Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Nov 05, 2019 11:33 am

Tegijeve cinjenice "Vilijams igra u Zvezdi za 800.000 evra godisnje" i slicno. Kako bre da mrzimo takvog ludaka.

Nego Rodjo, nisi komentarisao doktora Cokija, izadje sa eksel tabelama i ciframa o budzetu. Naravno, on laze, ali ajde, imas za sta da ga uhvatis pa da mu se saspe da je lazovcina novim "dokazima" i grobarskim istinama.

Za to vreme, evo udjosmo u koju, osmu deceniju postojanja vaseg kosarkaskog kluba, mi ni danas ne znamo budzet Partizana ni za jednu sezonu od nastanka, kao sto ne znamo ni platu (stipendiju, dzeparac) ni za jednog igraca Partizana koji je ikada nosio dres vaseg kluba.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Nov 05, 2019 12:05 pm

šta tu ima da se komentariše kad je vaša legenda sve rekla - https://instagram.com/p/B396CqopxKW/

ono što je dr Mali zaboravio da pomene jeste da će Partizan deo para koje je pominjao dobijati do 2021. godine, da je državna banka otpisala ogroman deo dugova Zvezdici etc

ali bar smo uspeli da infiltriramo osvedočenog grobara Kokezu u neprijateljske redove
https://mondo.rs/Sport/Sport-video/Osta ... IDEO.html#

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Nov 05, 2019 12:20 pm

Hvala Rodjo na podacima o budzetu Kk Pastorcad i o informaciji o platama i stipendijama kosarkasa Partizana kroz istoriju. Cvrsti dokazi su uvek najvazniji za zdravu komunikaciju.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Nov 05, 2019 12:25 pm

fillam wrote:Mene plasi to sto je vas mentalitet takav da na vest da vam je ex-radikal, sadasnji vuckov poslanik urednik klupskog TV programa, ide red komentara o Zeljku Panticu.. Pa jel moguce da vam nije refleks da im jebete milosnu mater sta vam rade sa klubom.

Bolja je svaka 'dijagnoza i ostrascenost' od ljudskog otpada koje vi aminujete iz dana u dan..

Dok je Zeks olicenje opozicije, Ce Gevara, odmetnik, disident...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Nov 05, 2019 12:26 pm

eno ih troškovi zarada u finansijskim izveštajima, doduše u ukupnim bruto iznosima
znam da mrzite finansijske izveštaje, pošto se ne slažu sa izjavama vaših doktora nauka, ali bolje od toga zasad nemamo ni mi ni vi, šta da se radi

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Tue Nov 05, 2019 12:28 pm

Otvaram ovaj Tegijev klip i tacno znam da ce da ga isece na pola recenice. :lol:

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Tue Nov 05, 2019 12:31 pm

Tegeltija i Pantic nisu ludi. Rade oni sve ovo za pare.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

User avatar
fillam
Posts: 92
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:34 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fillam » Tue Nov 05, 2019 12:48 pm

ultrastito wrote:
fillam wrote:Mene plasi to sto je vas mentalitet takav da na vest da vam je ex-radikal, sadasnji vuckov poslanik urednik klupskog TV programa, ide red komentara o Zeljku Panticu.. Pa jel moguce da vam nije refleks da im jebete milosnu mater sta vam rade sa klubom.

Bolja je svaka 'dijagnoza i ostrascenost' od ljudskog otpada koje vi aminujete iz dana u dan..

Dok je Zeks olicenje opozicije, Ce Gevara, odmetnik, disident...


:lol: :lol: :lol:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Tue Nov 05, 2019 12:51 pm

Ovaj njegov klip je dokaz da smisljeno spinuje i truje. Sece Covica na pola recenice kako bi ispalo da je ministarstvo objavilo podatke koje im je Covic servirao. Nema veze sto je rekao i da je Partizan dostavio svoje podatke jer zna da ce groblje taj deo da proguta. Al zato namerno izostavlja nastavak gde ovaj kaze kako je onda te podatke drzava uporedila sa svojim. To je inace uobicajna procedura kada neko hoce da se jebe preko ledja ljudi koji rade u javnim finansijama. Pre nego sto dostavis izvestaj, prvo sravnis stanje sa podacima korisnika sredstava.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Tue Nov 05, 2019 1:52 pm

Запитах се, да ли сте ви луди што знате ко је ова персона од водитеља или ја што не знам ко је?
Choose Life

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Nov 05, 2019 2:02 pm

Ma neki bilde, sns jurisnik, kao i 99% ljudi koji se pojavljuju na televiziji danas, nista cudno...samo sto druga strana univerzuma, brda, nismoisti, ne vidi sekvoje u svojim ocima, nego drze predavanja ovde kako bi trebali da se stidimo Djuke Molera. Meni nije problem da ja napisem koga me je sve sramota od poznatih licnosti koji uzimaju Zvezdu u usta, ali izrazavam najdublju sumnju da bi to iko smeo sa druge strane univerzuma.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Tue Nov 05, 2019 2:10 pm

Ljudi se stvarno primili kako ce Djuka da ima emisiju na Zvezda TV.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Nov 05, 2019 2:36 pm

a i Dea garantovala životom da su svi podaci tačni, kaže Čović joj rekao sve u decimalu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Nov 05, 2019 3:57 pm

Rođaci wrote:a i Dea garantovala životom da su svi podaci tačni, kaže Čović joj rekao sve u decimalu


Vracamo se na isto. Doktor Coki izadje sa nekim podacimia. Popali vas da dokazujete da su oni apsolutna laz. Smejete se, sprdate se sa njmia. Kakav budzet od osam i po miliona, sigurno je milijardu evra.

Za to vreme i dalje od vase uprave nije izasla bukvalno nijedna informacija o budzetu i platama igraca. Nijedna u istoriji. Kada je Evroliga onomad delila pozivnice i vajld kardove za kvalifikacije, a vas instituciju preskocila i kada vam je rekla NETRANSPARENTNO POSLOVANJE, ponovo ste sve prebacili da je to Cokijeva i Vuciceva zavera protiv vas.

Dakle pre ce neke svetske misterije da se rese nego sto cemo saznati za koliko kilograma kikirikija su nastupali igraci kod vas. A rec budzet, to je sigurno izmislio Coki licno samo da bi vas mucio, jer odavno je poznato da budzet (a bogami i "plata") ne postoji i da je to obicna ciganska izmisljotina.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Tue Nov 05, 2019 4:11 pm

ma nece djuka bizon nista voditi uslikao se samo "covek"
cigani kao i uvek ozbiljno ulazu u marketing, mislim ozbiljno, ozbiljno za nase uslove...
ja ne mogu da verujem koliko se pfc amaterski vodi, prosto je neverovatno da klub vec 10 dina nema svoju klupsku televiziju a onda pomislim i da naprave tu televiziju gledali bi ludog pantica i neke vuceline i vazurine pajtose a vrv bi se naslo mesta i za neke njihove rave... tako da mozda i bolje da nista ne prave
04 X 1945

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Nov 05, 2019 4:28 pm

njasvi wrote:ma nece djuka bizon nista voditi uslikao se samo "covek"
cigani kao i uvek ozbiljno ulazu u marketing, mislim ozbiljno, ozbiljno za nase uslove...
ja ne mogu da verujem koliko se pfc amaterski vodi, prosto je neverovatno da klub vec 10 dina nema svoju klupsku televiziju a onda pomislim i da naprave tu televiziju gledali bi ludog pantica i neke vuceline i vazurine pajtose a vrv bi se naslo mesta i za neke njihove rave... tako da mozda i bolje da nista ne prave


Iskreno i da vodi, ne bi me iznenadilo, al ajd videcemo...

Sto se tice marketinga, sad sve na stranu ko je ko i sa koje strane brda, mislim da je marketing KKCZ dobio neku nagradu za marketing u nasoj prvoj sezoni Evrolige. Tipa bili smo neko trece mesto po nekim kriterijumima. Jebem li ga, imaju neku ideju i guraju to, pa mislim nas Esports tim ima Viber grupu, youtube kanal, pizde materine...Partizan je ozbiljan brend, samo izgleda da vlada neka zesca kurcobolja za bilo kakav ozbiljan marketinski iskorak, a i verujem da je taj sektor zaduzen za uhlebljenje raznih partijskih cinovnika, starleta i ostalih lesinara koji cerupaju budzet kluba.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CREW pg » Tue Nov 05, 2019 5:13 pm

@ultrastito dosta si u pravu, marketing KK i FK je jako los godinama. Do skora je sve za KK radila jedna osoba sto se tice drustvenih mreza, klipova itd...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Tue Nov 05, 2019 5:21 pm

ma nema marketinga, to i nije marketing... potpuni amaterizam, bas jedna kurcobolja... koliko god nedostatak novca bio izgovor (mada ni to nije tacno) ima toliko toga sto bi moglo da se uradi uz samo malo zelje , vremena i dobre volje ali avaj
04 X 1945

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Tue Nov 05, 2019 11:13 pm

Ђука је краљ, невезано за страначку припадност, скроз нормалан лик. Има троје деце, води нормалан живот, живи и даље у крају у којем је и пре живео, вози се бусом, није полетео откад је на власти, каткад са њим комуницирам иако нисмо нешто претерано блиски никад није у фазону да те искулира иако зна да немамо заједнички језик по многим питањима.
Свакако има људи на трибини који га знају доста дуже па самим тим могу и бољи суд о њему дати, али један од ретких политичара који је на мене оставио позитиван утисак, иако се о брдо ствари не слажем са њим.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Nov 14, 2019 11:25 am

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests