Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Клопа

Postby 1914 » Wed Feb 07, 2018 3:25 pm

Далтон wrote:Ja bi izbegao zivu svirku i tamburase pogotovo. Treba nam neko mirno i lagano mesto sa tihom muzikom u pozadini. Idemo nas 3. Zena, klinac od 5 leta i ja.
Nije ni krkanje sivonjsko u planu ali da hrana bude dobra (dobro pripremljena), nesto sa rostilja i nikako riba. Jer znam dosta restorana u NS ali je uglavnom riba na meniju.

Imas restoran po imenu Romansa,jedan od najboljih rostilja u gradu.
Last edited by 1914 on Wed Feb 07, 2018 3:38 pm, edited 1 time in total.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Wed Feb 07, 2018 3:37 pm

st.vuki wrote:
Далтон wrote:Bacite Novosadjani neki dobar restoran u NS. Cene me ne interesuju ali da ubijaju kvalitetom. Da je neka opustena varijanta gde mogu na miru veceras provesti vreme sa lepsom polovinom. Hitno!

Idi na Dunav u Piknik


Ni slucajno piknik,bas su propali sa hranom u odnosu na otvaranje restorana, iako je ambijent odlican,a cene srednje visoke.

I od mene preporuka za romansu kod futoske pijace,mozda i najbolji rostilj u gradu.vrat,kobasica,pletenica,carski raznjic,rebarca na kajmaku...sve odlicno.inace restoran drzi porodica od pokojnog zorana vujovica
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Клопа

Postby Brdja » Wed Feb 07, 2018 3:45 pm

1958 wrote:
Далтон wrote:Ja bi izbegao zivu svirku i tamburase pogotovo. Treba nam neko mirno i lagano mesto sa tihom muzikom u pozadini. Idemo nas 3. Zena, klinac od 5 leta i ja.
Nije ni krkanje sivonjsko u planu ali da hrana bude dobra (dobro pripremljena), nesto sa rostilja i nikako riba. Jer znam dosta restorana u NS ali je uglavnom riba na meniju.


Kako bre nije u planu krkanje? Pa to je najbitnije. Restoran Knin :mrgreen:
Kako je to ručak nebitan?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Клопа

Postby Далтон » Wed Feb 07, 2018 3:48 pm

Znaci Sokace kao sto dzimi kaze ili ta romansa. Sada cu pogledati slike po netu da vidim kakav je ambijent.

Edit: dopala mi se ronansa ova a i lep je ambijent (solidan). A za krkanje cu onda otici u fast fud i uzeti punjenu od 300g, natovariti svih sranja i s nogu se odvaliti. To mi nije bitno sada. Cisto vecerica i tiho mesto. To mi treba.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Wed Feb 07, 2018 4:09 pm

Onda romansa,retko bude guzva radnim danima
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Клопа

Postby Џими Заказака » Wed Feb 07, 2018 6:04 pm

Može Romansa, nećeš se zajebati.
Ja sam rekao Sokače jer je lepši ambijent a klopa je po meni u rangu... Romansa mi je malo sterilna što se ambijenta tiče, ali klopa nema greške.

Edit: Setih se i restorana firme Održavanje i usluge (Elektrovojvodine) na Ribarcu. Tamo sam znao baš da se useravam od klope, roštilj je odličan a porcije baš velike. Verujem da će pertla potvrditi, vidim da imamo sličan ukus (takođe antipreporuka za piknik).

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Wed Feb 07, 2018 6:52 pm

@pertla @dzimi
Bio sam u oktobru,stvarno nisam stekao takav utisak,sve sto sam probao bilo je sasvim korektno. A da je ambijent dobar jeste

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Клопа

Postby Далтон » Thu Feb 08, 2018 4:28 pm

Да резимирам утиске од јуче.
Долазим у Романсу око 20ч са женом и дететом. На самом улазу 2 стола неких матораца, џибера, камионџија буљи ми у жену као пичке да нису видели у животу. Клошарски у сваком смислу.
Ресторан на први поглед мали док нас конобари нису упутили на спрат где је већ ситуација боља.
Седамо и прво што сам приметио да је стољнак мастан ко циганкин чмар, ал' јбг, било је занемарљиво јер смо већ сели и поручили 3 јебена сока која смо чекали 15 минута. Брже је предјело стигло него пиће. Али буквално.
Храна је била добра али сиромашна, у смислу јадно изгледа али је има доста.
Поручим ја оном дебилку роловани батак са неким преливима и печуркама, каже он фаца, немојте то није баш лепо. :mrgreen:
И да узмемо неко друго роловано које нам је он препоручио.
Углавном, 3 пута сам устајао са стола јер они конобари причају доле и боли их ђана шта се горе дешава. Горе је било 2 или 3 стола (неких 7,8 људи), неки странци и ми. Њих двојица не јебу живу силу ко шта служи и да ли су гости жедни или гладни :D Све у свему, жена и клиња су задовољни и свиђа им се место јер је тихо. Али да је онај лов-ратед , јесте.
(Street Force / Curva Orientale)

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Клопа

Postby хајка » Thu Feb 08, 2018 8:19 pm

Далтон wrote:На самом улазу 2 стола неких матораца, џибера, камионџија буљи ми у жену као пичке да нису видели у животу. Клошарски у сваком смислу.


Uh..kako bih vadio dzigericu ovakvim matorcima. Jednom prilikom na aerodromu ispred prolazi covek sa cerkom od 17-18 godina, taxista matorni masni iz kola izbacuje glavu i gleda je jako manijacki, cale mu kaze da skloni pogled a ovaj dobaci nesto kao "sta da radim kad je dobra picka" , cale ga izvuko kroz prozor i ubio od batina, murija brzo dotrcala i privela ga nazalost. Nikad mi vise nije bilo drago da gledam kako neko dobija batine.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Thu Feb 15, 2018 12:55 am

Dajte neku preporuku za klopu po budimpesti
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Клопа

Postby ultrastito » Fri Feb 16, 2018 10:20 pm

ljudi, bez ikakvog preterivanja, najbolji rostilj koji sam jeo u svom zivotu!!

grill "cumur", u bgu u bulevaru, preko puta vise poslovne i ustanove kulture "vuk karadzic" !

POD OBAVEZNO PROBATI CUMUR PLJESKAVICU!

cedar sir, vrhunsko meso i cini mi se suvi vrat.

zaljubih se :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Клопа

Postby lost&found » Fri Feb 16, 2018 11:01 pm

U , kako to nisam izvalio , bas danas prosao tuda. Jel su vise na fazon nasih pljeka ili kao burgera ? Stigli mi upravo stranci neki, pa taman tu da ih vodim, tj da ti verujem na rec

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Fri Feb 16, 2018 11:16 pm

Који је најјачи роштиљ са доставом у Београду? али оно на кило

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Клопа

Postby ultrastito » Sat Feb 17, 2018 2:17 am

lost&found wrote:U , kako to nisam izvalio , bas danas prosao tuda. Jel su vise na fazon nasih pljeka ili kao burgera ? Stigli mi upravo stranci neki, pa taman tu da ih vodim, tj da ti verujem na rec


nisu burgeri fazon, nego domaca kuhinja tako da kazem.
videces i sam, porcije su velike i meso je perverzija. drugar je jeo neku punjenu pohovanu piletinu cini mi se i jedva je disao posle nje :D

javi utiske ako budes isao tamo.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Клопа

Postby Tilt » Mon Feb 19, 2018 9:09 pm

pertla wrote:Dajte neku preporuku za klopu po budimpesti


https://g.co/kgs/mR5Jsp
Za 15€ dva sata jedeš i piješ sve što ima u ponudi.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Mon Feb 19, 2018 9:11 pm

Tilt wrote:
pertla wrote:Dajte neku preporuku za klopu po budimpesti


https://g.co/kgs/mR5Jsp
Za 15€ dva sata jedeš i piješ sve što ima u ponudi.



de mi je Vinz sad da krenemo odma :mrgreen:

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Клопа

Postby Tilt » Mon Feb 19, 2018 9:16 pm

Daj odma četri sata :)))

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Mon Feb 19, 2018 11:22 pm

Tilt wrote:
pertla wrote:Dajte neku preporuku za klopu po budimpesti


https://g.co/kgs/mR5Jsp
Za 15€ dva sata jedeš i piješ sve što ima u ponudi.


razmatrao sam taj trofeo, ali sam se odlucio za jedan drugi restoran u blizini kampusa, isto all you can eat fazon.cena hrane se razlikuje u zavisnosti od toga koji je dan i koje je doba dana.recimo danas u 11 pre podne za 5e moze da se jede sat vremena dok se boje ne rastope, dok je subotom posle podne 10e po osobi.pice ne ulazi u tu cenu, s tim da moze i to da se plati all you can drink, i alkohol spada u to.

ja nisam ranije isao u all you can eat restorane, skroz je dobra fora.nista tu nije bilo preterano kvalitetno(neke stvari su i podgrevane), iako je izbor bio veoma velik, tako da se moze nesto probrati.za 5e sigurno ne moze bolji obrok da se nadje.supe, corbe, petnaestak vrsta pecenog mesa(mene su kolenice "sahranile"), gulas, sarma, kiseli kupus, brdo salata i priloga, voce, kolaci...
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Mon Feb 19, 2018 11:58 pm

Често одем до на село

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Клопа

Postby Далтон » Tue Feb 20, 2018 1:07 am

Mene interesuje zasto jos B.Centrale nije prezentovao nama svoj restoran. Verujem da bi imao dobru prodju kod drustva sa tribine.
Pricaj sta ti je na meniu!
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests