Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pustinjska lisica » Fri Aug 18, 2017 8:43 am

Милићев трк код другог гола је за сваку похвалу. За њега сам до сад (с правом) мислио да је тотални дунстер, али за оно му скидам капу.

Исто тако Радоњићев пас у празан простор за Грбавог из којег је произашла шанса Боаћија је нешто феноменално и тако једноставно када га изведе мајстор с лопотом. Зато тако нешто и не виђамо често на нашим ораницама.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Fri Aug 18, 2017 8:50 am

Не знам да ли сте приметили како су Милић и Ле Талек побегли да их не напуца лопта код трећег гола. Много нам недостаје Јовичић,срчан и пожртвован на задњем везном, а такав се и повреди неће ови што каскају по терену.
Све у свему резултат пред реванш и више него добар. Ако овакву екипу не можеш да тучеш кући и не заслужујеш да играш европу. Исти су они индијанци ко и ми,ништа бољи
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 18, 2017 10:16 am

onaj Ristić odličan, zašto ga je govno glavato crnogorsko držalo na beku?


naša utakmica teška propast, u derbija iz 2014. u rupi kad je bilo 0:1, a to je najgora utakmica koju sam ikada gledao

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Fri Aug 18, 2017 1:38 pm

Rođaci wrote:naša utakmica teška propast, u derbija iz 2014. u rupi kad je bilo 0:1, a to je najgora utakmica koju sam ikada gledao

Ни једна од ове 2 није гора од оне у рупи 2.11.2013. кад је Обрадовић дао гол. То је најгора утакмица можда и у историји фудбала. :mrgreen:

Иначе најјачи утисак код цигана по мени оставио Радоњић. Прво што сам мислио да је у много лошијој физичкој спреми, друго што вероватно није у каријери одиграо овако дисциплиновану утакмицу. Код нас једина светла тачка што нисмо примили гол, а и то би се десило да није било Стојковића. Радин и Јевтовић покривају велики део терена, добри су у дефанзиви, борбени су, али су у нападу скоро бескорисни. Сума и Јанковић стајали много уско, секли у средину читав меч и улазили у гужву, а да притом није било адекватне подршке од стране бекова који би искористили отворени простор на страни. Вулићевић стандардан, борбен, али фалио му је тај офанзивни део. Тавамба и његово спуштање према средини и кретња између редова која је била корисна и против Будућности и против Олимпијакоса одлично затворена од стране Николића, јер је до танчина знао Тавамбину улогу и способности. Ђурђевић одсечен од игре, али опет је дао гол кад му је дошла једна иоле добра лопта. Иначе гол је оправдано поништен, али по том критеријуму је у првом полувремену над њим направљен фаул у шеснаестерцу. И да додам да је онај њихов шатирани црнац заслужио црвени у 46. минуту кад је са 2 ноге нагазио ваљда Јевтовића.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 18, 2017 3:14 pm

pa na tu i mislim haha
možda sam pomešao datume

to je bilo nešto jezivo, jebo te kurac kad nisam umro na tom derbiju

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby DRINK » Fri Aug 18, 2017 3:28 pm

Је л је само мени тај Тавамба глупо дрво од играча? Ок, ајде, зна да се загради и спусти лопту, за ту игру је донекле користан, али брате... Спор, глуп, техника -10, једном речју катастрофа од играча..

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Fri Aug 18, 2017 3:51 pm

Ili si ga gledao samo na 1-2 utakmice ili nemas pojma o fudbalu. Sporiji jeste i realizacija ga jebe, a da to ima ne bi ni igrao u Partizanu.
Njega jebe sto igra napadaca, a stvoren je za neku desetku, bolji je asistent nego golgeter. Tehnika mu je odlicna kad se pogleda kako je gradjen, pametan je igrac dosta, pogledaj naprimer asistenciju za Leonarda protiv Buducnosti ili kako je odigrao derbi 1-3.
Juce su skoro svi bili ocajni, osim odbrane, tako da tu nema neke price.

Stojke legenda, gospodin, gospodar sesnaesterca

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby DRINK » Fri Aug 18, 2017 4:12 pm

Јбг, нисам одгледао бог зна шта утакмица, али кад год сам гледао он није примио лопту да му се не одбије пола метра, мада пар пута је асистирао, то стоји. Исто тако су ми људи причали и за Митровића, али изгледа да једноставно не волим такве типове играча, који само снагу имају и служе за једну тактичку ствар у игри.. Партизан у Европи нисам гледао све до јуче, па зато и питам..

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Fri Aug 18, 2017 4:17 pm

Ne znam, po meni Tavamba ima tehniku jedno 10 puta bolju od Djurdjevica naprimer. Kod njega je problem sto promasuje zicere, dok je bio mladji je igrao na sredini terena. Tavamba vise radi za tim, asistira, a Mitrovic je dosta drugaciji. Eto i takav Tavamba je trenutno najbolji strelac Partizana.

Ovaj Suma je majstor fudbala, ali ne moze da igra krilo gde ga guraju, plus nema snage trenutno za vise od 35 minuta

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Fri Aug 18, 2017 6:13 pm

DRINK wrote:Је л је само мени тај Тавамба глупо дрво од играча? Ок, ајде, зна да се загради и спусти лопту, за ту игру је донекле користан, али брате... Спор, глуп, техника -10, једном речју катастрофа од играча..

Не бих био тако строг према Тавамби, има солидне кретње, нпр. против Будућности и против Олимпијакоса је неколико пута утрчавао у празан простор, увек на ивици али ни једном није ухваћен у офсајду, често се спушта у средину, уме да одложи лопту, физички доминантан све у свему за Партизан је више него добар.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Thu Aug 24, 2017 7:10 am

jel sam jedini kome one najave pred neke vaznije tekme sa sve govorima Majora Gavrilovica, Cara Lazara i ostalih nasih velikih junaka skrnavljenje?
Pa ti ljudi nisu ginuli za jebeni prolaz u naredno kolo kupa uefe ili ls...

Mada mi je i dalje najodvratniji potez po tom pitanju skrnavljenje "Marsa na Drinu" kod grobara. To mi je kao neko himnu da na isti tekst isti "refren" uradi samo klupsku i navijacku pesmu, skrnavljenje.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Thu Aug 24, 2017 7:28 am

brucelee wrote:jel sam jedini kome one najave pred neke vaznije tekme sa sve govorima Majora Gavrilovica, Cara Lazara i ostalih nasih velikih junaka skrnavljenje?
Pa ti ljudi nisu ginuli za jebeni prolaz u naredno kolo kupa uefe ili ls...


Da mogu da ustanu i vide nas kakvi smo, ne bi ni oni znali za sta su ginuli.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Aug 24, 2017 8:15 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Thu Aug 24, 2017 9:27 am

Imate video Rocky Balboa od onog pacijenta Pantića, sami protiv svih. Pa ono treba da budeš baš lud da montiraš

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Aug 25, 2017 12:28 am

е ја не могу више...

знао сам да ће на сваки могући начин да врате онај гол ристића и вратили су оним пеналом какав му ћале не би судио. нема везе, ако је то покрило поништент гол, све ок. наставак меча, идиотски продужеци...мајко мила.

срце ми је пуно кад видим да тим дише као један. ушли смо у ту курчеву лигу европе, ја се искрено надам да ће звезда да види који динар од премија и осталог, да ови мафијаши неће пократи баш све. докторска утакмица, онаква екипа стављена у џеп. свака част милојевићу! препородио је тим у сваком смислу.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 25, 2017 1:16 am

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1296682

počelo je haha
čekamo odgovor naših

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Aug 25, 2017 1:36 am

добиће проценат од премије за лигу европе, ал ме реално заболе курац и за њега и за све остале у фотељама. данас је победио фудбал! спорт! не знам колико партизан игра у европи, ал ово је 51. година звезде у европским такмичењима! ови хибриди са стадиона из 29. века постоје 8-9 година. дигао се курац неком олигарху који оробио пола русије да његов локални тим игра европу, прошле године стигли од осмине финала лиге европе. е па ево вам курац!

дајте милан да им јебемо маму за оно испадање из квалификација кад су нам их тутнули уместо палерма. фримпонг фластер на балотелија, штакурац!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby tizlabor » Fri Aug 25, 2017 2:22 am

Menadzeri igraca vecitih nocas lizu moet sa guzica kurvetina po splavovima. :lol:
Kakva im je kasika,sta kasika LOPATA,upala u med.
Prelazni rok otvoren jos 7 dana...i jedni i drugi zavaljali grupnu fazu...i na sve to igraju derbi u nedelju. :mrgreen:

Ko je bio u Bubanj potoku,zna kako ce biti u lozi marakane u nedelju.....burazeru znas kakvog pasata imam za tebe,vozila ga baba u nemackoj samo do pijaca svake druge nedelje... :lol:

Sto ne umanjuje uspeh i jednih i drugih,alal vera,svaka cast prejebali smo ujake,mislim da od ex yu imamo najvise u grupama l.e. :!:

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Fri Aug 25, 2017 2:39 am

Pustio je radovac Nikolic


User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nikada Agencija » Fri Aug 25, 2017 3:52 am

ultrastito wrote:дајте милан да им јебемо маму за оно испадање из квалификација кад су нам их тутнули уместо палерма. фримпонг фластер на балотелија, штакурац!

Kakav Baloteli,ne igra on u Milanu odavno :lol:
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Пери and 22 guests