Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Nov 28, 2019 12:31 am

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CamoSurprise » Thu Dec 12, 2019 8:11 am

Kod komšija uvek neki penal pred kraj, ovaj put se sudija prejebao, pa svirao na pogrešnoj strani terena.

Niko lažnog Čiču da prokomentariše...
Tuđe dete biješ Milane, Milane...

Image

Image
Gilajdza RIP


riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Thu Dec 12, 2019 11:02 am

Apsolutno zasluzeno smo zavrsili ovogodisnje ucesce u LS i u Evropi uopste. Nije bilo kratkotrajne magije od prosle godine, kao ona pobeda nad Liverpulom, ali opet, jedna pobeda, cetiri useravanja u zivot i jedan poraz. Toliko od nas. Mi definitivno nismo za ovaj nivo takmicenja i mislim da necemo nikada biti. Mozemo povremeno da iscupamo neki bod ili pobedu,da se dogodi neko magicno vece, ali generalno tamo cemo biti kanta za lupanje. I to ne govorim samo za nas, vec verovatno i za ostale. Neko bi morao dobro da se potrudi da mi objasni kako bi neko drugacije prosao.

Eno i onaj nesrecni Dinamo nakon pobede nad Atalantom u prvom kolu najavljivali cuda i ludila, na kraju poslednji. Naravno mnogo bolji utisak ostavise od nas, ali to je i njihov vrhunac.

Mozda sam tek sad ja postao svesan koliko je taj najvisi niivo fudbala daleko od nas. Kada smo 2007. godine igrali sa Bajernom na Marakani nesrecno smo izgubili sa 3:2. A ono pre par nedelja je bio lagani treninig gde su nas unakazili. Mozda jednog dana i budemo ponovo neko mudo da makar na Mari skupo prodajemo kozu. Ove sezone to je bila sramota kako su uplaseno igrali.

Nasa prava mera gde bismo gledali neki takmicarski fudbal bio bi Liga Evrope. Ovo drugo je jednostavno preveliko za nas. Al opet, dve godine za redom iz prvog kola kvalfikacija si u eliti, nije mala stvar.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby idemoo » Thu Dec 12, 2019 11:50 am

Учинак овосезонских појачања у одлучујућој утакмици Лиге Шампиона
- Томане: промашио пенал (ово је још и најмањи грех, дешава се али јебем му матер)
- Ла Пара: невидљив, све што је он урадио могао је да уради и домаћи играч само за мање паре
- Кањас: није ни играо, доведен да буде играч који ће да обезбеди средину и проток лопте
- Жандер: помрачење ума. И без тог пенала видело се какав је кратер у одбрани

Издвојио бих Гарсију који је колико толико показао неког фудбала, али опет ништа специјално што нисмо могли да добијемо од неког домаћег играча.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Dec 12, 2019 12:43 pm

garsija deluje kao da ume, ali on fizicki izgleda kao neko detence na terenu, a nije dovoljno brz da to kompenzuje.van la prevara, njega kad su zvali i rekli mu da ce igrati ls, mislio je da ga zajebavaju, da je u skrivenoj kameri, a ponasa se kao da i dalje tako misli.kanjas ne postoji na terenu, kao i njegos, kad citam po portalima ocene novinara, strasno sta ljudi moraju da izmisle kako bi im udelili neki kompliment, takvi igraci postoje i u nasoj drugoj ligi, siguran sam.zander santana, ne znam sta je taj brat, ali levi bek nije.mozda je prodavac narukvica po plazama kipra.dovedes coveka koji je igrao samo u nekim opskurnim klubovima, kao pojacanje za ligu sampiona...bas neozbiljno.jedino jos polazem nade u ovog tomanea, posto sam ga gledao u portugalskoj ligi, kada u tondeli dajes golove, to nesto znaci, nadam se da ce na prolece proigrati, mada sam blizi tome da nece
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby grobarizsrpske » Thu Dec 12, 2019 8:18 pm

Испостави се да вам је Бен бољи од сваког страног појачања ове сезоне...
Узгред, без да се правим паметан, заиста ми није јасно да је неко и нешто другачије очекивао од синоћње утакмице?! 3 за 3.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Thu Dec 12, 2019 9:07 pm

Два питања за тебе:
-колико си лове узео на 3за 3?
-зашто би олимпијакос играо 3за 3 кад су објективно бољи, и могли су о е данас добију. Зашто би ризиковали избацивање из евопе до даљњег?
Choose Life

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby lost&found » Thu Dec 12, 2019 9:34 pm

I zasto bi Borjan branio kao na drogama?
A i Tomane pogodi bas prečku jbt, ko Ronaldinjo na onoj reklami najkovoj....

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Thu Dec 12, 2019 9:50 pm

Ma sve nekako. I da je dao nas, mogu oni dati dva, ali koji bi njihov motiv bio za tako nesto, bolji su tim to se videlo. Zasto bi rizikovali dugogodisnju suspenziju, verovatno i ogromnu novcanu kaznu
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Thu Dec 12, 2019 11:32 pm

Тотални промашај појачања ван ла пара бачена пара...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby grobarizsrpske » Sat Dec 14, 2019 2:49 pm

друг члан wrote:Два питања за тебе:
-колико си лове узео на 3за 3?
-зашто би олимпијакос играо 3за 3 кад су објективно бољи, и могли су о е данас добију. Зашто би ризиковали избацивање из евопе до даљњег?


Нисам нешто чест у кладионици. Играо кеца пред први меч.
Очекивао да ће то братски завршити.

Не побјеђује увијек бољи. Боље једна побједа, него два ремија. И у бодовном и финансијском смислу.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sat Dec 14, 2019 10:45 pm

Због да би узели паре рецимо, поготово на прелаз 2-1 на првој утакмици. Ај немојте бити смешни намештају далеко озбиљнији клубови од нас и њих.

Него ај сад ви што тврдите да није намештено...што томане шутира пенал? Само немојте како марин није способан... и што онај жандер игра одбојке уместо фудбала? :D

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Sun Dec 15, 2019 11:05 pm

Зашто нико не спомене да би Србија могла да има 2 учесника у Лиги шампиона да је Звезда добила Олимпијакос и Партизан аз Алкмара...

Зато и јесте намјештено све!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby losvolocos » Mon Dec 16, 2019 4:34 pm

Уопште није тачно да би имали два преставника у квалификацијама за ЛШ. Једино што би били у доброј поѕицији да се кољемо са Шкотима за то 15то место.

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient

Није тешко све се може проверити. Али лакше је читати разне курире,блицеве и остала говна и правити се паметан.

А онај ко стварно верује да смо у Пиреју намерно изгубили не да ми није јасан него стварно је подлегао медијској машинерији....... И зато треба јебати у мозак овај глупи народ још 1000 година.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Mon Dec 16, 2019 5:05 pm

Ето увек има вас паметних шу курац, нормално да би имали дупло веће шансе да смо добили, и да имамо анти таленте за фудбал последњих 20 година и то само будала не види не знају ни пенале шутати, што смо се и увјерили од квалификација. Сви по милион коштају читав живот тренира опет не зна да игра лопте. Ал одбојку одлично играју јебем ли му племе црно афричко!

И каква медијска машинерија то зна свако ко прати фудбал и не знам што се вама појединима толико дигне курац да овде можете да називате свакога како је паметан дебил мутав итд. Немој да вам се то обије од главу вашу...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby losvolocos » Mon Dec 16, 2019 9:43 pm

Ако си ми рекао..... Хајде сад ти прочитај свој упис изнад онда, и одговори чему та потреба за онаквим уписом ако ти је све јасно.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Mon Dec 16, 2019 11:41 pm

Па то играње руком имаш код Видића, дал Луковића на сп 2010. Сјебо црнац, што јес јес, такав је посао. Што се тиче Томанеа као извођача, Марин лепо реко, имају договор да не шута над ким је направљен. Човек нападач, изводио пенале за Тонделу где је играо, успешно.. Ако већ Марин није шутирао, ко је онда требало да узме лопту?
Додатак, каке паре на кладионици, умало нас нису сјебали кад нас је псж надуво у паризу. Јесте они су веверице па ће терзић да иб ради како хоће. Да кажемо да су наши и спремни за тако нешто, мада на том нивоу не верујем, зашто би олимпијакос био. Стабилан клуб, играју европу готово сваке године, баш би се зајебавали и ризиковали све
Choose Life

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Tue Dec 17, 2019 12:10 am

Namestao je olimpijakos godinama u grckoj ligi,i ne samo oni.kolike god da su pare od lige sampiona, "crne pare" od kladjenja uvek dobro dodju.ne tvrdim da je ovo bila namestaljka,ali ni mnogo veci klubovi nisu imuni na muljanje,pa tako ni olimpijakos sigurno nije.cak mislim da je pre 2-3 godine u grckoj pokrenuta neka kampanja za suzbijanje namestenih utakmica
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Tue Dec 17, 2019 12:46 am

Па ако хоће паре од намештања, лаганије им је наместити у првенству против астераса или нама против лучана нпр. Сумњам искрено да су луди за тако нешто. + дали би га у 50ом и лагано одрађивали до краја, а не чекају последњих 5мин. Не могу бити сигуран, али мислим да нису
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests