Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Mon Feb 12, 2018 2:53 pm

Ništa. Novac mogu da skinu samo na osnovu pravnosnažnog rešenja o izvršenju. Postupak se pokreće tako što bi agencija koja je preuzela potraživanje VIP-a podnela predlog za izvršenje sudu, sud bi doneo rešenje o izvršenju, a onda bi tvoja drugarica podnela prigovor u kojem bi istakla da su sva ta potraživanja zastarela, pošto je rok zastarelosti za takva potraživanja godinu dana. Onda bi agencija ispušila i još bi bila dužna da plati tvojoj drugarici troškove angažovanja advokata, ako bi ga angažovala, i sudske takse.

To što rade jeste pokušavanje da izvuku pare plašenjem ljudi, a policajca treba pitati za ime i prezime i broj značke, pa ga prijaviti MUP-u, jer je očigledno u talu sa agencijom, jer on nema apsolutno nikakvo pravo ili dužnost da njoj dolazi na vrata i priča o bilo kakvom dugu.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Mon Feb 12, 2018 4:35 pm

Drugari, ajde pomoc vezano za TV-ove. Matorci oce da kupe nov TV pa cimaju mene da se raspitam, a ja se bas slabo u to razumem. Neki opseg cene od 30.000 - 50.000. Nije neophodno da bude smart, treba da bude pouzdan i da potraje, da me ne bi opet smarali kroz 2-3 god. Mislim da je bolje da je preko 32" , ali ne mnogo. Vidim Samsung i LG su tu negde s cenama, Sony jaci. Jel otprilike takav i odnos kvaliteta ? Aj podelite iskustva i predloge ako imate. E da, ove marke poput Tesle i to, mislim da ne bih rizikovao, nisam bas cuo mnogo dobrih stvari o njima, dakle pouzdano nesto.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Тема за све и свашта

Postby Bruno Sulak » Mon Feb 12, 2018 4:46 pm

Imam ja Teslu 100 cm, evo vec 3-4 godine odlican bez ikakve greske, lepa slika. Mislim da je bio oko 43.000 ali nisam siguran. Preporucujem.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Mon Feb 12, 2018 5:39 pm

lost&found wrote:Drugari, ajde pomoc vezano za TV-ove. Matorci oce da kupe nov TV pa cimaju mene da se raspitam, a ja se bas slabo u to razumem. Neki opseg cene od 30.000 - 50.000. Nije neophodno da bude smart, treba da bude pouzdan i da potraje, da me ne bi opet smarali kroz 2-3 god. Mislim da je bolje da je preko 32" , ali ne mnogo. Vidim Samsung i LG su tu negde s cenama, Sony jaci. Jel otprilike takav i odnos kvaliteta ? Aj podelite iskustva i predloge ako imate. E da, ove marke poput Tesle i to, mislim da ne bih rizikovao, nisam bas cuo mnogo dobrih stvari o njima, dakle pouzdano nesto.




Moje mišljenje je da nemaš potrebu da izlećeš toliku kintu, pogotovu ako je za matore, šta njima treba...Bitno je da uzmeš proverenu marku neko od gore navedenih a mislim da iste možeš polovne na netu da nađeš za mnogo manje pare.Uzmi sa rezervom nisam stručnjak jer sam ne gledam televizor godinama niti isti držim u kući, ali to su stvari koje generalno traju, jebem li ga vidi sam, raspitaj se još malo od nekoga ko je kompetentniji.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Mon Feb 12, 2018 6:09 pm

Pa kontam provode tolke sate uz tv pa makar nek onda bar ne bude neki poluraspad, nego kvalitet.

nscrew
Posts: 36
Joined: Tue Mar 22, 2016 3:09 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby nscrew » Mon Feb 12, 2018 7:08 pm

lost&found wrote:Drugari, ajde pomoc vezano za TV-ove. Matorci oce da kupe nov TV pa cimaju mene da se raspitam, a ja se bas slabo u to razumem. Neki opseg cene od 30.000 - 50.000. Nije neophodno da bude smart, treba da bude pouzdan i da potraje, da me ne bi opet smarali kroz 2-3 god. Mislim da je bolje da je preko 32" , ali ne mnogo. Vidim Samsung i LG su tu negde s cenama, Sony jaci. Jel otprilike takav i odnos kvaliteta ? Aj podelite iskustva i predloge ako imate. E da, ove marke poput Tesle i to, mislim da ne bih rizikovao, nisam bas cuo mnogo dobrih stvari o njima, dakle pouzdano nesto.



Drugar je radio u win winu,rekao je ako uzimas tv onda samo LG. Samsung je tu negde,ali Lg ubedljivo najmanje reklamacija. Ima dosta tih likova sto donose iz madjarske,imas 2 god garanciju i dosta je povoljnije nego u prodavnici.mozes ih naci na internetu,ja imam br od nekog iz ns,proveren znam par ljudi koji su od njega kupili pa ako ti treba poslacu ti pp

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Tue Feb 13, 2018 1:22 pm

nscrew wrote:
lost&found wrote:Drugari, ajde pomoc vezano za TV-ove. Matorci oce da kupe nov TV pa cimaju mene da se raspitam, a ja se bas slabo u to razumem. Neki opseg cene od 30.000 - 50.000. Nije neophodno da bude smart, treba da bude pouzdan i da potraje, da me ne bi opet smarali kroz 2-3 god. Mislim da je bolje da je preko 32" , ali ne mnogo. Vidim Samsung i LG su tu negde s cenama, Sony jaci. Jel otprilike takav i odnos kvaliteta ? Aj podelite iskustva i predloge ako imate. E da, ove marke poput Tesle i to, mislim da ne bih rizikovao, nisam bas cuo mnogo dobrih stvari o njima, dakle pouzdano nesto.



Drugar je radio u win winu,rekao je ako uzimas tv onda samo LG. Samsung je tu negde,ali Lg ubedljivo najmanje reklamacija. Ima dosta tih likova sto donose iz madjarske,imas 2 god garanciju i dosta je povoljnije nego u prodavnici.mozes ih naci na internetu,ja imam br od nekog iz ns,proveren znam par ljudi koji su od njega kupili pa ako ti treba poslacu ti pp


Hvala buraz, ove insajderske info pomazu. Javicu ti se za kontakt ako me ne bude smaralo da se cimam do NS, posto sam iz BG

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Kit_Karson » Thu Feb 15, 2018 12:37 am

Је л има још неко проблем на фејсбуку да уопште или скоро уопште не избацује објаве пријатеља, тек после неколико дана? И може ли да се реши некако? Једино кад уђем на свој профил, па у пријатеље, па у нове објаве. Скроз су сјебали после ове ракете.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby Далтон » Thu Feb 15, 2018 4:30 am

Ja nemam taj problem ali imam da mi je fb marketplace ispario. Znam da ga srbija ne podrzava, ali po povratku u zemlju sam ga koristio nekih mesec dana dok nije ispario. Ima i fora da se to namesti pa moze pomoc ko se razume bolje.
(Street Force / Curva Orientale)

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Thu Feb 15, 2018 9:58 am

Kit_Karson wrote:Је л има још неко проблем на фејсбуку да уопште или скоро уопште не избацује објаве пријатеља, тек после неколико дана? И може ли да се реши некако? Једино кад уђем на свој профил, па у пријатеље, па у нове објаве. Скроз су сјебали после ове ракете.
Imam i ja taj problem, ali sam se pomirio sa tim.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby st.vuki » Sat Feb 17, 2018 4:53 pm

Gde najpovpljnije u Bg da zamenim ekran na samsung A5?

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Sat Feb 17, 2018 9:09 pm

Jel zna neko ko stoji iza stranice Историја Срба na fejsbuku ? Prati li neko ?

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby нема лека » Sat Feb 17, 2018 9:32 pm

Које поште раде недељом у Београду осим главне?

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby UltrasDoras » Sat Feb 17, 2018 11:10 pm

Swallow wrote:Jel zna neko ko stoji iza stranice Историја Срба na fejsbuku ? Prati li neko ?


sviđa mi se što uvijek imaju legitimne validne izvore informacija koje se ne libe podijeliti
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zizou » Sun Feb 18, 2018 10:48 pm

Dajte neke zanimljive blogove koje čitate.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Тема за све и свашта

Postby Кум Жоржо » Sat Feb 24, 2018 8:58 pm

Otekla mi je baterija na telefon, mogu je bačit slobodno?
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Sat Feb 24, 2018 9:21 pm

Bacaj to što pre da se ne zapali.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Тема за све и свашта

Postby Кум Жоржо » Sun Feb 25, 2018 1:54 am

Kolko kosta to? Za J5
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby zizou » Sun Feb 25, 2018 9:16 pm

10, 15 e

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Mon Feb 26, 2018 6:25 pm

Pitanje za ljude iz Republike Srpske.
Kao što u Srbiji imamo WinWin, Gigatron, Tehnomaniju, Komtrejd itd, zanima me koja slična prodajna mesta imate u RS. Pitam zbog kupovine računara.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests