Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby kajzersoze » Thu Mar 23, 2017 1:21 am

DRINK wrote:Је л зна неко шта новинарским порталима доноси клик на вест, мислим пре свега на зараду, да ли и како зарађују?


Novinari su cesto placeni po kliku na vest, odatle i toliki broj kretenskih naslova, samim portalima veci broj klikova donosi vise poseta na sajtu , sto imaju vise poseta to mogu vise da naplacuju prostor za reklamiranje, takodje vise i zaradjuju od Google AdSense reklama.
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby DRINK » Thu Mar 23, 2017 7:57 am

kajzersoze wrote:
DRINK wrote:Је л зна неко шта новинарским порталима доноси клик на вест, мислим пре свега на зараду, да ли и како зарађују?


Novinari su cesto placeni po kliku na vest, odatle i toliki broj kretenskih naslova, samim portalima veci broj klikova donosi vise poseta na sajtu , sto imaju vise poseta to mogu vise da naplacuju prostor za reklamiranje, takodje vise i zaradjuju od Google AdSense reklama.



фала, добио сам и на ПМ објашњење.
мајку им јебем :mrgreen:

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby MasterTUFC » Fri Mar 24, 2017 11:03 pm

Ajde pravnici,

Stiglo mi je resenje o izvrsnju od javnog izvrsioca, ako ne platim dug dolaze da mi plene stvari itd.

Radi se o infostanu, grejanje itd. Ja imam neki dug koji datira jos od 2008-me godine, plus zadnjih par meseci nisam nesto placao (to sam svakako planirao da platim). Taj dug koji je napravljen 2008-me se vodi na moju pokojnu majku.

Elem, ja svakako planiram da podnesem zalbu, ali me zanima sta zakon kaze, jel zastarelo to ? + sam invalidno lice(primalac tudje nege) mladji brat nezaposlen zivimo za babom. U ovom trenutku sam podneo zahtev za ostavinsku raspravu, stan se i dalje vodi na majku.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Sat Mar 25, 2017 7:13 am

na koga glasi rešenje o izvršenju?
ako je na majku, u žalbi najpre zahtevati prekid postupka do okončanja ostavinskog postupka, a zatim istaći prigovor zastarelosti
to zastareva za godinu dana, pošto je reč o komunalnim uslugama

činjenice koje se tiču tvojih životnih okolnosti i uslova, nažalost, nisu relevantne u ovom postupku

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby MasterTUFC » Sat Mar 25, 2017 8:52 am

Na mene je, da li mogu nesto da uradim? Velike su pare u pitanju, veci deo duga je taj od pre 8 9 godina. ja sam napravio sranje jer sam propustio par meseci, godinama me nisu dirali zbog tog starog duga, mada i da jesam mozda bi bilo isto.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Sat Mar 25, 2017 9:38 am

onda samo ističi zastaru

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Sat Mar 25, 2017 11:18 am

Напиши му шта треба, буди човек не буди гробар :mrgreen:

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby mungos » Sat Mar 25, 2017 2:19 pm

Mozda cu omasiti zemlju, ali mislim da je bugarska. Nije ni bitno.Tamo je postojao neki pokret koji je isao i jebavao majke privatnim izvrsitelja. Najpre su ih tukli par puta, onda su ih malo hapsili, ali su bili povezani valjda sa nek opozicionim partijama pa ih nisu puno rebnuli. Kasnije su lepili plakate na kuce kod ljudi kojima je pretio harac od dusmana. Samo bi se pojavili i slikali sve izvrsitelje pa ih kasnije lovili, cak su i neku firmu polupali. Epilog je da niko bas nije preterano zeleo da se bavo tim poslom , a skupatina je razbijala glavu kako da izmeni zakone da naplati harace. Sad ja vam prenosim kako mi je govoreno, a branili su se da su izvrsitelji sto plene jedina karika u tom lancu na koji obican covek moze da reaguje. Retkp odvratna vrsta ljudi, krem sljama. Nemojte samp kako je to samo posao. I prodaja heroina je ppsao

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Тема за све и свашта

Postby pustinjska lisica » Sat Mar 25, 2017 3:57 pm

Kaко може за дуг из 2008./09. да стигне решење од јавног извршитеља? Колико знам они су надлежни само за комуналне дугове настале после 01.06.2012. године кад су они ступили у рад.

По новом Закону о извршењу и обезбеђењу који је ступио на снагу 01.07.2016. године, за решења о извршењу која нису спроведена до краја, а која су донета пре 01.06.2012. године (дакле пре ступања у рад јавних изршитеља) повериоци су имали рок до 01.07.2016. да се изјасне да ли желе да им решење спроведе суд или јавни извршитеља, а Инфостан се определио да спроведе суд.

МастерТУФЦ, капирам да ниси правни, али доста си конфузно то објаснио. За тај дуг из 2008./09. јесу ли те раније цимали, тј. јел раније покретано извршење или није? Питам зато што ако јесте, онда се тешко можеш позивати на застару, јер се застарелост прекида свако процесном радњом неке од странака у поступку.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby MasterTUFC » Mon Mar 27, 2017 6:54 pm

Nisu me cimali za taj dug iz 2008-e ranije, ovo je prvi put da mi za tih 9 godina stize.

Ovde ima i dugova posle 2012, tj sracunato sve.

U sredu idem da se zalim i da probam da izdejstvujem da platim ovo posle 2012-e. To je otprlike 30% duga

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zizou » Mon Mar 27, 2017 11:56 pm

Ima li neko iskustva loseg sa kockom? Kako liječiti tu zavisnost? Mozda neke klinike itd?

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby MasterTUFC » Tue Mar 28, 2017 2:45 am

Drugar je prosao kroz lecenje u nekoj klinici specijalno za zavisnost , ne znam tacno koja. Godinama i dan danas ni da cuje, odbija cak i karte da igra(tablic) :mrgreen: (ne znam vise detalja o metodama lecenja, nikad nisam sa njim pricao o tome posto nerado i prica o tome).

Ako je dotle doslo, najbolje je pronaci najblizeg dobrog psihijatra, klinicki su uglavnom losi, mada ima i privatnika koji odradjuju, ne znam odakle si ali tu ti je mozda najbolje da iskustva potrazis od ljudi koji su imali iskustva sa psihijatrima. Posto kad je to u pitanju stvarno je bitno da zabodes nekoga ko se udubi u pojedinacan slucaj.(ovo je licno iskustvo).

Specijalizovane klinike su mozda najbolje ali i najskuplje resenje.

I opet, snaga volje, fokus na neka druga uzbudjenja (sport planinarenje setnje...sto vise fizicke aktivnosti itd), je svakako najbolji lek, ali ako ne moze samostalno, ne treba bezati od strucnjaka pa i izdvojiti neku kintu da se pukne na to.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Mar 28, 2017 2:11 pm

Ja nisam imao bas toliki problem, ali sam imao priblem sigurno. Nemoj uopste da ulazis vise u kladionicu, ni za 100 dinara da igras tiket. Pored ovoga svega sto ti je Master naveo, ako volis da igras igrice na kompu, rokaj po igricama. A i ako se na to navuces lakse se skinuti a i da se ne skines manje je stetno nego kocka.

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Тема за све и свашта

Postby само јако » Tue Mar 28, 2017 2:42 pm

Знам масу ликова који су се сјебали неки мање неки више ,зато сам и коментарисао лику за посао у кладионици пре неки дан ...пробај сам у својој глави да решиш да нећеш више никад одиграти ништа везано за коцку ,не оно као нећу једно време него заувек као пљуге да остављаш и склони се од другара коцкара док не постанеш довољно јак а можда је то и заувек ,пошто ћеш поред њих поново почети и сваки пут је све теже престати ,ако не иде тако онда трчи на клинику .
Опет ћеш морати да решиш сам да нећеш али уз њихову помоћ је лакше сигурно...добар другар ми се уваљивао масу пута и увек би било само да ово вратим и идем на лечење али никад није отишао на профи лечење и данас је у тешкој були и вратиће и то има још једну озбиљну некретнину да прода али шта ће после тога а и више га нико не јебе два посто изјебао је све што је могао и породицу и другаре ...на почетку му сви помагали после одустали ,тако то иде .
Знам и лика који је годинама био чист после клинике али је почео опет јбг вратио се друштву старом ,озбиљна зависност у рангу са допом то кажу људи који се тиме баве ...значи борба озбиљна али брате што се мора није тешко !!!

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Тема за све и свашта

Postby само јако » Tue Mar 28, 2017 3:01 pm

Заборавио сам још једног лика ...неће да одлепи оно што је било кад купиш новине па као можда добијеш награду :) ма нема шансе каже зајеби курва је то добиће нешто па оде све у курац ,каже не треба ми ништа на тај начин :) ,не коцка годинама али је опрезан и даље ,то је било да се одлепљује давно ..,

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zizou » Tue Mar 28, 2017 5:06 pm

Nemam ja problem hvala Bogu. Vec meni neko blizak. 100k+ € pojedeno od strane ruleta i kamatasa. Nisu to male pare da ga jebes. Ozbiljan problem. Kako familija tu da se postavi? Jer ono "necu vise" od strane zavisnika ne znaci nista.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Тема за све и свашта

Postby čompika » Tue Mar 28, 2017 5:29 pm

Ma od dopa narkoman kad tad overi, kockar dok ne umre je težak sebi i okolini. Plus što se za dop moraš malo iscimati, ovde možeš da uletiš pare na svakom ćošku, nema 50 metara ulice da nema ruleta.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Tue Mar 28, 2017 5:34 pm

zizou wrote:Nemam ja problem hvala Bogu. Vec meni neko blizak. 100k+ € pojedeno od strane ruleta i kamatasa. Nisu to male pare da ga jebes. Ozbiljan problem. Kako familija tu da se postavi? Jer ono "necu vise" od strane zavisnika ne znaci nista.




Фамилија да истера говно из куће док он није истерао све њих. А ако крену каматари да прете да ће га убити нек пусте слободно да му раде шта год им воља. :)

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zizou » Tue Mar 28, 2017 6:23 pm

Da se ja pitam uradio bih ovo sto combe predlaže

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Tue Mar 28, 2017 6:34 pm

Jel moze neka dobra dusa da postavi link za skidanje autoCAD-a 2012?
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: svuda.prisutan and 16 guests