razmnovažava.


Јооој матори, колико вам је тупава та прича, мојне се љутити, том логиком и ко види геј параду па постане дерпе иста прича, и ко види било шта од те зајебанције коју турирају, јбт само доказујете колико сте већ скувани, до пре пар година би се на овом истом месту попиздело на ову причу- укратко ДРЖАВНА ТЕЛЕВИЗИЈА, СЕРИЈА ЗА МЛАДЕ, ГЕЈ СЦЕНА, 12 И 45 по подне.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Серије

Postby подвала » Sun Dec 02, 2018 4:59 pm

Ne kažem ja da je to super, ali nije da ću sad da očajavam zbog toga i ne gledam seriju koja mi je načelno ok. U suštini delim mišljenje sa rođakom..

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Серије

Postby Пери » Sun Dec 02, 2018 5:44 pm

Кудрави Гаучос wrote:
подвала wrote:Gleda li ko el čapo, ja sam premotavao scene žvalavljenja one dvojice.. Mada sigurno neću reći zbog toga da je serija sranje, a kul mi je ova jutro će promeniti sve. Taj što će da postane peder jer je to video na teveu, a vala nek postane, i bolje da se ne razmnovažava.


Јооој матори, колико вам је тупава та прича, мојне се љутити, том логиком и ко види геј параду па постане дерпе иста прича, и ко види било шта од те зајебанције коју турирају, јбт само доказујете колико сте већ скувани, до пре пар година би се на овом истом месту попиздело на ову причу- укратко ДРЖАВНА ТЕЛЕВИЗИЈА, СЕРИЈА ЗА МЛАДЕ, ГЕЈ СЦЕНА, 12 И 45 по подне.


A koji ste to vi? Ako smo mi vec skuvani

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sun Dec 02, 2018 5:53 pm

možda hoće da kaže da treba da se napravi i serija za starije na taj fazon, ne samo za mlade

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Sun Dec 02, 2018 6:19 pm

Rođaci wrote:možda hoće da kaže da treba da se napravi i serija za starije na taj fazon, ne samo za mlade


Мрш тамо говно једно младо :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sun Dec 02, 2018 6:34 pm

:lol:

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests