Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Тема за све и свашта

Postby Занемарујем тактику » Wed Aug 09, 2017 12:21 am

Blackadder wrote:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-RX-470-vs-AMD-R9-290/3640vs2171

Evo ti sajt za uporedjivanje, mozda imaju i ove dve da se uporede...

Хвала.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby penzos » Thu Aug 10, 2017 12:12 am

Jel moze neko da mi nađe torent za onaj crtani Cars, nije bitno koji deo(ako ima sve, još bolje), ali da je sinhronizovano na srpski?

Ceman|SD
Posts: 6
Joined: Tue Feb 02, 2016 10:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Ceman|SD » Fri Aug 11, 2017 12:06 am

poz,

zna li neko koliko para taksijem sa aerodroma do autobuske u nišu? i usput gde da pogledam red voznje, idem do smedereva...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

User avatar
chester_perry
Posts: 90
Joined: Mon Feb 15, 2016 6:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby chester_perry » Fri Aug 11, 2017 12:44 am

Prvo sto se tice reda voznje
http://www.nis-ekspres.rs/?p=RedVoznje za Nis-ekspres, za ostale prevoznike, ako ij ima pozovi stanicu 018 255177
A taksi, ne bi trebalo da bude preko 250 din. ali ako pozoves neku normlanu taksi sluzbu, znaci nikako se ne pecaj na one taksiste koji ce da te docekaju na aerodromu i nude ti prevoz, nego pozovi neki od ovih -
Eko 060 330 9000
Lux 060 359 9700
Prvi 0800 001 018
Naisus 060 0299222
500 taxi 0800 300 501
imas jos nekoliko pouzdnih ali i prva dva su ti dovoljna.

peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby peacefull huligan » Tue Aug 15, 2017 6:19 pm

Питање за правнике, јел новчана казна која је изрекнута за прекршај застарева 2 године од извршења прекршаја или 2 године од правоснажности пресуде?

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Тема за све и свашта

Postby pustinjska lisica » Tue Aug 15, 2017 8:15 pm

Од правоснажности пресуде.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Тема за све и свашта

Postby BTS » Mon Aug 21, 2017 8:41 am

Koji sajt je dobar za skidanje muzike?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока

User avatar
EvoksPGD
Posts: 119
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:44 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby EvoksPGD » Mon Aug 21, 2017 9:59 am

BTS wrote:Koji sajt je dobar za skidanje muzike?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока


ju tjub :mrgreen:
Razmačinji stolove, počinje šiz...

http://crno-bela-nostalgija.blogspot.rs/

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Mon Aug 21, 2017 10:02 am

najbolji je program Soulseek

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Тема за све и свашта

Postby grobarizsrpske » Sun Sep 03, 2017 8:56 pm

Другари камен у бубрегу 7милиметара. Није за операцију, болови јбни. Ињекције и инфузије дјелимично смање бол... Има неко слично искуство? Има ли неки алтернативни начин да се "говно" истопи?

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby stručnjak » Sun Sep 03, 2017 10:45 pm

Zakačiš se sa žandarmerijom,očas posla ti od kamena naprave pesak. Šalim se naravno...ima jedan recept koji sam ja koristio zimus, a to je: trećina soka od limuna,trećina hladnoceđenog maslinovog ulja i trećina piva. Sve to pomešaš u tamnu staklenu flašu i držiš u frižideru. Čim se probudiš, popiješ 50ml (čašica za rakiju) ovog napitka. Izdrži nedelju dana, i biće ti mnogo lakše, videćeš. To su sve prirodni sastojci, nema šanse da se nešto iskomplikuje, jeste malo bljutavo zbog maslinovog ulja,ali nije to ništa specijalno jer se pije svega 50ml dnevno

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Тема за све и свашта

Postby grobarizsrpske » Mon Sep 04, 2017 5:44 pm

Хвала за препоруку... с маслиновим сам и раније покушавао, али ову комбинацију са пивом не. ;)

Чак сам чуо да није лоше и само вруће пиво пити...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Mon Sep 04, 2017 5:59 pm

Ja imam od 9 mm u desnom bubregu. Pocelo 2009. s dva napada, krv u mokraci i najstrasniji bolovi koje sam ikada osetio. Nakon toga konstantni bolovi narednih 7 godina (bez napada, ali 5 puta nedeljno u proseku) koji uzrokuju nervozu i ocaj, bol u desnom testisu, ledjima itd. Pio sam neke "koktele" koji nisu dali rezultate (drugima navodno jesu) Prosle godine u novembru i decembru poceo da pijem 6-7 lt prolom vode dnevno, i nakon dva meseca sve se promenilo na bolje. Bolovi apsolutno prestali i osecsm se nikad bolje. Prvo sam shvatio da cim krenu bolovi moram da uzmem 1-1.5 lt vode i nakon desetak min. bolovi prestaju. Zatim su potpuno nestali, i evo vec nekih 8 meseci nema promena.
Sumnjam da je kamen izasao jer bih imao uzasne bolove pri izbacivanju, ali verujem da ga je voda razbila i od nje ostao pesak, s kojim na srecu nemam problema. Krv u mokraci je takodje prestala u potpunosti, samo ponekad osetim na trenutak blago ziganje u predelu bubrega, ali to je sve.
Voda je definitivno majka, da sam bio pametan pa to shvatio kad sam bio mladji. Kako god, nikad nije kasno.
bologna centrale

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Odan » Mon Sep 04, 2017 9:27 pm


User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Тема за све и свашта

Postby pertla » Tue Sep 05, 2017 1:13 pm

Aj kad smo vec kod ovuh srecnih tema

Jel operisao neko uraslu dlaku na ledjima,odnosno u prelazu ledja-dupe?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Tue Sep 05, 2017 1:17 pm

Sestrin decko pre dva meseca, na bulji. Sta te tacno zanima?
bologna centrale

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Тема за све и свашта

Postby pertla » Tue Sep 05, 2017 1:32 pm

Pa zanima me najvise oporavak,previjanje,da li cu moci da kenjam,da sedim,da jebem... ko covek i tako te prakticne stvari
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby shark23 » Tue Sep 05, 2017 1:54 pm

Ако мислимо на исто имао сам и ја и мој буразер проблем са тим. Пилонидални синус је то (ваљда), обично буде пар цм изнад чмара. Углавном буразер је то оперисао, стругали му месо скроз до кости (да би очистили то) и после тога превијања сваки дан неких месец или два (не могу се сетим тачно) док све не зарасте лепо. И мени је то било најцрње, што имаш обавезу са тим превијањима па не можеш да планираш ништа као човек да одеш негде на дуже. И поврх свега, њему се тај проблем опет јавио годину дана касније.
Зато мени кад се појавило то, отишао сам код хирурга, он је то расекао, исцедио тај гној (2х сам долазио да то ради), и рекао ми да дођем на интервенцију кроз 2-3 дана. Мени је то почело да се смирује у међувремену и наравно нисам отишао. Да куцнем у дрво, никад ми се то није јављало поново. Тако да мој ти је савет да избегнеш операцију ако икако можеш.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Tue Sep 05, 2017 2:32 pm

Pitam pa ti kazem. Ono sto znam odmah da se prilicno namucio, prvih 10-15 dana ne valja, onda lagano.
bologna centrale

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Тема за све и свашта

Postby pertla » Tue Sep 05, 2017 3:01 pm

To je to.ja imam vec 4-5 godina i u proseku jednom godisnje mi se upali,boli me prilicno ali mogu da istrpim,pukne taj gnoj i za par dana sam ko nov.pre mesec dana mi se opet upalilo ali toliko da sam dva dana jedva ustajao iz kreveta.to je malo puklo,smirilo se,ali sam ja otisao na pregled iz predostroznosti posto sam se spremao na more,treba da vozim 1000km u jednom pravcu.mislio sam da ce me.pregledati i eventualno dati neke lekove,medjutim gospodja mi je nazivo to rasekla i nekim sranjem mi kopala po toj rani,vristao sam kao devojcica.to je posle jos par dana malo izlazilo,pio sam antibiotike i sve se smirilo o sad sam kao nov,bio na moru bez tegoba sve u fulu.

Problem je sto sam cuo da to moze bas ozbiljno da se zakomplikuje ako se ne operise,tipa da ostanem nepokretan.meni se sad naravno ne ide na tu operaciju posto sam dobro,ali se bojim da ce se opet upaliti ili me daj boze nesto gore.na poslu uglavnom sedim,slabo se krecem,treba da spremam pravosudni ispit...a zena i familija su me bas stisli da idem na operaciju.nisam pametan
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests