Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Tue Apr 23, 2019 8:50 pm

Samo uzivaj majstore. I srecna borba za drugo mesto u basketu i peto u fudbalu. Poyy

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Tue Apr 23, 2019 9:28 pm

Hvala na pre svega fantastičnom i argumentovanom odgovoru. A za ovo ostalo polako, bar postojimo u izvornom obliku kakvi god da smo. https://youtu.be/coTaMku7G1c

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Tue Apr 23, 2019 10:21 pm

Sta zelis ovim videom na kraju da kazes/postignes?
Pajser koji zajebava starijeg coveka? Nedorecen ti je odgovor.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Tue Apr 23, 2019 10:32 pm

Hahahah različiti uglovi gledanja. Hvala Bogu nismo isti.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Apr 23, 2019 10:37 pm

Ne razumete. Ovo je posttraumatski sok. Od onog sinoc bolu mozgovi, a zivci pucaju ko strune. Vise ono sinoc boli grobare a ne varvare. Jos jednu godinu gledace ciganijadu u Evroligi. A od sledece sezone ih ceka trostruko silovanje u ABA ligi ako nam dodju braca iz Pireja. Onda mi FMP i Oly da se izivljavamo, jer tako smo u mogucnosti.

Inace kako komsijski mozak racionalizuje stvari. U prvoj utakmici polufinala plej ofa izgubili su od fuzionisanog FMP/a, u drugoj su pobedili Zvezdu a u trecoj opet poraz od FMP/a. Tako se valjda lakse sve ovo svari.

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Tue Apr 23, 2019 10:42 pm

BolU mozgovi ljude koji bi da gledaju košarku. Mislim da sam bio jasan.
A Fmp-u niko ne može da zabrani kako će da se zove. Girice iz Pireja neka dođu, taman da ih ponovo prisetimo zašto ne vole da igraju u Pioniru protiv Partizana. Braća vam ga šuknula pre neku sezonu kad vam je bilo najvažnije, vi ih opet prizivate. Ciganska glupost je bezgranična.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Apr 23, 2019 10:47 pm

Zlatiborac wrote:Hvala Bogu nismo isti.


U necemu i da se slozimo. Ne dao Bog da smo isti.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Tue Apr 23, 2019 10:48 pm

Zlatiborac

Jebiga, ne moze svako da ima grobarsku mudrost, nekad je dobro biti samo glupi ciganin. Da li si bio jasan prethodnim upisom, jesi, ali samo sebi, jer samo ti znas sta si zeleo da kazes ili dokazes. Inace ove sezone vas nije jebao samo kome se nije digao, tako da verujem da Olimpijakos drhti od susreta sa vama. Pa bre raspali Zadar se iskenjo po vama u Areni a vi pretite Olimpijakosu. Nekada zaista nije lose malo ranije otici na spavanje, izbegnu se razne gluposti.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Etaoin » Wed Apr 24, 2019 1:19 am

Риперу, примећује се да су ти живци утањили везано за комшије :)

Каква утакмица синоћ, оно Боришино куцање је била катарза потпуна, невероватно.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Wed Apr 24, 2019 7:51 am

Dulo je posejao mrznju, zalivao i negovao, te je pustila ogromno korenje. Sve je to njegova zaostavstina.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Србохолик » Wed Apr 24, 2019 8:16 am

prcko wrote:Dulo je posejao mrznju, zalivao i negovao, te je pustila ogromno korenje. Sve je to njegova zaostavstina.


А исто то је урадио сада и овај усташа одвратни, било би тензије, било би свега, али говно је успело да то подигне на мало већи ниво, и наравно, отишао...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Wed Apr 24, 2019 9:27 am

Etaoin wrote:Риперу, примећује се да су ти живци утањили везано за комшије :)

Каква утакмица синоћ, оно Боришино куцање је била катарза потпуна, невероватно.


Brate da znas da jesu. Valjda od toliko odgledanih utakmica do sada i pogubljenih zivaca. I moram da priznam da sam bio opterecen, reko nece valjda govna da se izvuku nakon sto smo ih dva puta unakazili ovde u Beogradu. Ove rasprave gde sam upao, mi smo ovde zavrsili pre neku godinu, sada se bukvalno zajebavamo ko je vise ko manje drzavni projekat i to bas kroz zajebanciju. Ne znam koji mi kurac bilo sinoc da padam u vatru.

Sada malo iskreno o ovom petom mecu, pa i o celoj seriji. Jedan dobar deo ove pobede ide na racun Covica starijeg (u komsiluku poznatiji kao mafijaska pudla). Jeste na vreme radio one prljave igre da ne prepusti slucaju kao prosle godine. Posebno je dobro "pripremio" ovu petu utakmicu, majstoricu, jer je realno organizovao ovaj kontrolisani nered. Kao ovi malo upali, malo se najebavali majke igracima Buducnosti i to je to.

Slicno kao sto je Buducnost cinila posebno u trecem mecu, dakle kontrolisano, taman dovoljno da se ne odlozi mec a dovoljno da uznemiris igrace. Poruka je bila, ako mislite da mozete prljavo, mi mozemo jos deset puta gore. Istina je da je alibi za sranja u Moraci bio Repesa koji je cvileo nakon sto smo ih unakazili u drugoj utakmici, ali realno mislim da bi pokusali slilcno i da se ovaj nije oglasavao.

Isto tako, ovo je toksicno okruzenje i atmosfera, nastala jos od prosle godine kada nas je Buducnost uskratila za vec vidjenu titulu. Mi smo doprineli u tome u dobroj meri. Bilo bi me sramota, ali znam sa kime smo imali posla, tako da me realno zabole kurac. Sada neka se zale NATO/u mami i tati, kome god.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SickOfItAll » Wed Apr 24, 2019 10:16 am

Што би рекао Рођак:

Rođaci wrote:what goes around...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Apr 24, 2019 11:35 am

turbopravoslavlje i kafansko četništvo se vraćaju u EL
can't wait

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Wed Apr 24, 2019 1:00 pm

riper wrote:Zlatiborac

Jebiga, ne moze svako da ima grobarsku mudrost, nekad je dobro biti samo glupi ciganin. Da li si bio jasan prethodnim upisom, jesi, ali samo sebi, jer samo ti znas sta si zeleo da kazes ili dokazes. Inace ove sezone vas nije jebao samo kome se nije digao, tako da verujem da Olimpijakos drhti od susreta sa vama. Pa bre raspali Zadar se iskenjo po vama u Areni a vi pretite Olimpijakosu. Nekada zaista nije lose malo ranije otici na spavanje, izbegnu se razne gluposti.
Prema tome bićete igračka sledeće sezone svakom kome bude trebala pobeda. Andora, Ulm, Monako, Breša i razni su vas vraćali kući pokunjenih glava.
Nebojša Čović je po vama legenda zvezde . Ali dobro, niko ne može da zabrani za koga ćete da navijate. Samo turbo, napred u Evropu. Sa glavama kao što je onaj iza taksiste stići ćete daleko.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Wed Apr 24, 2019 2:45 pm

Zlatiborac wrote:
riper wrote:Zlatiborac

Jebiga, ne moze svako da ima grobarsku mudrost, nekad je dobro biti samo glupi ciganin. Da li si bio jasan prethodnim upisom, jesi, ali samo sebi, jer samo ti znas sta si zeleo da kazes ili dokazes. Inace ove sezone vas nije jebao samo kome se nije digao, tako da verujem da Olimpijakos drhti od susreta sa vama. Pa bre raspali Zadar se iskenjo po vama u Areni a vi pretite Olimpijakosu. Nekada zaista nije lose malo ranije otici na spavanje, izbegnu se razne gluposti.
Prema tome bićete igračka sledeće sezone svakom kome bude trebala pobeda. Andora, Ulm, Monako, Breša i razni su vas vraćali kući pokunjenih glava.
Nebojša Čović je po vama legenda zvezde . Ali dobro, niko ne može da zabrani za koga ćete da navijate. Samo turbo, napred u Evropu. Sa glavama kao što je onaj iza taksiste stići ćete daleko.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока



Прика па у фудбалу вас није јебо само онај с ким нисте играли па нешто не видим да вам то смета у било ком смислу? Ти изгледа конзумираш превише тих златиборац сухомеснатих прерађевина па ти се одражава и на спортску страну главе. :D

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby нема лека » Wed Apr 24, 2019 4:06 pm

Zlatiborac wrote:
riper wrote:Zlatiborac

Jebiga, ne moze svako da ima grobarsku mudrost, nekad je dobro biti samo glupi ciganin. Da li si bio jasan prethodnim upisom, jesi, ali samo sebi, jer samo ti znas sta si zeleo da kazes ili dokazes. Inace ove sezone vas nije jebao samo kome se nije digao, tako da verujem da Olimpijakos drhti od susreta sa vama. Pa bre raspali Zadar se iskenjo po vama u Areni a vi pretite Olimpijakosu. Nekada zaista nije lose malo ranije otici na spavanje, izbegnu se razne gluposti.
Prema tome bićete igračka sledeće sezone svakom kome bude trebala pobeda. Andora, Ulm, Monako, Breša i razni su vas vraćali kući pokunjenih glava.
Nebojša Čović je po vama legenda zvezde . Ali dobro, niko ne može da zabrani za koga ćete da navijate. Samo turbo, napred u Evropu. Sa glavama kao što je onaj iza taksiste stići ćete daleko.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Не знам коме ћемо ми бити играчка, али знам ко је нама био курва ове године. Ви и Будућност, баш добре, скупе, елитне курве.Све у фулу, класика, анал, орал, уз дупета у уста, пишање по фаци, гутање. Исто тако знам, да смо у 3 године у Евролиги победили сваки пут бар једном, да се ни једне године нисмо обрукали.

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Wed Apr 24, 2019 7:07 pm

@Чомбе Tema je bila košarka, ali 'ajde. Vidi, ne poste samo srbočetnici sever, ima i nas ostalih, pa ne konzumiram meso već određeno vreme.
@нема лека Da nisam aktivni pratilac i navijač, i da nisam odavde, pomislio bih da je fmpczv šibala Partizan kad god je htela, a u stvari jedina veća razlika je bila u poslednjem meču. Ni prići sexu koji smo mi vama priređivali u nekom ranijem periodu. Možda smo u tvojoj glavi bili ovogodišnja "kurva", ali zna se kome je za stalno između ostalih pridodata ta reč. Kurva naša crvena.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby нема лека » Wed Apr 24, 2019 7:17 pm

За вас је кошарка постојала од почетка деведесетих до пре пар година, само ту историју знате. Пре тога и данас вам боље иде боћање

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Wed Apr 24, 2019 8:09 pm

Partizan, Jugoplastika, Cibona, Bosna, Crvena zvezda...
Ne ovo danas, od svega je ostao Partizan. Ostali ili hladuju po nižim ligama, ili nemaju više podršku navijača i bilo kakve rezultate, ili su pogašeni i preimenovani. Tuga.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests