Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby жабац » Wed Feb 05, 2020 4:47 pm

Остављај ти то док је време, има порасте на пола милке, онда си га најебо кад закука да платиш.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby SAO_Zeljin » Wed Feb 05, 2020 5:00 pm

Sto dok je vreme? Ako se vec pali na sminku i nokte nek ostavi kad zakuka da plati, do tad, razno

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby kocka » Wed Feb 05, 2020 5:08 pm

што би се рекло: плати, па клати !

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Тема за све и свашта

Postby SickOfItAll » Wed Feb 05, 2020 7:05 pm

Иди у пословницу Теленора да ти напишу колика је цифра и податке за уплату. Ако је одавно деактивиран број, вероватно је прослеђен некој агенцији за наплату дуговања и Теленор више нема везе са тим, али могу да ти дају контакт од те агенције.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby Далтон » Wed Feb 05, 2020 8:33 pm

SickOfItAll wrote:Иди у пословницу Теленора да ти напишу колика је цифра и податке за уплату. Ако је одавно деактивиран број, вероватно је прослеђен некој агенцији за наплату дуговања и Теленор више нема везе са тим, али могу да ти дају контакт од те агенције.


Hvala na savetu. Dovoljno je samo br. telefona da im izdiktiram nadam se. Elem, nemam ja ništa s tim, neće doći meni na kuću ništa nego njoj i njenima. Ali proveriću u poslovnici pa javljam.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Wed Feb 05, 2020 10:09 pm

Далтон wrote:
SickOfItAll wrote:Иди у пословницу Теленора да ти напишу колика је цифра и податке за уплату. Ако је одавно деактивиран број, вероватно је прослеђен некој агенцији за наплату дуговања и Теленор више нема везе са тим, али могу да ти дају контакт од те агенције.


Hvala na savetu. Dovoljno je samo br. telefona da im izdiktiram nadam se. Elem, nemam ja ništa s tim, neće doći meni na kuću ništa nego njoj i njenima. Ali proveriću u poslovnici pa javljam.

A i ne moraš. Nije da smo željni
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby Далтон » Thu Feb 06, 2020 2:30 am

Ako neko ima isti ili sličan problem. Ili bude imao. Ali ne gine to da se mora platiti.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Thu Feb 06, 2020 9:19 am

друг члан wrote:
Далтон wrote:
SickOfItAll wrote:Иди у пословницу Теленора да ти напишу колика је цифра и податке за уплату. Ако је одавно деактивиран број, вероватно је прослеђен некој агенцији за наплату дуговања и Теленор више нема везе са тим, али могу да ти дају контакт од те агенције.


Hvala na savetu. Dovoljno je samo br. telefona da im izdiktiram nadam se. Elem, nemam ja ništa s tim, neće doći meni na kuću ništa nego njoj i njenima. Ali proveriću u poslovnici pa javljam.

A i ne moraš. Nije da smo željni


Osim ako nije riba tajlandjanka...
Често одем до на село

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby kocka » Thu Feb 06, 2020 11:20 am

Далтон wrote: Ako neko ima isti ili sličan problem. Ili bude imao.Ali ne gine to da se mora platiti.

ако претера са шминком и ноктима :mrgreen:

User avatar
MARKER
Posts: 740
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Тема за све и свашта

Postby MARKER » Thu Feb 06, 2020 6:00 pm

Има ли неко Creed Aventus парфем ? Занима ме јел' је толико добар колико га хвале.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby Далтон » Thu Feb 06, 2020 7:17 pm

1958 wrote:Osim ako nije riba tajlandjanka...


Jesi ikad jebo van svog sela i zasto nisi
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Fri Feb 07, 2020 2:40 pm

Далтон wrote:
1958 wrote:Osim ako nije riba tajlandjanka...


Jesi ikad jebo van svog sela i zasto nisi


Sinovac, iso si da rintas na brodu sa pakistancima, indusima i ostalim polusvetom. Nemoj se loziti da si sveCki putnik.
Често одем до на село

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Тема за све и свашта

Postby blatnjavi » Fri Feb 07, 2020 4:43 pm

Далтон wrote:Ako neko ima isti ili sličan problem. Ili bude imao. Ali ne gine to da se mora platiti.



Prvo proveri da li je utuzen dug tj da li je podnet predlog za izvrsenje. Posto racun za telefon spada u komunalno potrazivanje o njemu odlucuje izvrsitelj i on sprovodi izvrsenje (ukoliko nije podnet prigovor a iz tvoje price izgleda da nije).

Rok zastarelosti za svaki racun je godinu dana od dospeca, tako da ako nisu utuzili u tom roku onda moze da se izbegne placanje duga. Ali ne verujem da Telenor to propusti da utuzi, ili to urade oni ili neka agencija kojoj ustupe potrazivanje.

Verovatno je to na sprovodjenju kod izvrsitelja nekog. Saznaj kod kog izvrsitelja je taj predmet pa se dogovaraj preko njega s poveriocem kako da placas (karate, otpust kamate i ostalo, ako moze).
Имам три кера, два су различита а један је исти.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Тема за све и свашта

Postby riper » Tue Feb 18, 2020 2:56 pm

Pitanje za pravnike, Rodju i ekipu. Na stan koji smo pazarili stizali su nam racuni SBB prethodne vlasnice koja je preminula (stan prodala njena cerka). Bio sam u SBB da uvedem EON na svoje ime i tada sam im rekao rekao da je zena preminula i da nemam vise kontakt sa prodavcima, oni su rekli da je ok. Pogledali su kupoprodajni ugovor stana, prikljucili mi EON i sve je kul.

Ali njeni racuni su i dalje stizali, iako smo prijavili, rekose da se ne obaziremo. Ali pre neki dan stigla opomena neke izvrsiteljske kancelarije, naslovljena na tu zenu sto je umrla, opomena pred utuzenje, gde se zamoljava da plati tih 3.800 dinara duga.

Uglavnom, mi smo vlasnici stana, naravno u katastru je valjda upisana banka gde smo uzeli kredit, to je sve zavrseno do kraja. U SBB nam ona neka sto radi u kol centru kaze da se ne obaziremo jer je ugovor na tu preminulu zenu a ne na nas.

Samo da proverim, u slucaju da ovi zavrse do kraja to citavo utuzenje i da ode na prinudnu naplatu, jel postoji neka komplikacija da me jebu u sopstvenom stanu za tudj dug, ili ja nemam problema.

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby verni » Wed Feb 19, 2020 5:46 am

Nesto me zezaju alergije vec par god. Idem fazon svakog petka do Klinickog na neke vakcine ali ono nista posebno. Da li neko zna nekog ko je isao na akupunkturu negde u BG-u?

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Тема за све и свашта

Postby pustinjska lisica » Wed Feb 19, 2020 9:45 am

riper wrote:Pitanje za pravnike, Rodju i ekipu. Na stan koji smo pazarili stizali su nam racuni SBB prethodne vlasnice koja je preminula (stan prodala njena cerka). Bio sam u SBB da uvedem EON na svoje ime i tada sam im rekao rekao da je zena preminula i da nemam vise kontakt sa prodavcima, oni su rekli da je ok. Pogledali su kupoprodajni ugovor stana, prikljucili mi EON i sve je kul.

Ali njeni racuni su i dalje stizali, iako smo prijavili, rekose da se ne obaziremo. Ali pre neki dan stigla opomena neke izvrsiteljske kancelarije, naslovljena na tu zenu sto je umrla, opomena pred utuzenje, gde se zamoljava da plati tih 3.800 dinara duga.

Uglavnom, mi smo vlasnici stana, naravno u katastru je valjda upisana banka gde smo uzeli kredit, to je sve zavrseno do kraja. U SBB nam ona neka sto radi u kol centru kaze da se ne obaziremo jer je ugovor na tu preminulu zenu a ne na nas.

Samo da proverim, u slucaju da ovi zavrse do kraja to citavo utuzenje i da ode na prinudnu naplatu, jel postoji neka komplikacija da me jebu u sopstvenom stanu za tudj dug, ili ja nemam problema.


Да је та жена жива и да је још увек пријављена на тој адреси могао би да имаш проблем. Овако могу да те повуку за к.урац.

У сваком случају, пошто имаш већ неки писмено од извршитељске канцеларије иди до њих са тим дописом и реци им да је та жена умрла, још боље ако им доставио извод из МКУ (то мош да извадиш у било којој општини, само се позовеш на њен јМБГ, који сигурно имаш из уговора о купопродаји стана) и извршитељ мора по службеној дужности да обустави поступак, јер је странка против које се води поступак преминула.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Тема за све и свашта

Postby riper » Wed Feb 19, 2020 11:21 am

Hvala brate.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Wed Feb 19, 2020 11:31 am

taj fazon, boli te kurac
oni tamo imaju staru adresu i na nju šalju opomene, očigledno im niko nije javio da žena više nije živa

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Тема за све и свашта

Postby riper » Wed Feb 19, 2020 2:16 pm

Hvala Rodjo. Samo da dopunim ono sto sam napisao.

Ta zena na koju se vodio SBB je mrtva najmanje dve godine. Stan smo kupili od njene cerke. Oni su ljudi uredno placali na njeno ime SBB sve dok se mi nismo uselili. Da li to bilo sta menja? Pretpostavljam da ne bi trebalo, makar kada smo mi u pitanju, ali ajde da vidim. I da li da pricam sa tom izvrsiiteljskom firmom bilo sta ili samo da ih odjebem ako se pojave na vratima.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Wed Feb 19, 2020 4:53 pm

nema to nikakve veze sa vama

možeš da im odgovoriš da dotična gospođa više ne živi na toj adresi i da ste vi novi vlasnici, uredno upisani u katastar, što mogu i sami da provere
možeš i da ih uputiš na njenu ćerku, a i ne moraš, ko ih jebe, nek sami traže dalje


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests