Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Врховна команда » Thu Mar 07, 2019 8:27 pm

У вашим главама је и даље прича како смо ми изгубили тада намештену титулу а заправо тај пораз на крову је нешто најбоље што нам се догодило јер су уследиле огромне промене и ево где смо 2 године касније након тог крова а где сте ви.

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Fri Mar 08, 2019 8:22 pm

Zbog ovakve objave ponosim se što sam grobar.
Čuj najbolje što se desilo...
Verujem da ste iz kože hteli da iskočite posle Voždovca.
A sad kao srećni ste zbog tog poraza.
Daj molim te malo dostojanstva...

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Врховна команда » Fri Mar 08, 2019 9:11 pm

Све се види сада, где сте ви сада а где смо ми након тог чувеног крова. Ај ви лепо обезбедите то треће место, нисте ви наш ниво, смањите Жексове теорије завере и укључите мозак.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Fri Mar 08, 2019 9:41 pm

Zlatiborac wrote:Zbog ovakve objave ponosim se što sam grobar.
Čuj najbolje što se desilo...
Verujem da ste iz kože hteli da iskočite posle Voždovca.
A sad kao srećni ste zbog tog poraza.
Daj molim te malo dostojanstva...

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
Posle Vozdovca sam hteo da umrem. Danas sam srecan sto se Vozdovac desio, jer bi u suprotnom imali tu titulu, ali sve nakon Vozdovca bi, kao i do tad, mogli samo da sanjamo sa Grofom.

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Fri Mar 08, 2019 9:50 pm

Zlatiborac wrote:Zbog ovakve objave ponosim se što sam grobar.
Čuj najbolje što se desilo...
Verujem da ste iz kože hteli da iskočite posle Voždovca.
A sad kao srećni ste zbog tog poraza.
Daj molim te malo dostojanstva...

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока




Па да може време да се врати ти би први пожелео да смо ми тад узели титулу и да се све ово после тога није десило. :D Сви сте ви по мало жекс пантић, а неки и мало више :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Mar 08, 2019 9:51 pm

Evo da potvrdim iz ove perspektive poraz na krovu jeste najbolja stvar koja nam se dogodila nakon duzeg vremena, imajuci u vidu kakve su promene dosle. Ako je nekom zbog toga drago sto je grobar, meni je drago da sam mu razbudio ta klupska osecanja.

I nakon samo dve sezone u evropi mi mozemo da trosimo ko pijani milioneri (za ove nase sirotinjske srpske uslove) i da ispratimo (nikad slabiji) Liverul sa 2 komada u mrezi, dok ste vi nakon istorijskog preokreta u namestenoj sezoni gde ste nemilosrdno jurisali protiv mezimice dok su se tribine tresle od povika protivu AV i ekipe, dosli do prosjackog stapa.

U onim toletovim godinama osam puta za redom ako se ne varam kvalifikacije za LS, jedno ucesce u LS, nekoliko u LE, toliko evrope, toliko prodatih igraca, svega i na kraju dugovi koji su sada veci nego nasi.

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Fri Mar 08, 2019 9:53 pm

Врховна команда wrote:Све се види сада, где сте ви сада а где смо ми након тог чувеног крова. Ај ви лепо обезбедите то треће место, нисте ви наш ниво, смањите Жексове теорије завере и укључите мозак.

Moraš da shvatiš da budućnost jednog kluba kalibra Partizana i Zvezde nikako ne zavisi od jednog poteza ili rezultata utakmice.
Tako isto pričate za koš Nolana Smita, sad vidim i za Voždovac.
Ok ako si ostrašćen, i ja sam, ali preispitaj malo sebe pre nego što napišeš nešto.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Mar 08, 2019 9:54 pm

Zlatiborac wrote:Zbog ovakve objave ponosim se što sam grobar.
Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Cega se pametan stidi... :) naravno da smo posle vozdovca hteli da iskocimo iz koze, ali ko sto kaze bts,tesko da bi se stvari za nas odvile kao u protekle dve sezone.grupe lige evrope,prezimimo u evropi,titula,liga sampiona u kojoj se nismo obrukali,naprotiv,silovali jedan liverpul,opet nam se smesi titula,suluda kolicina para se slila u klub,trener na slatkim mukama kad pogleda igracki kadar...ako terza ne usere motku,mirni smo narednih 5-7 godina.slozices se da nije lose u poredjenju sa jednom titulom
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Fri Mar 08, 2019 10:01 pm

Ne niste se obrukali

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Fri Mar 08, 2019 10:23 pm

Па за твој појам јесмо, за сваког нормалног нисмо. Али добро ви сте авангарда па је за вас брука 6 комада од псж-а а за понос су вам петарде од неких тикви, шамрока и тд. :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Mar 08, 2019 10:31 pm

riper wrote:Evo da potvrdim iz ove perspektive poraz na krovu jeste najbolja stvar koja nam se dogodila nakon duzeg vremena, imajuci u vidu kakve su promene dosle. Ako je nekom zbog toga drago sto je grobar, meni je drago da sam mu razbudio ta klupska osecanja.

I nakon samo dve sezone u evropi mi mozemo da trosimo ko pijani milioneri (za ove nase sirotinjske srpske uslove) i da ispratimo (nikad slabiji) Liverul sa 2 komada u mrezi, dok ste vi nakon istorijskog preokreta u namestenoj sezoni gde ste nemilosrdno jurisali protiv mezimice dok su se tribine tresle od povika protivu AV i ekipe, dosli do prosjackog stapa.

U onim toletovim godinama osam puta za redom ako se ne varam kvalifikacije za LS, jedno ucesce u LS, nekoliko u LE, toliko evrope, toliko prodatih igraca, svega i na kraju dugovi koji su sada veci nego nasi.

Samo polako, sve te milione ce neko pokrasti, kad tad. :mrgreen:
Slazem se apsolutno sa tobom za ovaj deo vezan za nas. Mogli smo biti stabilan, skroz solidan evropski klub, ali nas govna oloska lopovska ukanalise za sve pare.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Mar 08, 2019 11:08 pm

Ajde bre cigani, totalno ste zanemarili pobedu nad Realom u Beogradu od 0:0...malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Kapiram ja sve Liverpul, Pavkov, ali 0:0 sa Galaktikosima je ipak nesto!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Mar 08, 2019 11:19 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
riper wrote:Evo da potvrdim iz ove perspektive poraz na krovu jeste najbolja stvar koja nam se dogodila nakon duzeg vremena, imajuci u vidu kakve su promene dosle. Ako je nekom zbog toga drago sto je grobar, meni je drago da sam mu razbudio ta klupska osecanja.

I nakon samo dve sezone u evropi mi mozemo da trosimo ko pijani milioneri (za ove nase sirotinjske srpske uslove) i da ispratimo (nikad slabiji) Liverul sa 2 komada u mrezi, dok ste vi nakon istorijskog preokreta u namestenoj sezoni gde ste nemilosrdno jurisali protiv mezimice dok su se tribine tresle od povika protivu AV i ekipe, dosli do prosjackog stapa.

U onim toletovim godinama osam puta za redom ako se ne varam kvalifikacije za LS, jedno ucesce u LS, nekoliko u LE, toliko evrope, toliko prodatih igraca, svega i na kraju dugovi koji su sada veci nego nasi.

Samo polako, sve te milione ce neko pokrasti, kad tad. :mrgreen:
Slazem se apsolutno sa tobom za ovaj deo vezan za nas. Mogli smo biti stabilan, skroz solidan evropski klub, ali nas govna oloska lopovska ukanalise za sve pare.


Moram da istaknem jos jedan bitan momenat kada sam hteo da iskocim iz koze a sto se ispostavilo kao dugorocno dobar potez. To je kada nas je UEFA eliminisala iz evrope i to one sezone kada smo nakon toliko vremena osvojili titulu. Zasto je to dobar na kraju potez, pa zato sto nas klub i njegovo poslovanje kontrolisu sada lihvari iz UEFA. Od kada se oni pitaju, mi ne smemo nijednom igracu da ostajemo duzni neki duzi period. Samo u dve Lukiceve sezone nas klub je bez obestecenja napustilo mislim 19 igraca, sto omladinaca sto prvotimaca. Od kada nas je UEFA naguzila, niko nije raskinuo ugovor ako se ne varam. One revizije, nasim celnicima i pored moguce zelje za kraduckanjem, nije pametno, jer te kontrolisu verovatno najveci mafijasi na kuli zemaljskojo. U prevodu od kada nas je UEFA eliminisala, nase poslovanje je daleko ozbiljnije.

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Fri Mar 08, 2019 11:23 pm

Kako je samo Vučić to isplanirao, a mi kratkovidi cigani tada nismo ni bili svesni da je on još tada znao da će Pavkov da zabije dva komada Liverpulu.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Mar 08, 2019 11:56 pm

Zlatiborac wrote:Ne niste se obrukali

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Vidim da si teletabis ili trol ali ipak ne mogu da izdrzim i da iskuliram.kako smo se mi to tacno obrukali?kontam da ces znati da objasnis,ipak ste vi strucnjaci na tom polju,da ne kazem avangarda
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby trigger » Sat Mar 09, 2019 1:29 am

ultrastito wrote:Ajde bre cigani, totalno ste zanemarili pobedu nad Realom u Beogradu od 0:0...malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Kapiram ja sve Liverpul, Pavkov, ali 0:0 sa Galaktikosima je ipak nesto!


Mali prst leve noge Zidana ili Debelog Ronalda > Salah, Mane, Firmino i Vajnaldum zajedno :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Mar 09, 2019 9:09 am

crnogorski svinjski grof bi svakako bio oteran, jer su mu rezultati bili u potpunom neskladu u odnosu na snagu ekipe
plus vam je oteta nameštena titula, bolje od toga svakako nije moglo

ćelavi doktor

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Sat Mar 09, 2019 9:19 am

pertla wrote:
Zlatiborac wrote:Ne niste se obrukali

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Vidim da si teletabis ili trol ali ipak ne mogu da izdrzim i da iskuliram.kako smo se mi to tacno obrukali?kontam da ces znati da objasnis,ipak ste vi strucnjaci na tom polju,da ne kazem avangarda
Ništa specijalno, samo 17 primljenih golova (najviše u Ligi šampiona) uz poštedu Liverpula jer ste mogli i neku petardu da osetite.
Ja sam trol, reče mi "pertla" sa veoma zanimljivim nick-om.

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Sat Mar 09, 2019 9:45 am

Не пиши више жив био, само доказујеш оно што је pertla написао.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Sat Mar 09, 2019 9:59 am

Argument?

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests