Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Клопа

Postby ultra mentalitet » Wed May 18, 2016 11:03 pm

Sto se Popaja tice, nikad nisam uzimao onu najvecu (ne znam kako joj je ime), ali porodicna mi je bila dobra sta znam.

Subotica Boss ili Denis picerija

edit: ta pica sto nisam znao kako se zove je pica skoro metar, a evo ti cenovnik

Image

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Клопа

Postby јахач магле » Wed May 18, 2016 11:54 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Gde u Subotici ili Paliću ima dobra klopa?


У Суботици за прву помоћ обавезно лангош са шајтом, испред оне градске куће или како се већ зове.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Thu May 19, 2016 10:13 am

Mala zlatiborska napuljski recept bez aditiva leb ti jebem :D
Често одем до на село

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Клопа

Postby Пирамида » Fri May 20, 2016 12:39 am

Каква су ваша искуства са http://www.donesi.com/ ?
Офсајд слепче!

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Клопа

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri May 20, 2016 2:56 pm

Jahač brate šta je langoš i može malo određenije gde se nalazi?

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Клопа

Postby ultra mentalitet » Fri May 20, 2016 3:20 pm

Tebra langos ti je mekika, stave po njoj pavlake, sira, belog luka. Nemam pojma negde stavljaju i pecurke, kecap , ko sta voli

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Fri May 20, 2016 3:23 pm

Bilo je u su kod gradjeinske škole da se pazari dobre tortilje,za burek pekara lipa,roštilj grin fud kod pandurske stanice
Choose Life

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Fri May 20, 2016 8:41 pm

Пирамида wrote:Каква су ваша искуства са http://www.donesi.com/ ?


sta konkretno te zanima? Mislim sajt ko sajt,sa objedinjenih mali milion restorana koji vrse dostavu i odakle mozes naruciti.

Ako mene pitas odlican sajt,ali sam se zato nagojio ko njasvi koristeci njegove usluge... I sad sam u fazonu vise da ne uzimam nesto da bi jeo,nego uzimam da probam.

Da nije tog sajta ne bi nikad jeo susi :mrgreen: i bacio ga u kantu posle probanja itd...

Ako te nesto konkretno zanima pitaj...uglavnom oni su posrednici,ali dobra je fora.

Mogu ako hoces da ti izvucem par preporuka ako si iz Bga

recimo:

-restoran Jimmy otkida sa picama i sendvicima,pice su odlicne samo masne dosta,ali ne stede,sendvic pileci cheese steak je odlican,jedan od omiljenijih i pritom su porcije otkidanje,cak i ja jedan taj jedan mali sendvic iz dva puta. Palacinke su mu isto odlicne,jedne od boljih.
-restoran Grill 51 ima dobar rostilj
-restoran Golub,stara nasa picerija,brate oni otkidaju sa kolacima,tortama a i ostalom hranom,samo sto su skupi do bola,ali kad hocemo da se castimo malo vise uzmemo tu,stvarno sve im je dobro...cak i korpa sa pecivima ono domace seljacke lepinje i ti fazoni.
-restoran Ribarnica je naravno za ribu,korektno.

Sad sta jos,imas tu opcija nekih,npr Klopa M nije losa uzimao sam neko kurcenje bifteke u sosevima i slicno,dobro je,samo sto jednom su mi kasnili fazon 2 sata i jos me zove vozac i kao evo tu sam 10 minuta od tebe i jos onako kad je cuo da necu da prihvatim ljut,pa ne narucujem. Uglavnom to se tamo najvise gleda,da bude usluga ok,da donesu u vreme koje su sami odredili i tako to. I dobro je sto imaju te ocene i komentari i onda udjes na restoran koji zelis,pogledas ocene,komentare vidis boljke i mane,vidis sta ljudi preporucuju itd...dobra stvar.

Pitaj sta te interesuje.

p.s. i da admini na sajtu su dosta korektni,ono tipa nesto si narucio,pa hoces jos nesto da dodas ili izostavis iscimas njih i oni okrenu restoran i kazu tvoje prohteve.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Клопа

Postby Пери » Fri May 20, 2016 9:05 pm

Ja sam tako otkrio Viva casual, oooodlican rostilj!

Република Српска
Posts: 46
Joined: Wed Feb 03, 2016 6:07 pm

Re: Клопа

Postby Република Српска » Fri May 20, 2016 9:29 pm

Uvijek me interesovalo jel se isplati drzati azijski restoran kod nas, jel dolaze ljudi u te restorane, ko drzi te restorane, kakva im je kuhinja? Po pricama sam (a i iz licnog iskustva) vidio da ih ima mnogo po Bg i Ns... Kod nas (Banja Luka, Bih generalno) nema striktno azijskih restorana, vec postoje kombinacije stranih kuhinja, a stranog ni u najavi itd. Bas me interesuje jel se hrani domaci narod u njima, s obzirom na nas mentalitet (jedi ono sto je provjereno citaj. pljeske, cevapi, janjetina itd.)?
ОД МАЊАЧЕ ДО МАРИБОРА СВАКИ СРБИН У ЧЕТНИКЕ МОРА!

ex клемпави

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Клопа

Postby Пирамида » Sat May 21, 2016 12:01 am

Хвала brucelee на сугестијама, нажалост нисам из Београда, па нећу моћи да поручим из ресторана које си ми препоручио.
У најскорије време ћу поручити нешто са сајта, видим да имају добру понуду, обухватају баш доста ресторана.
У Новом Пазару сам пробао мантије, и одушевљен сам њима, тражио сам и по Новом Саду, има их у понекој пекари али ниједне немају ни приближно сличан укус као оне из Пазара, код нас се у 90 % случајева праве са свињским месом, док је тамо то незамисливо. Ко је у прилици нека проба, неће се покајати.
Офсајд слепче!

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Клопа

Postby Пери » Sat May 21, 2016 5:00 am

Република Српска wrote:Uvijek me interesovalo jel se isplati drzati azijski restoran kod nas, jel dolaze ljudi u te restorane, ko drzi te restorane, kakva im je kuhinja? Po pricama sam (a i iz licnog iskustva) vidio da ih ima mnogo po Bg i Ns... Kod nas (Banja Luka, Bih generalno) nema striktno azijskih restorana, vec postoje kombinacije stranih kuhinja, a stranog ni u najavi itd. Bas me interesuje jel se hrani domaci narod u njima, s obzirom na nas mentalitet (jedi ono sto je provjereno citaj. pljeske, cevapi, janjetina itd.)?


Jebu mame kinezi. Asia food, chaos i jos jedni kojih nema sanse da se setim, su po meni najbolji (za dostavu). Susi i te pizdarije preskacem, ali to je jos popularnije. Imaju i tajlandjani kod cvetka, tamo nisam bio, ali ljudi koji su bili kazu da je do jaja

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Sat May 21, 2016 10:50 pm

Пери wrote:Ja sam tako otkrio Viva casual, oooodlican rostilj!


e pa meni se i ne dopada nesto...ali im one pite nutela plazma kidaju,a nisu im losa ni krilca sa onim sosevima barbque i slicno. Rostilj mi se ne dopada nimalo.
Par puta pljeku pojeo i ono,mnogo boljih ima,jednom uzeo neki miks rostilja,piletinu,cevape,kobaje,ono bas lose je bilo. Jednom probao onaj njihov miks pljeka sa sirevima daj bre pola mi zavrsilo na podu.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Sat May 21, 2016 10:52 pm

Република Српска wrote:Uvijek me interesovalo jel se isplati drzati azijski restoran kod nas, jel dolaze ljudi u te restorane, ko drzi te restorane, kakva im je kuhinja? Po pricama sam (a i iz licnog iskustva) vidio da ih ima mnogo po Bg i Ns... Kod nas (Banja Luka, Bih generalno) nema striktno azijskih restorana, vec postoje kombinacije stranih kuhinja, a stranog ni u najavi itd. Bas me interesuje jel se hrani domaci narod u njima, s obzirom na nas mentalitet (jedi ono sto je provjereno citaj. pljeske, cevapi, janjetina itd.)?


jedu brate ,bar ovde po BGu,naravno ne nesto konstantno da jedes svaki dan,ali se jede dosta,dovoljan pokazatelj da tih kineskih restorana ima bas dosta.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Клопа

Postby 1748 » Sun May 22, 2016 2:20 pm

brucelee wrote:Par puta pljeku pojeo


:'(
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Sun May 22, 2016 5:40 pm

pljesku :mrgreen:

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Sun May 22, 2016 8:41 pm

Kad je rs pomenuo janjetinu, jednom prilikom pisle gostovanja u krusevcu stali smo u cicevcu cini mi se i ajde da jedemo. U prvom kiosku je radio majstor sa tarzankom, majica radovan karadzic, suskava tresa i papuce na bosu nogu. A u kiosku pored se prodavalo pecenje na meru, stave ti na plasticni tanjir i dobijes lepinju. Kakva gospoda alal im vera!
Често одем до на село

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Клопа

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon May 23, 2016 8:02 pm

Napatio sam se kao kreten dok nisam našao jebeni langoš i posle sat vremena kada sam našao gde je, on zatvoren. Jebeni konobar koga sam pitao za to, ne zna ni šta je langoš a ne gde da me uputi. Inače restoran u hotelu Ellite na Paliću izbegavati u širokom luku, usluga im je katastrofa a pola jela sa menija nemaju. 4 puta sam konobaru tražio pepeljaru i na kraju sam morao sam da uđem u šank da je uzmem, da i ne pominjem da je neka pića doneo tek posle par ponavljanja.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Tue May 24, 2016 4:00 pm

Dajte neki predlog za restoran. Bitno je samo da je malo luksuzniji i da ima parking.
Често одем до на село

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Клопа

Postby pustinjska lisica » Tue May 24, 2016 4:39 pm

Франш, Мадера, Вук (у Ђуре Јакшића), Мали рај (то ти је ближе Панчеву, ал опет није далеко ако имаш кола), Дурмитор...
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests