Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sat Nov 11, 2017 6:49 am

Bunt wrote:"Aли да траје тихи рат између Човића и АВ и АВ траје и то одавно."

Na zalost, nisi u pravu.

Sent from my D6503 using Tapatalk


Терза вучићев анусоувлакач је потврдио. Да ли би Терзић напао јавно некога кога навијачи подржавају и који прави добре резултате, а да не мисли да се тако ушлихта вођи и још приде одбацује сваку могућност сарадње....a да сам тај Терза није неко кога навијачи поштују претерано. Дакле виши циљ, а циљ им је да Човића склоне са врха КК-а и већ пар година га успешно буше на све стране.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Sat Nov 11, 2017 8:37 am

enbidzi1 wrote:


Nemoguće, RSB rekao da dolazi kod nas za 800 soma
Pa imao je u Lokomotivi valjda oko 700.000 platu. Kakve veze ima plata pre 2 godine sa danasnjom? Dobar je igrac. Dobro ste ga iskopali te sezone.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Wed Nov 15, 2017 5:32 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
enbidzi1
Posts: 111
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby enbidzi1 » Wed Nov 15, 2017 9:16 pm

Kako to, kad je glavni twiter insajder medju ciganima (rsb sektašima, i ovima što posle njih uzimaju za relevantne) slobodan penezic krcun rekao da nista od zagorca, i da je odbio tolko i tolko :lol:
Attachments
Screenshot_8.jpg
Screenshot_8.jpg (28.25 KiB) Viewed 10604 times

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Wed Nov 15, 2017 9:38 pm

kakva katastrofa od kosarke.

bezidejni napadi koji se zasnivaju na trpanju trojki. odbrana koja ne postoji. raspad u igri u svakom smislu.
bice da je cela ova prica za alimpijevica, a onda i za ekipu, ovo prevelik zalogaj. ja sam rekao, ako mi budemo imali 5 pobeda u evroligi, da se sutiramo u dupe od srece.

aba liga...bice jako, jako, jako cupavo.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Wed Nov 15, 2017 10:05 pm

Ako budemo igrali u Pioniru, mozda i prebacimo tih 5 pobeda. Ali posto je Djordi rekao da mora da se promovise arena pred F4, uz ovakav tim i trenera, 5 pobeda ce biti podvig.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Wed Nov 15, 2017 11:36 pm

Smrdljivi nando de kolo,odvratan level rudi fernandez
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Nov 17, 2017 2:56 pm

Image

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Nov 17, 2017 3:33 pm

Rođaci wrote:Image
Ima li gde u toj da je nazovem eksel tabeli plata?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Fri Nov 17, 2017 4:08 pm

Zašto je Markus Vilijams dva puta upisan iz Lokomotive kad je između dolazaka bio pod suspenzijom i nije imao veze sa Lokomotivom? Takođe kada su Tomson i Cirbes dolazili Brose nije bio u Evroligi kao ni Šalon. O NBA igračima je suludo trošiti jer svi Zvezdini zajedno nemaju nastupa kao ova dvojica, a i Sašu Pavlovića nisu ubacili kao NBA transfer.
Ovo samo onako na prvi pogled, dalo bi se analizirati dublje.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Fri Nov 17, 2017 4:48 pm

kao da je neko ko 3 godine prati kosarku sastavljao listu, ladno Kecmanov povratak iz Panatinaikosa "zaboravili" :lol:
sta kaze Tegi za Ostoju, sad mu je uprava po meri?

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Fri Nov 17, 2017 7:41 pm

Ja već duže vreme na stend baju imam popis igrača od Duletove ere do današnjeg dana. Hoću sve to plus sponzore i neke druge bitne stvari da objedinim i prezentujem, ali nemam vremena da sednem za komp.
Sve to samo iz razloga da se ne provlači više teza kako je kkp bio državno mezimče i dovodio ne znam ni ja koje igrače.
Ti Kibicow oladi malo. Prvo postavljas tu bez po blama sliku dresa sa netačnim sponzorima, a drugo skačeš tu stalno s tim platama, a vrlo dobro znaš koliko očiju je/bi moglo da vidi tačnu cifru na papiru.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Nov 17, 2017 8:27 pm

Aleks Maric? Sa kog je on drveta pokucao na vrata prostitucije kada nije usao u ovu top secret tabelu.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Nov 17, 2017 9:00 pm

Tilt wrote:Ja već duže vreme na stend baju imam popis igrača od Duletove ere do današnjeg dana. Hoću sve to plus sponzore i neke druge bitne stvari da objedinim i prezentujem, ali nemam vremena da sednem za komp.
Sve to samo iz razloga da se ne provlači više teza kako je kkp bio državno mezimče i dovodio ne znam ni ja koje igrače.
Ti Kibicow oladi malo. Prvo postavljas tu bez po blama sliku dresa sa netačnim sponzorima, a drugo skačeš tu stalno s tim platama, a vrlo dobro znaš koliko očiju je/bi moglo da vidi tačnu cifru na papiru.
Ne brate ono je dres za sledecu sezonu kako ne kapiras

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Fri Nov 17, 2017 9:25 pm

riper wrote:Aleks Maric? Sa kog je on drveta pokucao na vrata prostitucije kada nije usao u ovu top secret tabelu.


Jebote ko da je pao iz golden stejta s prstenom.
Došao iz Granade sa prosekom od 5 poena po utakmici. Još ga pratio glas da ima problem s kolenima.

Inače u toj f4 sezoni, interesantno da je baš zbog povrede propustio top16 fazu gde je kkp igrao sa Vranešom na centru + onaj Milošević na mesec dana potpisan. Tukli "onu" barselonu s takvom centarskom linijom, u utakmici gde na kraju poluvremena ide specijal za faking Aleksandra Aljošu Mitrovića koji lagano polaže od tablu a ćavi paskval neverue. Koji fleš, hvala ti za ovo.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Nov 17, 2017 10:08 pm

A, pa ako je dosao iz Granade onda se ne racuna. U prostituciji igrao za dva zagrljaja i poljubac trenera. Jasno je sto ga nema na listi. Posto su u ovom nasem delu Excel tabele sve sami kapitalci.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Fri Nov 17, 2017 10:12 pm

Чекај бре, зар није Човић задужен за те Ексел табеле, откуд сад оне код Гробара?
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Fri Nov 17, 2017 10:46 pm

riper wrote:A, pa ako je dosao iz Granade onda se ne racuna. U prostituciji igrao za dva zagrljaja i poljubac trenera. Jasno je sto ga nema na listi. Posto su u ovom nasem delu Excel tabele sve sami kapitalci.


Shvatam ja šta ti želiš da predstaviš, ali si loš primer našao. Mada, kad ovako malo bacim pogled nije ni čudo što si se njega uhvatio jer realno ni nema nešto drugog materijala.
Evo ja se nisam uopšte bavio analizom spiska igrača (poprilično je izostavljeno), ali bi sveukupan bilans slično izgledao. Kad si pomenuo Marića i Granadu kao nešto bitno, kako da posmatramo Vasilija Micića - reprezentativca koji dolazi iz Bajerna da bude drugi plej? Sticajem okolnosti nema ga na tom spisku.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Nov 17, 2017 11:09 pm

Iskreno, jebe mi se kakao cete gledati na Vasu Micica. Mozete gledati da je placen milion evra godisnje, mozete gledati da je to poslednji pokusaj Miska da ga rehabilituje i uvali nekom drugom.

Ima Coki one konferencije za novinare na kraju sezone gde pomene koliki je bio budzet, ko je bio najplaceniji i slicno. On rece da je najskuplji igrac u smislu plate u Zvezdi do sada bio Miler koji je imao 400.000 godisnje (odnosno za tu godinu). Coki je rekao da nam je budzet prosle godine bio oko 5 miliona. Ove je oko 5,5 miliona.

Sve ovo mozete da uzmete u smislu da je Coki mafijaska pudla, lazov, da podaci nisu tacni i slicno. Ali makar imate za sta da se uhvatite kada nas analizirate, sto inace radite godinama. Vi ni dan danas ne mozete da navedete platu jednog vaseg igraca u poslednjih 20 i kusur godina, nijedan budzet, nista. Mozete da formirate razne konstrukcije koliko drzava sipa u nas koliko u vas i slicno. Ali i bandit kakav je Coki izlazi makar sa nekim podacima. Ako su lazni, pa ionako proveravate APR na dnevnom nivou, pratite stanje nasih finansija, lepo dokazite da nije istina.

A u vasem slucaju vasi budzeti su se kretali od nula do plus beskonacno. Ne zna se nijedna plata ni te sezone kada ste igrali F4 ni one 1998. godine kada ste igrali F4, ni u onim delovima izmedju kada ste u Evroligi bili kanta za sutiranje, ni u ovom delu posle F4, ni pre AV ni za vreme AV, a kako stvari stoje ni posle AV.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Nov 17, 2017 11:17 pm

Kako koliki je budzet kad budzet nije ni postojao.
A ti sad malo i kenjas. Pa znamo za ovu godinu, Muta rece 300k€ ako sam dobro zapamtio?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests