Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jun 21, 2017 10:20 am

http://www.telegraf.rs/sport/2840903-vu ... e-poklonio

Vlada je kupila Fajnal for. Nemoj neko da se nada da smo mi dobili jer je neko bio pametan. Ne, mi smo to kupili. Kupujemo sve, jer volimo da turisti dolaze u Srbiju, da je vide.


zato si Zvezdo najveća!

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Wed Jun 21, 2017 10:45 am

Kakve veze ima Zvezda sa tim? Igraće f4 sa igračima koji primaju 4 plate za godinu dana i sa dugom od 2.500.000?

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bunt » Wed Jun 21, 2017 10:49 am

Suskavi je budaletina 24/7 osim kad prica na stetu Zvezde?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Wed Jun 21, 2017 11:46 am

Rođaci wrote:http://www.telegraf.rs/sport/2840903-vucic-progovorio-o-situaciji-u-zvezdi-i-predlozio-resenje-za-buducnost-drzava-je-kupila-fajnal-for-evrolige-niko-to-nije-poklonio

Vlada je kupila Fajnal for. Nemoj neko da se nada da smo mi dobili jer je neko bio pametan. Ne, mi smo to kupili. Kupujemo sve, jer volimo da turisti dolaze u Srbiju, da je vide.


zato si Zvezdo najveća!


У чије име нам се дивиш, у име фк хвалапремијеру или кк хвалапремијеру? :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jun 21, 2017 1:05 pm

u svoje, nema kod nas tih pleme-stado-čopor zonfića :mrgreen:

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Wed Jun 21, 2017 3:55 pm

Rođaci wrote:http://www.telegraf.rs/sport/2840903-vucic-progovorio-o-situaciji-u-zvezdi-i-predlozio-resenje-za-buducnost-drzava-je-kupila-fajnal-for-evrolige-niko-to-nije-poklonio

Vlada je kupila Fajnal for. Nemoj neko da se nada da smo mi dobili jer je neko bio pametan. Ne, mi smo to kupili. Kupujemo sve, jer volimo da turisti dolaze u Srbiju, da je vide.


zato si Zvezdo najveća!

I Svetsko Prventstvo se kupuje, F1 i motoGP se kupuju, teniski turniri se kupuju,....sve se kupuje oa ne vidim razlog zasto se onda i F4 ne bi kupio? Ok, placeno je recimo 2 miliona po procenama zarada moze da bude 3! Lupio sam, mozda vise mozda manja ali nemoj da kenjate da je to uradjeno zbog Zvezde. To sto je kkcz igrala top8 te sezone sto je stepenik uspred f4 je samo jedna od stvari.
Jos da krenete da pricate kako je kupljeno za 2 miliona a kkcz je dato recimo 10 u ime toga. Mante se te apr price. Igracima se duguju plate, ali iz razloga sto sponzori ne ispunjavaju svoje obaveze prema kkcz i ako se ne varama EL jos nije podelila one novcane nagrade.

P.S. odjednom svi zaboravise grad. Nagradjivanje! Pre neku godinu su bila puna usta toga.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Wed Jun 21, 2017 5:12 pm

Dala je EL lovu na kraju sezone. Zato su i primili igrači i stručni štab jednu platu i isplaćene su neka zaostala dugovanja, koja vucemo odavno.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Wed Jun 21, 2017 8:10 pm

Kibiców wrote:
P.S. odjednom svi zaboravise grad. Nagradjivanje! Pre neku godinu su bila puna usta toga.


Nismo zaboravili. Ne znam samo s kojom namerom to pominješ? Da nije nešto Zvezdu neko zakinuo?

Tad je legenda izjavio da će pojesti pravilnik ukoliko postoji. I istina nije postojao. Postojao je član koji kaže da grad može nagraditi plasman u narednu fazu takmičenja, ali i ne mora (ako se nema para), a nije bio ni naveden neki iznos. Što je savim onda opravdano da se istim iznosom nagradi plasman u top16 el i ulazak u najbolja 32 tima evrokupa.

E tako vi obitavate sve ovo vreme. U medjuprostoru kojekakvih propisa, zakona, na papiru uvek sve čisto. I da ne bude zabune, to je sve okej, samo ne vidim potrebu da se to sad pravda i glumi neko poštenje.
Za to vreme u KKP ne znaju reprogram duga odraditi...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jun 21, 2017 8:16 pm

Kibiców wrote:
Rođaci wrote:http://www.telegraf.rs/sport/2840903-vucic-progovorio-o-situaciji-u-zvezdi-i-predlozio-resenje-za-buducnost-drzava-je-kupila-fajnal-for-evrolige-niko-to-nije-poklonio

Vlada je kupila Fajnal for. Nemoj neko da se nada da smo mi dobili jer je neko bio pametan. Ne, mi smo to kupili. Kupujemo sve, jer volimo da turisti dolaze u Srbiju, da je vide.


zato si Zvezdo najveća!

I Svetsko Prventstvo se kupuje, F1 i motoGP se kupuju, teniski turniri se kupuju,....sve se kupuje oa ne vidim razlog zasto se onda i F4 ne bi kupio? Ok, placeno je recimo 2 miliona po procenama zarada moze da bude 3! Lupio sam, mozda vise mozda manja ali nemoj da kenjate da je to uradjeno zbog Zvezde. To sto je kkcz igrala top8 te sezone sto je stepenik uspred f4 je samo jedna od stvari.
Jos da krenete da pricate kako je kupljeno za 2 miliona a kkcz je dato recimo 10 u ime toga. Mante se te apr price. Igracima se duguju plate, ali iz razloga sto sponzori ne ispunjavaju svoje obaveze prema kkcz i ako se ne varama EL jos nije podelila one novcane nagrade.

P.S. odjednom svi zaboravise grad. Nagradjivanje! Pre neku godinu su bila puna usta toga.




APR priča je istina, jer su to činjenice koje niko od vas ne može da porekne, a palamuđenja kojiama se bavite su neproverene informacije koje tokom vremena dobijaju neslućene dodatke i lupetanja sa RSB i iz saopštenja Generalštaba

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby tizlabor » Wed Jun 21, 2017 8:59 pm

Dobro bre dal ste vi i jedni i drugi normalni?
Jel vidite vi da cete da ostanete bez klubova do kraja mandata?
Zamlacuje vas bre glupostima,jednima daje malo fudbala,drugima daje malo kosarke,jedne davi,druge muci,a sve njegovi ljudi u svim upravama(i svih drugih klubova niste tu izuzetak ne brinite)samo cekaju komandu da dejstvuju.
Ajoj sto se moj slogirani cale debilise sa recenicama,sad mi nije krivo sto sam ga glasao uzese moji titulu,nemojte biti glupi.
Tovi vas ko dva prasenceta,a svinjokolj se primakao(mi ostali smo mu ko pilad za corbu,al vas sprema za gozbu).
Pa covek vam godinama najavljuje privatizaciju,prakticno vam govori da ce da vas ojadi,a vi vadite britve jedni na druge kome je vise splacina dao.
Ponavljam njegovi ljudi su u sva 4 kluba(oba FK-a i oba KK-a),filuju dugove stampaju priznanice,i kad dodje trenutak reci ce DAJ DVA ARAPA....ma sta daj dva arapa GASICU,BABICU NAVLACITE CARSAFE!!! Kupice vam klubove za kilo jabuka i pola kile tresanja,a vi cete i tada da se svadjate cije su bile zrele a cije trule!
BUDALE!!!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Wed Jun 21, 2017 9:12 pm

Истина жива.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Tue Jun 27, 2017 9:00 pm

Terzić otkrio: Platimo milion evra, otpišu nam 5,5

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1276791
04 X 1945

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby bilipiton » Tue Jun 27, 2017 9:25 pm

njasvi wrote:Terzić otkrio: Platimo milion evra, otpišu nam 5,5

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1276791


Поштено. :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Wed Jun 28, 2017 12:36 am

Па шта је ту чудно?

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Avanti ragazzi » Wed Jun 28, 2017 1:06 am

Мута на клупи ККП.

Шта рећи о структури дуга ових наших... верујем да ни ревизори не могу да утврде ко коме, колико и зашто.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Jun 29, 2017 8:37 am

Bogdan postao najplaćeniji ruki u istoriji NBA lige

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby st.vuki » Thu Jun 29, 2017 9:56 am

Uzeli smo za Mitrovica 200k za Djenku 100k... fino

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Thu Jun 29, 2017 10:43 am

Rođaci wrote:Bogdan postao najplaćeniji ruki u istoriji NBA lige


Kosarkas Fenera presao u NBA, kakve to veze ima sa ovom temom Rodjo. Nego molim Boga da nam nekim cudom ostanu Jovic i Kuzmic i da to bude kicma ekipe za narednu sezonu. Naravno i po mogucstvu Lazic, ne bih voleo da ostanemo bez srca tima, a ne znam ni koga bismo igraca slicnog temperamenta doveli.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Jun 29, 2017 11:07 am

nema cuda ostasmo bez muda.jovic i kuzmic mogu da biraju tim iz evrolige gde ce da igraju,a i red je da jovic zaradi koji dinar,nema puno boljih plejeva u evropi od njega,a kontam i da im je dopizdelo da cekaju platu mesecima.i lazic je odavno zasluzio da ide preko
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Jun 29, 2017 11:19 am

za tog košarkaša Fenera su mi objašnjavali da nema pojma i da je Gudurić veći talenat od njega

kad ono da vidiš


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests