Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby савабјан » Fri May 27, 2022 10:13 pm

Opie wrote:Braćo, puko sam kao lajsna. Bas mi je sve doslo I ne mogu vise sam sa sobom. Da li znate neki manastir gde moze da se ode I volontira I zivi u sklopu manastira , mesec dva ili tri ? Svi saveti su dobrodosli.

Obavezno dok se ne snadjes pred spavanje primenjuj kratko molitveno pravilo sv Serafima Sarovskog, tri puta Oce nas,.tri puta Bogorodice devo i jednom Simbol vere.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Тема за све и свашта

Postby Opie » Sat May 28, 2022 9:02 am

Ova dva meseca u BG su me unistila. Sta sam sve doziveo I morao da radim, bahatost privatnika, izrabljivanje ljudi, ne davanje placenih odmora itd itd...bas sam se smorio tesko. Stiglo sve na naplatu.
ex-Pop Djujic

No al calcio moderno
Posts: 195
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Тема за све и свашта

Postby No al calcio moderno » Sat May 28, 2022 9:04 am

Zar ti ne rece nedavno da je u Srbiji konacno dobro i da covek radnik moze da bira i da postavlja neke uslove?

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Тема за све и свашта

Postby Opie » Sat May 28, 2022 9:44 am

Pogresio sam ....verovao sam u svoju zemlju. Hvala sto me podseti...
ex-Pop Djujic

No al calcio moderno
Posts: 195
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Тема за све и свашта

Postby No al calcio moderno » Sat May 28, 2022 12:59 pm

Sve je to super, bitno je da se radi. Eno onaj Mico nudi poslove na gradjevini, 10 sati dnevno, ponekad se ostaje duze, a nedelja se ponekad ne radi...

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Etaoin » Sat May 28, 2022 6:45 pm

Opie wrote:Braćo, puko sam kao lajsna. Bas mi je sve doslo I ne mogu vise sam sa sobom. Da li znate neki manastir gde moze da se ode I volontira I zivi u sklopu manastira , mesec dva ili tri ? Svi saveti su dobrodosli.


Ако имаш средстава, иди на психотерапију, злата вреди. Не знам са чим се суочаваш, али увек је лакше када имаш са неким то да поделиш, да ли ћеш са терапеутом, духовником, или чак и овде, битно је да можеш да кажеш шта ти је на души. И још нешто, ниси сам у својим проблемима, увек има људи којима је стало до тебе :!:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Sat Jun 04, 2022 1:26 am

Opie wrote:Ova dva meseca u BG su me unistila. Sta sam sve doziveo I morao da radim, bahatost privatnika, izrabljivanje ljudi, ne davanje placenih odmora itd itd...bas sam se smorio tesko. Stiglo sve na naplatu.


Мићо мој имаш ли другу половину? Ти ако тако лако тонеш, због других људи, заобиђи оно што ти смета бјежи од тога... Не дај да те неко вуче доле...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Sun Jun 05, 2022 8:21 pm

Kako se zove epizoda Državnog posla gde Čvarkov sto puta pita Boškića kakav je pevac što mu ga je prodao tj. šta kaže mama kakav je pevac?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Jun 05, 2022 10:48 pm

Skupoća.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Mon Jun 06, 2022 12:03 am

Živ bio
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Тема за све и свашта

Postby MARKER » Mon Jun 13, 2022 1:21 am

Џон је варка, гласајте за Марка !

https://youtu.be/lmDYTfTLe60?t=280

прајслес, немам речи...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Тема за све и свашта

Postby MARKER » Wed Jul 13, 2022 9:43 pm

'бем ли га да ли је ово питање некад на овом форуму било постављено, који вам је омиљени парфем/тоалетна вода ?

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby idemoo » Thu Jul 14, 2022 10:05 am

Брут и Зелена Малиција

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Etaoin » Thu Jul 14, 2022 1:27 pm

MARKER wrote:'бем ли га да ли је ово питање некад на овом форуму било постављено, који вам је омиљени парфем/тоалетна вода ?


Мислим да никада није било лакше и јефтиније имати добар парфем\тоалетну воду. И оне копије мириса што могу да се купе по граду нису лоше, али често се дешава да мирис само подсећа на оригинал, али опет лепо мирише, боље и то него без тога :D

Што се мене тиче, апослутни фаворит Kelvin Klein Fahrenheit . Тренутно имам у ротацији Versace L'homme, Versace Pour Homme, Dior Sauvage, Joop Woow, и ускоро Versace Dreamer, наручен је :mrgreen: Е сад, ја имам изузетно осетљив нос на одређене мирисе, буквално ми буде мука ако ми неки парфем не одговара, па сам избирљив са оним што стављам на себе. Све у свему, добар парфем и добар сат нису никада лоша куповина, напротив :!:

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Тема за све и свашта

Postby MARKER » Thu Jul 14, 2022 7:15 pm

idemoo заборавио си деним :mrgreen:

Etaoin имамо сличне укусе за мирисе :mrgreen: за Фаренхајт си пермутовао, није ЦК него Диор, али је стварно добар, ко воли мирис нафте - ово је права ствар, једино што ће морати да сачека хладније дане, исто као и мој омиљени Дример. Соваж исто одличан, али руку на срце, сваки сељак га носи. Крид Авентус је исто врло добар, али прескуп за мој џеп. Његов најпознатији клон, Армаф ЦДНИ ми мирише исувише синтетички, као неки бреф са мирисом лимуна, али Срби генерално воле синтетику, па и не чуди што се толико продаје. Скоро узех један мањи Пино Силвестре, да се подсетим мало, али није то то, измењен је прилично, нема више ону свежину и оштрину коју је некад имао и дај Боже да траје 2 сата.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Etaoin » Thu Jul 14, 2022 8:30 pm

Да, да, Диор, помешао сам са КК Итернити, и тај је у ротацији :) Мени се оргинални Крид није нешто претерано свидео, поклонио сам га тасту, њему се баш свидео. Јбт ово када пишем схватим да су ми парфеми хоби :)

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Vinz » Thu Jul 14, 2022 11:33 pm

Etaoin wrote:
MARKER wrote:'бем ли га да ли је ово питање некад на овом форуму било постављено, који вам је омиљени парфем/тоалетна вода ?


Мислим да никада није било лакше и јефтиније имати добар парфем\тоалетну воду. И оне копије мириса што могу да се купе по граду нису лоше, али често се дешава да мирис само подсећа на оригинал, али опет лепо мирише, боље и то него без тога :D

Што се мене тиче, апослутни фаворит Kelvin Klein Fahrenheit . Тренутно имам у ротацији Versace L'homme, Versace Pour Homme, Dior Sauvage, Joop Woow, и ускоро Versace Dreamer, наручен је :mrgreen: Е сад, ја имам изузетно осетљив нос на одређене мирисе, буквално ми буде мука ако ми неки парфем не одговара, па сам избирљив са оним што стављам на себе. Све у свему, добар парфем и добар сат нису никада лоша куповина, напротив :!:


Да ли би ваљало отворити тему о сатовима? Ако јок, дајте овде ко шта носи и у к.рац :D

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby kocka » Fri Jul 15, 2022 12:35 am

Izbrij'o se, stavio parfema, e moj rođo, od tog' kruva nema

:D :D :D

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Sat Jul 16, 2022 8:41 am

Carolina Herrera 212 je meni vrhunski parfem.

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby brko » Sat Jul 16, 2022 12:59 pm

Tom Ford Vanilla Tobacco meni jedan od boljih


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests