Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby ultrastito » Thu Jul 08, 2021 11:05 pm

фикрета wrote:
Он је као гремлин, њега не смете да квасите овог не треба да констатујете

id u kurac :lol: :lol: :lol: :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby pustinjska lisica » Fri Jul 09, 2021 11:39 am

Sukarno wrote:[

Зато што ја могу све оно што ви не можете.Да завршим факултет,ускладим интелектуални рад са физичким,да будем навијач и улични ратник,дечко из краја и градски шмекер.А оно што вас највише иритира и због чега си се јавио,лежи у чињеници да су девојке из вашег окружења заљубљене у МЕНЕ,а не у вас!


Image
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Fri Jul 09, 2021 12:00 pm

Rođaci wrote:
*potpadnu


Image

Ко о чему,либерал о правопису.
Дај бре Рођаче на овом форуму се расправља о суштински битним стварима,а ти се хваташ за неке периферне.Најновија вест је да је бивши припадник организације "Национални строј" Марио Врсеља приступио проусташкој "Хрватској странци права" (HSP):https://hsp.hr/mario-vrselja-pristupio-hsp-u/?fbclid=IwAR0A9r9FI24Af-T3cgB0vg8DYBcTsR6-hOxlFmjAkN5_LuD1lApI92lSKN4

Вест је из маја месеца,а дотични је особа у кругу.Вођа организације Горан Давидовић је покушао невешто као и у неколико претходних ситуација да се огради,међутим слаба вајда од тога.Већ су имали пар бламажа са најпре са Дејаном (Долфом) Поспишем који је променио пол,а прошле године у августу је нађен мртав:
https://youtu.be/u-n8CHOuUHs

Image

Преминула Дајана Поспиш

Док се Милија Ћућа,коме је Горан Давидовић поверио управљање организацијом док је овај у Италији,води као нестао:
https://www.koreni.rs/sta-se-sprema-nama-nespremnima/

Просто га нема,нестао јебига.Дисфункционална "српска" омладина која пуца од бола,самопрезира и комплекса.
Па услед кризе идентита (родног и националног) плкушава све то да каналише кроз нео-наци и ултрадесничарски фазон.И после ће Венди мени да прича о шизофренији?!Ви имате читаву палету менталних поремећаја.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Fri Jul 09, 2021 12:11 pm

Image

Најновија вест је да је бивши припадник организације "Национални строј" Марио Врсеља приступио проусташкој "Хрватској странци права" (HSP): https://hsp.hr/mario-vrselja-pristupio- ... ApI92lSKN4

Сад ваљда ради! Да вам не промакне...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby 1958 » Fri Jul 09, 2021 2:53 pm

Gigo nije sramota potraziti pomoc.
Често одем до на село

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Bunt » Fri Jul 09, 2021 9:55 pm

Zaboravio si da dodaš da stižeš i da se naglabaš đoke svako jutro kada ustaneš.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Sat Jul 10, 2021 3:34 pm

Људи у потпуности вас разумем.Целога живота сте желели да будете навијачи и десничари,јер сте сматрали да вас то чини зајебанијим него што јесте.Вендијев другар и бивши члан форума Ludak iz ludnice (каквог ли парадокса да Венди некога назива лудаком) једном је рекао давне 2016:"када си навијач,онда мораш бити десничар,јер сви навијачи су десничари..." при том свим силама агитујући управо за ову организацију "Национални строј" и нешто што се звало НСП.И сада,када се установило да су то организације пуне сексуално изопачених људи који не само да нису Срби,већ ни беле расе,вас је то дотукло.Срушило се све у шта сте веровали,а богами изгледа да су многи видели себе у њима, и та ружна слика у огледалу им се нимало није допала.

Вратићу се на упис са претходне стране где се налази фотографија билборда усташких "Imotskih sokolova" и порука да је храватски народ највише страдао од петокраке,српа и чекића 1990-их.Па јасно.Мислим када сте и коме ви то били битни?Рат од пре тридесет година,као и онај у периоду 1941-1945 из њиховог угла се водио против Југославије и комуниста.Ратка Младића,Милана Тепића и Веселина Шљиванчанина...Капирате? Не капирате? Е па онда вас позивам да погледате кратак десетоминутни документарац SPIEGEL TV - Европски нацисти се боре против Југославије (1992):
https://youtu.be/wgHsJ-f1W5w

И ништа се ту за ових тридесет година променило није.И даље су на једној страни фашисти,а на другој антифашисти.Немачко-руски портал Ost-West је тако рецимо направио прилог са једног нео-нацистичког фестивала у Темару 2018 године где су ухваћени у кадру тату мајстор Душан Вујичић,познатији као "Хитлер" и његов компањон Немања Линдлар:
https://youtu.be/zjFDvSZklj0

Image

Опет иста прича,само што се овде ради о београдским неонацистима.Првом треба прегледати главу,да се види дал је нормалан и зашто скрнави фацу са тетоважама,док је што се овог другог тиче очигледно да није Србин.Зашто би немачки неонацисти ове ваше видели као проблем?Они бре пију пиво са етикетом на којој је гвоздени крст и ако се опет зарати и они дођу овде,опет ћемо да јебемо матер као 1945, 2045 ма бре 3045 године...само не знам у ком облику ће да се ратује,неки летећи тањири и ласерски зраци. :D

Кпирате сад поенту? Левијатан нису Срби,Павле Бихали треба да иде у Израел,ако неће наћи ћемо му неку службу у Синагоги,Александар Буханац треба да иде...јебем ли га где ни презиме ми не звучи као српско,а Иван Богданов у Софију,јер као што каже реплика из филма Лепа села "Бугари су ушли у Софију".

Тешке су за клинце биле ратне 1990-е у Србији.Ако си другачији морао си да се приклониш већини и да будеш посрбица (супротно од потурица), или ако већ имаш јаја,да се супроставиш и да прихватиш себе таквог какав си.Уколико не успеш,не гине ти гурање главе у WC шољу.Нисам учествовао у малтретирању али сам нажалост био присутан и морао понекад и да регујем.Јебига такав је живот...

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Смех младића » Sat Jul 10, 2021 6:38 pm

Odjebi bre smradu, kako ne shvatas da ljudima ovde kurac puca sta ce reci neki komunjara.Koliko god smisleno i argumentovano da pises ljude ce i dalje boleti kurac,razumes?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby 1958 » Sat Jul 10, 2021 7:06 pm

Gigo, okreni me da procaskamo malo: 011 3636400
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Sun Jul 11, 2021 12:59 pm

Смех младића wrote:Odjebi bre smradu, kako ne shvatas da ljudima ovde kurac puca sta ce reci neki komunjara.Koliko god smisleno i argumentovano da pises ljude ce i dalje boleti kurac,razumes?


Не разумем.Баш због тога што пишем смислено и аргументовано,људи који су у дилеми да ли би требало да приступе овако неким неонацистичким покретима,ваљало би да ставе прст на чело и добро размисле.Нисмо ми први и није се то само код нас дешавало.Сви знају за случај чувеног шефа обезбеђења "Skrewdriver"-а Ника Крејна за кога се испоставило да је је хомосексуалац,а који је умро од AIDS-a.

http://crveniskinhed.blogspot.com/2019/ ... 4.html?m=0

Image

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Zalgiris » Sun Jul 11, 2021 1:34 pm

Koliko dosadne price. Uhvatite se jedne teme i na njoj pisite, a ne da kacite na svakoj temi tekstove i slike koje 99% foruma ne zanimaju. Te price su bitne samo u vasim glavama, prezvakali ste ih 743930 puta. Jednostavno nas ne interesuje da li je neki neprihvaceni cupavi padavicar iz marks 21 satanista koji pusi karu nekom u slobodno vreme ili je neki lazni nacista iz gvozdenih strojeva zapravo lezbijka ili ustasa. Pisete o likovima koji su poluretardirani i osteceni i vi o njima pisete i stavljate slike i predstavljate ih kao neke likove o kojima bismo trebali da razgalabamo

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby pertla » Sun Jul 11, 2021 2:42 pm

bukvalno nas boli kurac i za prve, druge i pete. nosite se u kurac i daleko vam lepa kuca. sef obezbedjenja peder umro od side. jebote na sta vi trosite zivot.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Rođaci » Sun Jul 11, 2021 3:31 pm

+1

komunjare i nacisti ista govna, dokle više ova sranja

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby ElPadrino » Wed Jul 14, 2021 1:52 pm

S tim da su nacisti i desnicari (kao gradjanski pokreti) , male mace kada pogledas ovu laznu i maskiranu neo liberalno pacifik no rasizm demokratija psi ispred svih nemoj da me vrijedjas ljevicu.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Sun Jul 18, 2021 11:05 am

:shock:

Image

Image

Сунце ти пољубим,па ви нео-четници сте све луђи и луђи.Када је Милосав Самарџић кренуо да растура часопис "Погледи" међу омладином 1990,а заставе САД почеле да се вијоре на северу,као клинац сам још тада имао лош предосећај да ћете тотално отићи у курац.Крцун скочио за врат Дражи и кренуо да га коље зубима?! :lol: Ову емисију на СРБИН ИНФО нисам одгледао,али ме јутрос сачекала и изгледа да обећава.Него шта кажете на званичну страницу Безбедносно информативне агенције (БИА) на којој је Слободан Пенезић? Ја мислим да и поред тога што западне службе данас имају огроман утицај на БИА-а,да је стари кадар поприлично јак и да се само чека прави тренутак да се поново упали пламен револуције.Наравно све зависи од спољно политичких околности и јачања Русије и НР Кине.Још има честитих људи у овој земљи.

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby lukabrasi » Sun Jul 18, 2021 10:37 pm

Samo pogledas ovu sliku i odmah ti bude jasno kakav je gad doticni bio.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Jul 19, 2021 9:24 am

I pogledaš upis i vidiš koliko je Giga lud. Jebo te Krcun i udba, skini nam se s kurca više, teraj se u kurac i ti i partizani i četnici. Bolje ne piši ništa ako ćeš svaki upis da sereš o Krcunu i komunizmu.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Tue Jul 20, 2021 11:10 am

Image

https://youtu.be/5PScDrKo8DE

Сјајна емисија Горана Шарића и Милинка Исаковића на ТВ Рас.Тема "Зашто је Југославија морала умрети? Ко је био Слободан Милошевић?"

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby Sukarno » Tue Jul 20, 2021 8:43 pm

Рафаела Кара: "Увек гласам за комунисте"

Image

Image

http://crveniskinhed.blogspot.com/2021/ ... t.html?m=0

У року од само неколико месеци Италија је изгубила две значајне уметнице,две сјајне певачице,две социјално и политички свесне жене.

Икона апенинског полуострва Милва "La Rossa" умрла је 23.априла 2021,док је Рафаела Кара,талентована певачица,плесачица,глумица и ТВ водитељка преминула 5.јула у 78.години.

Рафаела Мариа Роберта Пелони,како јој је било пуно име,остаће упамћена као енергична,неодољива и генијална личност,која је успела да постане једна од најомиљенијих италијанских уметница у другој половини 20.века.

Али Рафаела Кара није била само још једна у низу уметница у поп култури.Она је била напредна жена,бранитељка женских права,неко ко је отворено давао подршку радничкој класи...У интервјуу за шпански магазин "Interviu" 1977.године изјавила је следеће: "Ја увек гласам за комунисте", додајући да "бити комуниста подразумева начин живота и носи са собом велику одговорност".

Неколико деценија касније у једном другом интервјуу је рекла: "У сукобу између радника и послодаваца,увек ћу бити на страни радника".

Средином 1980-их,док је Чиле био под бруталном диктатуром Аугуста Пиночеа,Рафаела Кара је изразила своју солидарност са борбом чилеанског народа.Позвала је чилеански музички састав "Inti Illimani",чији су чланови били у емиграцији у Италији,да певају у њеној популарној емисији на телевизији RAI.

"Умрла је Рафаела Кара.Легенда савременог шоу програма.Желим да је се сетим по лику Бианке,лика из Моничелијевог ремек-дела Компањони.Нека ти је лака земља",прокоментарисао је на друштвеним мрежама Марко Рицо,генерални секретар Комунистичке партије.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Историјске заблуде + идеолошко препуцавање

Postby жабац » Tue Jul 20, 2021 8:52 pm

Значи Кара, а?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests