Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby DRINK » Sun Jan 14, 2018 3:56 pm

Je l zna neko gde mogu naci polovne fotoaparate a da nisu ovi standardni sajtovi kupujemprodajem itd ?

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby fuck_off » Sun Jan 14, 2018 5:17 pm

DRINK wrote:Je l zna neko gde mogu naci polovne fotoaparate a da nisu ovi standardni sajtovi kupujemprodajem itd ?


https://www.foto-berza.com/
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Peter
Posts: 59
Joined: Sun Jan 31, 2016 5:09 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Peter » Sun Jan 14, 2018 8:27 pm

Велеиздаја на расклапање
Информације ове озбиљне службе безбедности јасно потврђују да зла која су задесила Србију након 2000. нису стихијска него детаљно планирана. Још тада указано је да Американци неће да „коначну српску предају Косова” потпише досовска гарнитура. Пројектовали су да то ураде баш они који су 1999. седели у српској влади и учествовали у одбрани земље од евроатлантске агресије. Већ су имали конкретна имена и обавезујући однос са извршиоцима. Тек после таквог етичког самоубиства нације глобалистичка купола сматраће да је Србија заиста сломљена, симболички и практично. Онда је могу гурнути у нове погубне експерименте, као што је балканска унија под контролом „Балканске хоботнице” и муслимана. Тај час је куцнуо. А знаш ли шта смо дужни да учинимо ми? Ти и ја?
http://e-nacija.com/u-medjuvremenu/389-iza-kulisa/1450-veleizdaja-na-rasklapanje

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Тема за све и свашта

Postby niko » Sun Jan 14, 2018 10:04 pm

Кум Жоржо wrote:Može li neko od braće da iskopa pjesmu koja ide na 14:35.



P.s. Odlična emisija.


danas bio poslednji deo i rece Memedovic kako se zove.

https://www.youtube.com/watch?v=iLrrRL0u0rs

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Тема за све и свашта

Postby Занемарујем тактику » Mon Jan 15, 2018 2:34 pm

Peter wrote:Велеиздаја на расклапање
Информације ове озбиљне службе безбедности јасно потврђују да зла која су задесила Србију након 2000. нису стихијска него детаљно планирана. Још тада указано је да Американци неће да „коначну српску предају Косова” потпише досовска гарнитура. Пројектовали су да то ураде баш они који су 1999. седели у српској влади и учествовали у одбрани земље од евроатлантске агресије. Већ су имали конкретна имена и обавезујући однос са извршиоцима. Тек после таквог етичког самоубиства нације глобалистичка купола сматраће да је Србија заиста сломљена, симболички и практично. Онда је могу гурнути у нове погубне експерименте, као што је балканска унија под контролом „Балканске хоботнице” и муслимана. Тај час је куцнуо. А знаш ли шта смо дужни да учинимо ми? Ти и ја?
http://e-nacija.com/u-medjuvremenu/389-iza-kulisa/1450-veleizdaja-na-rasklapanje

Ко је то учествовао у одбрани земље? Милошевић? Дачић? Вучић? Шешељ? Сви су они бранили своје гузице. Испаде да су они неке моралне громаде које је сада глобалистичка машина ухватила у стегу и те моралне перјанице морају потписати предају и тако сломити дух непобедивог српског народа. Повраћам у себи.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 7:57 pm

Dje su ovi pravnici ?
Ovo je vise za dusevnu bolnicu ali ajd da iznesem ovde sta mi se danas desilo. Idem sa zenom u kupovinu,neletimo na kumu i stanemo tik ispred prodavnice na TROTOARU. Pricamo tako i odjednom auto se polako penje na TROTOAR ,za volanom neki cica sa cvokama,i covek ne jebe zivu silu,naumio tu da se parkira kako bi utovario stvari iz prodavnice. Ladno me autom tera da se pomerim, sirim ruke, vicem, ne jebe covek sistem i ide dalje u svojoj nameri. Sirim ruke,urlam,ali ne jebe covek sistem,malo me udara u desnu potkolenicu,ja onako besan, rukom u sofersajbnu i ona puce ko ledenica. :lol: Bolje sto je tako bilo,elem da sam tom snagom rokno njega ubio bi ga na licu mesta. Izadje on iz auta,malo se popickamramo i ja na kraju se smirim i zovnem pandure,ali obicne ne saobracajce. Dodju oni,pitaju sta je bilo, ne uzimaju izjave samo podatke i jedan od njih kaze. Ti cica sta trazis na trotoaru a ti brate sta divljas. Dok drugi prica sa cicom i kaze mu da je to nasilinicko ponasanje i da trazi naknadu stete. Elem,posto sam vozac i svasta me marilo u zivotu sto se tog saobracaja tice,odem lepo u hitnu,izmerim pritisak uzmem tabletu a posle se javim na prijemno da imam povredu iz udesa kako bi se i saobracajci ukljucili u celu pricu,jer nisu odmah dolazili na lice mesta,tj. niko ih nije zvao. Dao sam iozjavu saobracajcima i ja i zena i kuma, a verovatno i oni. Znam ja sta mi je ciniti jer sam imao neprijatno iskustvo sa tom laksom povredom u saobracaju i ja bio krivac,pa sam nadrljao,dao 20 soma na onaj oportunitet,ako se tako kaze..a decko nije imao ogrebotinu i slicno i jos prvo uradili evropski a on se posle javio na prijemno sa pricom oko bola u vratu.. Nego da li ja mogu da budem kaznjen za nasilnicko ponasanje ili nesto drugo, ocu li ja morati da nadokanadim stetu te seforsajbne? Nikoga nisam imao nameru ni zelju da provociram,nisam ni jednim svojim gestom uznemirio bilo koga,mirno i savesno sam stajao na propisanom delu trotoara i revolitiran guranjem i na kraju i udaranjem cicezgare sam izazvan ? Razumece ovi pravnici sta pricam. Ako me osude za tu soferku i da platim stetu,jebacu ga za povredu potkolenice i lake telesne povrede sto ce ga kostati mnogo vise,to mi je jasno. Nego kave su mi sanse da se ne cimam uopste i da me oslobode za to razbijanje,jer me covek gazio na pesackom pa je u afektu bilo a sudiji cu naravno reci da sam se uznemirio,uplasio za svoju bezbednost i bezbednost zene i kume... Eto :lol: Zaboravih da napomenem da su murijaci dolazili posle po snimak,to mi rekal radnica iz prodavnice.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Тема за све и свашта

Postby tizlabor » Mon Jan 15, 2018 8:04 pm

Pa hahahha covece hahahhahhahhaa dal jeeee ahahahhahhaahah moguceeeee.
Da mi je samo da sam gledao plako bi hahhahhahaha

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Mon Jan 15, 2018 8:15 pm

sve i nekako ali mi nije jasno zasto si zvao pandure. u najboljem slucaju ces biti na nuli remecenje ti ne gine. sta god i kako god ne veruj advokatima i ne cekaj sudjenja vec to resavaj sto pre pa makar i platio soferku

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Mon Jan 15, 2018 8:18 pm

ps
moze malo detaljnije sam trenutak udarca, ono ti udaras, staklo puca, zene vriste, covek u autu ne veruje a prolaznici gledaju :mrgreen:

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 8:34 pm

SAO_Zeljin wrote:ps
moze malo detaljnije sam trenutak udarca, ono ti udaras, staklo puca, zene vriste, covek u autu ne veruje a prolaznici gledaju :mrgreen:
taj rad :D

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 8:36 pm

SAO_Zeljin wrote:sve i nekako ali mi nije jasno zasto si zvao pandure. u najboljem slucaju ces biti na nuli remecenje ti ne gine. sta god i kako god ne veruj advokatima i ne cekaj sudjenja vec to resavaj sto pre pa makar i platio soferku

pa zvao bi ih ovaj..sta sam trebao da bezim a covek me gazi na trotoaru ...kazem ima snimak...vidi se da jase na trotoar,da me udara da sirim ruke da udaram u soferku i da otvaram vrata od auta ,tog dela se ne secam jer mi je pala roletna,i da sam vrata zatvorio....zasto sam zvao pandure? opet ponavljam pa zar ja nisam ostecen

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 8:37 pm

tizlabor wrote:Pa hahahha covece hahahhahhahhaa dal jeeee ahahahhahhaahah moguceeeee.
Da mi je samo da sam gledao plako bi hahhahhahaha

Brate..covek gazi ne jebe zivu silu...oce da se parkira na trotoar i tacka..ko jebe pesake,mene,zenu,kumu....on svoju nameru oce da izvrsi posto poto...lako cu ja njega odrati nije to problerm..njima je najbolje da plate sami sebi stetu i da me se okane..ako nece..ceracemo se :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Mon Jan 15, 2018 8:51 pm

Па ту би по логици ствари требао ти да добијеш веће паре него он чак и ако ти будеш морао нешто плаћати. Под условом да је на снимку исто што и овде горе пише :mrgreen:

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 9:03 pm

Чомбе wrote:Па ту би по логици ствари требао ти да добијеш веће паре него он чак и ако ти будеш морао нешто плаћати. Под условом да је на снимку исто што и овде горе пише :mrgreen:
Jebe mi se za pare,svestan sam toga...ja ima povrede lake telesne,ako platim sajbnu i troskove sigurno ce moja odsteta biti veca.....to mi je jasno...bilo je sve kako sam naveo....sve se lepo vidi na snimku da ide na trotoar da sirim ruke,da ga upozorovam vikom,da opet sirim ruke da me udara dohvata do kolena ili noge i da ja onda udaram u soferku...da se ne ponavljam...mene interesuje postoji li mkogucnost da kazu..deda idi kluci opravi soferku a ti idi ladi jaja i to je to da se tako zavrsi...

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Mon Jan 15, 2018 9:09 pm

Veruj mi na sudu ne mozes u plusu da budes nikako. Ni ti ni on. A vec ste dovoljno zasrali kad ste pozvali pandure

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby fuck_off » Mon Jan 15, 2018 9:11 pm

Lepa prica ali nego reci ti nama kakva je kuma? :mrgreen:
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Jan 15, 2018 9:22 pm

fuck_off wrote:Lepa prica ali nego reci ti nama kakva je kuma? :mrgreen:
e sad ako ti kazem da ja imam 46 godina ,matora je za tebe sigurno...ali da ne raspredamo pricu..ovo me interesuje zivo...

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby penzos » Tue Jan 16, 2018 12:04 am

Daj snimak da procenimo :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Tue Jan 16, 2018 12:28 am

SAO_Zeljin wrote:Veruj mi na sudu ne mozes u plusu da budes nikako. Ni ti ni on. A vec ste dovoljno zasrali kad ste pozvali pandure




По чему ако је стварно тако било? Он пешак на тротоару, угрожен, гази га човек намерно колима, претрпљен страх, лаке телесне повреде пичке миле матере... У афекту, жута минута, удара руком возило не возача...

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1914 » Wed Jan 17, 2018 11:05 am

Кум Жоржо wrote:Može li neko od braće da iskopa pjesmu koja ide na 14:35.



P.s. Odlična emisija.



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests