Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Thu Sep 07, 2017 11:35 pm

Нахранио је он сам себе, нема Србадија потребе за тиме.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Thu Sep 07, 2017 11:49 pm

A vi svi kenjate a niste citali text... Sto rece neko, ko zna sta je zaista rekao, ne bi cudilo da je izvuceno iz konteksta. Dovoljno bi bilo da kaze:"Srbija je kriva za gradjanski rat zato sto nije na vreme reagovala, pohapsila zagovornike separatistickih ideja koje su zapadnim direktivama razbijali Jugoslaviju". Realno, mozda se kurton i dodvoravao po Bosni, i u samom textu izrekao jos grdnije stvari, ni to me ne bi cudilo. Ali valjda prvo treba da se procita sta je stvarno bilo, inace su sve ovo samo puka nagadjanja.
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Thu Sep 07, 2017 11:52 pm

Evo, vidim da je neko vec ostavio deo teksta. Sta reci, budaletina. Sram da ga bude.
bologna centrale

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby kocka » Thu Sep 07, 2017 11:57 pm

ваљда се на овој теми може писати о вујошевићу, пошто је човек трофејни тренер јсд партизан како он зове тај трофејни клуб

мада кажу новине да је навијач црвене звезде можда и то новине лажу

Image


тако да пошто вујошевић има дуалну природу, крв му је истовремено и црно и црвено бела, није као код владимира стојковића, код кога је крв само црвено бела, онда исти може да буде искоментарисан на овој теми

занима ме да ли су и ове две изјаве дуалног вујошевића у складу са његовом дуалном природом ?

Iznenađen sam što se bilo ko iznenađuje. Svi znamo kakva jefinansijska situacija i kakve su opasnosti od toga. Jednostavno, dođev reme da deca idu od kuće. Ima onih koji su zahvalni, a ima onih i koji su nezahvalni. Neko se zove Lovernj, a neko Bertans", rekao je Vujošević.


Кошаркашки клуб Партизан налази се у тешкој финансијској ситуацији, али је Вујошевић рекао да га то не занима.

"То сам зарадио пре неколико година, а сад је дуг умањен, па још и подељен на рате. Тако да ми ти финансијски стручњаци за туђе паре нису потребни. Љубав према Партизану нисам продавао већ сам је имао, а новац сам зарадио правно и морално. Ружно је што сада треба да наплаћујем преко БАТ", сматра Вујошевић.


стварно вас је занимљиво гледати како ће те оправдати било шта, само ако су цигани контра тога :lol: имао би чика фројд посла са вама, радио би у три смене

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Fri Sep 08, 2017 12:18 am

nema spasa pacovima iz humske. kad cigani uzmu nekog na zub, bilo da je stojke, dule, obrenovacki buldog, nebitno, dovidjenja. fabrika ultrasa marljivo radi a akcije su od prvog do poslednjeg koraka pravilno i u milimetar odmerene.
bologna centrale

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Fri Sep 08, 2017 12:48 am

Ајде Гробари не браните неодбрањиво. Како сам већ једном рекао на овој теми Дуле је макијевелистички егоцентрик. Кад је водио Звезду навијао је за Звезду, кад је водио Партизан навијао је за Партизан. Кад је СНС дошо на власт покушао је са улизивањем, одласком на конвенције, кад је видео да то неће ићи тако и да ће се паре сливати само у један клуб онда је постао опозиционар. Кад је Бертанс тужио клуб онда је то издаја, сад када га он тужи онда је то правда(мислим да свако треба да тужи клуб за свој новац). Сад је у Сарејеву, прича оно што они воле да чују, а не пита се зашто у том Сарајеву нема 150.000 Срба. Све у свему док је био тренер, и док се бавио својим послом ценио сам га, чим је почео да изиграва пашу у КК већ ми је то смрдело, а ово после Партизана је... Опет наш клуб је постојао и пре Вујошевића, постоји и после њега, а онај комшијски није постојао пре Човића а надам се да неће ни после њега.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Новосадиста » Fri Sep 08, 2017 4:15 am

riper wrote:Cekao se jedan dan da grobarski organizmi svare novo ranjenje govnima svog superheroja i sada naravno ide kontraofanziva. "Nista ne bih menjao neka prica sta hoce" i "ne smetaju vam ovi sto vladaju a smeta vam jadan Dule" itd... Isto kao za famoznu tuzbu protiv prostitucije, progutate i svarite govno, a onda retardirani razlozi zasto i kako treba da radi bas to sto radi.



Не браним Дула, а камолим гробаре, ни нисам гробар, тако да нема потреба да цитираш тај део... Ја сам хтео да кажем да има много горих ствари у држави којима би навијачи требали да се баве, а не здепастим говедом... и да се не би понављао са већ некима овде ево овако :arrow:

CrazySupporter wrote:Na isti dan kada su Srbi na Kosovu podrzali haradinaja, kada je najavljena promena ustava, a zeljko mitrovic postavio majmuna na drzavnu frekvenciju da zabavlja sirotinju, podize se Srbadija, uvredjena i zaprepascena izjavama debelog dukljanina da istog hrani govnima i polnim organima...


Док год овакве и сличне ствари буду предмет расправе или чак разилажења људи, до тада ћете сви заједно да се храните говнима и полним органима неких људи!!!
стадион-место народног бунта!

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CZBG » Fri Sep 08, 2017 6:42 am

Image

диван човек :lol:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Sep 08, 2017 8:45 am

Новосадиста wrote:
riper wrote:Cekao se jedan dan da grobarski organizmi svare novo ranjenje govnima svog superheroja i sada naravno ide kontraofanziva. "Nista ne bih menjao neka prica sta hoce" i "ne smetaju vam ovi sto vladaju a smeta vam jadan Dule" itd... Isto kao za famoznu tuzbu protiv prostitucije, progutate i svarite govno, a onda retardirani razlozi zasto i kako treba da radi bas to sto radi.



Не браним Дула, а камолим гробаре, ни нисам гробар, тако да нема потреба да цитираш тај део... Ја сам хтео да кажем да има много горих ствари у држави којима би навијачи требали да се баве, а не здепастим говедом... и да се не би понављао са већ некима овде ево овако :arrow:

CrazySupporter wrote:Na isti dan kada su Srbi na Kosovu podrzali haradinaja, kada je najavljena promena ustava, a zeljko mitrovic postavio majmuna na drzavnu frekvenciju da zabavlja sirotinju, podize se Srbadija, uvredjena i zaprepascena izjavama debelog dukljanina da istog hrani govnima i polnim organima...


Док год овакве и сличне ствари буду предмет расправе или чак разилажења људи, до тада ћете сви заједно да се храните говнима и полним органима неких људи!!!


Dobro brate evo juce ponovo izdadosmo Kosovo, poceo novi debilni rijaliti, juce Srbi podrzali haradinaja. Jel smemo danas da se podsmevamo Deletovim debilnostima ili ne smemo ni danas. Mozda da cekamo da prodje uragan Irma, da nam se veliki vodja vrati iz sarajeva, da zorana obidje zatrpa neko staro drvo na gradidlista, da brat Kim ponovo odgovori na pretnje Trampa.

To "ima pametnijih stvari a cigani se uhvatili za Dula" da se sada prosipa je vrhunsko licimerje. Pa u Srbiji poslednjih 25 godina uvek ima pametnijih stvari od ovoga. Uvek ce i biti. Da li to znaci da o ovome nikako ne smemo da pricamo, da se sprdamo. Jer uvek ce biti pametnijih stvari da brinemo od onoga sto kroz usta iskenja debeli dukljanin. Ali uvek su njegove seanse povod da se malo izdrkavamo po grobarima, kao sto oni za neke druge stvari rade po nama.

Inace, secam se kada je onaj nesrecni ministar MUPa Jocic (sto je obijao trafike), kada su ga novinari pitali o nekom valjda ubistvu koje se dogodilo, ili nesto slicno, imao je odgovor "kako me to pitate danas kada gori Hilandar" (jer se desilo na dan kada je bio pozar na Hilandaru). Ovo me podseca na to.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Fri Sep 08, 2017 9:27 am

Новосадиста wrote:
riper wrote:Cekao se jedan dan da grobarski organizmi svare novo ranjenje govnima svog superheroja i sada naravno ide kontraofanziva. "Nista ne bih menjao neka prica sta hoce" i "ne smetaju vam ovi sto vladaju a smeta vam jadan Dule" itd... Isto kao za famoznu tuzbu protiv prostitucije, progutate i svarite govno, a onda retardirani razlozi zasto i kako treba da radi bas to sto radi.



Не браним Дула, а камолим гробаре, ни нисам гробар, тако да нема потреба да цитираш тај део... Ја сам хтео да кажем да има много горих ствари у држави којима би навијачи требали да се баве, а не здепастим говедом... и да се не би понављао са већ некима овде ево овако :arrow:

CrazySupporter wrote:Na isti dan kada su Srbi na Kosovu podrzali haradinaja, kada je najavljena promena ustava, a zeljko mitrovic postavio majmuna na drzavnu frekvenciju da zabavlja sirotinju, podize se Srbadija, uvredjena i zaprepascena izjavama debelog dukljanina da istog hrani govnima i polnim organima...


Док год овакве и сличне ствари буду предмет расправе или чак разилажења људи, до тада ћете сви заједно да се храните говнима и полним органима неких људи!!!


У праву си, наравно да народ треба много јаче и више да реагује на издају Космета и много горе ствари које се дешавају и то јесте минус народу. Међутим то не значи да овакве ствари требамо да игноришемо. На крају крајева ово је таква тема. А подсећаш ме мало на неке "патриоте" који су у фазону како бре можете да идете на утакмице, навијате за клуб, а вамо се дешава то то и то.

Понављам од Дулета ништа ново док је био у Партизану покушавао је да представи себе као Партизан, он се бунио што играчи траже паре, шта има да траже кад ће наплатити кад оду у иностранство, сад са друге стране има теорију да је он своје паре зарадио и да то што је наплатио јер и њега је Цска узела не из кафане него из партизана и лимож и босна и све то на плодовима тих успеха у партизану, али то је друга ствар, јер се овде ради о њему.

Кад је био у Црној Гори, био је највећи милогорац и црногорац исто је исмевао Србију, кад су ДС и СПС држали узде шлихтао им се до максимума, од Дачића и Тадића до Додика, кад је СНС постао власт, први је ишао на конвенције у арену, говорио лепе ствари, онда кад је видео да баш то не иде како треба, постао је опозиционар.

Тако да он сад ради исто што је и радио, сад се шлихта Босанцима, сад говори оно што је лепо њиховим ушима за чути, стога и не знам која фама и што се диже толико, он ради увек оно што мисли да ће му донети корист.

А чињеница је да су се једино Гробари и навијачи партизана примили на његове приче и триповали се о часовима љубави, пљували Бертанса и Гагића јер је он сам њих пљувао на конференцијама јер су забога тражили своје паре итд итд итд.

Човек је психо и то се видело одавно.

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Fri Sep 08, 2017 10:39 am

"Ne trebа nаmа ni vlаst ni Crvena zvezdа ni niko, mi smo sаmi sebi problem. Nekа navijači pogledаju film 'Kum', ovom su ubili sinа аli zbog poslovа se nаstаvljа dа se rаdi i živi."

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Sep 08, 2017 12:15 pm

pa on je i filmofil,ljubitelj slikarstva i knjiga,prava umetnicka dusa.njegov problem je sto mu je jezik brzi od pameti.sam je sebe ukopao bolje nego sto bi cigani to ikad mogli.nema potrebe da ga mi dodatno hranimo govnima vec samo da uzivamo u njegovim ispadima
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Sep 08, 2017 4:02 pm

sreća pa je tu Iliev da da još gluplju izjavu

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=09&dd=08&nav_id=1301620

jebote kurac treba im svima oteti mikrofone i zabraniti intervjue

Dule će svakako zauvek biti legenda

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Sat Sep 09, 2017 9:31 am

Tejlor Ročesti novi Panter

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Sat Sep 09, 2017 10:37 am

Pero Antic potpisuje za Zvedu za koij dan
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Sat Sep 09, 2017 11:04 am

Odakle ti to?!
bologna centrale

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Sat Sep 09, 2017 11:51 am

Info od ortaka koji je blizak kkcz
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Sat Sep 09, 2017 12:08 pm

i ova slika je valjda od pre neki dan
Image

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Sat Sep 09, 2017 12:55 pm

Jebo sliku, njih dvojica su stari ortaci a Pero je veliki ciganin i cesto je u BG-u, i u klubu i na tribinama. Nadam se da je istina
bologna centrale

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Sat Sep 09, 2017 3:33 pm

Polako sa Antićem, niti je prva opcija, niti je "gotov". Kao i sa plejmejkerom, vaga se i meri. Pera je opcija koja je odmah dostupna (priča se da bi spustio zahteve što se plate tiče za naše uslove), a videće se da li hoćemo da čekamo i rizikujemo pa ubodemo nekog novog Millera, ali možda i novog Thompsona...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Sevastopole and 18 guests