Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Клопа

Postby MasterTUFC » Mon Feb 06, 2017 7:16 pm

Ne znam nisam ja neki gurman :), meni je identicna kao u paliluli, dobre su obe, meni u kosmaju ta nekako najbolje lezi, takodje i u Lovcu je dobra.

Serdar je kafana odmah pored autobuske. mada tesko je omasiti, cini mi se da su tamo rostilji generalno dobri. Recimo ja sam jeo u hotelu "mir', svaki obrok je bio svedski sto (kolicinski uzimas koliko ima maltene :))dosta raznovrsno,za dorucak recimo puno raznih zlatiborskih zajebancija prsuta i slicno i meni je to bas odgovaralo, , sta god sam jeo bilo je dobro,(cini mi se da nije bilo preskupo da se uplati obrok ako nisi gost hotela pa mozes i to da probas) takodje tamo sam jeo i najbolje muffine u zivotu :) i posle dve god devojka i ja kad jedemo muffine poredimo sa njima i nismo naslii bolje.

edit
Ja i dalje sanjam belu vesalicu koju sam jeo u rostilju na slaviji (sad je to zatvoreno i tu se sad prodaju pomfriti neki razni). Pa ako neko zna sta je sa tim rostiljem dal je negde mozda premesten... i bela vesalica gde ima dobra, u klopi centar nije losa ali nije to to.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Mon Feb 06, 2017 7:22 pm

Jbt, pa u Lovcu je za klasu losija?! Kazem, jedino ako se nesto menjalo poslednjih meseci, ali to je ista prica xy godina....

Kakav je fazon u Serdaru? Jel ima picaka i neko blejanje, ili samo matori likovi s flasom? Hvala za info, sad cu da pogledam na netu taj hotel.
bologna centrale

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Клопа

Postby MasterTUFC » Mon Feb 06, 2017 7:40 pm

Preko dana matori likovi sa flasom, tu ti ne mogu pomoci.

Kao sto rekoh, nisam neki gurman zbog dosta probrane ishrane, tako da ssve sto pisem o corbama itd uzimajte sa rezervom, za rostilje mislim da umem dobro da procenim. A ima i onog nekog tripa, ako si bas bio gladan ostane ti u secanju neko mesto mnogo bolje nego sto stvarno jeste.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Mon Feb 06, 2017 7:56 pm

hvala brat
bologna centrale

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Mon Feb 06, 2017 8:39 pm

Vesalica na slaviji tamo de ima slonovo uvo? :)
Често одем до на село

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Клопа

Postby tizlabor » Tue Feb 07, 2017 3:02 pm

Serdar je kafana odmah ispod hotela Mona,preko puta autobuske.Ali imaju i fazon s'nogu da ti to sto zelis sa rostilja sinu u lepinju i da jedes gredom.
Matori likovi,pravi domaci Zlatiborci bleje u njoj.Total tv u ponudi sport klub tu ti se gleda euroliga i zvezda,al neretko oba tabora pa su tovarenja na racun jednih ili drugih relativno dojajna,stim sto nema pominjanja uppra stubova srpstva i slicnih gluposti...

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Клопа

Postby Neapoli » Tue Feb 07, 2017 3:50 pm

@b centrale

Cesto me put vodi na Zlatibor, ako ides kolima, iz pravca Cajetine prema Cacku,sa leve strane na ibarskoj, restoran Dragisa, rastavlja na proste cinioce. Janjetina, prasetina, uvek sveze, uvek vruce.
Sto se tice same klope na Zlatiboru, ajris izbegavaj, porcije male hrana nikakva. Preko puta ajrisa restoran adadjo komplet lepinja sa prsutom, oko 400din, skroz korektno. U tom adadju imas i neke pohovane palacinke, solidne, niste spektakularno, al moze da se jede.

Ako ides sa naslednicima ili gospodjom moja preporuka je palacinkarnica feniks pored jezera. Skupa jeste, ali kakve su ono palacinke ljudi moji.. Slatke, slane, pohovane, vaflovi. Bruka. Spremi novcanik, al vredi svaki jebeni dinar. Vodi racuna da nadjes palacinkarnicu, posto postoji i poslasticarnica feniks u centru, tamo imaju neki kolaci nista specijalno.

Ja licno izbegavam da se hranim po kioscima tamo na glavnom setalistu, prvo zato sto sam se dva puta otrovao, a drugo zato sto ti pljeskavicu od 200g naplate 350din.

Meni je licno i jedan od favorita restoran miris dunja, klopa odlicna, sveza, usluga takodje dobra, cene malo jace, al jebiga, manje vise su na celom Zlatiboru cene za nekih 15-20% jace nego u bgd.

Ako jos nesto treba tu sam.

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Клопа

Postby Gomorrah » Tue Feb 07, 2017 4:14 pm

Ovaj Serdar treba onda izbegavati, kakva je to kafana gde ne mozes na miru da sedis, jedes i raspravljas o uppr i Vesni...ajte molim vas, pa Rodjak bi se tamo onda smorio zesce...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Клопа

Postby Bunt » Tue Feb 07, 2017 4:34 pm

Rodjak jos uvek nije stigao sa posla, brinem se.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Tue Feb 07, 2017 5:22 pm

jesam, nego pritisla gužva, pa nemam vremena da napišem ono što je traženo
ali biće, bez brige, nisam vas zaboravio

ne treba ni pominjati uppr tamo gde ga neće shvatiti, to je za stručne diskusije o činjenicama, ne za srbovanje


nego, mislim da ne postoji smrdljivije mesto od Solunca na Terazijama
giros jeste dobar, al smrdi i na ulici i unutra

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Tue Feb 07, 2017 8:12 pm

Neapoli wrote:@b centrale

Cesto me put vodi na Zlatibor, ako ides kolima, iz pravca Cajetine prema Cacku,sa leve strane na ibarskoj, restoran Dragisa, rastavlja na proste cinioce. Janjetina, prasetina, uvek sveze, uvek vruce.
Sto se tice same klope na Zlatiboru, ajris izbegavaj, porcije male hrana nikakva. Preko puta ajrisa restoran adadjo komplet lepinja sa prsutom, oko 400din, skroz korektno. U tom adadju imas i neke pohovane palacinke, solidne, niste spektakularno, al moze da se jede.

Ako ides sa naslednicima ili gospodjom moja preporuka je palacinkarnica feniks pored jezera. Skupa jeste, ali kakve su ono palacinke ljudi moji.. Slatke, slane, pohovane, vaflovi. Bruka. Spremi novcanik, al vredi svaki jebeni dinar. Vodi racuna da nadjes palacinkarnicu, posto postoji i poslasticarnica feniks u centru, tamo imaju neki kolaci nista specijalno.

Ja licno izbegavam da se hranim po kioscima tamo na glavnom setalistu, prvo zato sto sam se dva puta otrovao, a drugo zato sto ti pljeskavicu od 200g naplate 350din.

Meni je licno i jedan od favorita restoran miris dunja, klopa odlicna, sveza, usluga takodje dobra, cene malo jace, al jebiga, manje vise su na celom Zlatiboru cene za nekih 15-20% jace nego u bgd.

Ako jos nesto treba tu sam.





Kazem ja da i groblje ponekad ume da bude korektan covek! :mrgreen:


Hvala brate, obraticu paznju na izreceno. Ne idem s gospodjom, naslednike jos uvek nemam, al' idem s tvojim kolegama iz Vandal Boys-a :mrgreen: Sta cu kad sam naopak :mrgreen:
Inace, kolima idemo samo u povratku, tako da sam zbog toga i pitao gde mozemo da zabodemo u 'gradu', obzirom da prvo vece nece biti prilike da idemo negde dalje. Drugi dan cemo do Mackata (idemo na Prsutijadu, to je i razlog odlaska), a treci cemo do Ljubisa na jagnje, tu smo vec bili, pa znam da vredi. Tako da me fakticki najvise zanima izlazak u petak vece, i prethodno da zabodemo neku korektnu kafanu (odnos cena/kvalitet da bude kako dolikuje)
bologna centrale

User avatar
chester_perry
Posts: 90
Joined: Mon Feb 15, 2016 6:02 pm

Re: Клопа

Postby chester_perry » Mon Feb 13, 2017 2:14 pm

Zna neko gde se u Nisu pece dobra jagnjetina ?

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Клопа

Postby MasterTUFC » Tue Mar 28, 2017 2:58 am

Da ozivim ovu meni dragu temu.

Pohvala za rostilj koji se nalazi u makedonskoj gde taksisti imaju stajaliste. Cene su dosta jetinije nego u gradu, (npr 10 cevapa 300 din). IMaju domace dobre tortilje. I radi 0-24.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Tue Mar 28, 2017 12:19 pm

Rostilj u Ns kod Bubija vrlo pristojan

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Tue Mar 28, 2017 1:53 pm

Vibe sendviči u Šapcu prva liga, čini mi se da je danas ili juče otvoren lokal

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Tue Mar 28, 2017 5:30 pm

MasterTUFC wrote:Da ozivim ovu meni dragu temu.

Pohvala za rostilj koji se nalazi u makedonskoj gde taksisti imaju stajaliste. Cene su dosta jetinije nego u gradu, (npr 10 cevapa 300 din). IMaju domace dobre tortilje. I radi 0-24.


To je ostatak Grmeca, tj barem je na mestu gde je Grmec nekada bio. Jeo sam jednom, ne secam se kako je bilo, ali se secam sajamske becke kako viri iz vitrine. :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Клопа

Postby pustinjska lisica » Tue Mar 28, 2017 6:08 pm

То је Хало Лесковац, бечка шницла им је као слоново уво. Углавном узмем њу или поховану пилетину која исто изгледа, али је мало мања, мада бољег укуса. Иначе кошта 200 динара, а не мо'ш је појести. Роштиљ им нисам пробао, ал' ако МастерТУФЦ каже да је ок, онда би и то могло да се овери :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Tue Mar 28, 2017 6:10 pm

meni nešto bilo sumnjivo, uvek neka klinčadija zgomilana tu
probaće se

i da ponovim preporuku za "Drama" ćevape iza Narodnog pozorišta

jes malo skuplje, al ćevapi ubijaju, bolje nisam jeo u Beogradu

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Tue Mar 28, 2017 6:24 pm

Bolji Savcic, plus natrpaju kilo kajmaka. Ovi stave kafenom kasicicom, i jos kao brinu o okolini i trpaju one plasticne case to im je glavna fora, odvratno.
Често одем до на село

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Tue Mar 28, 2017 6:33 pm

pa zato popiješ iz limenke

meni bolji od Savčića


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests