Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Космет је Србија » Tue Mar 07, 2017 5:02 pm

Срећа па смо дула отерали на време али радоњу ће бити мало теже.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby lost&found » Tue Mar 07, 2017 5:07 pm

Rođaci wrote:nema ništa od fudbala dok se sve Crnogorčine ne rasteraju


:!:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Mar 07, 2017 5:09 pm

Космет је Србија wrote:Срећа па смо дула отерали на време али радоњу ће бити мало теже.


drugo je košarka, i kod nas i kod vas

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Strada di vita » Tue Mar 07, 2017 5:26 pm

Kibiców wrote:A oko te cene je pravi seljacizam. Koliko su Forsi placali kartu u Nisu? Koliko su Firmasi placali kartu i Nisu? A koliko mi? Sta je poenta. Zvezdu van bg tesko gde ces gledati za ispod 500 dinara..


Nemoj da se ljutis druze,ali bas slabo znas i pricas u prazno...

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Tue Mar 07, 2017 6:16 pm

Strada di vita wrote:
Kibiców wrote:A oko te cene je pravi seljacizam. Koliko su Forsi placali kartu u Nisu? Koliko su Firmasi placali kartu i Nisu? A koliko mi? Sta je poenta. Zvezdu van bg tesko gde ces gledati za ispod 500 dinara..


Nemoj da se ljutis druze,ali bas slabo znas i pricas u prazno...

Pojasni

Grandad
Posts: 58
Joined: Sun Feb 21, 2016 4:43 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Grandad » Tue Mar 07, 2017 6:17 pm

Рођаци тачно темпира време и човека коме да постави ногу, а коме се насмеје.
Ја сам плаћао на том Напретку увек 400-500 за југ, и баш ми је драго што такви као ти "тешка срца" плаћају када се игра ван БГ.

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Strada di vita » Tue Mar 07, 2017 6:41 pm

Kibiców wrote:
Strada di vita wrote:
Kibiców wrote:A oko te cene je pravi seljacizam. Koliko su Forsi placali kartu u Nisu? Koliko su Firmasi placali kartu i Nisu? A koliko mi? Sta je poenta. Zvezdu van bg tesko gde ces gledati za ispod 500 dinara..


Nemoj da se ljutis druze,ali bas slabo znas i pricas u prazno...

Pojasni

Ako spominjes Nis i seljacizam onda moras da budes potkovan informacijama,a ne kao onaj sto ovde pisao da mu drugar radi u uspesnoj austrijskoj firmi sa 7 zaposlenih koja gradi Lidl u Nisu,a oni probili rok izgradnje za mesec i jace... Ako je neki klub bio korektan sa vecitima a i ostalim klubovima, onda je to Radnicki. Uvek se posalje jedan deo besplatnih karata koliko je to ne znam ali se posalje,posalje se jedan deo da se prodaje u Bg. Drugo, cene za sever i jug su uvek iste i za domace i za goste (https://www.juznevesti.com/Sport/U-prod ... de.sr.html).Imas situaciju od prosle godine cini mi se kada je Grobarima bilo zabranjeno gostovanje i preporuka FSS je bio da se zabrane obelezija Partizana,klub je otvorio sever za gostujuce navijace . Al jbg ipak smo mi gospoda, ne dajemo cvece koje dobijemo na poklon(i ako se ne slazem sa tim cinom) novinarki da bi ispali lazni grofovi...

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Tue Mar 07, 2017 7:34 pm

Strada di vita wrote:
Kibiców wrote:
Strada di vita wrote:
Nemoj da se ljutis druze,ali bas slabo znas i pricas u prazno...

Pojasni

Ako spominjes Nis i seljacizam onda moras da budes potkovan informacijama,a ne kao onaj sto ovde pisao da mu drugar radi u uspesnoj austrijskoj firmi sa 7 zaposlenih koja gradi Lidl u Nisu,a oni probili rok izgradnje za mesec i jace... Ako je neki klub bio korektan sa vecitima a i ostalim klubovima, onda je to Radnicki. Uvek se posalje jedan deo besplatnih karata koliko je to ne znam ali se posalje,posalje se jedan deo da se prodaje u Bg. Drugo, cene za sever i jug su uvek iste i za domace i za goste (https://www.juznevesti.com/Sport/U-prod ... de.sr.html).Imas situaciju od prosle godine cini mi se kada je Grobarima bilo zabranjeno gostovanje i preporuka FSS je bio da se zabrane obelezija Partizana,klub je otvorio sever za gostujuce navijace . Al jbg ipak smo mi gospoda, ne dajemo cvece koje dobijemo na poklon(i ako se ne slazem sa tim cinom) novinarki da bi ispali lazni grofovi...

Koliko je karta bila za istok za mec Radnicki - Borac? Ako se uopste prodavale tada te karte?
Koliko je bila karta kada je bio kup u Nisu 2008. ili 2009. ne secam se sad, kada je bilo 5:0 a tada igrali za Zvezdu Takajuki Suzuki i kompanija?
Naveo sam Nis kao primer. Generalno sve ti je isto Cacak-Milanovac-Krusevac. Jedino u Jagodini je bilo korektno da kazem tako. Valjda bese 200-300 dinara.
Najjeftinija karta je na Marakani. Kapiram ja da svi hoce da zarade ali neka onda budu te cene tokom cele sezone.

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Strada di vita » Tue Mar 07, 2017 8:05 pm

Kibiców wrote:Koliko je karta bila za istok za mec Radnicki - Borac? Ako se uopste prodavale tada te karte?
Koliko je bila karta kada je bio kup u Nisu 2008. ili 2009. ne secam se sad, kada je bilo 5:0 a tada igrali za Zvezdu Takajuki Suzuki i kompanija?
Naveo sam Nis kao primer. Generalno sve ti je isto Cacak-Milanovac-Krusevac. Jedino u Jagodini je bilo korektno da kazem tako. Valjda bese 200-300 dinara.
Najjeftinija karta je na Marakani. Kapiram ja da svi hoce da zarade ali neka onda budu te cene tokom cele sezone.

Ne znam na koji mec mislis sa Borcem?Na starom Cairu istok nije bio funkcionalana,na novom je za te "manje" utakmice ako se ne varam 300rad.Sto se tice tog kupa to je neka 2005/2006 kavez na zapadu logicno je da je karta skuplja,jedino ako se ne ide logikom sto neko malopre rece stojimo manje da platimo :mrgreen:
I nije isto Nis i Milanovac,Krusevac ogromna je razlika u svemu 8-)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Tue Mar 07, 2017 8:08 pm

taj kup sa Suzukijem je bio na starom stadionu i mi smo bili u onom malom kavezu na zapadu, u upotrebi je bio jos ostatak zapada i jug, pa je razumljivo ako su malo zacepili cenu, znam da smo mi Cigani iz Nisa kartu za tu utakmicu dobijali uz kupovinu karte za gostovanje Zemunu ili koja je vec utakmica bila pre te.
vi se u stvari obojica slazete ali se ne razumete, Radnicki podigne cene ulaznica za utakmice sa Zvezdom i Partizanom, ali je ista cena karte za sever i jug, dakle sto se toga tice Radnicki ne stavlja goste u podredjen polozaj, ali Nislije koje navijaju za Radnicki zameraju sto se cena podize za te utakmice, u fazonu da su za njih svi jednaki, da dolaze da gledaju Radnicki a ne njihove protivnike.
znas ono, "kad igra Zvezda nema velikih i malih utakmica....".

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Mar 07, 2017 8:13 pm

A i od te recenice mi se sere za nas nema malih utakmica, cinjenica je sto je atraktivniji protivnik to je vise ljudi na stadionu. Cist primer Partizanova utakmica pre derbija. Na toj utakmici je bilo 2 500 ljudi sve ukupno a na gostovanju zvezdi se skupilo barem 15 000 sve ukupno.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Tue Mar 07, 2017 9:42 pm

Taj stari Cair i kavez nije bas zapad. Ako vec pricate tako. Prvo nije pokriven drugo nema stolice. No nema veze. Nisam ja niti jednom rekao da je druga cena za sever i jug kada dolazi Zvezda vec da je istok prodiv Zvezde 800 a protiv Borca ili dzabe ili 200-300-400 ili koliko god ali nije 800.
Lupio sam Borac, moze i Vozdovac ili bilo koja druga ekipa. Valjda sad razumes sta hocu da kazem.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Tue Mar 07, 2017 9:55 pm

je l' istok rupe uvek 1000 ili samo kada Partizan dolazi?

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: RE: Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Tue Mar 07, 2017 9:57 pm

Strada di vita wrote:Ako spominjes Nis i seljacizam onda moras da budes potkovan informacijama,a ne kao onaj sto ovde pisao da mu drugar radi u uspesnoj austrijskoj firmi sa 7 zaposlenih koja gradi Lidl u Nisu,a oni probili rok izgradnje za mesec i jace...

Ja sam ONAj. Nije bilo bilo reci o tome koliko je ta firma uspesna. vec da sa 7 zaposlenih rade na vise projekata.Citaj pazljivije.To sto je probijen rok ne mora u opste da bude zbog izodjaca radova. Moze iz 1000 drugih stvari.Ako te zanima mogu da ti se raspitam,pisi na pp.Nije to tema ovde
Choose Life

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Tue Mar 07, 2017 10:12 pm

Rođaci wrote:je l' istok rupe uvek 1000 ili samo kada Partizan dolazi?




Није увек, само кад ви долазите. Зато што је код вас исток 1200 кад ми долазимо. :)

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Tue Mar 07, 2017 10:25 pm

Rođaci wrote:je l' istok rupe uvek 1000 ili samo kada Partizan dolazi?

Upravu si i nisi, ali si poslednji koji treba da je javlja po toj temi. Jug na Marakani kada si poslednji put platio 600 osim ovog zadnjeg? Mi sever kod vas redovno placamo skuplje nego vi jug kod nas?
Rokali ste nam sever i 800.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SAO_Zeljin » Tue Mar 07, 2017 10:44 pm

U zemlji Srbiji je obzirom na stanje stadiona i kvalitet fudbala sve preko 100 dinara za sever-jug i 300 za zapad-istok mnogo i bezobrazno.

dzonika
Posts: 32
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:41 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby dzonika » Wed Mar 08, 2017 11:41 am

Kibiców wrote:Taj stari Cair i kavez nije bas zapad. Ako vec pricate tako. Prvo nije pokriven drugo nema stolice. No nema veze. Nisam ja niti jednom rekao da je druga cena za sever i jug kada dolazi Zvezda vec da je istok prodiv Zvezde 800 a protiv Borca ili dzabe ili 200-300-400 ili koliko god ali nije 800.
Lupio sam Borac, moze i Vozdovac ili bilo koja druga ekipa. Valjda sad razumes sta hocu da kazem.

А у ствари јесте. Покривен није био, али су биле какве такве столице.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Wed Mar 08, 2017 12:26 pm

Једини клуб који се није циганисао са ценом карте је Слобода из Ужица. 300 кинте је била карта за исток 2013. године.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Wed Mar 08, 2017 12:29 pm

e i smederevo je bilo pre za dz za gostujuce ?!
04 X 1945


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests