Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby хајка » Mon Jan 22, 2018 4:36 pm

džile wrote:Treba samo nešto praviti i prodavati što je namenjeno ženetinama.


Obican bicov brijac, plavi za muskarce i rozi za zene, rozi ce biti koji dinar skuplji jer su zene spremne vise novca da daju za lepotu.

Ponekad mi ih je zao kad vidim koliko para sve treba da daju na razne stvari da bi nama bile lepse, a onda se setim milion situacija gde stigne racun za sto a one se ne dohvate ni za torbu, pa me onda zaboli kurac.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Тема за све и свашта

Postby БорацБЛ » Mon Jan 22, 2018 4:42 pm

хајка wrote:
džile wrote:Treba samo nešto praviti i prodavati što je namenjeno ženetinama.




Ponekad mi ih je zao kad vidim koliko para sve treba da daju na razne stvari da bi nama bile lepse, a onda se setim milion situacija gde stigne racun za sto a one se ne dohvate ni za torbu, pa me onda zaboli kurac.

+1 :lol:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Mon Jan 22, 2018 4:54 pm

Ако неко буде заинтересован или има пријатеља који има викендицу на неком од језера или река, можда би га ово занимало... Понтони за воду, чудо чудо чудо. . . Лично ја се бавим са тим и производим, тако да је прва рука :)
Attachments
8976350.jpg
8976350.jpg (47 KiB) Viewed 10792 times
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Tue Jan 23, 2018 10:47 am

Šta je Mićara, prop'o uvoz automobila iz Ukrajine?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Tue Jan 23, 2018 1:38 pm

Brdja wrote:Šta je Mićara, prop'o uvoz automobila iz Ukrajine?

:D Продао сам лабудицу има 3 године... Било добро возати се по европи...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby B.Centrale » Tue Jan 23, 2018 4:27 pm

Pre par godina mi je neko s foruma davao kontakt za tv, mislim neki lik iz subotice sto valja! Aj’ ako se neko seca da mi sibne opet njegov broj, ili ako zna neko za neke korektne cifre do 200 e, neke akcije ili tako nesto??

Hvala svima
bologna centrale

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bunt » Tue Jan 23, 2018 7:35 pm

Image


100e posto se znamo, dovozim na kucnu adresu.

A korektna cifra do 200e bi po meni bila negde oko 170e.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby fuck_off » Tue Jan 23, 2018 7:56 pm

Da li ima daljinski?
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Tue Jan 23, 2018 8:05 pm

fuck_off wrote:Da li ima daljinski?
Mislis, da li rade svi dugmići na daljinskom? Ili neki treba jace da se pritisne?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby fuck_off » Tue Jan 23, 2018 8:11 pm

Nije to presudno, nego, ako se dobija daljinski uz Tv, da li je umotan u celofan ili bio u kesi i da li se dobijaju baterije uz njega.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bunt » Tue Jan 23, 2018 8:29 pm

fuck_off wrote:Nije to presudno, nego, ako se dobija daljinski uz Tv, da li je umotan u celofan ili bio u kesi i da li se dobijaju baterije uz njega.
Dobijaju se baterije, ali mora ponekad da otvoriš poklopac i malo ih provrtiš kad počnu da slabe. Daljinski je od prvog dana u celofanu i stajao je isključivo na televizoru.

Sent from my D6503 using Tapatalk

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby fuck_off » Tue Jan 23, 2018 8:38 pm

A gde je milje preko Tv-a?
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Wed Jan 24, 2018 8:24 am

Ultras milje kao ofkovci
Choose Life

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Thu Jan 25, 2018 10:02 am

Ovaj moj blesavi pas laje po celu noc vec neko vreme, ima li iko ideju kako resiti to? Pas je pusten 24h, ima veliko dvoriste, macku bre kad vidi ne zalaje, vise puta sam izlazio kad zalaje preko noci, nema nigde zive duse, zlatni retriver je u pitanju, star 4 i po godine.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Тема за све и свашта

Postby Вини Џонс » Thu Jan 25, 2018 11:25 am

svuda.prisutan wrote:Ovaj moj blesavi pas laje po celu noc vec neko vreme, ima li iko ideju kako resiti to? Pas je pusten 24h, ima veliko dvoriste, macku bre kad vidi ne zalaje, vise puta sam izlazio kad zalaje preko noci, nema nigde zive duse, zlatni retriver je u pitanju, star 4 i po godine.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Probaj da mu nađeš ženku :mrgreen:
Vaspitna po njušci kad laje i to je to, s vremenom će smanjiti. Trebalo bi i da ga prošetaš nekad ako već ne praktikuješ to, malo se izmori, prošeta, posle ga smara da se dovikuje sa drugim psima. Inače imam isto retrivera, zna da zalaje na druge pse i mačku, ali najkasnije do 8-9, posle kljucanje... Doduše ima i 8 godina. Pre je isto tako znao u bilo koje doba noći, iz ličnog iskustva može se samo svesti na manju meru.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Thu Jan 25, 2018 1:34 pm

Pa koliko sam uspeo da saznam, moguce da je neka zenka u teranju, i da zbog toga laje (bar mi je vecina tako rekla) , mada sumnjam, on kada oseti neku on napravi rupu na zicanoj ogradi i nema ga dok ne obavi posao. Ne stizem redovno da ga setam, radim, menjam smene na svaka dva dana, i treba i trening da uklopim. Valjda ce smiriti nakon par vaspitnih. U prvih godinu dana cale posadi neku jabuku, kajsiju, ne znam ni ja sta, on pregrize preko noci tp na pola, i tako dva puta, cale nw bude lenj, prut u ruke i ceka da krene da grize, posle toga im nije prisao.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

го се купај
Posts: 6
Joined: Mon May 29, 2017 12:42 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby го се купај » Thu Jan 25, 2018 2:35 pm

мој је једном почео да завија као да су му убили све на свету, 4,5 дана тако излудео нас,језиво било, после пар месеци опет, нисам знао шта му је, мислио сам да је тужан а све је нормално имао,редовне шетње, играње са другим керовима, храну,... и после сам сетио да је тада првог пута нека женка у терању ту пролазила са све удварачима јелте, а и они тај мирис осете на пар километара ваљда, тако да сад када завија знам да је нањушио неку пичку и да му се јебе...
а и да, значајно је мањи интензитет завијања сад кад нањуши женку у терању од кад сам га водио да опрца, тако да пробај са тим ;)

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Thu Jan 25, 2018 7:14 pm

svuda.prisutan wrote:Pa koliko sam uspeo da saznam, moguce da je neka zenka u teranju,



Hahahaha sedam za komp upravo, otvaram temu i ne verujem šta čitam :lol: Upravo sam imao akciju pre 10 min komšijin ker mi je provalio ogradu i ušao u dvorište ne bi li mi ikako našao i filovao ženku koja je u teranju upravo :D Muka živa hoću da poludim, a nemam srca da je sterilišem toliko ima dobar gen, a sa druge strane je mučim i ovako i zdravstveno.


P.S. Jel ima neko neka iskustva sa kupovinom polovnih telefona ? Naime uspeo sam da kroz metar dana dva puta razbijem sopstveni telefon prvi put sam dao za popravku displeja 100e, sada mi treba isto toliko što mi je zaista mnogo a radi se o osrednjem telefonu samsungu j3, pa sam kapirao da uzmem neki telefon na netu, ali ne znam koliko je to pouzdano ? Ako neko zna bilo šta što može da mi pomogne može da pusti poruku i na pp, hvala lepo.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Vinz » Thu Jan 25, 2018 7:26 pm

Ја кад сам пре 3 недеље нудио ј3 нов за 100евра, тада те није било :)

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Desnoruki levak » Thu Jan 25, 2018 7:34 pm

Jebo te, u kom vi veku živite...kolko košta sterilizacija, 15 evra? Negde čujem rade i za dž u promotivne svrhe. Rešiš i sebe i ljubimca neviđenih muka, ne trpiš materijalnu štetu na ogradama plus mu učiniš uslugu zdravstvenu, da ne zapati neki tumor jajnika, testisa, šta god. Ne mogu da verujem da neko može da danima sluša kako mu pas zavija ispod prozora. Čak i da te boli dupe za komšije, kako vi možete to da slušate?!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: blode and 9 guests