Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby Panzram » Sun Dec 25, 2016 8:09 pm

Već je to poodavno smišljeno sve, isto kao i lek za rak i sidu, samo logično neće još da puste u slobodan promet, ko Teslu što su izjebali za Free Energy, dakle neko tu ipak mora i da bahato zaradi, nema ništa džabe.
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Sun Dec 25, 2016 8:24 pm

Nema vece muke od slicice, a da ne znas sta te ceka i da nisi pripremljen. Meni bese najstrasnije iskustvo u zivotu, molio sam Boga da me pusti trip, zalio roditelje jer su napravili bolesnika kao sto sam ja, bukvalno pakao. Prvi i poslednji put, kineski zmaj, svez da sveziji ne moze biti, ceo. Drzao me nekih 15 sati. Plac, tuga, cemer. Nikad vise, dok me ima na ovom svetu, a i u zagrobnom zivotu. Monstruozno mucenje psihe.
bologna centrale

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby Panzram » Sun Dec 25, 2016 8:54 pm

I meni je prvi put (svež Hofman) bio pakao horror užasa paranoje, bukvalno sam se u sebi zaklinjao da ću biti dobro dete, da ću prelaziti ulicu samo na zeleno svetlo i biti bogougodan građanin samo da TO prestane, da ostanem kolko tolko normalan. Ali avaj, čim me pustilo posle mesec dana sam uradio isti taj Hofman i doživeo najveću ekstazu i samospoznaju u svom životu. Jbga, nekom majka nekom maćeha.
Ovo neće na dobro da izađe...

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby подвала » Sun Dec 25, 2016 9:05 pm

А искуства Ђуке-НП, кад су он и пар ортака узели есид и ушли у пекару и све нормално, док нису схватили да један од њих једе салвету и брише се буреком... :mrgreen: Писао је он више пута о томе ако се добро сећам, једном с неком рибом у природи ваљда, викендици..
Ценим да је све у дозирању, верујем да би нам свима живот био бољи када би имали ту праву дозу праве супстанце, чак причају да је Гејтс својевремено целе студије био на трипу, али вероватно не у том омеру, сад колико је то истина.. Па Хофман живео сто две године.
Ко воли такве ствари, а неће баш толико хард кор, може с печуркама мало да се чачне..

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Sun Dec 25, 2016 9:17 pm

Brate, prvih sat vremena iscekivanja nista. Zatim je prvo krenula da mi se stanjuje ruka, pa da mi se dizu dlake na istoj, kao da sam nakostresen. Ortaka s kim sam radio je tako izudaralo da je na sred sobe doneo cif i hlor i poceo da riba pod, uz pricu - 'prljavi ste, prljate mi stan'. To je radio narednih par sati, u apsolutnom ludilu. Ja sam tu vec krenuo potpuno da ludim, svaka osoba koja mi se priblizila je bila prilika skeleta u drecavo zelenim nijansama, i kako se osoba krece, smeje, gestikulira, tako skelet i pokazuje. Pakao. Tad se pojavio i zmaj sa slicice, koji je citavo vreme bio kraj mene, leteo, dolazio mi ispred face, udaljavao se, sustao, fijukao, jebo te brate sta se meni dogovodilo... Nije bilo nikakve razlike da li su mi otvorene ili zatvorene oci, on je bio tu. Samo sa sklopljenim ocima su mu se boje pojacavale, kao u kineskim radnjama sa svim onim blingovima i ludilom od kica, jedino sto je ovaj bio potpuno ziv i aktivan. Tu je ostao narednih desetak sati. U wc nisam smeo da udjem jer sam isparanoisao da cu da upadnem u solju i udavim se, odnosno da ce ista da me proguta s namerom. Na kraju kad sam pokusao da legnem i spavam (a to je tek ludilo od ideje) iz radijatora sam slusao satima kuckanja i udaranja, kao da je neko bio u njima i cekicem lupao iznutra. Bukvalno sam mislio da ludim, toliko uplasen da ne mogu ni da opisem. Upravo sto si rekao, molio sam Boga i zaklinjao se da cu biti dobar, samo da me pusti ova muka. Posle nekih 15 sati me je iskulirao, s povremenim flesevima naredna dva-tri dana. Inace, kazu da sam bio sasvim ok i da nisam uopste previse divljao, kenjao unaokolo, niko nije imao nista da mi zameri od onih koji su bili strejt i to vece proveli sa mnom. A to sto sam ja u sebi osecao, ne postoje reci kojima mogu da opisem.
Radio sam u zivotu DMT vise puta, pecuraka svakakvih pun kurac, morning glory (ono sto su gutali Charlie Manson i ekipa pre onog zlodela), salviu divinorum, pusio sam opium, ampule morfijuma, sve moguce amfetamine i sve drugo osim dopa, ali nikad mi ovakvo zlo nije bilo.
Odnosno, u zivotu sam se jedino sjebao u dva-tri navarata od skanka i od ovoga. Ni jedno ni drugo, nikad vise. Ali brate, nikad vise, bas bas nikad vise.
bologna centrale

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Лудак из луднице » Sun Dec 25, 2016 11:02 pm

Au bem ti sunce. sta ljude natera da po drugi put onda to probaju

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 26, 2016 12:29 am

Kako sam se ismejao citajuci ovo za slicice. Jebo te ja za pola ove gudre sto je Centrale nabrojao nisam ni cuo. Ja recimo ne pusim vutru, doduse pusio sam par puta a pijem alkohol i tvrdim da je alkohol 10 puta gori. Covek naduvan nikad ne bi pravio sranja kao sto pravi pijan.

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Тема за све и свашта

Postby MARKER » Mon Dec 26, 2016 4:51 am

Какав је тај ДМТ, јел' си доживео некакво вантелесно искуство ?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Mon Dec 26, 2016 11:55 am

sjebao u dva-tri navarata od skanka



Што од сканка? Зар то није марихуана?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Mon Dec 26, 2016 11:57 am

Da se otvori tema: Tribina savetovaliste :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby Panzram » Mon Dec 26, 2016 6:35 pm

Лудак из луднице wrote:Au bem ti sunce. sta ljude natera da po drugi put onda to probaju

Znaš kako kažu, ne jebe lep no uporan. :mrgreen:
A ima i ono, jednom si se napio i bila ti muka, cele noći grlio si WC šolju a izjutra te ubio mamurluk. Dal' ćeš opet piti?
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby Panzram » Mon Dec 26, 2016 6:42 pm

1958 wrote:Da se otvori tema: Tribina savetovaliste :mrgreen:

O da, i te kako želim da učestvujem u tom državnom projektu od visokog značaja, jer sam i inače u slobodno vreme para-psihijatar, te delim savete oko dijagnoza i lekova. Znači, dođite, slobodno dođite u moju ordinaciju. Naravno, koga bude blam javno nek mi slobodno pošalje PM, diskrecija zagarantovana. Jbga, šta ću kad imam iskustva na tom polju ko Toma Fila odbranjenih ubica. 8-)
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Mon Dec 26, 2016 6:58 pm

Pa to, saveti oko alkohola, gudra, lekova i ostalih poroka. Dolazi na forum svako jutro ko jutarnji program da te ljudi pitaju, a vikend se radi dezurstvo. A mi ostali kolko ko moze da pomogne/odmogne. :mrgreen:

Sto se tice anonimnosti, oko toga nema problema ionako se za 90% foruma ne zna ko je.
Често одем до на село

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby Panzram » Mon Dec 26, 2016 8:40 pm

1958 wrote:Sto se tice anonimnosti, oko toga nema problema ionako se za 90% foruma ne zna ko je.

Ja ih bogme znam u dušu. :mrgreen:
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Mon Dec 26, 2016 9:53 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Kako sam se ismejao citajuci ovo za slicice. Jebo te ja za pola ove gudre sto je Centrale nabrojao nisam ni cuo. Ja recimo ne pusim vutru, doduse pusio sam par puta a pijem alkohol i tvrdim da je alkohol 10 puta gori. Covek naduvan nikad ne bi pravio sranja kao sto pravi pijan.


Slazem se, alkohol je teska nevolja. Al' makar nedozivljavas sumrak zivota usled strahova i paranoja. Realno, ni jedno ni drugo nikako ne valjaju.
Uglavnom, sve sam to radio u mladjim danima, pre 15ak godina, sad bi mi bila bas frka da bilo sta od toga uzmem, a i realno me ne zanima. Belo je keva, onako sportski, vikend varijanta i to je to. Dosta je. Jos malo pa cu i to da batalim, vreme je.

MARKER wrote:Какав је тај ДМТ, јел' си доживео некакво вантелесно искуство ?


Nista inspirativnije nisam probao u svom zivotu. To je sasvim druga dimenzija i ugao posmatranja na bukvalno svaku mogucu stvar. Perspektive se menjaju u odnosu na realan zivot u apsolutnoj meri, a opet ne na nacin koji je nerealan, vec nam se pruza prilika da sagledamo stvari onako kako inace ne umemo i ne mozemo, jer nas mozak ne funkcionise tako. Vantelesno iskustvo nisam imao (pio caj 3 puta) al' sam dosao u poziciju da promatram iz ugla svog alter ega, ali onog najpozitivnije moguceg. Imao sam religiozno iskustvo i kontakt sa Isusom na stepenicama katolicke crkve, tacno ispod raspeca (Smejte se, boli me kurac) Dok sam ziv to necu zaboraviti. Nisam imao sociva kad sam izasao na ulicu, pa slabo vidim. Onda sam pogledao ka raspecu iznad mene i posto zbog slabovidosti nisam mogao da vidim izraz njegovog lica, niti da je zapravo razapet, pomislio sam kako Isus zapravo siri ruke prema ljudima i kaze:'Svi ste vi moja deca" - i shvatio kako je ucenje o Hristu potpuno izopaceno i pogresno, da je sve prevara hriscanske dogme, i kako je zapravo on samo simbol postojanja samog Boga i ljubavi koje ima za nas na ovozemaljskom svetu. Tada me ispucala takva katarza koju nikada necu zaboraviti, jedno neopisivo blazenstvo i nikada pre ili kasnije dozivljena ljubav prema ljudima, zivotinjama, prirodi, prema svakom zivom bicu. Desilo mi se apsolutno odsustvo ega, prestanak zavisti, pohlebe, ostajuci neopisivo smiren uz beskrajnu i neizrecivu empatiju. Mogao bih o toj veceri da pisem satima, ali ko ga jebe. Napomenucu jos da se cula pojacavaju do neverovatnih granica, bukvalno na prvom spratu cujes kako na petom neko seta po sobi, iz sijalice cujes eliktricitet i struju, vidis senke svojih pokreta bolje nego ikada pre u zivotu.
Uglavnom, sutradan kada se probudis, shvatis da nista vise nije isto. DMT se radi retko, barem je meni trebalo 3-4 godine da ponovim akciju, jednostavno nema svrhe. Bila bi klasicna zloupotreba. Uzgred, kad se probudis, sve je apsolutno normalno, kao da si prethodno vece otisao skroz strejt na kunt.
Sumnjam da cu vise ikada probati.

Чомбе wrote:
sjebao u dva-tri navarata od skanka



Jbg, ne znam, uzasno mi je bilo...isparanoisao sam zesce, katastrofa. Ne ponovilo se. Tripovao aritmije, nesrece drugih ljudi, imao klasicne napade panike i sl. Ma uzas.


Што од сканка? Зар то није марихуана?
bologna centrale

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Serbon AB » Tue Dec 27, 2016 10:31 am

Чомбе wrote:
sjebao u dva-tri navarata od skanka



Што од сканка? Зар то није марихуана?


Jeste al modifikovana nastala ukrštanjem Sativa x Indica sorti biljaka kanabisa. Jakog mirisa, jos jaceg dejstva. Berba je i do tri puta godisnje klasicna labaratorijska proizvodnja. koja ukljucuje prskanje biljke raznim zajebancijama i istopinama drugih opijata. kod nas rasprostranjena jer je isplativa onom ko je prodaje al je zlo.Narocito popiularna u zapadnoj Evropi gdje i nije toliko dostupna klasicna domaja. Prvi dok sam konzumirao klasicnu marihuanu svakodnevno u velikim kolicinama npr normalno mi je bilo 10 dzointa da ispusim skank mi je sranja pravio i to minimalna neka kolicina. Od totalnih prebacaja, losih tripova, paranoja, agresivnosti... Neizbjezno i mucnina ako se konzumira uz alkohol. u glavnom kao i šit koji je tek smeće a ne bi se zvao šit da nije sranje :mrgreen:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Tue Dec 27, 2016 11:00 am

Никад лош трип са сканком нисам имао док сам пушио.Увек када сам могао да бирам коју решавам, решаво сканкчину.То ми је увек била прва опција,а редовно сам користио
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Tue Dec 27, 2016 12:30 pm

Свака супстанца треба (не треба!)
да се конзумира у одређеним ситуацијама на одређеном мјесту.

Као што ће те тај лсд одрадити екстра у некој колибици у шуми крај потока. А не да шеташ по кнез михајловој или да си у стану гдје ће те вц шоља прогутати.

Као и марихуана у некој опуштеној варијанти уз филм или на плажи или уз камин. А не на трибини гдје плус иде пивчуга и онда си ко да те посрао неко.

Као кокс што не иде уз филм и плажу него неку журкицу итд... Све има своје.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Tue Dec 27, 2016 12:36 pm

Ide belo uz plazu, ne da ide nego leti micko...
bologna centrale

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Tue Dec 27, 2016 12:39 pm

B.Centrale wrote:Ide belo uz plazu, ne da ide nego leti micko...

Мислим на оно гледање цвезда и романтике пичке материне... :)
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests