Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Nov 23, 2017 8:31 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Nov 23, 2017 8:57 pm

bravo zvezdo! sveli smo bate na javor! da ovako igra ekipa kod kuce evropsku utakmicu! da ne izadju iz 16!

i da, napusi mi se kurca arsenale! mater vam jebem odvratnu, pirgavu, svinjsku, englesku!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby st.vuki » Thu Nov 23, 2017 9:42 pm

Ovo smo morali da dobijemo

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nexon » Thu Nov 23, 2017 11:23 pm

Написано пре два месеца:

Nexon » Fri Sep 29, 2017 12:16 am
Nexon wrote:Ево прогноза за децембар.
Партизан ближи пролазу. Чак им игра 4 бода против изузетно тврдих шиптара, мада ће морати победити Швајцарце кући у тој варијанти, са 6 бодова вероватно и бод против Швајцараца игра. Али шипци зајебани као Шарпланинац, нарочито кући.

ЦЗ, треба им 4 бода за пролаз. Јако тешко. Победа против Батеа у гостима и нерешено против Келна кући или обрнуто. Не видим да ће ЦЗ одиграти минимум нерешено против Келна у Београду. Јуче их је носила огромна срећа али и срећа се окрене па се кука. Биће као ономад Партизан против Аугзбурга, победа у Немачкој и пораз кући, а мислим да их је бод водио у пролећну фазу ЛЕ.


Да видим да ли ће ЦЗ да издржи.
Иначе, честитајте мајку енглеским говнима.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Nov 23, 2017 11:28 pm

Nema sta da im cestitamo,koliko sam uspeo da ispratim igrali su ozbiljno celu utakmicu,i promasili dosta sansi.

Nas jebe neefikasnost,sa ovolikim brojem sansi protiv arsenala i batea i kuci i u gostima,morali smo dati bar jos 2-3 gola,a onda bi imali i vise bodova naravno.sve u svemu veoma sam zadovoljan,samo da ne bude nekih pehova protiv kelna pa neka prodje bolji.i da,mnogo fali radonjic
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nexon » Thu Nov 23, 2017 11:34 pm

Ако ЦЗ не буде паничила и изгубила главу(што се Партизану стално дешава, што је био случај и вечерас) због важности може да прође, Келн није ништа посебно. Али мислим да ће да изгоре, нема ту искуства за такве утакмице.
Партизан је вечерас имао среће али му се вратило за Аугзбург, када нису имали среће.

И да је ЦЗ вечерас победила Бате, опет би морала да јури минимум бод против Келна због пораза Арсенала у Келну.

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby chester1984 » Thu Nov 23, 2017 11:47 pm

Da li su nekad Pfc i CZ bili u takmicenju na prolece u isto vreme kao sto je sada moguce.Partizan je ukenjao protiv Dinama sto nije barem bod izvukao sad im treba pobeda za prvo mesto ali dobro je i ovako..Zvezda ako ne izvuce bod protiv mrtvog Kelna kod kuce nek ide u pm..i da li se gleda medjusobni skor ili gol razlika pitam zbog ostalih grupa?
Last edited by chester1984 on Thu Nov 23, 2017 11:48 pm, edited 1 time in total.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Nov 23, 2017 11:48 pm

pitas i zbog zvezdine grupe.zvezdi treba pobeda za prolaz osim ako se ja nisam nesto zajebao
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nexon » Thu Nov 23, 2017 11:53 pm

ЦЗ иде даље са бодом ако Бате не победи Арсенал у Лондону.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby stručnjak » Thu Nov 23, 2017 11:57 pm

Crvenoj zvezdi uopšte nije značila večerašnja utakmica u Kelnu. Sa bilo kojim rezultatom na tom meču, vas bod protiv Kelna vodi dalje. Nebitno je da li oni imaju 3,4 ili 6 bodova, njima treba pobeda uz dva postignuta gola. Jedina razlika je u tome što im u ovoj situaciji i 0:1 u Beogradu odgovara. (sve ovo važi pod uslovom da BATE ne slavi u Londonu)

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pustinjska lisica » Thu Nov 23, 2017 11:59 pm

Aко Бате не победи у Лондону, довољан нам је икс код куће.

Међутим, не бих да мрачим као Нелсон :mrgreen:, али ја сам заиста скептик поводом те последње текме. Далеко од тога да не сматрам да имамо тим који може да се носи с Келном, напротив, поготово што су они распад ове сезоне (у Бундес лиги), али једноставно кад ставим више ставки тас, типа да је фудбал игра у којој увек победе Немци, што се нарочито односи на дуеле наших тимова против немачких, да смо од тог Келна већ имали болан пораз и испадање, да нашим играчима фали искуства за овакве утакмице, да промашујемо много шанси, затим ране непреболне у виду Стразбура и Бордоа, долазим до закључка да........... бих требало да се уједем за језик :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Fri Nov 24, 2017 12:12 am

U principu nije lose, da smo pobedili Bate jos vise bih se smorio jer nam je posle poraza Arsenala isti kurac i da smo dobili, a sa druge strane da je dobio Arsenal opet bih se smorio jer nam je isti kurac jer nismo pobedili :mrgreen:
Svakako ce biti spektakl na Rajku u decembru koji ne smemo da izgubimo, pa sta bude bice. Da se ja nesto bitam dao bih im ceo jug pa kom opanci kom obojci.
Sto se tice Partizana, bili su bolji od Svajcaraca za taj jedan go i moze se reci da su zasluzeno prosli, ali nista specijalno nisu pokazalii.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Nov 24, 2017 12:29 am

pustinjska lisica wrote:Aко Бате не победи у Лондону, довољан нам је икс код куће.

Међутим, не бих да мрачим као Нелсон :mrgreen:, али ја сам заиста скептик поводом те последње текме. Далеко од тога да не сматрам да имамо тим који може да се носи с Келном, напротив, поготово што су они распад ове сезоне (у Бундес лиги), али једноставно кад ставим више ставки тас, типа да је фудбал игра у којој увек победе Немци, што се нарочито односи на дуеле наших тимова против немачких, да смо од тог Келна већ имали болан пораз и испадање, да нашим играчима фали искуства за овакве утакмице, да промашујемо много шанси, затим ране непреболне у виду Стразбура и Бордоа, долазим до закључка да........... бих требало да се уједем за језик :mrgreen:

od reci do reci

a sto se tice kosarke veceras...toliko jadan poraz da to nije realno! poslednjih pola minuta je slika sezone do sad. apsolutna anarhija!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Nov 24, 2017 12:41 am

meni taj keln nije jasan, jebala vas evropa liga ispadate u cvajtu, batalite ovu sprdnju, svakako nece osvojiti takmicenje pa koji kurac onda giljaju da prodju grupu?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby јахач магле » Fri Nov 24, 2017 12:48 am

Ваљда због еврића.
...Сијају звезде као очи конобарице...

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Fri Nov 24, 2017 1:12 am

Jedno od najlepsih veceri u zivotu



Dr. Zeljko Pantic vodi do finala LE

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Fri Nov 24, 2017 1:18 am

04 X 1945

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Влада Паликућа » Fri Nov 24, 2017 1:32 am

https://streamable.com/ovmj6

Ова партизанова управа као из мозга Алана Форда да је изашла :mrgreen:

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Fri Nov 24, 2017 9:48 am

Хахахахаха Звездан ће цркне
Каква далабу све ти ј.бем

https://youtu.be/2tFQ8WLp3lw


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests