Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Sat Oct 05, 2019 8:14 am

Јеби је, ми малоумници се томе обрадујемо, вама премудрима ништа није страно, ви сте се упознали са горкијем животом...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Sat Oct 05, 2019 10:42 pm

Рођо може ли једно јавно питање за тебе алк да се не љутиш батице мој напаћени и да одговориш искрено!?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby idemoo » Mon Oct 07, 2019 1:13 pm

И једни и други краду кад год, неко више неко мање, у обе јучерашње утакмице се могу наћи спорни детаљи који иду на штету сваког од 4 учесника. Несвиран пенал над Беном и потенцијални црвени картон, несвиран пенал Вождовцу у 95-том минуту (играње руком).

Ја се лично нисам обрадовао победи синоћ, пошто имам утисак да не смемо да кикснемо ни по коју цену осим у дербију, који се јелте не може купити. Не могу да се радујем голу Марина јер до тог гола не би ни дошло да је Бен постигао гол са пенала који је исфолирао а судија полетео да свира.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon Oct 07, 2019 3:26 pm

idemoo wrote:И једни и други краду кад год, неко више неко мање, у обе јучерашње утакмице се могу наћи спорни детаљи који иду на штету сваког од 4 учесника. Несвиран пенал над Беном и потенцијални црвени картон, несвиран пенал Вождовцу у 95-том минуту (играње руком).

Ја се лично нисам обрадовао победи синоћ, пошто имам утисак да не смемо да кикснемо ни по коју цену осим у дербију, који се јелте не може купити. Не могу да се радујем голу Марина јер до тог гола не би ни дошло да је Бен постигао гол са пенала који је исфолирао а судија полетео да свира.




Није потенцијални него чист црвени. Ако већ изузимаш Маринов гол јер се не би десио да Бен није промашио пенал онда иди редом. Убили смо их од курца имали су нула шутева у оквир гола и није нам свиран чист пенал за који по правилу следује чист директан црвени картон. И јебе ми се баш што кукају преко својих квази новинара. Свако се чеше где га сврби, а од њих већих лопова нема. ;) Нема потребе да ширимо лажни морал и толеранцију и да потпадате под утицај писања и коментарисања њихових говнара. Јер по њима судија ето тобоже није видео да овај набада крошеом Бена с леђа али је зато видео да није пенал који је свирао. Ма јесте како да не.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby idemoo » Mon Oct 07, 2019 3:42 pm

Ма друже јебе ми се за новинаре и наше и њихове. Не интересују ме та писања, нормално да ће неко ко навија за Партизан да пише мало острашћено колико год се трудио да буде професионалан (и обрнуто).

Причам свој лични утисак који сам стекао и након Инђије, па након овог падања Бена... И прошле сезоне је било сумњивих пенала суђених у нашу корист.Чему праћење ове лиге ако знам да ће да нам свирну пенал ако је фрка, чему радовање голу ако знам да ћемо свеједно доћи до победе. То мене сврби па се ту чешем како ти кажеш, испада да то што Партизан краде ствара алиби да и ми можемо тако и да је само то прави пут. Једноставно имам утисак да делујемо са позиције силе јер нам се може.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon Oct 07, 2019 4:15 pm

Па како ћеш против лопова него крађом? И није њима што други краду него што они не могу да краду колико хоће, навикли су да буду први лопов. Али окренула се срећа.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon Oct 07, 2019 5:15 pm

em kradu, em lažu da ne kradu i da ima većih lopova

ciganska posla

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon Oct 07, 2019 8:16 pm

Једини судија кога искрено сам увек волео да пратим и у 99 посто случајева док је била она емисија на сос-у где је он коментарисао дискутабилне судијске одлуке сам се са њим слагао. Ако се не варам ниједна страна га никад није пљувала или слично

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/31 ... -partizana

И сва гробарска халабука, а испаде да је Вождовац оштећен против партизана, а Звезда против Напретка

Битно да је онај дебели педер послао снимке у Нион и по старом гробарском обичају друкао, стварно сте комедија.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nikodije » Mon Oct 07, 2019 11:19 pm

https://youtu.be/mqWb0SG_j6A
Vucic, Danilo, Andrej, Nesa Slina, Kokeza, kum Petrovic, Andjus i jos neke glave. Pred revans mec u Bratislavi. :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon Oct 07, 2019 11:42 pm

Rođaci wrote:
ciganska posla




Истина и гробарска истина. :D

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SAO_Zeljin » Mon Oct 07, 2019 11:47 pm

Video ga ja u bratislavi, vodio sina za ruku po gradu

Singidunum
Posts: 5
Joined: Mon Sep 09, 2019 5:49 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Singidunum » Tue Oct 08, 2019 9:03 am

:D :D :D хахаха ма јачи си од Ђуке Бизона и Дезвеза заједно
Чомбе wrote:Па како ћеш против лопова него крађом? И није њима што други краду него што они не могу да краду колико хоће, навикли су да буду први лопов. Али окренула се срећа.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Tue Oct 08, 2019 12:22 pm

Рече ми Пантићев верни гледалац. :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Oct 08, 2019 3:14 pm

Pantic i teorije asfaltiranja piste i jednog saltera na aerodromu u Begradu, sve u cilju da se saplete Partizan protiv Vozdovca :lol:

CAR!!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Tue Oct 08, 2019 6:15 pm

Њега би у Вршцу и Ковину сматрали за будалетину
Choose Life

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CamoSurprise » Wed Oct 09, 2019 5:16 pm

I sta sad?
3:0 za Trepču ?

Prvo na žrebu "sasvim slučajno" par Trepča - najveći stub srpstva, pa onda pumpanje preko novina, zvezda-Srbija-Kosovo Metohija, pa cigani tenkisti kažu - može da se igra samo na Kosmetu...i šta sad? Jel se pali tenk?
Eno kuknjava, onaj nesrećni Đurić traži da šiptari budu izbačeni iz UEFA, ali Dr.Zvezdan kaže da je ovo velika politička pobeda...UEFA oseća veliki bol između nogu.
Izgleda ipak može da se igra i u Pazovi.
Još jedna neuspela politička predstava za široke narodne mase, poput onog cirkusa sa vozom ili hapšenja Đurića...
Ne daj bože da neko na kraju dole najebe zbog njihovih predstava i igrarija.
Gilajdza RIP

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Wed Oct 09, 2019 5:43 pm

Ценим да ти је драго што се ово десило?
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CamoSurprise » Wed Oct 09, 2019 6:03 pm

Da, drago mi je da nije neko dole najebao zbog ovakve režije.
Ovo je politička predstava, znalo se da od utakmice ne može biti ništa.
A patriotizam u Beogradu, tenk ispred stadiona, strančarenje i srbovanje preko leđa ljudi dole...neka hvala...ali očigledno ima i to svoju publiku.
Kad tenk ponovo bude bio parkiran tamo gde treba, makar i onaj sa vašim grbom, onda kapa dole i Vučiću i državi.
Gilajdza RIP

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Thu Oct 10, 2019 8:53 am

Kad bi svoj klub pratili makar 20% koliko nas,gde bi vam kraj bio
Choose Life

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Thu Oct 10, 2019 9:03 am

Kad bi sport u ovoj zemlji bio sport, niti bi nama bilo bitno šta se sa vama dešava niti biste lako mogli da okupite i sopstveno sportsko društvo.

Послато са SP6.2 помоћу Тапатока


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests