Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Тема за све и свашта

Postby ElPadrino » Mon Aug 02, 2021 1:50 pm

Ja sam se kladio sa burazerom da je ovo ljeto samo poluvrijeme. Na jesen ajmo djecice (stoko) , izigrali ste se malo, ajde sad nazad u kucu (tor).

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby st.vuki » Thu Aug 05, 2021 9:07 am

Jel stiglo nekome na adresu da je preveden u rezervni sastav i da se javi u opstinski vojni odsek?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Strada di vita » Thu Aug 05, 2021 10:18 am

st.vuki wrote:Jel stiglo nekome na adresu da je preveden u rezervni sastav i da se javi u opstinski vojni odsek?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


U par dana celom drustvu.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Thu Aug 05, 2021 12:27 pm

Meni isto, ali jos uvek nisam nista uradio tim povodom

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Тема за све и свашта

Postby bully » Wed Aug 18, 2021 12:38 pm

Da li neko zna sta da kucam kako bi nalazio serije sa Eng prevodom ali da je prevod vec "nalepljen na ekran" a ne ja da ga posebno dodajem i skidam ako me razumete :) Sta su to integrisani prevodi?
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Тема за све и свашта

Postby несуна реса » Mon Aug 23, 2021 3:32 pm

Купио сам нешто пре 3 месеца у вин вину , уређај се покварио данас однео сам на рекламацију имам гаранцију са бројем артикла и све папире сем јебеног фискалног рачуна , негде сам га изгубио ваљда се одлепио немам појма не могу да га нађем. У Вин вину неће да ми прихвате рекламацију , без фискалног исечка иако лепо пише на гаранцији број модела и све . Другар је сличан проблем имао у др техно пре годину дана , и реко је датум када је купио џојстик за сони , истог момента је шеф смене израдио нови рачун и заменили му све уредно . Да ли да идем да се ћерам са њима још пошто су постали већ јако безобразни (ишао сам 3 пута) или лепо да им зовем инспекцију .... Да ли је неко имао сличан проблем , има ли правника овде :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
3a_Cp6ujy
Posts: 64
Joined: Wed Feb 10, 2016 1:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 3a_Cp6ujy » Mon Aug 23, 2021 3:51 pm

st.vuki wrote:Jel stiglo nekome na adresu da je preveden u rezervni sastav i da se javi u opstinski vojni odsek?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Meni je to stiglo pre nekih 5 godina, od tad svake godine idem po 3-4 dana u kasarnu da odsedim vojnu vezbu... Doduse prosle nisam a dace bog ni ove, kontam verovatno zbog korone.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Mon Aug 23, 2021 9:37 pm

несуна реса wrote:Купио сам нешто пре 3 месеца у вин вину , уређај се покварио данас однео сам на рекламацију имам гаранцију са бројем артикла и све папире сем јебеног фискалног рачуна , негде сам га изгубио ваљда се одлепио немам појма не могу да га нађем. У Вин вину неће да ми прихвате рекламацију , без фискалног исечка иако лепо пише на гаранцији број модела и све . Другар је сличан проблем имао у др техно пре годину дана , и реко је датум када је купио џојстик за сони , истог момента је шеф смене израдио нови рачун и заменили му све уредно . Да ли да идем да се ћерам са њима још пошто су постали већ јако безобразни (ишао сам 3 пута) или лепо да им зовем инспекцију .... Да ли је неко имао сличан проблем , има ли правника овде :mrgreen:

Mogu da nadju i da ti odstampaju isecak ako hoce ali ne moraju. Moras da imas neki dokaz da sinkod njih kupio. Ako imas pecat njihov ili tako nesto na garanciji

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby жабац » Sat Aug 28, 2021 10:56 pm

Ако си платио картицом, постоји на твом рачуну, то може банка да ти одради, а можеш и сам преко апликацијем буквално принт скрин екрана. Мора неки доказ о уплати да постоји. Ако си платио кешом, и изгубио рачун, мислим да су јако мале шансе да ти прихвате.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Тема за све и свашта

Postby čompika » Sun Aug 29, 2021 11:26 pm

de mi recite kad ste kod reklamacija. Imam gomilu kutija od kompa i monitora dva, nedavno kupio. Jel mogu ja to da bacam, znam da je jedno vreme bilo neko kenjanje kao cuvajte kutije...
nema veze, izguglao sam :mrgreen: ne mora, ima u zakonu o zastiti potrosaca.
https://www.paragraf.rs/100pitanja/prav ... aciji.html
Last edited by čompika on Sun Aug 29, 2021 11:29 pm, edited 1 time in total.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Sun Aug 29, 2021 11:28 pm

Kutija treba da bi poslali tako da ne mora da bude orginalna

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby brko » Tue Sep 14, 2021 5:04 pm

jel ima gdje strim za Srbiju u futsalu, na guglu nista pametno ne iskace

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby st.vuki » Mon Sep 20, 2021 7:49 pm

Jel radio neko skoro pvc prozore?
Imate li preporuku za neku firmu itd?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby МГП » Tue Sep 21, 2021 7:30 am

st.vuki wrote:Jel radio neko skoro pvc prozore?
Imate li preporuku za neku firmu itd?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Јесам ја прије два мјесеца, само бих ти савјетовао да нађеш фирму која ради све, и избијање старе столарије, уградњу нове и обраду шпалетни око прозора након постављања. Мени су то све 3 мајстора радила и добро сам најебао. Јер ако на кући/стану имаш фасаду јебено је ако се она оштети, онда могуће да се оштете плочице у кухињи и купатилу, избијање штокова ако мијењаш балконце, има доста јебанисања око свега.

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zipadjale » Wed Sep 22, 2021 1:44 pm

Да ли се неко разуме у телескопе? Неко ми је препоручио да узмем овај али нешто нисам сигуран, па би волео да ме још неко посаветује.

http://www.teleskop.rs/teleskop/ahromat ... skywatcher
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 22, 2021 4:37 pm

Ne razumem se u teleskope niti me zanimaju ali ovaj iz komentara kada je naveo šta sve može da se vidi sa njim zainteresovao me. :mrgreen:

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Druidid » Wed Sep 22, 2021 5:03 pm

Mislim da ti je za neki pocetak ovaj teleskop odican, ako te zainteresuje astronomija, lako ces ga posle nekog vremena zameniti boljim. Ne znam da li sam koristio bas ovaj model, ali je bio u slicnom cenovnom rangu i prosto je nerealno koliko stvari moze da se vidi.
Bas kao sto je covek iz komentara naveo. Npr mene je jednom bas usralo skroz cisto nebo bez meseca i uspeo sam da vidim Andromedu, sto je galaksija najbliza nasoj i daleko je 2.5 miliona svetlosnih godina.
Imas i aplikaciju koja se zove Sky map koja mnogo olaksava trazenje stvari po nocnom nebu

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zipadjale » Wed Sep 22, 2021 5:26 pm

Druidid wrote:Mislim da ti je za neki pocetak ovaj teleskop odican, ako te zainteresuje astronomija, lako ces ga posle nekog vremena zameniti boljim. Ne znam da li sam koristio bas ovaj model, ali je bio u slicnom cenovnom rangu i prosto je nerealno koliko stvari moze da se vidi.
Bas kao sto je covek iz komentara naveo. Npr mene je jednom bas usralo skroz cisto nebo bez meseca i uspeo sam da vidim Andromedu, sto je galaksija najbliza nasoj i daleko je 2.5 miliona svetlosnih godina.
Imas i aplikaciju koja se zove Sky map koja mnogo olaksava trazenje stvari po nocnom nebu


Важи, хвала пуно.
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Тема за све и свашта

Postby ElPadrino » Wed Sep 22, 2021 6:29 pm

Druidid wrote:Mislim da ti je za neki pocetak ovaj teleskop odican, ako te zainteresuje astronomija, lako ces ga posle nekog vremena zameniti boljim. Ne znam da li sam koristio bas ovaj model, ali je bio u slicnom cenovnom rangu i prosto je nerealno koliko stvari moze da se vidi.
Bas kao sto je covek iz komentara naveo. Npr mene je jednom bas usralo skroz cisto nebo bez meseca i uspeo sam da vidim Andromedu, sto je galaksija najbliza nasoj i daleko je 2.5 miliona svetlosnih godina.
Imas i aplikaciju koja se zove Sky map koja mnogo olaksava trazenje stvari po nocnom nebu


Uh, vrhunska tema Druide. Prvi si čovjek, za kojeg sam čuo (pročitao) da se kao laik-amater bavi takvim stvarima. Možeš li malo opširnije na nekoj od tema, meni bi bilo prezanimljivo, a vjerujem da ima još takvih na forumu. Kako, šta, odakle početi, knjige dokumentarci ? Naravno i brat @zipadjale može slobodno da se uključi i raspiše.

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby CREW pg » Wed Sep 22, 2021 6:56 pm

Izvinite sto prekidam gledanje malog medvjeda :mrgreen: , da li neko ima link za skidanje IPTV aplikacije sa nekim kodom koji radi zabex yu kanae?
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests