Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Fri Feb 03, 2017 11:37 am

eno Daščare gore na Topčideru, tačno na stanici trojke :D

https://www.google.rs/maps/place/Stara+ ... _BIIggEwCg

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Fri Feb 03, 2017 12:54 pm

To je lazna brate! Polu-kvalitet!!!
bologna centrale

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Fri Feb 03, 2017 1:44 pm

brate tamo uvek sede neke glavonje
recimo, prošli put kad sam bio za jednim stolom sedeo Pera Matić

kolege bila prošle godine, pored njih Severina i sin jednog od Cigana ludaka :mrgreen:

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Fri Feb 03, 2017 2:05 pm

Очајник wrote:Kad smo kod janjeta, gde se moze pojesti lepo janje u Bg?

Не знам дал су ти Ледине далеко, ал ако нису обавезно Печењара Ледине, преко пута Гранд кафе.Преозбиљна прича.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Fri Feb 03, 2017 3:35 pm

Rođaci wrote:brate tamo uvek sede neke glavonje
recimo, prošli put kad sam bio za jednim stolom sedeo Pera Matić

kolege bila prošle godine, pored njih Severina i sin jednog od Cigana ludaka :mrgreen:



Jbg sede i grof i curkovic u lovcu a jedu mesano meso, najgori izbor tamo!

Za gradske uslove, janje je top u Orascu, preko puta Vuka na Bulevaru! Pozeljna rezervacija dan ranije i da se nagovesti sta se jede, ostavljaju janjad svojim jaranima.
bologna centrale

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Fri Feb 03, 2017 4:26 pm

Ja sam se u Orasac toliko razocaro, ima 3 godine da nisam krocio tamo. Ko zna mozda je sad bolje, javljajte.
Често одем до на село

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Fri Feb 03, 2017 4:47 pm

Brate mili, jagnje je i za van urbanih sredina odlicno, a teleca corba i preko toga. Drugo tamo i ne jedem, a realno se zbog drugog tamo i ne ide. Cenim da sam realan, obzirom da mi je to profesija.
bologna centrale

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Fri Feb 03, 2017 5:03 pm

Svako misljenje uvazavam, pogotovo od ljudi iz struke :D.
Често одем до на село

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Fri Feb 03, 2017 5:07 pm

Blagodarim! :D
bologna centrale

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Fri Feb 03, 2017 5:29 pm

B.Centrale wrote:Jbg sede i grof i curkovic u lovcu a jedu mesano meso, najgori izbor tamo!

Za gradske uslove, janje je top u Orascu, preko puta Vuka na Bulevaru! Pozeljna rezervacija dan ranije i da se nagovesti sta se jede, ostavljaju janjad svojim jaranima.



bah, ja tamo uzmem ili ono meso na ćumuru ili karađorđevu, eventualno teletinu ispod sača

kuvana jela ne kupujem nigde, pošto su toliko lošija od jela koja pravi moja keva, da je to kriminal
i onda radije podgrevam to što keva spremi, nego da dam 800 dinara za punjene paprike koje kurcu ne valjaju

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Клопа

Postby penzos » Fri Feb 03, 2017 10:46 pm

B.Centrale wrote:Jel ima neko da poznaje Zlatibor? Idem sledece nedelje na vikend na prsutijadu, zanima me u gradu neko dobro mesto da se pojede, po mogucstvu da budu i korektne cene. Po mogucstvu kafana, janje i taj fazon... Znaci, samo grad jer sam tu i smesten a kola nemamo prvo vece, pa cemo drugog dana do Mackata i Ljubisa, kad budemo motorizovani. Hvala

Proverena kafana ti je Zlatni bor, postoji već sto godina, kvalitet je na istom nivou otkad sam bio klinac do danas. Mislim da je to restoran u vlasništvu hotela Palisad, a ne znam nikog ko je tamo bio a da je imao zamerke na hranu. Šta god da jedeš nećeš pogrešiti.
Jagnjetinu imaju ispod sača, ne sećam se dal je bilo pečenje, a ionako ćeš posle u Mačkat.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Sat Feb 04, 2017 12:34 pm

Hvala burazeru!

Rodjace, ne moze corba ili kuvano u kucnoj varijanti na ringli da bude bolje od kaserole od 50 litara na gorioniku. Nije stvar u znanju kevine kuhinje, vec drugi faktori.
bologna centrale

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Sat Feb 04, 2017 1:27 pm

Управо изео онај бурек из Панчева, по парче са коленицом и парче са купусом.Невероватно која лудница, да је ближе отишо би и сутра опет.Врхунски укус, свака препорука.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Клопа

Postby tizlabor » Mon Feb 06, 2017 3:49 pm

B.Centrale wrote:Jel ima neko da poznaje Zlatibor? Idem sledece nedelje na vikend na prsutijadu, zanima me u gradu neko dobro mesto da se pojede, po mogucstvu da budu i korektne cene. Po mogucstvu kafana, janje i taj fazon... Znaci, samo grad jer sam tu i smesten a kola nemamo prvo vece, pa cemo drugog dana do Mackata i Ljubisa, kad budemo motorizovani. Hvala

Cuj jel ima neko da poznaje Zlatibor? :mrgreen:
U centru tibora vec ti covek pomenuo zlatni bor,oni su mozda najpovoljniji,ali pazi bilo koji restoran da izaberes nemozes da pogresis. Izbegavaj beli dvor jedino oni imaju slab promet.
Rostilj preko puta autobuske kod Serdara,ozbiljna preporuka.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Mon Feb 06, 2017 4:01 pm

Ok, hvala tebra. Reci jos keve ti za neki izlazak, da nisu narodnjaci i ove starlete, moze i neki kurac domaci rok i tako to, a moze malo i lazna sminka eros i sl :D Kakav je onaj pub, valja li nesto??
bologna centrale

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Клопа

Postby tizlabor » Mon Feb 06, 2017 4:07 pm

Pa pab ti je Brenin i Bobin,mozes da skontas kakva je muzika.
Za tu neku varijantu kafic Guru,taj neki rok fazon furaju.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Mon Feb 06, 2017 4:48 pm

hvala buraz, ziv bio
bologna centrale

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Клопа

Postby MasterTUFC » Mon Feb 06, 2017 6:17 pm

Bio danas u orascu, teleca mi nije bila nesto posebno, ali su cevapi bili vrhunski, u Kosmaju mi je teleca corba odlicna (u cvijicevoj), u Paliluli pomfrit u obliku cipsa vrhunski.

Za zlatibor, bio je jedan zanimjljiv kafic koji smo naleteli u malim ulicama,pored(lepa basta, ne znam kako je unutra bio preko leta) ima i zanilmljiva radnja koja prodaje antikvitete pored tog kafica, svasta nesto zanimljivo moze da se nadje, tizla neka napise ime kafica i prodavnice ako zna na sta mislim, Za serdar takodje preporuka za rostilj.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Mon Feb 06, 2017 6:37 pm

pre neki dan sam bio u onoj novoj pivnici ispod Brankovog, Gvožđara se zove
vrhunski ćevapi
cene svega jače nego u drugim lokalima sa boljim pivima, fensi mesto, to ne valja

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Клопа

Postby B.Centrale » Mon Feb 06, 2017 7:00 pm

MasterTUFC wrote:Bio danas u orascu, teleca mi nije bila nesto posebno, ali su cevapi bili vrhunski, u Kosmaju mi je teleca corba odlicna (u cvijicevoj), u Paliluli pomfrit u obliku cipsa vrhunski.

Za zlatibor, bio je jedan zanimjljiv kafic koji smo naleteli u malim ulicama,pored(lepa basta, ne znam kako je unutra bio preko leta) ima i zanilmljiva radnja koja prodaje antikvitete pored tog kafica, svasta nesto zanimljivo moze da se nadje, tizla neka napise ime kafica i prodavnice ako zna na sta mislim, Za serdar takodje preporuka za rostilj.



Au kako bre nista posebno teleca?!! Nisam bio do njih sigurno 6 meseci, jedino ako se nesto nije menjalo u personalu i kuhinji??!

Jel Serdar kafana ili fast food?
bologna centrale


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests