Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Wed Nov 07, 2018 12:53 pm

ajde sad...mozda se covek preznojio sa nekim iz liverpula :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Wed Nov 07, 2018 1:37 pm

Ja znam za koga cu glasati. A vi braco Cigani verujem da me pratite. Image

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Thu Nov 08, 2018 6:46 am

какав смо клуб јеботе...преко ноћи од катанца до бастиона сировог фудбала европе, тако нас представише неки страни медији, ударац модерном фудбалу.

И два дана касније не могу доћи себи, Павков решета а контам Ван дајков 80 милиона, Алисон само голман плаћен 75 милки, најскупљи голман у историји светског фудбала...њихов нокат који падне вреди више него било који играч Звезде и ми их не добијемо са неких случајних 1-0 голом у 90 мин, без икакве игре, него их РАЗБИЈЕМО...и да онај смрад није одлучио да не свира ПЕНАЛЧИНУ ми би тукли једног од фаворита за освајање ЛШ, најскупљег тима и шта све не 3-0.

И још једном постадосмо бастион против модерног фудбала, јеботе.

Глодари се куробецали годинама, све што су имали против нас је била та смрдљива ЛШ коју су ето они играли и ми једном уђемо и сјебемо их за векове векова. Еј и то у каквој групи.

Ау брате.. Црвена Звезда

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Thu Nov 08, 2018 7:33 am

Nemoj brate sad ce krenuti da ti objasnjavaju kako smo dva puta sutnuli na gol i dali dva slucajna gola. Kako nismo izasli iz sesnest, kako ovo kako ono i pored svega toga Klop sjebo stvar sto nije poveo Sacirija i neke ostavio na klupi.

A istini za volju nema veze sa vezom ta prica. Istina je da smo u prvom poluvremenu pojeli Liverpul a u drugom nas pritisli gde smo mi osteceni za penal.

Kapiram ja da vam je krivo i govna svoja bi pojeli da nije tako ali jebi ga. Nije.

Hoce neko da sabira kolko smo zaradili ove i prosle sezone? Koliko od fudbala koliko od drzave? Cisto da vidimo gde smo.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Nov 08, 2018 8:03 am

Колике године смо ми Цигањи онако између себе говорили "ма само да уђемо" нећемо ми бити зајебанција. Гледали Партизана, гледали онолико пута оне мртве пургере и Марибор, еј Марибор, па све коментарисали, дај да ми уђемо, ми кад уђемо. Пола верујеш, пола стрепиш. Имао је Партизан ону 2003. и треба рећи да је оно био сасвим пристојан наступ, кад сам видео нашу групу молио сам се Богу само оно да поновимо.. а остало распади, бламирања. Динамо добио почасну награду УЕФА кад дао гол, ахахах. И ево нас, ушли смо. Добили смо апсолутно и ван сваке конкуренције најјачу групу, ем су сви свемирски брод, ем су између себе изједначени па им сваком треба нас да ђеље, е па ЕВО ИМ КУРАЦ :lol: Дошли сте у нашу рупу, ту важе нека друга правила, ту важе правила македонски конобари пребили 20 НАТО командоса, ту важи Срби оборили невидљивог, ту важи караће вас бегечки лола, ту важи да има да вам јебемо матер, само ли се мало опустите и сустите тај гард од стотина милиона евра. Вратили смо се :)

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-kao-dinamo-partizan-i-maribor-zajedno/310973?fbclid=IwAR02jemEans4Su6_cq3lxfCJw3z-Fze5OTvkqESE9bcW5cbfpHah0fduRRM
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Thu Nov 08, 2018 8:10 am

Jos jedna stvar, moze da se desi da sa 7 bodova ne prodjemo dalje.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Thu Nov 08, 2018 8:55 am

Brate razmisljamo veliko, kakvih 7, idemo na 10 bodova, rusimo sve pred sobom :D .

Sve sto je napisano u prethodnih par postova je suva istina. Evo drugi dan ja i dalje pregledavam klipove, citam komentare, divim se nama. Na stadionu sam ovako golove slavio jos samo protiv Krasnodara, gde je takva eksplozija svega bila da sam imao utisak da mogu sam da razvalim onu ogradu od juga ka kavezu na istoku. Bukvalno sam postajao neuracunljiv u tim momentima, a mislim da sam za ovih skoro 40 godina prosao te faze.

Juce sam citao i gledao dosta toga. Generalni utisak navijaca Liverpula je da su izgubili jer su odigrali sramotno losu utakmicu. Ne obaziru se previse na nasu dobru igru, mozda u jednoj recenici govore da je pobeda zasluzena i to je to. I tu ne mislim samo na obicne navijace, vec njihovi sportski novinari u nekim raznim analizama bave se gde je Klop pogresio. Stavise, jedan deo prilicno omalovazava cak i nasu pobedu. Opet na jednom od njihovih navijackih kanala video sam jednu od najboljih analiza nase pobede.

Lik je sa nekim plavim i crvenim zetonima objasnio kako smo ih pokidali na sredini, gde smo bacili pet nasih igraca na tri njihova. Morali smo da preoremo teren, ali smo ih sve vreme obuzdavali. Nakon golova sto smo dali manje vise rutinski smo finisirali utakmicu. Zvuci prepotentno, ali realno, Liverpul je od naseg drugog gola imao snaznu inicijativu, ali svega 2 prilike. Po samoj sili brojki, kada ti je ostalo sat vremena napada, cak i najbolja odbrana bi dva puta popustila i protivnik bi se nasao u gol sansi.

Jedan od tih sto su analizirali utakmicu rekao je da statistika sto su imali 72 odsto lopte u nogama je varljiva. Kaze njegov utisak je da se nasa zadnja linija nije toliko namucila. Dao je kao argument Mancester Siti, sto je nedavno igrao neku utakmicu. Lik lepo kaze, Siti dodje sa pet igraca i dodaje se u tvom sesnaestercu i defanzivci se lome i kidaju da pokriju sve. Kaze samo je pitanje trenutka kada ce ta odbrana popustiti. NJegov stav je da Liverpul nije bio ni blizu tako necega na Marakani. Sve je seceno na vreme, zatvarano, bili su primorani da igraju veliki broj pasova unazad.

Mi smo energetski bacili sve na prvih pola sata, dobili sto smo zeleli i posle odigrali vrhunsku odbranu i to ne tipa parkiranog autobusa, vec bolje od toga.

Mnogi engleski navijaci ovom nasom pobedom se sprdaju sa Liverpulom, bas brutalno, umanjujuci nas kao pobednike. Dok normlani evropski navijaci, za njih je ova nasa pobeda da je najavljena Superliga 20 najbogatijih klubova glupost i da smo mi samar u lice toj ideji.

Naravno, niko od nas ne ocekuje nista u naredna dva kola, ovo je cudo za jedan dan, ali verujem da cemo imati snage da jos malo zamrsimo situaciju. Nama su tri utakmice bile potrebne da konacno odigramo bez straha. Za igrace sto se kaze VI STE CIGANI, NAJJACI STE NAJJACI.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Nov 08, 2018 11:13 am

Kibiców wrote:Jos jedna stvar, moze da se desi da sa 7 bodova ne prodjemo dalje.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka


Ај кад већ рачунамо... Једна занимљивост. Ако Ливерпул добије арапе, следеће коло, а нас Наполи, ПСЖ је испао из ЛШ шта год да уради код нас. Чак и ако одигра нерешено с Ливерпулом, арапска измишљотина из града светлости је у гадној були. Дакле, постоје озбиљне шансе да и поред реално очекиваног пораза у Напуљу нама последње коло игра за останак у Европи, чак је сасвим могуће да ћемо играти против не толико мотивисаног противника који игра само за ЛЕ :lol:

Значи навијамо за Битлисе у Паризу, ако сам ја ово добро срачунао

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Thu Nov 08, 2018 9:48 pm

Занимљиво можда у 40мин сам помислио али нисам смео да кажем да имам утисак да се игра текма још 4 дана, да не би могли да нас добију. Прећутах да не бакзусирам... Ми смо их самлели, значи самлели, наравно имали смо среће код оне њихове прве шансе, али то је то било. И ладно би их добили и са 3-4 гола разлике само да нас судија није покрао и само да на конто тога нисмо се примирили тамо од 55ог минута.

Оно што сам први пут видео код нашег неког тима/репке/тренера да се тим кад је повео 2-0 није повукао у петерац и ишао само да чува резултат, бре ми кидисасмо, на почетку другог, кад опет сам имао бојазан да се не уплаше па да им можда Милоје не каже сад се брани резултат, опет нападосмо јако.

Ма самлели их...

Даље, мени сама чињеница да имамо 4 бода у оваквој групи, где Анђелоти кука над 2 бода и куробеца се нешто, где Клоп изнервиранији него против манчестера, па шта ћеш више...и још два кола пред крај, где је требало да смо са овом косталацијом тимова и групе морали бити закуцани на зачеље са 0 бодова и гол разликом 1-16 ми се боримо за пролаз, па невероватно.

Ја мислим да ПСЖ разбијамо овде у Београду, Наполи ће бити проблем, али очекујем тврду игру и бомбу Крстичића ала Миловановић и брате идемооооо.

=)

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Thu Nov 08, 2018 10:47 pm

Са жабаримо извучемо реми а арапе попишамо. И цигану ногу откинемо
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Thu Nov 15, 2018 3:14 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Thu Nov 15, 2018 4:49 pm

Што би рекао неко у коментарима: Неко је Пековић, а неко Вујошевић

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Lanesra
Posts: 39
Joined: Sat Apr 21, 2018 2:05 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Lanesra » Thu Nov 15, 2018 10:53 pm

Pekovic ima na racunu 50 miliona dolara i glavni je perac Saricevih para, a Vujosevic se bori za zivot i za egzistenciju. Bas dobro poredjenje...

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Grobar do groba » Thu Nov 15, 2018 11:39 pm

Lanesra wrote:Pekovic ima na racunu 50 miliona dolara i glavni je perac Saricevih para, a Vujosevic se bori za zivot i za egzistenciju. Bas dobro poredjenje...

Tacno,al zato je nekada davno Vujosevic smradina imao takodje dobru lovu,a Bertans i Cakarevic nisu imali ni za nove original patike,pa to nije sprecavalo Duleta da serenda o njima.Koliko god da ima Pekovic love,ovaj gest je za svaku pohvalu!
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Fri Nov 16, 2018 8:24 am

Nevezano za Pekovica, taj trend u vecitih da se prastaju rodjene pare (il si u suprotnom jajarica i izdajnik) je prilicno genijalna stvar. Kad bi uspeli nekako da primenimo taj model na kompletnu privredu, pa gde bi nam kraj bio. Ja bi odmah zaposlio 50 ljudi, da rade za dzabe, zato sto vole mene i moju firmu i ne mogu da nas tuze da ne bi ispali smradovi. A ne one slepacke fore "Gazda, dodjete mi drugi deo za avugust", pa jbt gde je tu ljubav, gde je tu strast...

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CREW pg » Fri Nov 16, 2018 12:17 pm

Oprasta dug covjek koji je doprineo unistavanju kluba. Ulozio u klub, kao u preduzece. Radio seljacki, bez znanja i strucnog kadra. Propala mu kombinacija i zapalio. Doprineo da iz lose predjemo u katastrofalnu situaciju i sad da ga nahvalimo ?
Odjebi smrade, otarasio si se covjeka koji te je gurnuo u zvijezde, da bi mogao da jebes Sandru afriku i druge kurve...
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Nov 16, 2018 12:47 pm

pazi da te ne tuzi goga sekulic zbog ovoga :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby CREW pg » Fri Nov 16, 2018 1:09 pm

bice problema :mrgreen:
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Fri Nov 16, 2018 8:37 pm

kao i uvek,
istina je negde izmedju, ni pekmen ni dule nisu za dizanje u nebesa a jos manje da se polivaju gov*ima, pekovica svi gledaju kroz pricu o otkazu duletu kao da se on tu nesto pitao, jbt ljudi klub je bio pred gasenjem, bilo je ili ili, sta je trebao da uradi ?! naravno nije moralo ovako ciganski al jbg
04 X 1945

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sat Nov 24, 2018 5:14 pm

ima li ko neki strim da radi za derbi u basketu?

sere mi se od ove jurnjave za strimovima...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests