Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon Mar 02, 2020 4:23 pm

Рођа у свом стилу, као ви поштени никад не фолирате, а ми срам нас било :mrgreen:


А што се туче тиче, неко већ рече, данас добијеш сутра изгубиш, нема се ту шта коме замерити. Да је среће да је свака оваква, без наоружања и без жртава.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Mon Mar 02, 2020 5:23 pm

Ono što je meni čudno sa tim snimkom je da su Zbr propustili priliku da u prvom naletu ako ništa brojnošću završe sve.Posle kad je ekipi od dole stiglo pojačanje kad su brojke tu negde je mnogo teže. Još nešto, jako malo ljudi od ukupnog broja učestvuje u kontaktu,većina ili vrti kajiš ili se okolo dernja ajde,ajde..Ali svakako, bitno je da nema oružja sem tih kaiševa pa će svi čitavi kući
Choose Life

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CREW pg » Mon Mar 02, 2020 6:00 pm

Koji antifudbal krv ti ne jebem.
Za šibanje je najbitnije da je bilo na ruke, svi su poustajali ,svi citavi :!: Ovo za Zbr, realno stalo se da se snimi situacija, izlazili su cigani sa strane ti ne znas je li ide 10 ili 150 ljudi u tom trenutku. A realno cigani nikad ne dolaze ispod stotke :mrgreen: Sve u svemu, samo da su popustani kucama svi do sada i vozi...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Mon Mar 02, 2020 6:58 pm

Jebeš fudbal kad igraš da ne izgubiš. Više su proveli u prekidu nego u igri. Šansa jedna za celu utakmicu nije bila
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon Mar 02, 2020 7:06 pm

meni ovo najgori derbi još od onog kad je Obradović dao autogol
možda i gori od tog, a to je najodvratnija utakmica koju sam ikada gledao


User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Krajisnik » Mon Mar 02, 2020 8:59 pm


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Mon Mar 02, 2020 10:07 pm

Rođaci wrote:Image


manguparija

Pa realno ga je zajebao. Ko ga jebe kad je glup ko kurac pa naseda na provokacije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Tue Mar 03, 2020 4:21 am

Rođaci wrote:meni ovo najgori derbi još od onog kad je Obradović dao autogol
možda i gori od tog, a to je najodvratnija utakmica koju sam ikada gledao




Било је много очајних дербија задњих година, тешко се определити за само један.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CamoSurprise » Tue Mar 03, 2020 9:33 am

Stvarno jedan od gorih derbija na kojima sam bio, a nije da je mala konkurencija.
Alibi sudija, ako nije svirao 50 faulova, nije ni jedan.
Tupava policija sa svojim blokadama saobraćaja pre derbija, napraviće jednom sranje i neko će najebati sa tim blokadama i usmeravanjima.
Gilajdza RIP

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Mar 03, 2020 12:10 pm

Gledao sam statistiku, ako se ne varam, sudija je svirao 43 faula, jedni su imali 20 drugi 23. Rekose da je El klasiko imao 20 faulova manje. A bolji fudbal se vidjao kada igraju osobe sa hendikepom nego ono sto je prikazano na Marakani. Rekao sam, za ono sto su prikazali nije im trebala lopta uopste. Mogli su tako da se jure i udaraju i bez nje.

User avatar
Stane Dolanc
Posts: 66
Joined: Mon Feb 08, 2016 5:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Stane Dolanc » Tue Mar 03, 2020 1:12 pm

Grobari i cigani, da nisu uhvaceni u mrezu onog (necu ni ime da mu pominjem), trebali bi na sledecoj tekmi da osvrnu na ovu lakrdiju od derbija. Na dan derbija, cela drzava je brujala o tome kako se vec zna ishod. Cak su ljudi i pre tekme po socijanim mrezama pisali da je dogovoreno 0-0....
Ajde sad neka pokazu kako im niko ne diriguje, pa neka napisu neku parolu (bar jednu), kao onomad Ofkovci sto su napisali
UDBA vam napravila i klub i tribinu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Mar 03, 2020 1:22 pm

Brate, najmanje poslednjih 30 derbija se "zna rezultat". Sve dogovoreno, unapred pripremljeno. Ako se nekada i pogode predvidjanja to se odmah uzme kao dokaz, kada se ne poklope te najave, sto se najcesce dogadja, onda se govori da nisu u stanju da odigraju i namestenu utakmicu.

Mislim da je derbi jedina utakmica koju je nemoguce bilo namestiti i nekada i sada. Sve ostalo moze da se uklapa, ali ovo ne.

User avatar
Stane Dolanc
Posts: 66
Joined: Mon Feb 08, 2016 5:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Stane Dolanc » Tue Mar 03, 2020 1:51 pm

riper wrote:Brate, najmanje poslednjih 30 derbija se "zna rezultat". Sve dogovoreno, unapred pripremljeno. Ako se nekada i pogode predvidjanja to se odmah uzme kao dokaz, kada se ne poklope te najave, sto se najcesce dogadja, onda se govori da nisu u stanju da odigraju i namestenu utakmicu.

Mislim da je derbi jedina utakmica koju je nemoguce bilo namestiti i nekada i sada. Sve ostalo moze da se uklapa, ali ovo ne.



Sve sa terena se poklapa sa najavama pre tekme, Cak i nemuste izjave igraca (prevashodno zvezde) posle tekme...mada, kad bolje razmislim, u pravu si. Stalno se tu vrte neke dojave, pa je dosao red i na to da se pogodi. Jbg. mi ne znamo 100%, mozemo samo da nagadjamo...
Zasto mislis da je nemoguce namestiti?
Nemoguce namestiti isto ko ste je nemoguce mnamestiti FMP i zvezdu u kosarci? - Isti gazda
Pogotovo pod ovim okolnostima, kad se vec zna prvak. Ajde da smo egal na tabeli, pa bi se Partizanova uprava mozda i usprotivila takvom naredjenju. Mozda ne bi ni tada :cry:
UDBA vam napravila i klub i tribinu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Mar 03, 2020 3:02 pm

Mi nismo bili sampioni punih 6 sezona i ne secam se da nam je neko popustao u derbijima. A nezadovoljstvo je bilo ogromno. Doduse mi smo ga kanalisali prema Toletu. Ali nije bila situacija kao izgubili smo titulu, evo vam derbi za utehu da se smirite. Mislim da smo jedan nebitan derbi dobili kada je Kadu u 93. minutu dao gol. Ali covek sutnuo sa distance, sad ce bas golman da gleda da pusti to u mrezu bas na kraju utakmice.

Ne ide bas tako. Ako je namestano u to bi trebalo da bude umesano nekoliko desetina igraca, pa i stranaca koje inace boli kurac ko vlada ovom zemljom. Negde bi valjda neko izasao i reako da je derbi namesten. Do sada najdalje sto moze da se ode to su napadi na sudije da su oni svojim odlukama nesto presudili. Ali da se dve ekipe zarad Aleka dogovore da nameste i da se to ne sazna, to smatram nemogucim.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Mar 03, 2020 3:25 pm

I mnogo vece stvari i dogadjaji od derbija su se namestali, pa sto ne bi i derbi i sigurno je da se i namestao u nekoliko prilika.

Ovaj poslednji verujem da nije namesten, jer su i jedni i drugi izgledali kao osnovci u skolskom dvoristu. Mi vas jesmo pritisli u prvom poluvremenu i prebili (na terenu), sto ste izmedju ostalog i vi radili u prethodnim derbijima i bas mi je drago zbog toga da budem iskren. Krivo mi je naravno ako je neko povredjen u svemu tome, ali da...konacno smo spustili kosilicu i krenuli i mi da bijemo, umesto da igramo kao picke i da umiremo u lepoti dok nas vasi mesari useravaju od batina.

Drugo poluvreme je bilo tragicno za gledati. Milion i jedan prekid, plus Mustafa i odugovlacenje ?!?

Mislim da je i sudija bio korektan, mozda je mogao da pusti malo vise da se igra, da u pocetku uspostavi kriterijum i autoritet na terenu sa par zutih, al sta je tu je...svakako ocajna igra i jednih i drugih.

Al te fore, namesten derbi zbog izbora. Jeste...da je Partizan pobedio, SNS bi izgubio izbore sigurno :lol: :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Синдикат » Tue Mar 03, 2020 3:51 pm

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1290488/ ... erica.html

Од 90 минута, активно се фудбал играо 28

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Mar 04, 2020 12:21 am



Image

za Grand! za Saleta Popovića! za Šapketa!

ladno vas okačilo na GrandOfficial :mrgreen:

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Wed Mar 04, 2020 12:57 am

Откуд ти металац на том каналу?
...Сијају звезде као очи конобарице...

Misa Tumbas
Posts: 63
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Misa Tumbas » Wed Mar 04, 2020 1:24 am

јахач магле wrote:Откуд ти металац на том каналу?

Iskocilo mu na recommended :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests