Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Mon Feb 19, 2018 2:04 pm

Спартак Москва има изразито десне групе међу навијачким организованим навијачким групама у Русији.

doktor
Posts: 22
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:53 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby doktor » Mon Feb 19, 2018 2:11 pm

I Spartak a i ostali nabrojani, sto nije kacio slike sa kukastim krstevima, runama ili sa prozivkama timova sa Kavkaza. Lik konstantno manipulise cinjenicama.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Mon Feb 19, 2018 2:22 pm

Да, међу организиваним групама по Русији је јако пуно десничара. Додуше зависи шта гурају, данас је то више православље и Русија, која се ослања на словенску традицију, мислим да су данас такви већина.
Некада је неонаци прича била изузетно јака.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 2:27 pm

Nexon wrote:Спартак Москва има јаке наонаци групе међу навијачима.
Не говорим о симпатизерима и онима који шурују...


Политика на трибинама у Русији се дебело изменила после састанка вођа свих навијачких с Путином од пре пар година.Што је било незамисливо 90-их и хвала богу да је тако.Па нису они кретени као ми,што сами једу своје месо.Могу ови момци са форума са теме РУСИЈА да напишу нешто о томе.Ја нисам будала да мењам клуб за који навијам,али ће ми бити драго да гледам када се буде мењала свест код навијача у Србији као што се данас дешава у Русији.Враћају се војим коренима.

ЗВЕЗДА -КОМУНИЗАМ-АНТИФАШИЗАМ

Image

Оснивање СД Црвена Звезда тј. први конгрес УСАОС (Уједињени Савез Антифашистичке Омладине) читај СКОЈ! у ослобођеном Београду.ЧЕТНИЦИ? ЈАОВДЕ НЕ ВИДИМ НИКАКВЕ ЧЕТНИКЕ!Још се цеви нису ни охладиле,група београдских комуниста спремас конгрес оснивања спортског друштва,а Четници се саплићу једни преко других,и беже преко границе.

Image

Прво превозно средство играча Црвене Звезде.Камион марке Borgward B 3000 отет од Немаца.Иначе играчки кадар Црвене Звезде су искључиво чинили Партизани: Језеркић,Митић,Станковић,Ђајић,Кос,Ловрић,Мркушић Спајић,Аранђеловић,Михајловић,Атанацковић...Риперу,ово ти је права београдска мангупарија.

Image

Играчи Црвене Звезде на улицама ослобођеног Београда.Десно Коста Тумашевић у униформи у шетњи са другарицом.
''Другарице да ли бисте били љубазни да попијемо једну шољу чајаовог поподнева,какав чај пијетеса једном или две коцке шећера''?

Image

Ово ће јебига да буде посебно болно за Четнике Север.Или ти букаче ''УБИЈ ЗАКОЉИ ДА ШИПТАР НЕ ПОСТОЈИ''.На слици су фудбалери Црвене Звезде загрљени са фудбалерима Репрезентације Албаније у Тирани.Наиме тада су антифашистичка омладиснска друштва играла утакмице једни против других.Фотографија је начињена 22. априла 1945.Резултат није толико важан,али ако некога баш занима добили смо 5:2.Код куће у Београду је такође одиграна утакмица и њу смо добили са 11:2.Заједно са Звездашима пуовало је и КУД Иво Лола Рибар.
Last edited by fedayn on Mon Feb 19, 2018 2:41 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Mon Feb 19, 2018 2:33 pm

fedayn wrote:
Политика на трибинама у Русији се дебело изменила после састанка вођа свих навијачких с Путином од пре пар година.Што је било незамисливо 90-их и хвала богу да је тако.Па нису они кретени као ми,што сами једу своје месо.Могу ови момци са форума са теме РУСИЈА да напишу нешто о томе.Ја нисам будала да мењам клуб за који навијам,али ће ми бити драго да гледам када се буде мењала свест код навијача у Србији као што се данас дешава у Русији.Враћају се војим коренима.


Могуће али ти корени нису оно што ти пропагираш, штавише, супротно је.
Више личи на ово,



Шта кажеш, је л ти се допада?
Last edited by Nexon on Mon Feb 19, 2018 2:35 pm, edited 1 time in total.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 2:34 pm

doktor wrote:I Spartak a i ostali nabrojani, sto nije kacio slike sa kukastim krstevima, runama ili sa prozivkama timova sa Kavkaza. Lik konstantno manipulise cinjenicama.


Зато што је власт у Русији забранила такве симболе,чак су поједине вође хулиганских група почеле да посећују споменике палим борцима Црвене Армије...О томе је онај дечко на теми русија писао.Нацисти у Русији,сад имају само две опције да буду андерграунд или да сисају курчеве.Доста се Русија срамила пред светом то доказују и хапшења неонациста по земљи.Још фали и метак у потиљак,али и то ће доћи на ред у зависности да ли ће неонацисти агресивно да одговоре или ће сагну главу или ће покушати преврат.Ал брате који ће они преврат да направе?! :mrgreen:
Владимир Путин је поставио све на своје место.Деда Спиридон Путин му је био Стаљинов кувар,отац у служби,он сам у КГБ-у.А северна трибина када је била утакмица Звезда - Зенит 2011 се дере ''Ти си Звездин Четник Путине''... :shock: Какав тотални фијаско северне трибине,какав салто мортале....Људи па он не баштини традицију белогардејаца већ бољшевика..

Putin o kumunizmu i veri: Nema razlike između izlaganja Lenjina u Mauzoleju i poštovanja svetaca

Predsednik Rusije Vladimir Putin uporedio je komunizam sa hrišćanstvom, a telo Vladimira Lenjina u Mauzoleju sa poštovanjem moštiju svetaca.

Image

Kako kaže, možda se to nekome neće svideti, ali će on ipak izneti svoje mišljenje.

“Kao prvo, vera nas je uvek pratila, ona je jačala kada je našoj državi, našem narodu bilo posebno teško. Bile su posebno teške bogoboračke godine, kada su ubijali sveštenike, rušili hramove. Međutim, istovremeno je izgrađivana nova religija. Komunistička ideologija je vrlo bliska hrišćanstvu, u stvari - sloboda, ravnopravnost, bratstvo i pravednost - sve se to nalazi u svetim spisima. Šta je kodeks graditelja komunizma? To je sublimacija, to je primitivni izvod iz Biblije, ništa novo oni nisu izmislili“, rekao je Putin.

Putin je to izjavio u intervjuu za film ”Valam“, čiji je deo prikazan u emisiji ”Vesti nedelje“ na televiziji ”Rusija 1“.

Predsednik Rusije je uporedio odnos komunista prema Lenjinu sa poštovanjem svetaca u hrišćanstvu, prenosi “Sputnjik”.

”Pogledajte, Lenjina su položili u mauzolej. Kako se to razlikuje od moštiju svetaca za pravoslavce, uopšte za hrišćane? Kada mi govore da u hrišćanstvu nema takve tradicije, kako nema — idite na Svetu Goru, pa pogledajte tamo. Tamo ima svetaca, a ima ih i ovde, kod nas“, rekao je Putin.

”U suštini, ništa novo tadašnja vlast nije izmislila, ona je samo prilagodila pod svoju ideologiju nečemu što je čovečanstvo već davno izmislilo“, dodao je ruski predsednik.


Ај ћао...
Last edited by fedayn on Mon Feb 19, 2018 2:40 pm, edited 2 times in total.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Bunt » Mon Feb 19, 2018 2:37 pm

Dolar? Bio jednom, kad je ... jebem li ga kako da ih nazovem... urbana omladina, ilegalci novog doba... palila tompuse novim novcanicama od 1000 dinara, mislim da su se tek tad pojavile u opticaju. Verujem da profil gostiju nije bio drugaciji ni ostalim vecerima.

Od svih stvari uhvatio si se poslednje i to izvrnuo onako kako tebi odgovara. Ja ti pisem da nisu UB napravili tu zastavu, kao i da je nisu skinuli zbog politike tribine ili neke svoje, a ti pises ne znam ni ja sta.

Ok, aj dva nova pitanja.
Ko je degenerik i drugo mozda i bitnije, koje sve nadimke koristis, posto za sad vidim cetiri. Cisto da ne izgubimo konce.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Mon Feb 19, 2018 2:37 pm

Владимир Путин је слушао и Дугина, који је у своје време, деведесетих, писао о аријевској Атлантиди.
Жив био.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Rođaci » Mon Feb 19, 2018 2:42 pm

Putin o kumunizmu i veri: Nema razlike između izlaganja Lenjina u Mauzoleju i poštovanja svetaca


Velika istina, to je identično ludilo.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby SAO_Zeljin » Mon Feb 19, 2018 2:47 pm

fedayn wrote:Доста се Русија срамила пред светом то доказују и хапшења неонациста по земљи.Још фали и метак у потиљак,али и то ће доћи на ред у зависности да ли ће неонацисти агресивно да одговоре или ће сагну главу или ће покушати преврат.Ал брате који ће они преврат да направе?! :mrgreen:


Ај ћао...

Taj metak u potiljak su samo tvoji vlazni snovi. Realnost su misje rupe u kojima se krijete i internet forumi i drustvene mreze gde mozete anonimno da serete

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 2:50 pm

Nexon wrote:Владимир Путин је слушао и Дугина, који је у своје време, деведесетих, писао о аријевској Атлантиди.
Жив био.


Ти бре Нексоне нон стоп пишеш шта је било некад....те поједини играчи Звезде су били у равногорском покрету,Дугин био аријевац...Нексоне УБИЋЕ ТЕ АРИЈЕВСКА НОСТАЛГИЈА.Боље се информиши шта је данас и консултуј Кривични Закон Русије.Неће ни ''Четници Север'' довека да четникују,за сад их има пар стотина који фурају своју причу наспрам навијачке базе од 2 700 000,више их неће бити ни толико.Остале групе типа ФК РАД и ОФК Београд поскидаће своје наци симболе итд...Само да се расподеле геополитичке карте.НР Кина улази на Балкан са економским планом Један Појас Један Пут,Русија сарађује са њима...и пуф... видећеш као што је настала партија СНС у Западним амбасадама,уложиће се и новац у неку нову партију по мерилима НР Кине или Русије.Тада ће као и у случају СНС-а та нова партија имати чланство од пар стотина хиљада.За вас десничаре је можда боља ова друга руска опција,јес да неће смети да се носе нацистички симболи,али боље и то него да вам падне пр- кинеска партија,па да уличне демонстрације растурају као на Тијананмену када су газили демонстранте тенковима и пуцали на њих.Сви сте ви деца 5. октобра 2000.... шарени балончићи. ;)

Ко је беше подржао 5. октобар 2000. на форуму као нешто прогресивно,као дан националног буђења Нексон,Рипер..ко још беше?
Last edited by fedayn on Mon Feb 19, 2018 2:53 pm, edited 1 time in total.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Mon Feb 19, 2018 2:51 pm

Мислим да је најбоље почети кулирати га, јер није вредан пажње. Врти исту причу, ухвати се за једну ствар и удри. Нађеш више доказа и чињеница, али он то не признаје као релевантне. Нека комуњара, зет Аце Николића, па сигурно неће да каже да је истакнути припадник партије некад био четник. А Бора Станковић, велики пријатељ Аце Николића у интервјуу од пре неки дан каже да је и Аца имао дражинску прошлост, али је касније постао члан партије.
Интервју Дедијера, где је објашњено зашто је Митић играо за Партизан, исто тако је био натеран и да буде партизан. Његово лично убеђење је био равногорски покрет, а не по наредби, али то ви комунисти не разумете изгледа. Не разумете шта је слободна воља. Свако ко је бар једном седео са Рајком Митићем у Мадери, зна истину око њега и равногорском покрета, зна да је он приступио београдском равногорском покрету одма по почетку рата. И то нису пијане кафанске приче, Мадера је у то време била место где су се окупљала господа и многи фудбалери. Као што рекох, има људи који су још увек живи који су били чести гости Мадере. Ниси ти fedayn једини коме отац и деда имају шта да причају. Има у граду још старих Београђана...
https://www.youtube.com/watch?v=eGyi6zlIIwk
Вероватно ће и за Бору Станковића да нађу нешто, јавиће се неки "зет" или неки пријатељ пријатеља за 10,15 година, али ево док је Бора још увек жив, лично његова изјава, значи не изјава Милосава Самарџића.
Што ниси нашао слике Спартакова трибине са заставама царске Русије, заставе са прецртан српом и чекићем? Или оне са рунама, келтским крстовима? Њихова трибина је разноврсна баш, чак и у истим групама има људи са различитом политичком идеологијом. Свако ко познаје руску сцену, зна да је тамо углавном свака група за себе, може да качи ко шта хоће. Тако је и код нас било до пре 15,20 година.
А као што рекох, за нашу северну трибину, или си слеп или опет свесно лажеш. Постоји барјак са грбом који се редовно врти, стотину пута је рађена кореографија са грбом, а ево је слика од пре неки дан, на средини ограде, изнад застава група, стоји застава са грбом клуба, а испод ње на застави једне групе стоји и грб клуба.
http://www.delije.net/galerija/17_18/17 ... avor_7.jpg

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 3:03 pm

нема лека wrote:Мислим да је најбоље почети кулирати га, јер није вредан пажње. Врти исту причу, ухвати се за једну ствар и удри. Нађеш више доказа и чињеница, али он то не признаје као релевантне. Нека комуњара, зет Аце Николића, па сигурно неће да каже да је истакнути припадник партије некад био четник. А Бора Станковић, велики пријатељ Аце Николића у интервјуу од пре неки дан каже да је и Аца имао дражинску прошлост, али је касније постао члан партије.
Интервју Дедијера, где је објашњено зашто је Митић играо за Партизан, исто тако је био натеран и да буде партизан. Његово лично убеђење је био равногорски покрет, а не по наредби, али то ви комунисти не разумете изгледа. Не разумете шта је слободна воља. Свако ко је бар једном седео са Рајком Митићем у Мадери, зна истину око њега и равногорском покрета, зна да је он приступио београдском равногорском покрету одма по почетку рата. И то нису пијане кафанске приче, Мадера је у то време била место где су се окупљала господа и многи фудбалери. Као што рекох, има људи који су још увек живи који су били чести гости Мадере. Ниси ти fedayn једини коме отац и деда имају шта да причају. Има у граду још старих Београђана...
https://www.youtube.com/watch?v=eGyi6zlIIwk
Вероватно ће и за Бору Станковића да нађу нешто, јавиће се неки "зет" или неки пријатељ пријатеља за 10,15 година, али ево док је Бора још увек жив, лично његова изјава, значи не изјава Милосава Самарџића.
Што ниси нашао слике Спартакова трибине са заставама царске Русије, заставе са прецртан српом и чекићем? Или оне са рунама, келтским крстовима? Њихова трибина је разноврсна баш, чак и у истим групама има људи са различитом политичком идеологијом. Свако ко познаје руску сцену, зна да је тамо углавном свака група за себе, може да качи ко шта хоће. Тако је и код нас било до пре 15,20 година.
А као што рекох, за нашу северну трибину, или си слеп или опет свесно лажеш. Постоји барјак са грбом који се редовно врти, стотину пута је рађена кореографија са грбом, а ево је слика од пре неки дан, на средини ограде, изнад застава група, стоји застава са грбом клуба, а испод ње на застави једне групе стоји и грб клуба.
http://www.delije.net/galerija/17_18/17 ... avor_7.jpg



Малени...опет причаш о нечему о чему појма немаш.Ја за ту причу везано за Рајка Митића и преласка у Партизан знам одавно.Она није била на политичкој релацији,већ је то био генерацијски сукоб.За Црвену Звезду је навијала интелигенција,студенти,боеми левичарске опредељености.Исти они са ових слика које сам поставио.Док је за Партизан играо партиски кадар склон каријеризму и ЈНА.

Што не питаш те мудре београдске главе како су се некад полиција и војска тукла опасачима кад се виде? Знаш ли због чега?Чак су и мог оца гледали попреко на послу као војно лице,када је одлучио да приступи СД Црвена Звезда,а радио је у Војно Географском Инаститу на Карабурми. ;)

Мадера и боемски живот где се окупљала Реакција...идеш бре у рацку, сад ме насмеја :mrgreen: .....Па у тим кафанама се Крцун наливао.
Иначе немам проблема да ме кулирате,ионако пишете безвезне ствари.

И ЉУДИ СКАПИРАЈТЕ,НАЦИСТИЧКИХ СИМБОЛА У РУСИЈИ НА СТАДИОНИМА ВИШЕ НЕМА.ТАТА ПУТИН НАРЕДИО...НЕ МОЖЕ ВИШЕ!ТО ЈЕ САД АНДЕРГРАУНД.

Молите бога да се не деси овако нешто као у Белорусији.Да се де факто озакони убијање нациста.Ослободише човека...Рођаци ти си правник,шта кажеш на овај Лукашенков закон? :mrgreen:

Пензионер из Минска натерао четворицу нациста у бег

Image

http://crveniskinhed.blogspot.rs/2017/01/blog-post.html

Овог викенда у белоруској престоници догодио се непријатан инцидент: у један од градских зглобних аутобуса ушла су четворица младића,за која ће се касније испоставити да припадају групи добро познатих нацистичких фудбалских навијача.Одмах након што су заузели места ,четворица младића су почела да поздрављају путнике са испруженом десном шаком и узвикују нацистичке пароле.Међутим, у истом том аутобусу нашао се и пензионер под именом Николај који је гласно негодовао на такво понашање,што је само разјарило младиће који су га напали покушавајући да га претуку.

Да ствар буде гора по њих, нео-нацисти нису очекивали да ће постати жртве овог храброг старине – наводи се у извештају државне ТВ станице Белорусија 1.Како је сукоб отпочео,пензионер је учинио нешто што ова четворица навијача ни у лудилу нису замишљали – извадио је из јакне нож са дугачким сечивом.И не само то, према сведочењу осталих путника видело се да се старац неће либити да га употреби.Као резултат свега, један од навијача је хоспитализован са убодним ранама (ван животне је опасности према речима доктора), друга двојица су ухапшена на следећој станици ,док је трећи успео да побегне и полиција за њим интензивно трага.

У међувремену Министарство Унутрашњих Послова издало је званично саопштење поводом инцидента који је узнемирио јавност.Сам Николај је након саслушања изјавио за медије следеће:''Жао ми је због свега што се десило.У аутобус су ушла четворица младића старости 22-23 године који су почели да узвикују нацистичке пароле.Ми смо генерација која је одрастала непосредно након што се рат завршио и о ратним страхотама ми нисмо учили из историјских књига ,већ на основу прича и трауматичних искустава наших родитеља, очева и мајки.А ти млади људи, ја мислим да они уопште и не знају шта је то нацизам.''

Према речима истражних органа ,пензионер Николај је по био принуђен да употреби хладно оружје и за сада се налази на слободи.Ношење ножа према белоруском закону је наравно забрањено ,али адвокати такође истичу да ,поступак Николаја у тренутку инцидента може да се сматра чином самоодбране.Што се тиче судбине приведених навијача,изгледа да им се не пише добро судећи по одредбама кривичног закона: хулиганизам и промоција нацистичке идеологије сматра се неопростивим криминалним понашањем у Белорусији, тако да им следе драконске казне.
Last edited by fedayn on Mon Feb 19, 2018 3:17 pm, edited 3 times in total.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Mon Feb 19, 2018 3:05 pm

Види како нас је срамота да истичемо грб клуба...
http://www.delije.net/galerija/16_17/16 ... kupa_5.jpg
http://www.delije.net/galerija/16_17/16 ... kupa_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/17_18/17 ... acva_8.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/15 ... revo_1.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/15 ... c_cz_2.jpg
Мрзи ме сад да тражим више, ово је онако прво што сам нашао. Да ти не тражим сад слике људи из екипа који имају тетовиран тај грб. Никога, али баш никога није срамота тог грба и назива клуба, нити ће икада бити.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 3:14 pm

нема лека wrote:Види како нас је срамота да истичемо грб клуба...
http://www.delije.net/galerija/16_17/16 ... kupa_5.jpg
http://www.delije.net/galerija/16_17/16 ... kupa_2.jpg
http://www.delije.net/galerija/17_18/17 ... acva_8.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/15 ... revo_1.jpg
http://www.delije.net/galerija/15_16/15 ... c_cz_2.jpg
Мрзи ме сад да тражим више, ово је онако прво што сам нашао. Да ти не тражим сад слике људи из екипа који имају тетовиран тај грб. Никога, али баш никога није срамота тог грба и назива клуба, нити ће икада бити.


Молим те брате мали...Делијо немој више...на теми када сам постављао графите ''Belgrade Boysa''-а из мог краја написао си дословно ''ми ту годинама више никог и немамо''....Релевантан си за овај форум знаш колико...преклињем те.НЕМОЈ! :| Први си ти,форумаш Бунт је други...трећи је Лудак из Луднице који мисли да ћу да му сместим сачекушу,а он мени претио у инбокс (биши навијач ЦЗ сада навијач ФК РАД) кога ја у животу нисам видео...Преклињем вас...зајебите више да се бламирате.Где је Лудак из Луднице? Венди шта се дешава ти се дружиш са њим...

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Mon Feb 19, 2018 3:23 pm

Друже ти са трибином немаш апсолутно ништа, тако да о навијању и навијачким стварима немој ништа да пишеш. У блоку 11ц не постоји нико активан, постоји пар старијих Belgrade Boysa и нико више, то није никаква тајна.То што стоји пар графита не значи ништа. Ја живим ту близу и знам ситуацију доста боље од тебе.
Са лудаком из луднице немој да ме поредиш, о дотичном немам ни мало лепо мишљење.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 3:37 pm

нема лека wrote:Друже ти са трибином немаш апсолутно ништа, тако да о навијању и навијачким стварима немој ништа да пишеш. У блоку 11ц не постоји нико активан, постоји пар старијих Belgrade Boysa и нико више, то није никаква тајна.То што стоји пар графита не значи ништа. Ја живим ту близу и знам ситуацију доста боље од тебе.
Са лудаком из луднице немој да ме поредиш, о дотичном немам ни мало лепо мишљење.


Графити који су завршени 2017... :roll:Да их нису они можда цртали? Еј дечко боли ме уво ко си и шта си...немам ја проблем да шетам по крају.Један од тих старијих у крају ''битних'' ми се накачио давно давно,па је видео колико има сати.Не мораш ништа да ми причаш...видим ја све по твојим уписима,а слажем се да ме кулирате...Него јбг имате нон стоп потребу. :oops:

Једино што си паметно написао је за Бору Станковића,њега јесу стварно малтретирали комунисти и био је један фудбалер који запалио преко и о њему ћу касније.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Mon Feb 19, 2018 3:44 pm

Ја теби говорим о политичком говору а ти мени лепиш етикете, што би рекао друг Радован 3, ти ми импутираш друже Нигрутине.
Види се да ниси био у штафети младости, нема те Кумровачке школе за побране кадрове.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Mon Feb 19, 2018 4:16 pm

Ал сам сачувао пионирску мараму Нексоне... :mrgreen: Чак ћу и слику да оставим на форум.
Јел се неко од вас сећа пионирске заклетве и колико има нас старијих на форуму једне од последњих генерација пионира? :D
Нексоне која смо војска беше били по снази у Европи и ко је једино био снажнији? Музика ''Hell March'' му даје посебан шмек!



Боже ухвати ме Југоностагија.... 8-)
Last edited by fedayn on Mon Feb 19, 2018 4:20 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Влада Паликућа » Mon Feb 19, 2018 4:18 pm

fedayn wrote:Image


Тачно му се види по говору тела да се гади окружења и околности у којима се нашао, и да жели да каже ''марш у свој брлог стоко безрепа''


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 22 guests