Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Клопа

Postby несуна реса » Tue Nov 15, 2022 9:17 am

Ја сам сада у петак био први пут и био сам одушевљен, конобар легенда комуникативан, музикица свира, клопа од мезе до главног јела брутално било јео сам дрпану мангулицу и од исте ћевапе и кобасице, било је баш баш по мом укусу.


пс:

Јесу мало јачи са ценама, али то су те цене јебемлига за месо од мангулице.
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Wed Nov 16, 2022 11:32 am

da nije bio malo burniji petak? :mrgreen:
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Клопа

Postby несуна реса » Wed Nov 16, 2022 2:25 pm

Тема је Клопа, тако да у складу са тим сам писао, кад се отвори тема "ПОСЛЕДЊЕ ПИЈАНСТВО" онда ћу ту остатак вечери и остало :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Thu Nov 17, 2022 5:38 pm

Index maja u ns sravnili zidaju neke zgrade pa je sada u centru
Често одем до на село

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Thu Nov 17, 2022 10:32 pm

gde u centru? ima u futoskoj ulici
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Sat Nov 19, 2022 12:56 pm

E to, zaboravio sam kako se ulica zove. Prekoputa skole neke
Често одем до на село

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Клопа

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Nov 19, 2022 4:20 pm

To je onda u Fotoškoj, preko puta je tehnička škola. Nije baš centar, ali nije daleko.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Клопа

Postby несуна реса » Mon Nov 21, 2022 1:09 pm

Пробајте роштиљ код Десе, на клиси се налази сентандрејски пут, имају индекс сендвич зове се БОМБА, убаци ти све буквално што има, права калоријска бомба, после њега не мораш наредних 24х да једеш опуштено, ја сам једва мост прешао да се вратим у нс колико ме притисак пуко :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Mon Nov 21, 2022 2:55 pm

Да, гледао сам дебелог како ждере тамо, изгледа добро.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Клопа

Postby pertla » Mon Nov 21, 2022 3:03 pm

kako debeli trpa u sebe ono nisu istine
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Tue Nov 22, 2022 11:03 pm

Sad videh klip, moram ovo probati
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Клопа

Postby несуна реса » Mon Dec 19, 2022 9:11 am

Ресторан Колиба у Лесковцу, синоћ био скроз добар и све препоруке. Мућкалица и Телећи репови су до јаја :!:
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Mon Dec 19, 2022 12:38 pm

У суботу улазим у максбет у Бате Бркића, кад иза мене упада дебели брат спомињан горе и продужи на електронске зезалице
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Клопа

Postby несуна реса » Wed Jan 18, 2023 12:16 pm

Ресторан Студња, у месту Гложан (између Новог Сада и Бачке Паланке) КИДА ! Место је већинско словачко, тако да и клопа је углавном са словачким нац јелима, кобасица и димљена вешалица КИДА, ако вас пут нанесе ту станите нећете се зајебати!
Космет је Србија !

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Wed Jan 18, 2023 9:03 pm

Што би рекао Рудић, у Гложану га снађе брука...елем, да бацим и Ја коју, ово су углавном уличарке али морам да похвали. Пекара код Љупчета, Далматинска улица, опасан бурек. Цепам углавном месо, ал пробао сам и сир, одлично. И морам два роштиља да похвалим, први је Дорчол, Чаки. Јео сам гурманску, одлично све, нема грешке. Видим да имају и неке сендвиче, мораћу и то да пробам али пљека кида. И други је Муте, изнад Градске болнице на Звездари, исто све похвале за клопу, волим те старинске амбијенте да видим, алуминијумску витрину, оне ћумур роштиље велике, то ми је некако увек добар знак и ретко кад сам погрешио. Толико од мене.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Клопа

Postby Etaoin » Wed Jan 18, 2023 10:17 pm

Ајде да бацим неки сиже прошле године, јело се лепо :D

Momma's house - На врху ТЦ Рајићева, одличан поглед ако се седи на тераси, екипа крајње урбана. Цене јаче, ја сам био јео поке боул, било сасвим коректно, али порција мала. За дезерт неки крем бруле, туга, колегиница јела неке ванилице које би мој пас боље направио. Цене пића исто мало јаче, али је амбијент пристојан, потово за тимске вечере.

Бела Река - Овде све шури, од амбијента, услуге и клопе. Врхунска предјела, одличне ракије, главна јела да не спомињем и феноменални дезерти. Цене јесу јаче, али вреди.

Дурмитор - Клопа изува, препорука бифтек у маслиновом уљу, али и медоваче, као и даска сирева и сувог меса. Амбијент нако, поготово што воле да долазе неке говеђе главе, али ако сте у правом друштву, лепо ћете се провести за коректне новце.

Кота 70 - Сплав на Сави, за избегавање. Од хране па до пића, ништа ми се није свидело, сем што си на Сави, па је лети било заиста пријатно.

Duomo - Страхињића бана. Седео сам напољу, унутра било пуно као око, јео неки њихов бургер, био је одличан, али исто тако је и цена била више него висока. Пиво коректно, за дезерт неки колач са малинама, онако.

Мануфактура - Центар града, не може боља локација. Мезе је било као да сам га ја купио на акцији у Лидлу, мада је бифтек био добар, и ракија од малине. Имају добар избор вина за оне које то занима, цене су коректне. Музика је ишла уживо и била прегласна.

Бабарога - Е овде ударају по ушима нереално, али нереално. Мада, да се разумемо, услуга је феноменална, месо такође, јер овде се долази да би се искусило нешто ново. Пробао сам све, од томахавка преко рибаја па до пикање, и томахавак је убедљиво најбоље парче меса које сам икада пробао. Дупла ракија је 1200 динара, па пазите ако наручујете пиће :D

Комунале - Бетон хала, одлична предејла, поготово фокаће са сиром, главни оброци такође, дезерти су били нако. Цене мало јаче, амбијент урбано бетонхалски.

Аргумент - Кафе ресторан у старом Миријеву, код цркве Светог Илије. Амбијент је одличан, отворен прошле године, али је храна заиста добра, поготово за цену. Синоћ сам јео њихову Карађорђеву, за 1100 динара, ја сам се помучио малкице док сам појео :mrgreen:

Душаново царство - Звездарска шума, сјајно место за породице са децом, што је уједно био и највећи разлог што смо ишли тамо. Одлична телећа чорба, Карађорђева, али похована пилетина је била онако, али исто тако и добри ћевапи. Цене пристојне.

Caruso - На врху бивше робне куће Београд, поглед заиста спектакуларан. Амбијент као из 84е, клопа тужна, једино је чорба била добра. Наплаћују поглед и локацију, и то је то.

Сибирска Ноћ - Браће Јерковић, апсолутна олд скул кафана, за свачији џеп. Имају јуначку сабљу, јесте месо било мало жилавије, али је сервирано на сабљи :) Чорбе одличне, пиво хладно, конобари стара школа, па ко воли, нека посети обавезно.

Koд Драгана - Гоце Делчева, прчварница пар ексаланс. Ко воли јунеће репове, главу у шкембету, срнећи гулаш итд, ово је право место за њега. Мислим да је било на Марка Жвака, па баците поглед.

Све у свему, највећа препорука за Белу Реку, не можете да погрешите.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Thu Jan 19, 2023 8:16 am

жабац wrote:И други је Муте, изнад Градске болнице на Звездари, исто све похвале за клопу, волим те старинске амбијенте да видим, алуминијумску витрину, оне ћумур роштиље велике, то ми је некако увек добар знак и ретко кад сам погрешио. Толико од мене.


gde se tačno to nalazi?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Thu Jan 19, 2023 10:56 am

жабац wrote:Што би рекао Рудић, у Гложану га снађе брука...елем, да бацим и Ја коју, ово су углавном уличарке али морам да похвали. Пекара код Љупчета, Далматинска улица, опасан бурек. Цепам углавном месо, ал пробао сам и сир, одлично. И морам два роштиља да похвалим, први је Дорчол, Чаки. Јео сам гурманску, одлично све, нема грешке. Видим да имају и неке сендвиче, мораћу и то да пробам али пљека кида. И други је Муте, изнад Градске болнице на Звездари, исто све похвале за клопу, волим те старинске амбијенте да видим, алуминијумску витрину, оне ћумур роштиље велике, то ми је некако увек добар знак и ретко кад сам погрешио. Толико од мене.


Ljupce makedonac kida. dve gospodje koje rade, nisam video da je neko sporiji od njih dve :mrgreen: dobar i kroasan sa kremom.

Verovatno ce i njega da snadje sudbina cele ulice, srusice ga da naprave zgradu
Често одем до на село

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Клопа

Postby CamoSurprise » Thu Jan 19, 2023 11:47 am

Za Srpsku Novu godinu, posle utakmice, produžili smo u Vagon Viktorija u bloku 21.
Lepo veče, imali su svirku za doček. Klopa solidna, a i sa cenama klope su pristojni. Nešto su skuplji od kafana po Šapcu, ali za Bg standarde korektno. Zato na piću klepaju sa cenama, ali ok, to je manje-više klasika svuda.
Gilajdza RIP

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Thu Jan 19, 2023 12:18 pm

Rođaci wrote:
жабац wrote:И други је Муте, изнад Градске болнице на Звездари, исто све похвале за клопу, волим те старинске амбијенте да видим, алуминијумску витрину, оне ћумур роштиље велике, то ми је некако увек добар знак и ретко кад сам погрешио. Толико од мене.


gde se tačno to nalazi?

Светог Николе 43


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests