Сеобе

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Сеобе

Postby Кум Жоржо » Sat Mar 10, 2018 3:14 pm

thug4life wrote:
Кум Жоржо wrote:Litvancima i pijanim ženama i likovima u majice proteini.se


Moram da pitam, sto Litvancima ? :mrgreen:

Jesi li upoznao kad dobrog Litvanca? Ne!
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Сеобе

Postby svuda.prisutan » Sat Mar 10, 2018 5:48 pm

Herbalajfovcima

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Сеобе

Postby Вини Џонс » Sat Mar 10, 2018 7:09 pm

Јел има кога у Норвешкој од форумаша? Киркенес и околина конкретно. Планирам на лето отићи сезонски,па ме интересују послови и локације где се може доста уштекати. Киркенес из разлога јер је уз границу са Русијом и са 100е трошкова месечно ниси ни гладан ни жедан (бар по мом цимеру Русу из претходног боравка на северу).
Иначе већ сам био горе и имам њихову радну дозволу.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Сеобе

Postby B.Centrale » Sat Mar 10, 2018 8:29 pm

Вини Џонс wrote:Јел има кога у Норвешкој од форумаша? Киркенес и околина конкретно. Планирам на лето отићи сезонски,па ме интересују послови и локације где се може доста уштекати. Киркенес из разлога јер је уз границу са Русијом и са 100е трошкова месечно ниси ни гладан ни жедан (бар по мом цимеру Русу из претходног боравка на северу).
Иначе већ сам био горе и имам њихову радну дозволу.



Kako to mislis 100 evra mesecno?
bologna centrale

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Сеобе

Postby riper » Sat Mar 10, 2018 10:23 pm

Sada sam video da je Dalton o Venecueli pitao i na temi o bandama. Licno nemam nikakve informacije osim onoga sto stigne putem medija. Ima jedan dokumentarac, radio ga neki amer. Kako kaze, zabranjeno je stranim ekipama da snimaju tamo, pa je on krisom radio dokumentarac , a to je mozda i razlog sto nema nesto vise informacija.

https://www.youtube.com/watch?v=3QjufrxigE4

Uglavnom ovaj dokumentarac je objavljen u martu 2017. godine i treba ga uzeti sa debelom rezervom. Lik je kopao da ljudi pljuju Caveza i Madura i socijalizam. Radio intervjue sa opozicionarima, kao kada bi ovde radio intervjue sa Sonjom Biserko, Biljanom Srbljanovic i slicnim spodobama.

Kada je pricao sa gradjanima svi kazu da je veoma tesko, a opet, kada se dokumentarac filtrira, vidi se da tamo zivot ipak tece normalno. Cak je bio u nekoj njihovoj najvecoj faveli i bez problema pricao i snimao. Na kraju je cak i pricao sa nekom bandom. Nisam video da je snimao da ljudi gladuju na ulicama, nije uslikao neku ratnu zonu. Stavise bio je na mitingu opozicije, njih nekoliko stotina idu sa nekim zastavama i arlaucu na nekoj prometnoj saobracajnici. Sam je rekao da su protesti od nekoliko stotina hiljada ljudi spali na nekoliko stotina.

Ne znam koliko se promenila situjacija u poslednjih godinu dana. Vesti koje stizu o zemljama koje su u nemilosti zapada uvek treba uzeti sa rezervom, jer se preplicu i teske lazi i preuvelicavanja sa istinom.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Сеобе

Postby Вини Џонс » Sun Mar 11, 2018 3:34 am

B.Centrale wrote:
Вини Џонс wrote:Јел има кога у Норвешкој од форумаша? Киркенес и околина конкретно. Планирам на лето отићи сезонски,па ме интересују послови и локације где се може доста уштекати. Киркенес из разлога јер је уз границу са Русијом и са 100е трошкова месечно ниси ни гладан ни жедан (бар по мом цимеру Русу из претходног боравка на северу).
Иначе већ сам био горе и имам њихову радну дозволу.



Kako to mislis 100 evra mesecno?

Кажем према причи цимера. Он је до одласка у Норвешку радио у нуклеарној електрани за 180е месечно, тако да ми његова прича о набавци у руском фри шопу држи воду. Ту не рачунам смештај. Уосталом, на северу су угл. послови у рибарској индустрији и послодавац обезбеђује смештај. Када сам био горе имао сам обезбеђен смештај, а и пре повратка у новембру ми се изјаловио посао у селу у околини Киркенеса исто са обезбеђеним смештајем, а на 4км од руске границе.
Не мора да буде да је човек у праву, а и да јесте то је неки минимум трошкова, навео сам само као пример. Обично су трошкови за храну око 400е месечно, мени су били 200, али ишао сам сваке две недеље у Финску по храну, нисам куповао у Норвешкој.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Сеобе

Postby Vinz » Sun Mar 11, 2018 9:50 am

Како нико од форумаша није ишао да вата оне крабе за 25000 долара месечно

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Сеобе

Postby Вини Џонс » Sun Mar 11, 2018 10:27 am

WP_20171005_21_09_33_Pro.jpg
WP_20171005_21_09_33_Pro.jpg (136.81 KiB) Viewed 12694 times

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Сеобе

Postby ultra mentalitet » Sun Mar 11, 2018 11:04 am

Meni je ova tema jedna od najjacih, bas mi je zanimljivo citati gde sve ima nasih ljudi i sta sve rade :mrgreen:

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Сеобе

Postby Далтон » Sun Mar 11, 2018 11:31 am

@rioeru, odgledao sam dokumentarac a bas pre neki dan sam gledao nekog lika isto amera iz BBC koji je snimio ovu istu grupu bande i sa njima radio intervju. Tako da je odma jasno da se radi o prenapucanoj propagandi.
Uglavnom to su isti dokumentarci preslikani sa nereda 5. Oktobra 2000. Pljuvanje po Miloševiću i veličanje SPO i otporaša. Ali kao što kažeš, treba ih uzeti sa velikom rezervom.
Ako baš naletim opet na video postaviću ga. Meni deluju kao deca plaćena da se slikaju za BBC ali neminovno je da je stopa kriminala za 300% veća nego pre sankcija, što ne treba da bude čudno s obzirom na rasulo u državi.

Najveći problem su im lekovi i hrana naravno. Gde na hiljade odlaze u Kolumbiju i Brazil po iste.

EDIT: Mislim da je ovaj video: https://youtu.be/7-Rva8BKc1E
(Street Force / Curva Orientale)

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Сеобе

Postby Opie » Thu Aug 16, 2018 5:52 pm

Da napisem sta mi se desava ,jel vise ne znam ni sta cu ni kuda cu .Najcrnji dani u mom zivotu se desavaju zadnje dve nedelje.
kao sto sam rekao ,zivim i radim u gambiji .ovde sam dosao pre nesto vise od godinu dana ,i zapocneo sam biznis sa zenom koju sam voleo najvise na svetu, i koja je bila jedna i jedinstvena .pre 9 meseci sam otvorio najveci klub u zapadnoj africi,ili mozda jedan od vecih.2000+ dusa ,moze da se smesti,i 3 bara na 2 sprata sa vip sekcijom .ko ode na moj fejsbuk moze da vidi stranicu na mom profilu , club supreme . trebalo je malo vremena da nocni klub krene ali na kraju je posao dosao na nivo koji sam hteo .zenu sam izgubio nekoliko meseci nakon otvaranja ,radili zajedno non stop zajedno ,poceli da se svadjamo na poslu oko posla,svacamo se kuci oko posla ,poceli da se gubimo i na kraju ona prekine vezu,za to je ne krivim vec sebe i svoje probleme.
ja tu malo skrenem sa puta jebi ga,voleo sam je mnogo vise nego sto volim sebe i znam da nikad necu naci nekoga kao nju.jebi ga...ali to je samo pocetak ove price. nakon sto je biznis postao uspesan poceli su da se pojavljuju razno razni ljudi oko mene i u mom klubu .neki su hteli da piju za dzabe,neki da se pokazuju a neki da valjaju drogu .drogu nisam dozvoljavao u klubu ni postituciju,jel sam zeleo da imam klijantelu koja trosi a ne kurve i dilere .
nakon nekoliko vremena kupio sam range rovera,da mi bude kao neka vrsta obezbedjenja u slucaju da puknem lovu .lep range 2013 ,sa tablicama leicester city 2015 ,uvek parkiran ispred kluba ,svi me znaju i besplatna reklama .nakon nekog vremena poceli da se pojavljuju libanci i poceli da prave ozbiljne probleme .ladies night ,500 crnkonja sve riba do ribe,neko baci suzavac u toaletu .docu sutra opet da prave dil samnom, i kazu da hoce to to to i to,ja kazem NE!krecu problemi sa murijom ,smaraju me,smaraju bivsu i njenu porodicu na bezobrazne nacine. opet dodju u klub ja kazem ne opet . upadnu mi na gajbu i otruju mi pse . nekoliko dana kasnije ukrden mi range rover. 0 range rovera u celoj gambiji ,ali kao da je u zemlju propao . opet dodju mi na vrata ali ovaj put murija .vode me u zatvor i drze me 3 dana . prete mi sa svim mogucim stvarima ,u celiji sa crncima. ali i dalje se drzim ali sad su njihovi apetiti porasli ,sad hoce da valjaju gudru ,da drze kurve i da mi budu partneri . ja opet kazem ne,tu me malo izpeglaju ali nista strasno.pre nekoliko noci odemo svi u klub,svi belci ovde ali u jedan drugi klub ne moj .posle sat vremena muriaj sa specijanom jedinicom nas pohapsi i odvede u fajara baracks jedno mesto ovde gde vosjska trenira. drze nas tu nekoliko sati i proveravaju nas . ispostavi se da taj lik sto drzi taj klub isto ima probleme sa murijom i libancima ,i da on ne pristaje da prodaje gudru ili da bude partner.
murija i libanci zajdno sljakaju jebi ga. pre 10 dana su mi uzeli klub na legalan nacin .legalan ....ja dosao pred klub ,ono murija tamo sa vojskom i nekim ministricima iz gt boarda . kazu ajde da sednemo negde,meni vec sve jasno .pokazu mi papire i kazu da ja nemam nikakva prava na taj klub ,i kazu da klub pripada bivsem predsedniku yayya jammeh koji je bio diktator i tiranin i pokrao sve,sad sve njegove transakcije se proveravaju i sva imovina.kazu da ovaj klub pripada njima i drzavi.sve mi zaplenjeno ...nemam dinara i sedim u internet kafeu i pisem ovo sa zadnjom snagom u mom telu i u mojoj dusi .u klub ne mogu da udjem ne daju mi a u klubu sef sa nekoliko hiljada . sad idem od coveka do coveka koje znam i koji su dolazili u klub ,niko nista ...nema pomoci nema prijatelja ...ne mogu da skupim 300 evra da se dokopam evrope a ovde mi je vreme odbrojano .ne znam....ne vidim nista vise i morao sam da napisem sa se desilo cisto u slucaju ako uradim nesto glupo ..sve najbolje
ex-Pop Djujic

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Сеобе

Postby riper » Thu Aug 16, 2018 6:19 pm

Brate nisam pri lovi ono malo dete zena podstanar ali ako ti nesto znaci mogu da izdvojim 20 evra da posaljem. Sramota me sto nemam vise. A za savet verujem da ti ne pomaze niti znam kako funkcionisu stvari niti bilo sta slicno. U kurac, drzi se.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Сеобе

Postby Далтон » Thu Aug 16, 2018 6:26 pm

A naša ambasada? Koj' će ti kurac keš da bi se vratio kući. Idi u ambasadu i ispričaj problem. Deportovaće te za dž. Ako je sve ovo istina mada vuče na opasno baronisanje. Uglavnom da se sve to dešava čisto sumnjam da bi pored svih tih sranja ti visio na tribini. A u poslednjih mesec ipo maltene si svaki dan ovde. Iskreno, da se meni to dešava mislim da ne bih imao vremena ni snage da razmisljam o tribini kamoli da pišem.
(Street Force / Curva Orientale)

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Сеобе

Postby Opie » Thu Aug 16, 2018 7:13 pm

Ne trazim pare.
Ne govorim laz ja Sam ovde vec 10 godina na forumu,I delio Sam sve I svasta kad Sam bio na brodovima,u UK itd. Napisao Sam iz zelje da ljudi znaju sta se desava samnom. Ne iz profita. Nema nikoga ovde sa Kim mogu da pricam nema srba . ja Sam jedini nema ambasade ili ista tako . jebi ga ... Kazes istinu zato sto ti je lakse da podelis a ne iz koristi ...jebi ga
ex-Pop Djujic

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Сеобе

Postby Brdja » Thu Aug 16, 2018 7:28 pm

Brate, a žena? Koliko god da ste se posvađali, ne verujem da je to toliko da neće da ti pomogne.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Сеобе

Postby Opie » Thu Aug 16, 2018 7:30 pm

Koja ,prva ili druga :)
ex-Pop Djujic

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Сеобе

Postby Opie » Thu Aug 16, 2018 7:33 pm

Poslao sam mejlove svim ambasada u africi I konzulu rbije u UK videcemo
ex-Pop Djujic

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Сеобе

Postby Brdja » Thu Aug 16, 2018 7:43 pm

Na drugu sam mislio, ona ti je najbliža. Hteo sam da ti predložim da se javiš i nekome iz UK što se tiče ambasade i to ali to si već uradio... Javljaj brate šta se dešava i šta si uradio
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Сеобе

Postby Celavac » Thu Aug 16, 2018 8:21 pm

Не верујем да немаш план Б за овакво нешто. Отвориш клуб и уложиш брда кеша у њега и све то у ГАМБИЈИ , нзм како си мислио да успеш у тој сиротињи а да будеш моралан и поштен.... :?

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Сеобе

Postby lider » Thu Aug 16, 2018 9:30 pm

Додиче али како да улажеш кинту у кола, сад смо сви као паметни са саветима али зар ниси могао у банку на рачун да стављаш. Да шаљеш твојима овде, јбт која кола кад и сам кажеш да нико тамо нема таква, ћорнули би ти пре или касније. Е сад друга ствар кад си написао у а у сефу пар хиљада. Шта бре пар хиљада дијаманата? дај човече па ја сам читајући твој текст већ у глави исконструисао неко лудило од клуба који вреди пар стотина хиљада евра. Ако стаје 2000 људи па свако вече да узима по 10к. Дај неке слике клуба за нас који нисмо на фб и како све то функционише у тој трипиздни. Мислим како ти отвориш клуб, јер си од нуле све то створио улагао или само преузео неки клуб. Ништа ми није јасно? Зар се ниси плашио за своју безбедност чим си крочио у ту Африку а не да водиш тако велики клуб и да мислиш да нико неће да те малтретира? Писао си да си био менаџер хотела и да се то одлично плаћа зар не можеш да се вратиш том послу?
Ако имаш воље пиши о детаљима све нас интересује (само не твоја прва жена и таст :mrgreen: )
Ево дајем и ја 20е, ајде да се организујемо и помогнемо брату са форума да се врати кући.
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 23 guests