Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Fri Feb 16, 2018 11:26 am

За Рајка Митића причаш глупости, да не кажем да лажеш. И то радиш свесно. За Рајка Митића се зна да је био у београдском равногорском покрету, то може да потврди доста људи, то он никад није крио. Аца Николић је током рата био чалн 501 Југословенске равногорске омладине.
https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ca/931dlnl
Касније, после рата је био члан комунистичке партије

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 11:49 am

Ljudi jel ste vi normalni,ako je iko i bio od njih u takvim formacijama 1.09.1944 god Tito je uputio poziv svima koji nisu okrvavili ruke da predju u Partizane.Imate sliku Rajka Mitica sa Titom i Dedijerom,Aca Nikolic je bio prijatelj moga oca.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 11:52 am

Nema Reakcije u Zvezdi,to pokusavam da vam kazem,jer takvi nisu mogli da pristupaju sportskom drustvu kao nepodobni.Jebo vas nenormalni Mirosav Samadrdzic i Cenici sa sipke koji pojma nemaju o istoriji.

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby pustinjska lisica » Fri Feb 16, 2018 11:58 am

Људи, ја вам лепо рекох да се с овом будалом не расправљате. Прво вас спусти на његов ниво, а после добије на искуство.

Само игнориште, а ваљда ће и модерација да одради посао.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby фикрета » Fri Feb 16, 2018 12:01 pm

stara narodna
"ne dirati govno da ne smrdi jos vise"

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby pertla » Fri Feb 16, 2018 12:06 pm

Stvarno ne kontam da neko poziva moderatore,sta te boli kurac sta mentol pise,dok ne vredja i ne krsi pravila neka pise sta hoce,a vi ga poklopite argumentima pa cemo mu se svi lepo smejati
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Fri Feb 16, 2018 12:11 pm

То што ти покушаваш да кажеш је лаж, и то радиш свесно и безобразно. Рајко Митић није био никад партизан, никад члан партије. Добровољно приступио београдском равногорском покрету.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby riper » Fri Feb 16, 2018 12:21 pm

Inace ovih poslednjih nekoliko strana ove teme je otislo skroz u kurac. Fedayin sada vec troluje. Nemam protiv sto fura neke stavove i sto ih ovde objasnjava, ali ovo su sada vec trol-poruke na koje treba da se pecamo. Stavise, poslednje tri do cetiri strane definitivno nisu za ovu raspravu.

Fedayin brate, kao levicaru, ti sve do Italije neces naci klub koji je po tvom ukusu kako bi navijao za njega. Nema vise ni petokraka niti bilo cega slicnog na TRIBINAMA istocne Evrope. Da li je stvarno potrebno da ti se daje milion primera iz realnosti kakva je situacija. Cetnici sever i cela prica je realnost, doslo je to vreme. Kao sto postoje tribine u Istocnoj Evropi koje su bile u naci fazonu iako je klub nastao i proveo pola veka u komunizmu.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 12:22 pm

Sta je stislo vam se dupe pa zovete moderaciju?Ja vam iznosim cinjenice da u SD CZ nije mogao da radi neko ko je REAKCIJA!Koga boli patka ko je od pomenutih bio gde,kad su isti ti nakon '45 pljunuli na Ravnogorski Pokret.

Idite na wikipedi i ukucajte Rajko Mitic,gde se nalazi slika sa Dedijerom i Titom.Mislim da je fotka iz 1963.Pa zbog te slike je emigracija krv pila Miticu i ostalima koje pominjete jer su tretirani kao izdajnici.

Na poziv JB Tita to sam vec pisao u diskusiji sa Nexonom 1.09.1944 god svi pripadnici JVuo,Domobrana i ostalih pozvani su da pristupe Partizanskom pokretu!Ko je hteo,pristupio je a ova smrdljiva 5.kolona je pobegla u inostranstvo!ALO BRE kraj price!
Last edited by fedayn on Fri Feb 16, 2018 12:26 pm, edited 1 time in total.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby нема лека » Fri Feb 16, 2018 12:34 pm

Па шта што има слику са њима? Чињеница је да је био припадник равногорског покрета, да је то причао цео живот, да то никад није крио. Никад члан партије, никад партизан. Испричао си своју причу, остао без аргумената и сад вртиш глупости. Вређаш, тролујеш итд. Као што рекох, не ваља бити екстреман ни једном идеологијом, јер си онда слеп. Истина је увек негде на пола, прихватиш да је некад и друга страна у праву, иако ти је тешко да то прихватиш. Нити је Звезда реакција, нити је чист комунистички клуб, Комуниста га основали, али је клуб од оснивања привлачио Србе са свих страна

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby tizlabor » Fri Feb 16, 2018 12:36 pm

ALO BRE :lol:

Kakav budak leptijebem.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 12:49 pm

Pa da ALO BRE!Uce me neki koji nisu prismrdeli SD CZ,niti su u zivotu videli Mitica i Acu Nikolica koji je bio nas porodicni prijatelj.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 12:54 pm

I posetite nekad muzej SD CZ,pokusajte osnivacki akt da nadjete,a ako ne mozete javite mi se na PM rado cu da vam licno dam.PS Riperu koliko su Cetnici popularni video sam zadnji put na kosarci.Ej 2700000 Zvezdasa ima u Srbiji.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby kocka » Fri Feb 16, 2018 12:55 pm

Стварно није јасно шта ти брате fedayn покушаваш да докажеш ?

Да су функционери СДЦЗ за време СФРЈ били чланови КПЈ и СК ?

Човече за време СФРЈ сви функционери у било којој сфери привредног, културног, друштвеног , итд. живота су морали да буду чланови комунистичке партије. Према томе функционери СДЦЗ су исто били партијски кадар као и код свих осталих спортских друштава и фудбалских клубова широм СФРЈ.

Друга ствар, припадник партизанског покрета, члан комунистичке партије и комуниста нису синоними него различите ствари. Припадник партизанског покрета није по дифолту био члан партије, шта више већина и нису били чланови комунистичке партије. Као што члан партије није по дифолту био комуниста. Већина људи је у партију улазила да би напредовала у каријери, добила стан или посао, а мањина због комунизма.

Ово се односи и за играче ФКЦЗ, то што је неко био члан партије не значи да је био и комуниста, једино ако се познајеш са свим тим људима па су ти исповедали своју комунистичку опредељеност :)

Не знам ни какве везе "Хеј Словени" има са комунизмом ? "Хеј Словени" је песма настала још у 19. веку има везе са пансловенским покретом, о каквом комунизму ти говориш када је спомињеш ?

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 12:58 pm

Ne znam dal si bio na basketu,vecina hale im zvizdi,a Cetnici Sever njih par stotina gura svoju pricu.Kad su videli da ravnogorska prica ne prolazi,da ljudi imaju svoja ubedjenja,ponasaju se kao uvredjene mlade koje je mladozenja odjebo.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby kocka » Fri Feb 16, 2018 1:00 pm

fedayn wrote:Ne znam dal si bio na basketu,vecina hale im zvizdi,a Cetnici Sever njih par stotina gura svoju pricu.Kad su videli da ravnogorska prica ne prolazi,da ljudi imaju svoja ubedjenja,ponasaju se kao uvredjene mlade koje je mladozenja odjebo.

То није одговор на моја питања, сконцетриши се брате.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 1:21 pm

Kocka,nisam tebi odgovorio nego Riperu.A za tebe,DA imam pravo da komentarisem ljude koji su mi ulazili u kucu,vec sam rekao da je moj otac bio trener AK C Zvezda,clan SD i da su svi oni dobijali plakete od tih komunistickih rukovodilaca.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Fri Feb 16, 2018 2:56 pm

Је л си ти тренирао атлетику?

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby fedayn » Fri Feb 16, 2018 3:02 pm

Profesionalno ne,ucestvovao sam na onim krosevima na Uscu,ali to su bila opstinska i gradsko takmicenje izmedju skola.Mada je bilo mojih vrsnjaka na tim takmicenjima koji su trenirali ozbiljno.AK CZ nije bila jaka tada 90-ih.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Nexon » Fri Feb 16, 2018 3:13 pm

Ниси носио штафету другу Титу!?
Па о чему да причамо?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests