Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Sun Mar 17, 2019 9:59 pm

Dal ce da se nadje neko iz medija da objavi skandiranje sa danasnje utakmice? :D

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Sun Mar 17, 2019 10:06 pm

Pazi, kada je nekome EPS sponzor na dresu, i u sred meča LŠ nestane struje na reflektorima, šta ti to govori?
Teška je dijagnoza onome ko brani ili opravdava predstavnika/e ili uprave koji veliča bilo kog političara zarad ličnih interesa i pozicije. A takvi ste u većini.
U više sportova. Vesla vas ko stigne. Polako.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Sun Mar 17, 2019 10:07 pm

Zlatiborac wrote:Pazi, kada je nekome EPS sponzor na dresu, i u sred meča LŠ nestane struje na reflektorima, šta ti to govori?
Teška je dijagnoza onome ko brani ili opravdava predstavnika/e uprave koji veliča bilo kog političara zarad ličnih interesa i pozicije. A takvi ste u većini.
U više sportova. Vesla vas ko stigne. Polako.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока




Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Sun Mar 17, 2019 10:10 pm

Greška, nemam opciju delete.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Sun Mar 17, 2019 11:01 pm

Zlatiborac wrote:Pazi, kada je nekome EPS sponzor na dresu, i u sred meča LŠ nestane struje na reflektorima, šta ti to govori?
Teška je dijagnoza onome ko brani ili opravdava predstavnika/e ili uprave koji veliča bilo kog političara zarad ličnih interesa i pozicije. A takvi ste u većini.
U više sportova. Vesla vas ko stigne. Polako.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Sun Mar 17, 2019 11:38 pm

Samo jako
Image

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Mon Mar 18, 2019 7:37 am

@pertla Već sad mi je žao. U stvari, uvek mi vas je bilo žao. Ne kluba, vas navijača. Tabule rase ceo život.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Mon Mar 18, 2019 8:23 am

Хахахаха...
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Mon Mar 18, 2019 10:40 am

Zlatiborac wrote:@pertla Već sad mi je žao. U stvari, uvek mi vas je bilo žao. Ne kluba, vas navijača. Tabule rase ceo život.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


jel to neki štos profesora vuletića? nadam se da nisi išao na dopunsku nastavu :D

Teška je dijagnoza onome ko brani ili opravdava predstavnika/e ili uprave koji veliča bilo kog političara zarad ličnih interesa i pozicije. A takvi ste u većini.


još je teža dijagnoza kad u napaćenoj glavi praviš projekcije kakve tebi odgovaraju, i onda to uzimaš kao neku činjenicu i opšte mesto.ne poznajem ni jednog navijača crvene zvezde koji je oduševljen činjenicom da nam dr zvezdan vodi klub, iako de facto (hehe) ima istorijske rezultate iza sebe, što sportske što finansijske (iako bi se i tu moglo naći dosta propusta).jel treba da ga teramo posle dve sezone iz snova?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Mon Mar 18, 2019 10:54 am

Ma jok, čuo sam od Lukasa i Cece.

Pa vidiš, dobar deo cigana koje ja poznajem imaju samo reči hvale o drzt. A to nije ironija kako bi meni nešto napakostili jer on ima rezultat već ozbiljna razmišljanja.

Ja sam i za vreme 6 titula, LŠ, Jovetića, Ljajića, Mitrovića terao uprave. To jednostavno većina ljudi pod optimizmom ne može da shvati, ali ljudi sa takvim CV-em iza sebe ne mogu nikako biti dobri za jedan klub, nebitno koji je u pitanju.
Ok, rezultat dobar sezonu, 2, 3.
Ali šta nakon toga?
Terati nekoga kad zgovna sve?
Ili dok još ima vremena i novca dovesti čoveka koji je proveren?
Time da se vode navijači, u ovoj zemlji bi fudbal bio na mnogo višem nivou.


Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Mon Mar 18, 2019 10:58 am

Zlatiborac wrote:M
Time da se vode navijači, u ovoj zemlji bi fudbal bio na mnogo višem nivou.


Da, opste je poznato da se navijaci mnogo pitaju za te stvari. :mrgreen:

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Mon Mar 18, 2019 11:00 am

Da postoji kritična masa u svakom trenutku kao što ne postoji, bilo bi tako.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon Mar 18, 2019 11:01 am

А која то од 3-4-5 фракција тера све те управе? Мислим која си ти то чедна и поштена фракција навијача?

Ја се сећам да сте листом сви певали курва умире курва гаси се док су нас каналили, а за вас крали титуле и гурали вас на све могуће начине. Ликовали, сладили се... А сад ми ти овде паламудиш о поштењу? :lol:

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Mon Mar 18, 2019 11:07 am

Izgleda da se praviš lud i postavljaš pitanja sistemom ofrlje.
Pazi, nije da se niste gasili tih godina, ali izvukao vas je Tadić iz sopstvenih govana.
Ipak koliko god 50 miliona duga tek tako ispari na 10-20, legalniji je način od FMP-a, samo su veće pare u pitanju.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Mon Mar 18, 2019 12:03 pm

Izvukao nas Tadic, ja mislio AV da nas je cupao onomad kada je pokrao pare trudnica sa Kosova i uleteo kesom kod nas. Zlatiborac, brate, ti sto si vikao protiv uprave onomad kada ste osvajali titule, na stranu sto nijednu upravu niste oterali, jel si to isto radio i u kosarci. Ono kada ste osvajali 13 titula i kada ste govorili da ste vi odrziv sistem, kako ste zdrava prica, a onda jedna sezona bez Evrolige i isplivaju dugovi na povrsinu. Pa vidis da ste zdrava prica bili samo dok su sipali pare u vas i dok ste se zaduzivali.

Pogledaj samo malo poslednjih 10-15 godina naseg i vaseg fubdalskog kluba. Mi, kada mislim mi mislim na navijace, oterali smo Dzaju (nakon eliminacije od tada nepoznatog Zenita), oterali smo Toplicu i Marka Miskovica, oterali smo Dan Tanu, oterali smo Lukica. To su ljudi koji su i sami odlazili nakon prvih skandiranja “uprava napolje” sa tribina. Jedino ko je terao inat sa nama bio je Dan Tana i on je trajao samo jednu polusezonu.

Vi ste terali Zeku i Bjeku (i ono legendarno Zekino “nece mene ulicari da teraju iz kluba), pa Djuru frizuru, pa ove sada (izvinite ako sam neku izostavio). I nijednu upravu vi niste oterali. Svaka je otisla kada je sama htela. Vi bre niste u stanju da smenite upravnika zgrade u kojoj zivite a kamoli da oterate neku upravu. Oko vasih neslaganja oko pitanja uprave imali ste tri bratoubilacka rata na tribini od kojih jedan i danas traje.

Doktor Tvorza je onakav i ovakav, ali covek nam donese neke uspehe o kojima pre par godina nisam mogao da sanjam. Mislim, boleo je vas kur.ac sto je 90ih vama siva eminencija bio Mirko Marjanovic, a sada treba da se zgrazavamo sto Tvorza ljubi Vucica.

Inace o odnosima uprave, igraca i navijaca pregledaj jos jednom oonu legendarnu raspravu vase trenerske legende Duska Vujosevica i Kimija. Ludilo kakvo samo grobari mogu da izreziraju, prljavi ves koji se snimi i okaci na jutjub. Svi imaju prljavi ves, svuda ima svacega, ali samo su grobari dovoljno “inteligentni” da to objavljuju na drustvenim mrezama.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon Mar 18, 2019 12:41 pm

evo i Zvezdana oteraste, već tri godine je u ostavci, samo što nije otišao

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Mon Mar 18, 2019 12:56 pm

Rodjo brate, da smo zeleli da oteramo Zvezdana mi bismo ga oterali, to znas i sam. Kao i sve prethodne. Nemoj da se sada ovde pravis glup. Hteo Zvezdan da podnese ostavku kada smo mu onomad vikali "uprava napolje", ali mi prestali, on napravio rezultat i obezbedio kintu za klub. Zasto bismo sada to cinili.

Sa druge strane, vi ste zaista poslednji koji bi nekom trebali da govore kako se bori, odnosno kako se tera uprava.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon Mar 18, 2019 1:04 pm

Zvezdanu ste skandirali krajem leta 2015. godine, rezultat je napravio tri godine kasnije
dosta dugačak otkazni rok
što se Partizana tiče, meni je sto puta draže da postoji gomila frakcija, nego da svi razmišljaju jednim mozgom i da se sklanjaju iza fraza poput "ima ko treba time da se bavi, mi smo u priči, bla truć"

ovo na jugu je državna mafija protiv koje obični navijači ne mogu da se bore, to ti je valjda jasno

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Mon Mar 18, 2019 1:14 pm

Au brate... :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Mon Mar 18, 2019 1:15 pm

Vec te sezone (2015-2016) je osvojena titula sa 28 bodova prednosti nad drugoplasiranim.
Last edited by Druidid on Mon Mar 18, 2019 1:19 pm, edited 1 time in total.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests