Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
rakija_crew
Posts: 52
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:17 pm

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby rakija_crew » Mon Apr 17, 2017 6:06 pm

svuda.prisutan wrote:
beerman! wrote:Pa je li osiguran auto? Valjda osiguranja rješavaju te štete, samo što će te registracija izaći mnogo više sledećih par godina.

Jeste, sve ide preko toga, s tim da nismo popunili evropski izvestaj, ali to cemo sutra, valjda ce hteti, zato sto ce pre tako da dobije sav kes za svoju stetu, nego da se vucemo po sudu, ne znam samo za njegove povrede da li ide preko osiguranja ili iz svog dzepa treba burazer da da. Auto se vodi na mene, znam da ce reg.biti znatno visa. Videcu i koliko, posto je udes bio oko 21;30h, a registracija istekla u 23h (sreca u nesreci).

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Evropski izvestaj popunjavas samo ako ne zoves policiju. Kolko sam te razumeo murija je bila tako da on od njih treba da trazi zapisnik o nezgodi i onda da se naplati od tvog osiguranja, tebi, tj.burazeru ostaje "samo" da skupi 50-60 soma da plati ovo sto su ti gore vec napisali. E sad ako je bio pijan onda gubi prava iz osiguranja, i onda ce bas morati da se naplaca.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Mon Apr 17, 2017 9:50 pm

rakija_crew wrote:
svuda.prisutan wrote:
beerman! wrote:Pa je li osiguran auto? Valjda osiguranja rješavaju te štete, samo što će te registracija izaći mnogo više sledećih par godina.

Jeste, sve ide preko toga, s tim da nismo popunili evropski izvestaj, ali to cemo sutra, valjda ce hteti, zato sto ce pre tako da dobije sav kes za svoju stetu, nego da se vucemo po sudu, ne znam samo za njegove povrede da li ide preko osiguranja ili iz svog dzepa treba burazer da da. Auto se vodi na mene, znam da ce reg.biti znatno visa. Videcu i koliko, posto je udes bio oko 21;30h, a registracija istekla u 23h (sreca u nesreci).

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Evropski izvestaj popunjavas samo ako ne zoves policiju. Kolko sam te razumeo murija je bila tako da on od njih treba da trazi zapisnik o nezgodi i onda da se naplati od tvog osiguranja, tebi, tj.burazeru ostaje "samo" da skupi 50-60 soma da plati ovo sto su ti gore vec napisali. E sad ako je bio pijan onda gubi prava iz osiguranja, i onda ce bas morati da se naplaca.


Evropski izvestaj vazi samo ako nema povredjenih lica i lica koja su izazvala udes nisu u alkoholisanom stanju .

Napravio sam udes,spicio u slep sluzbu otpozadi,iako je debil koji vozi slep sluzbu stao u nepreglednoj krivini. Nisam drzao rastojanje i nisam prilagodio voznju uslovima puta,bez obzira sto je bio led. 1. januar je u pitanju 2016. E sad,dosla murija i savetuje me pandur da popunimo evropski izvestaj,prolazim bez kazne,bez poena,osiguranje pokriva stetu i svima super. Moj auto prso ko bas,ovaj slep nista..malo ona sapica sto pada da se natera auto se iskrivila,uze covek cekic ispravi i kaze nista...natovarim na isti taj slep auto i oteram do servisa . Sve super.. posle tri dana zove pandur i kaze...dodji do mupa da das izjavu,javio se malac sto je vozio slep da ima bolove u vratu. Jedno 6 sati posle udesa. Doktroka u izvestaju napisala da nema nista,da nema vidljivih tragova,ali posto se zali na bol,karakterise se kao laka telesna povreda....padnur daje moju izjavu,njegovu izjavu i izvestaj od lekara tuziocu ...ja odem kod tuzioca i ptam sta mogu da ocekujem,on mi kaze,dok ne dobije predmet ne zna,zvace me....zove me covek i kaze nema pomoci moras da platis 20 soma u humanitarne svrhe ili da te teram a ti dokazuj da nisi kriv,imas vetsake,ovo ono..dacu ti na rate najmanje je.20 soma.... e to je praksa isto taksista i to je opsta pojava,cim ga neko malo spici od pozadi,on uradi izvestaj,ali kasnije se javi kod lekara i zali se na bol,oni moraju da napisu laka povreda i od osiguranja naplate 30-40 soma....jos ako imaju vezu kod ortopeda ovaj im kao uvali onu kragnu da nose 15 dana obeute osiguranje em sto su kao spreceni za rad ,dnevnica kurac palac....napalte se samo tako....ovog mog su savetovali taksiti ..jbg....ne znam da li je naplatio,znam da ga je pandur jebo za izvestaj da je men zvao kao ja ne znam sta cu da radim......ja cu privatno da te gonim....i slicna sranja.....znam da sam hteo da ga bijem,ali me savetovali da se oladim,jer mogu da nadrljam ako krene u privatnu tuzbu protiv mene ....pa sam odustao,ali se nisam oladio..proslo je godinu dana,naklepetacu ga kad tad....

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Tue Apr 18, 2017 8:14 am

rakija_crew wrote:
svuda.prisutan wrote:
beerman! wrote:Pa je li osiguran auto? Valjda osiguranja rješavaju te štete, samo što će te registracija izaći mnogo više sledećih par godina.

Jeste, sve ide preko toga, s tim da nismo popunili evropski izvestaj, ali to cemo sutra, valjda ce hteti, zato sto ce pre tako da dobije sav kes za svoju stetu, nego da se vucemo po sudu, ne znam samo za njegove povrede da li ide preko osiguranja ili iz svog dzepa treba burazer da da. Auto se vodi na mene, znam da ce reg.biti znatno visa. Videcu i koliko, posto je udes bio oko 21;30h, a registracija istekla u 23h (sreca u nesreci).

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Evropski izvestaj popunjavas samo ako ne zoves policiju. Kolko sam te razumeo murija je bila tako da on od njih treba da trazi zapisnik o nezgodi i onda da se naplati od tvog osiguranja, tebi, tj.burazeru ostaje "samo" da skupi 50-60 soma da plati ovo sto su ti gore vec napisali. E sad ako je bio pijan onda gubi prava iz osiguranja, i onda ce bas morati da se naplaca.

Da, bila je policija. Nisam znao da posle toga ne ide evropski izvestaj. Nego stvarno sam neupucen u ove stvari, ne znam ni kako sad to ide. Jel mu stize kazna postom, jel ga zovu da se javi nekom sudiji, kako to ide?

peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby peacefull huligan » Tue Apr 18, 2017 2:04 pm

имате ли искуства са агенцијама за наплату дуга, конкретно Svea Finance?

rakija_crew
Posts: 52
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:17 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby rakija_crew » Wed Apr 19, 2017 5:31 pm

svuda.prisutan wrote:
rakija_crew wrote:
svuda.prisutan wrote:Jeste, sve ide preko toga, s tim da nismo popunili evropski izvestaj, ali to cemo sutra, valjda ce hteti, zato sto ce pre tako da dobije sav kes za svoju stetu, nego da se vucemo po sudu, ne znam samo za njegove povrede da li ide preko osiguranja ili iz svog dzepa treba burazer da da. Auto se vodi na mene, znam da ce reg.biti znatno visa. Videcu i koliko, posto je udes bio oko 21;30h, a registracija istekla u 23h (sreca u nesreci).

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Evropski izvestaj popunjavas samo ako ne zoves policiju. Kolko sam te razumeo murija je bila tako da on od njih treba da trazi zapisnik o nezgodi i onda da se naplati od tvog osiguranja, tebi, tj.burazeru ostaje "samo" da skupi 50-60 soma da plati ovo sto su ti gore vec napisali. E sad ako je bio pijan onda gubi prava iz osiguranja, i onda ce bas morati da se naplaca.

Da, bila je policija. Nisam znao da posle toga ne ide evropski izvestaj. Nego stvarno sam neupucen u ove stvari, ne znam ni kako sad to ide. Jel mu stize kazna postom, jel ga zovu da se javi nekom sudiji, kako to ide?

Postar donese plavu kovertu za nekih 6 meseci.

beli_orao
Posts: 2
Joined: Wed Apr 19, 2017 3:23 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby beli_orao » Thu Apr 20, 2017 4:11 pm

Pozdrav braćo Srbi!
Mozda neko me pamti jos iz starog foruma, ja sam iz Poljske, tacno iz Poznanja.

Imam malu molbu. Moja kolegnica pise neki diplomski rad u Poljskoj i moli da odgovite na samo 10 pitanja:

https://www.survio.com/survey/d/I9J4G2Z8J9H3Q2T7O (na kraju "Wyślij ankietę" znaci "posalji anketu" ;) ).

Hvala unapred braćo, svako dobro. Mozda cu pisati nesto sta se desava u navijackoj sceni u Poznanju ili opste u Poljskoj, pozdrav :)

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Tilt » Thu Apr 20, 2017 5:36 pm

Odgovorio. Pozz

User avatar
Akcija
Posts: 40
Joined: Fri Jan 29, 2016 6:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Akcija » Thu Apr 20, 2017 7:06 pm

+1

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bunt » Thu Apr 20, 2017 7:12 pm

A šta je to po njoj kosovski mit?

beli_orao
Posts: 2
Joined: Wed Apr 19, 2017 3:23 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby beli_orao » Thu Apr 20, 2017 10:13 pm

Hvala!
@Bunt: Pitao sam nju, javiću se kad odgovori :) Ali to je dobra kolegnica, bila je takodje na KosMetu i sigurno podrzava Srbe. Znas kako je na universitetu (na primer u nas u Poljskoj), mozda profesori su savetovali sa temom itd. U redu je :)

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Morbid » Thu Apr 20, 2017 10:37 pm

+1
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Тема за све и свашта

Postby ZoranKalezic » Thu Apr 20, 2017 10:59 pm

+1
Чије овце тога и планина

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Ултрас » Sun Apr 23, 2017 10:40 pm

Где могу да скинем бесплатан мајкрософт офис било који?

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Tilt » Sun Apr 23, 2017 11:00 pm


User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Ултрас » Tue Apr 25, 2017 11:29 pm

хвала тебра

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Tue Apr 25, 2017 11:54 pm

E, pa pošto je napokon došao red da se i ja distanciram posle 100 godina od simensa m55-ice, a budući da se u telefone bar ove novije generacije ne razumem, zamoliću vas koji imate nekog iskustva da mi kažete nešto o "TESLA SMARTPHONE 6.1 4G DS" Imam neku kombinaciju da uzmem ovaj telefon, pa me interesuje nešto ukratko da mi kažete, šta valja, šta ne valja, isplati li se, kakva je kamera u odnosu na neke slične i tako dalje.Hvala unapred svima koji mi pomognu.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Thu Apr 27, 2017 8:17 pm

Како у пдф документ,убацити неки коментар? Не да исправљам текст,него да бацим као неки дијалог бокс и у њему напишем свој коментар,са стрелицом на који део се односи.Имам инсталиран Nova PDF 8 i akrobat rider.Треба ли још нешто додатно инсталирати?
едит:нашао
Choose Life

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Тема за све и свашта

Postby Кум Жоржо » Sat Apr 29, 2017 9:22 pm

Poznavaocima kladioničarskih pravila,

Uvatih danas nešto masu Engleza i ostali mi dva za sjutra (2+ oba) i htjedoh da uzmem turbo isplatu, ali kurčić, Lejton prekinut pri rezultatu 3:1 u 80+min.
Ukoliko mi ova dva sjutra dođu, da li se Lejton računa kao 1 kvota ili?
I kako da se gradi? I da li da se gradim uopšte, obije u 13:00 počinju.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Sat Apr 29, 2017 9:45 pm

Па прочитај у правилнику кладионице. Нисам сигуран да ли је у свакој исто.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Тема за све и свашта

Postby Кум Жоржо » Sat Apr 29, 2017 9:57 pm

A za građenje? 2+
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests