Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Тема за све и свашта

Postby ElPadrino » Thu Oct 27, 2022 9:44 am

https://www.balkandownload.org/topic/105659-microsoft-office-2021/

Bil Gejts šipu ga. :mrgreen:

P.S. Registrovati se pa onda ići na Thanks na post koji ima link za skidanje.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Thu Oct 27, 2022 11:07 am

Rođaci wrote:brate plati Office 365


Software koji koristim redovno placam godisnje ili sam ga kupio... Office koristim toliko retko da mi je stvarno zao da placam 100e godisnje. Probao sam sa OpenOffice ali ne moze da otvori te tabele koje koristim, izgleda da je preslab ili nije kompatibilan.

@ElPadrino probacu ovo, hvala. Nadam se da smem bez VPN :lol:
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Thu Oct 27, 2022 2:02 pm

Ima li ko iskustva da je primao tetanus zvog povrede, ja sam imao povredu prije godinu dana, primio sam odmah 1 pa drugu posle mjesec dana i rekli su mi da dodjem da primim 3 posle godinu dana koliko je obavezna ta 3 doza ili moze da se ne primi...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Thu Oct 27, 2022 2:17 pm

Brdja wrote:
Rođaci wrote:brate plati Office 365


Software koji koristim redovno placam godisnje ili sam ga kupio... Office koristim toliko retko da mi je stvarno zao da placam 100e godisnje. Probao sam sa OpenOffice ali ne moze da otvori te tabele koje koristim, izgleda da je preslab ili nije kompatibilan.

@ElPadrino probacu ovo, hvala. Nadam se da smem bez VPN :lol:



onda uzmi mesečnu pretplatu i otkaži odmah kad uradiš šta treba

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Zalgiris » Thu Oct 27, 2022 2:59 pm

Kad smo bili klinci primale su se tri injekcije. Pre par godina su mi lupeži iz belmedica rekli da se sad primaju 4 injekcije protiv tetanusa. Jedna odmah, posle mesec dana, godinu dana, i posle dve godine od prve injekicje. Kada sam ih pitao da li mogu da eskiviram tu 4. dozu, oni su rekli kao ne nikako, ako to uradis kao da nista nisi ni primio. Naravno da sam zaboravio da odem na tu 4.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Thu Oct 27, 2022 3:14 pm

Rođaci wrote:
Brdja wrote:
Rođaci wrote:brate plati Office 365


Software koji koristim redovno placam godisnje ili sam ga kupio... Office koristim toliko retko da mi je stvarno zao da placam 100e godisnje. Probao sam sa OpenOffice ali ne moze da otvori te tabele koje koristim, izgleda da je preslab ili nije kompatibilan.

@ElPadrino probacu ovo, hvala. Nadam se da smem bez VPN :lol:



onda uzmi mesečnu pretplatu i otkaži odmah kad uradiš šta treba


To sam sada uradio. Ali kontam da ce me mrzeti svaki put kad trebam u buducnosti da otvorim i nesto odradim, prvo da odem i pretplatim se. Mislio sam se da kupim licencu za Office 2021, video sam da ima na crno za 20-30e ali vidim i da pisu da se te licence cesto provale pa onda mogu da se slikam iako sam platio...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Thu Oct 27, 2022 3:17 pm

Мићара wrote:Ima li ko iskustva da je primao tetanus zvog povrede, ja sam imao povredu prije godinu dana, primio sam odmah 1 pa drugu posle mjesec dana i rekli su mi da dodjem da primim 3 posle godinu dana koliko je obavezna ta 3 doza ili moze da se ne primi...

Trebalo bi i onda si kao miran 10 godina. Tako meni rekose pre godinu- dve kad zabih varalicu sebi u prst na pecanju
Choose Life

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Тема за све и свашта

Postby SickOfItAll » Thu Oct 27, 2022 11:28 pm

Мене је пас ујео прошле године и примио сам 3 дозе (и после тога си шатро миран 10 година)

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Fri Oct 28, 2022 5:17 pm

Како иде брисање бодова из прекршаја у саобраћају? На две године,да ли од учињеног прекршаја, од споразума тј. пресуде или од наступања казне? У питању је била забрана управљања
Едит: срање сам направио пре годину дана, споразум и пресуда су били негде у априлу, а казна негде од јула
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Fri Oct 28, 2022 7:51 pm

Хвала браћо...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby МГП » Fri Oct 28, 2022 10:59 pm

друг члан wrote:Како иде брисање бодова из прекршаја у саобраћају? На две године,да ли од учињеног прекршаја, од споразума тј. пресуде или од наступања казне? У питању је била забрана управљања
Едит: срање сам направио пре годину дана, споразум и пресуда су били негде у априлу, а казна негде од јула

Brisanje podataka iz registra sankcija

Član 329

Izrečena sankcija pravnom, fizičkom i odgovornom licu kao i preduzetniku briše se iz evidencije po službenoj dužnosti ako kažnjeno lice u roku od četiri godine od dana pravosnažnosti odluke kojom je izrečena sankcija ne učini novi prekršaj.

Izuzetno od stava 1. ovog člana, izrečena opomena briše se u roku od godinu dana od pravosnažnosti odluke kojom je izrečena.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Sat Oct 29, 2022 12:59 am

Био сам убеђен да је две године. У сваком случају од правоснажности пресуде. Хвала
Choose Life

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby CamoSurprise » Sun Oct 30, 2022 3:21 pm

Član koji je gore naveden je iz Zakona o prekršajima i odnosi se na brisanje iz registra sankcija.
Bodovi se i brišu nakon dve godine od dana pravosnažnosti, a podatak da je prekršaj učinjen se briše iz evidencije nakon 4 godine.

ZOBS
Član 198

Vozaču koji izvrši određeni prekršaj iz ovog zakona izriču se, odlukom kojom je kažnjen, kazneni poeni u skladu sa ovim zakonom.
Kaznene poene evidentira teritorijalno nadležna organizaciona jedinica Ministarstva unutrašnjih poslova koja vodi vozača u evidenciji na osnovu pravnosnažne odluke o kažnjavanju.
Kazneni poeni se brišu nakon isteka 24 meseca od dana pravnosnažnosti odluke o prekršaju.
...
Gilajdza RIP

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Mon Oct 31, 2022 8:15 am

Hvala Gilajdza
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Тема за све и свашта

Postby несуна реса » Thu Nov 03, 2022 9:38 am

Ма не слушај их ништа, слободно вози ауто и цугај нема шансе да ти напишу за исти прекршај казну 2 пута :mrgreen: :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Thu Nov 03, 2022 12:30 pm

Istekla zabrana prošli četvrtak :mrgreen: mogli smo na pivo i da se provozamo
Choose Life

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Mon Nov 07, 2022 10:47 am

Da li neko ima ili je imao nekog ko ima problem sa mesecarenjem, kako se resiti toga ili makar ublaziti?

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Тема за све и свашта

Postby несуна реса » Mon Nov 07, 2022 1:21 pm

нађи лердија, заврши неку јачу количину спидурине, и решено, нећеш ни спавати нити месечарити :mrgreen:
Космет је Србија !

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby CREW pg » Sun Nov 20, 2022 12:40 pm

Ima li neko sacuvane stare teme sa Tribine, tipa Beograd ili split, Seobe itd ? Probao sam da iskopam sa web archive, ali slaba vajda.
Hvala...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
zmijuga
Posts: 1727
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zmijuga » Thu Nov 24, 2022 2:26 pm

E baš te dve imam. Postaviću u sledećih par dana, kad budem pri svom kompu. :)

E sad, može i meni jedna usluga. Pošto nemam na selu kablovsku, pa nemam gdje pratiti SP kad odem vikendom. Ima li ikakvih opcija za one VLC liste, da se može preko njih gledati bilo koji domaći kanal koji prenosi prvenstvo. Mučno mi je tražiti strimove sa bezbroj reklama i štopanja.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests