Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Wed Jan 17, 2018 6:09 pm

santamarija wrote:Dje su ovi pravnici ?
Ovo je vise za dusevnu bolnicu ali ajd da iznesem ovde sta mi se danas desilo. Idem sa zenom u kupovinu,neletimo na kumu i stanemo tik ispred prodavnice na TROTOARU. Pricamo tako i odjednom auto se polako penje na TROTOAR ,za volanom neki cica sa cvokama,i covek ne jebe zivu silu,naumio tu da se parkira kako bi utovario stvari iz prodavnice. Ladno me autom tera da se pomerim, sirim ruke, vicem, ne jebe covek sistem i ide dalje u svojoj nameri. Sirim ruke,urlam,ali ne jebe covek sistem,malo me udara u desnu potkolenicu,ja onako besan, rukom u sofersajbnu i ona puce ko ledenica. :lol: Bolje sto je tako bilo,elem da sam tom snagom rokno njega ubio bi ga na licu mesta. Izadje on iz auta,malo se popickamramo i ja na kraju se smirim i zovnem pandure,ali obicne ne saobracajce. Dodju oni,pitaju sta je bilo, ne uzimaju izjave samo podatke i jedan od njih kaze. Ti cica sta trazis na trotoaru a ti brate sta divljas. Dok drugi prica sa cicom i kaze mu da je to nasilinicko ponasanje i da trazi naknadu stete. Elem,posto sam vozac i svasta me marilo u zivotu sto se tog saobracaja tice,odem lepo u hitnu,izmerim pritisak uzmem tabletu a posle se javim na prijemno da imam povredu iz udesa kako bi se i saobracajci ukljucili u celu pricu,jer nisu odmah dolazili na lice mesta,tj. niko ih nije zvao. Dao sam iozjavu saobracajcima i ja i zena i kuma, a verovatno i oni. Znam ja sta mi je ciniti jer sam imao neprijatno iskustvo sa tom laksom povredom u saobracaju i ja bio krivac,pa sam nadrljao,dao 20 soma na onaj oportunitet,ako se tako kaze..a decko nije imao ogrebotinu i slicno i jos prvo uradili evropski a on se posle javio na prijemno sa pricom oko bola u vratu.. Nego da li ja mogu da budem kaznjen za nasilnicko ponasanje ili nesto drugo, ocu li ja morati da nadokanadim stetu te seforsajbne? Nikoga nisam imao nameru ni zelju da provociram,nisam ni jednim svojim gestom uznemirio bilo koga,mirno i savesno sam stajao na propisanom delu trotoara i revolitiran guranjem i na kraju i udaranjem cicezgare sam izazvan ? Razumece ovi pravnici sta pricam. Ako me osude za tu soferku i da platim stetu,jebacu ga za povredu potkolenice i lake telesne povrede sto ce ga kostati mnogo vise,to mi je jasno. Nego kave su mi sanse da se ne cimam uopste i da me oslobode za to razbijanje,jer me covek gazio na pesackom pa je u afektu bilo a sudiji cu naravno reci da sam se uznemirio,uplasio za svoju bezbednost i bezbednost zene i kume... Eto :lol: Zaboravih da napomenem da su murijaci dolazili posle po snimak,to mi rekal radnica iz prodavnice.
Bio,raspito se sve jasno,moze svasta i mene da terete a njega ce milion posto da oderu. On ima rok od 30 dana da podnese protiv mene redovnom sudu za naknadu materijalne stete,tj za soferku...drzava moze da me kazni za remecenje javnog reda i mira a i ne mora jer je on uzrocnik i vinovnik incidenta a ja mogu u roku od tri godine kad god mi padne napamet da ga tuzim za lake telesne povrede i dusevnu bol. Danas dva dana posle svega, zvoni mi telefon i predstavlja se covek i kaze mi smo firma iz cacka i zelimo da te zastupamo kao ne placas nista ,mozes za lake telesne da uzmes od 120 do 180 soma i kad se sve zavrsi dajes nama 15 posto. Kazem neka fala immam svog advokata ,koji mi je sve to rekao i on ce uzeti samo svoje po sudskom troskovniku a barnice me za dz za neka dela za koje vi i ne znate,pa sta uradim,misleci na soferku. Jos ti i ne znaju da sam se javljao u hitnu i da sam imao prisak da su me smirivali i da cu dusevnu bol takodje traziti na sudu ako ovaj mene opici za soferku. znaci koliko budem platio i to za soferku i kaznu, po mojoj osteti minim ce biti puta 4 u moju koris. Pa ti majstore gledaj kuda vozis. Videcemo ishod. Kad sam pitao odakle oni znaju za povrede kad jos ni beleska nije sastavljena..kaze javio nam prijatelj.....hteo da idem da prijavim u sup uznewmiravanje i tog paadura koji im javlja za procenat ali mi zena nije dala ,kaze da sam ko Ilija cvovorovic samo bi se sudio....i terao pravdu ...ja odustao... :D

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby јахач магле » Wed Jan 17, 2018 6:17 pm

А кума? Је л' она под стресом?
...Сијају звезде као очи конобарице...

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Wed Jan 17, 2018 6:21 pm

јахач магле wrote:А кума? Је л' она под стресом?

Jeste,tuzice ga i ona

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Wed Jan 17, 2018 6:31 pm

A koju si ti tacno laku telesnu imao? visok pritisak?

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby нема лека » Wed Jan 17, 2018 6:43 pm

Јел имао неко искуства са агенцијама за наплату дуговања, конкретно Свеа финанце?

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Тема за све и свашта

Postby БорацБЛ » Wed Jan 17, 2018 6:55 pm

Santamarija, мој ти је савјет да га тужиш, јер такви мајмуни се опамете, тек онда када их по џепу удариш. Не знам колико је то 120-180 хиљада динара, претпостављам не више од 2 хиљаде еура, није ни битно, углавно да сам на твом мјесту ја бих га тужио, чисто да пази како вози. :)

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Wed Jan 17, 2018 6:59 pm

SAO_Zeljin wrote:A koju si ti tacno laku telesnu imao? visok pritisak?
napisao sam da me malo udara u desnu potokolenicu gore i da sam isao kod lekara snimao nogu i imam izvestaj...a povredu su lake i teske ne postoje neke trece

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Wed Jan 17, 2018 7:02 pm

БорацБЛ wrote:Santamarija, мој ти је савјет да га тужиш, јер такви мајмуни се опамете, тек онда када их по џепу удариш. Не знам колико је то 120-180 хиљада динара, претпостављам не више од 2 хиљаде еура, није ни битно, углавно да сам на твом мјесту ја бих га тужио, чисто да пази како вози. :)
dovoljna mu je opomena razbijena sofersajbna...ali ako me kojim slucajem osude tuzicu ga sigurno kako ja ne bih snosio neku materijalnu stetu a nikoga nisam izazvao..mada se i dalje premisljam zbog bezobrazluka da ga naucim pameti..videcemo sta ce se desiti..

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Wed Jan 17, 2018 7:34 pm

БорацБЛ wrote: Не знам колико је то 120-180 хиљада динара




Mali off, zapade mi za oko...Kapiram da zarađuješ odnosno plaćaš sa KM, ali ovo je već 5-6 put ove godine tj prošle da mi neka izjava toliko zapadne za oko da ne mogu da se dozovem, letos sam bio prisutan kada je momak iz BL lagano pitao koja se valuta koristi u Srbiji, kao i u kom delu Srbije se nalaze Novi Sad i Zrenjanin i još šijestak bisera da prosto ne mogu da poverujem šta radite vi tamo :mrgreen: P.S. Ništa zlonamerno burazeru, samo nisam mogao a da ne prokomentarišem vođen ranijim iskustvima, obožavam Banjaluku uzgred, živ bio! :D

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Wed Jan 17, 2018 8:03 pm

Swallow wrote:
БорацБЛ wrote: Не знам колико је то 120-180 хиљада динара




Mali off, zapade mi za oko...Kapiram da zarađuješ odnosno plaćaš sa KM, ali ovo je već 5-6 put ove godine tj prošle da mi neka izjava toliko zapadne za oko da ne mogu da se dozovem, letos sam bio prisutan kada je momak iz BL lagano pitao koja se valuta koristi u Srbiji, kao i u kom delu Srbije se nalaze Novi Sad i Zrenjanin i još šijestak bisera da prosto ne mogu da poverujem šta radite vi tamo :mrgreen: P.S. Ništa zlonamerno burazeru, samo nisam mogao a da ne prokomentarišem vođen ranijim iskustvima, obožavam Banjaluku uzgred, živ bio! :D

120 000 dinara je 1000 evra

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Тема за све и свашта

Postby БорацБЛ » Wed Jan 17, 2018 9:02 pm

Swallow wrote:
БорацБЛ wrote: Не знам колико је то 120-180 хиљада динара




Mali off, zapade mi za oko...Kapiram da zarađuješ odnosno plaćaš sa KM, ali ovo je već 5-6 put ove godine tj prošle da mi neka izjava toliko zapadne za oko da ne mogu da se dozovem, letos sam bio prisutan kada je momak iz BL lagano pitao koja se valuta koristi u Srbiji, kao i u kom delu Srbije se nalaze Novi Sad i Zrenjanin i još šijestak bisera da prosto ne mogu da poverujem šta radite vi tamo :mrgreen: P.S. Ništa zlonamerno burazeru, samo nisam mogao a da ne prokomentarišem vođen ranijim iskustvima, obožavam Banjaluku uzgred, živ bio! :D

Јбг код вас динари, може код вас да се види како неко вади хрпу новчаница, а да ту нема ни 100 еура, а код нас ти то 200км, једна новчаница, ако ме разумијеш, жив био :D
Ти Бањалучани су ти углавно из Гламоча, Грахова, Дрвара, они за друге градове осим БЛ и БГ нису ни чули.
А тај што је питао која се валута користи у Србији, јбг не знам шта бих ти рекао, и сам сам изненађен :o

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Vinz » Wed Jan 17, 2018 10:38 pm

нема лека wrote:Јел имао неко искуства са агенцијама за наплату дуговања, конкретно Свеа финанце?


Из Нс-а... Заступа их адв канц Алексић, Грчкошколска бр 1 :)))) шта ти треба, пусти пп?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Wed Jan 17, 2018 10:52 pm

Онда си најебо ако с њим имаш посла.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Thu Jan 18, 2018 12:53 am

santamarija wrote: 120 000 dinara je 1000 evra



Možda se ne razume u evre, kaži mu dve milje maraka :lol:


Јбг код вас динари, може код вас да се види како неко вади хрпу новчаница, а да ту нема ни 100 еура, а код нас ти то 200км, једна новчаница, ако ме разумијеш, жив био :D
Ти Бањалучани су ти углавно из Гламоча, Грахова, Дрвара, они за друге градове осим БЛ и БГ нису ни чули.
А тај што је питао која се валута користи у Србији, јбг не знам шта бих ти рекао, и сам сам изненађен


Znam ja burazeru uvek tačan kurs marke ne brini, često ih držim u rukama kad` idem u preko Drine da natankam plin u auto, tako da ne brini razumem bolje nego što i sam možeš da zamisliš :lol: Ne bih rekao, imao tu dosta glava koje poznajem lično jer dolazim u BL ponekad i manje više sve je to isti koš, opet kažem ni jedne sekunde neomalovažavam ništa i nikoga, ali taj level opšte neinformiranosti sam samo još video u Zenici :D

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Тема за све и свашта

Postby БорацБЛ » Thu Jan 18, 2018 1:01 am

Опуштено брала, знам ја најбоље колико овде народ фрца од интелигенције, Овде вјеруј ми неки људи мисле за пуму да је патика :lol:

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Тема за све и свашта

Postby БорацБЛ » Thu Jan 18, 2018 1:36 am

Swallow wrote:
santamarija wrote: 120 000 dinara je 1000 evra



Možda se ne razume u evre, kaži mu dve milje maraka :lol:

Ово стварно није у реду. Ја сам написао да не знам колико је 120-180 хиљада динара, али сам претпостављао да није више од 2 хиљаде еура. Нисам никога ни питао да ми каже колико је то, santamarijа ми је одговорио фино да је 120,000 динара, 1000 еура , и хвала му на томе.
Ово што си ти написао ја схватам као вријеђање, и није у реду са твоје стране, ни у Србији народ није Бог зна колико паметнији.

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby penzos » Thu Jan 18, 2018 9:28 am

БорацБЛ wrote:Опуштено брала, знам ја најбоље колико овде народ фрца од интелигенције, Овде вјеруј ми неки људи мисле за пуму да је патика :lol:


User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Thu Jan 18, 2018 12:05 pm

БорацБЛ wrote:Ово стварно није у реду. Ја сам написао да не знам колико је 120-180 хиљада динара, али сам претпостављао да није више од 2 хиљаде еура. Нисам никога ни питао да ми каже колико је то, santamarijа ми је одговорио фино да је 120,000 динара, 1000 еура , и хвала му на томе.
Ово што си ти написао ја схватам као вријеђање, и није у реду са твоје стране, ни у Србији народ није Бог зна колико паметнији.


Xaxa brat zaista mi je to bilo na poslednjem mestu, čak sam se u oba posta ogradio od toga jer apsolutno nisam imao lošu nameru izvinjavam ti se iskreno od srca ako si to već tako doživeo.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Thu Jan 18, 2018 12:19 pm

Ljudi, gde ima u Zemunu ok restoran, prigodan za krstenje i prvi rodjendan da se proslavi?

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby dennycrane » Thu Jan 18, 2018 12:21 pm

ubacis u gugl "120.000rsd in eur" ili bilo koje druge dve valute i odmah ti se kaze...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests