Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Strada di vita » Sun Feb 19, 2017 2:03 pm

Onda bi morala da se predimenzionise nisko naponske mreze,sto je jako skupo. Sad se projektuje po principu efikasno i ekonomicno. Drugo mi smo potpisnici evropskog sporazuna o energetskoj efikasnosti itd itd

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Blackadder » Sun Feb 19, 2017 8:14 pm

Sta je to i ko je to potpisao? Imam osecaj da nije nista ni dobro ni korisno, majku im jebem :)

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Kockalone » Tue Feb 21, 2017 1:28 pm

Koliko se krecu cijene dizela u Republici Srpskoj?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Tue Feb 21, 2017 3:49 pm

1.75-1.85 KM...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Tue Feb 21, 2017 5:14 pm

U RS ni jedno gorivo nije 2 marke ili ti 1e.Dok kod nas ni jedno nije ispod.Jebi magare dok su mu noge u blatu
Choose Life

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Тема за све и свашта

Postby tizlabor » Tue Feb 21, 2017 5:58 pm

Mnogo variraju cene u samoj RS i federaciji.
Oko Visegrada i oko Rudog su najskuplje,Zvornik jeftinije ali opet varira,tamo u krajiskom delu neznam kakve su cene.
Mislim da je u federaciji nesto jeftinije gorivo nego u RS,bar u Sarajevu,ali verovatno zavisi od kantona do kantona.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Tue Feb 21, 2017 6:14 pm

1,85KM je po ovim gigantima tipa nestro gazprom. A po privatnim je 1,75KM... Tako je barem bilo prije mj. U Bijeljini koliko se sjecam... U bg sam vec 20 dana nisam pomjerio auto uopste bas iz razloga sto je gorivo preskupo. Gradskim se svercam tu i tamo...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Wed Feb 22, 2017 11:46 pm

Treba mi za jednog prijatelja neka knjiga o osnovnim i pocetnim stvarima iz medicine u pdf. Znaci, nesto gde moze da nauci te neke osnovne stvari. Jel ima mozda neko?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby DRINK » Wed Feb 22, 2017 11:53 pm

Људи треба ми помоћ, треба ми назив цртаног филма који је стар 20 и кусур година, кад мали индијанац пође по ваљда семе од кукуруза како би донео у своје село, мали индијанац прође и сито и решето по јебено семе, на крају га узме и посади и обрадује ћалета и екипу из села :o не знам да објасним боље, ал надам се да сте схватили :)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Fri Feb 24, 2017 7:09 pm

Aaaaa na "p" je 100%
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Fri Feb 24, 2017 7:40 pm

Kirikuuuuu aaa
Image trazim sat vremena a zena pored mene lezi. Ja je pitam onako iz sna znas onaj crtani mali crnac ide kroz vatru picke materine nisam ni zavrsio ona iz topa kiriku... :mrgreen:
Last edited by Мићара on Fri Feb 24, 2017 7:42 pm, edited 1 time in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Kockalone » Fri Feb 24, 2017 7:41 pm

Mico moj, hvala na odgovoru. Inace mislim da je u Trebinju najskuplje gorivo u RS. Dizela nema ispod 1,95, a rece mi radnik na pumpi da ima mjesta u RS dje ga prodaju ispod 1,70.

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby MasterTUFC » Fri Feb 24, 2017 7:53 pm

Nikad nisam gledao, ali sam citao tekst u gejmeru gde se opisuje igrica koja je radjena po tom crtanu, autor je poceo tekst "kukurikukukumeni kuriku" kakav je ovo crtani? U japanu su ludi za njim pa evo nam i igrica. Igrica je imala ocenu oko 30 :mrgreen: (koji fleshbek kad sam video ime crtanog)

Mada ovo treba da ide u zal za mladost

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby DRINK » Fri Feb 24, 2017 8:35 pm

Тај цртани је врхунски, то је нешто што сам први пут гледао у биоскопу, везују ме веома јаке емоције за њега :mrgreen:
али нисам то тражио, већ ово;


User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Thu Mar 02, 2017 3:17 pm

Jedno pitanje za upućene. Trebao bi u narednom periodu da dobijem posao u drugoj firmi, Firma B npr.
E, sad, problem je sto ja radim u Firmi A u kojoj kad dam otkaz, cekam 4 nedelje da me valjda odjave, sta vec, uglavnom, treba im mesec dana da mi vrate radnu knjizicu.
Problem nastaje jer kad me ovi drugi pozovu, nema sanse da me cekaju tih mesec dana, da mi prodje otkazni rok u prvoj firmi.
A da napustam Firmu A pre nego sto me ovi drugi i pozovu i da se nadam da ce me isti zvati, nekako mi se ne cini pametnim. Bojim se da ne izvisim, iako mi je to skoro pa sigurno, ali nije sto posto. Valjda me razumete. :)
Jel ima neki nacin da ubrzam to, sta da radim.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby santamarija » Thu Mar 02, 2017 3:29 pm

Очајник wrote:Jedno pitanje za upućene. Trebao bi u narednom periodu da dobijem posao u drugoj firmi, Firma B npr.
E, sad, problem je sto ja radim u Firmi A u kojoj kad dam otkaz, cekam 4 nedelje da me valjda odjave, sta vec, uglavnom, treba im mesec dana da mi vrate radnu knjizicu.
Problem nastaje jer kad me ovi drugi pozovu, nema sanse da me cekaju tih mesec dana, da mi prodje otkazni rok u prvoj firmi.
A da napustam Firmu A pre nego sto me ovi drugi i pozovu i da se nadam da ce me isti zvati, nekako mi se ne cini pametnim. Bojim se da ne izvisim, iako mi je to skoro pa sigurno, ali nije sto posto. Valjda me razumete. :)
Jel ima neki nacin da ubrzam to, sta da radim.


sporazumni raskid radnog odnosa sa firmom A ili da te firma B preuzme od firme A...ali proveri na nekom boljem mestu i sigurnijem

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Thu Mar 02, 2017 3:51 pm

Ok. Hvala.
Hvala i za savet oko kola.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bunt » Thu Mar 02, 2017 4:17 pm

Очајник wrote:Jedno pitanje za upućene. Trebao bi u narednom periodu da dobijem posao u drugoj firmi, Firma B npr.
E, sad, problem je sto ja radim u Firmi A u kojoj kad dam otkaz, cekam 4 nedelje da me valjda odjave, sta vec, uglavnom, treba im mesec dana da mi vrate radnu knjizicu.
Problem nastaje jer kad me ovi drugi pozovu, nema sanse da me cekaju tih mesec dana, da mi prodje otkazni rok u prvoj firmi.
A da napustam Firmu A pre nego sto me ovi drugi i pozovu i da se nadam da ce me isti zvati, nekako mi se ne cini pametnim. Bojim se da ne izvisim, iako mi je to skoro pa sigurno, ali nije sto posto. Valjda me razumete. :)
Jel ima neki nacin da ubrzam to, sta da radim.


Ako nemas problem da im kazes da dajes otkaz zbog prelaska u drugu firmu onda idi u pravnu sluzbu, ili kod onoga ko je zaduzen za prijavu/odjavu radnika i reci im otvoreno o cemu se radi, Prijave/odjave se sada rade elektronskim putem i gotove su za jedan dan. A ako im i treba vise vremena od toga u svakom slucaju novi poslodavac na osnovu raskida ugovora o radu koji budes sklopio sa bivsom firmom moze da te prijavi narednog dana od datuma sa kojim ti prestaje staz u staroj firmi. Fizicko posedovanje radne knjizice mislim da vise nije toliko bitno. Druga opcija da ubrzas ceo proces je da im ponudis da ti ne isplate neiskorisceni godisnji odmor ako ti je preostalo nesto dana u zamenu za brzi raskid.

A konsultuj se i sa firmom B i reci im o cemu se radi. Nece te boleti glava, znaces na cemu si i sta od koga mozes da ocejujes.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Casual 1989 » Thu Mar 02, 2017 9:30 pm

Ima neko povoljno karte za Pan Pota?

User avatar
Akcija
Posts: 40
Joined: Fri Jan 29, 2016 6:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Akcija » Sat Mar 04, 2017 1:28 pm

Ima li nekoga da radi ili se razume u klime, da mi se javi na private, hvala unapred


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests