Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Fri Dec 30, 2016 11:31 pm

Ако неки страни клуб може да ме изнервира онда је то Евертон. Годинама се од њих нешто очекује, и сваке година труба, увек су ту негде и на крају ништа не направе, ако изузмемо прву Мартинезову сезону кад су били пети, и изборили кратак излет у Европу. Или почну добро, па све усеру, или крену лоше, па се онда чупају, направе неколико добрих резултата, па их онда саплете Хал, или упадну у булу па пробуде наду одличном партијом против фаворита. Прошле године 2 полуфинала купа, и оба пута испали како само они умеју.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sat Dec 31, 2016 12:07 am

ja ih simpatišem od sezone 2005/2006. kad je postojala opasnost da im ne daju da igraju kvalifikacije zato što su ona govna uzela LŠ u sezoni 2004/2005.

i kad mi daju da biram PES ekipu, uvek prvo uzmem Everton :D

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Sat Dec 31, 2016 12:23 am

Rođaci wrote:ja ih simpatišem od sezone 2005/2006. kad je postojala opasnost da im ne daju da igraju kvalifikacije zato što su ona govna uzela LŠ u sezoni 2004/2005.

i kad mi daju da biram PES ekipu, uvek prvo uzmem Everton :D

Partizan, Everton sto nije u redu s tobom? :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sat Dec 31, 2016 12:41 am

ne ne, Everton je samo simpatičan, a već 16-17 godina se prati imperija iz Mančestera :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Dec 31, 2016 1:15 am

Miloshija je isto grobar i veliki navijac Evertona ako ga se secate sa proslog foruma, sada ne pise. Samo sto se on lozi mnogo ozbiljnije nego ostali navijaci stranih klubova. Cak je isao na neke turnire u malom fudbalu ovde u Srbiji kao predstavnik Evertona. :mrgreen:
Edit: Zanemarujem Taktiku pretpostavljam da si overio na kladionici i opasno ispizdeo kada je crnac promasio glavom u 90om za pola metra. :mrgreen:

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby stara pizda » Sat Dec 31, 2016 4:23 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Miloshija je isto grobar i veliki navijac Evertona ako ga se secate sa proslog foruma, sada ne pise. Samo sto se on lozi mnogo ozbiljnije nego ostali navijaci stranih klubova. Cak je isao na neke turnire u malom fudbalu ovde u Srbiji kao predstavnik Evertona. :mrgreen:
Edit: Zanemarujem Taktiku pretpostavljam da si overio na kladionici i opasno ispizdeo kada je crnac promasio glavom u 90om za pola metra. :mrgreen:


Jebo te Everton :mrgreen:

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sat Dec 31, 2016 11:05 am

Rođaci wrote:ja ih simpatišem od sezone 2005/2006. kad je postojala opasnost da im ne daju da igraju kvalifikacije zato što su ona govna uzela LŠ u sezoni 2004/2005.

i kad mi daju da biram PES ekipu, uvek prvo uzmem Everton :D

Тих година нису имали дугу клупу, и то их је пратило све до пре неколико сезона. Али последњих неколико сезона имају и клупу, омладинска школа прави одличне играче и опет то не могу да укомпонују и одиграју једну сезону константно.

@zizou
Шта фали Партизану и Евертону? :mrgreen:

@Bolesni^od^ljubavi
Ма није због кладионице, симпатишем Евертон, омиљени страни клуб, уз Њукасл.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Dec 31, 2016 1:53 pm

Ali zato Staroj Pizdi jeste zbog kladionice. :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Mon Jan 02, 2017 3:24 pm

за оне који имају фејсбук, напишите у статусу:

Nikola Jokić #NBAVote

дај да помогнемо колико можемо да пошаљемо малог на ол-стар
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby igrajVoso » Mon Jan 02, 2017 5:49 pm

ultrastito wrote:за оне који имају фејсбук, напишите у статусу:

Nikola Jokić #NBAVote

дај да помогнемо колико можемо да пошаљемо малог на ол-стар


Ја гласам сваки дан, не мора на статус, може и у коментару било где, 5 пута дневно највише. До кад траје гласање?
ФК Војводина

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Mon Jan 02, 2017 8:19 pm

isto, glasam svaki dan, iako nemamo nikakve šanse da ga uguramo na all star realno... mada prošle su godine gruzijci bili blizu (svega par hiljada glasova im je falilo) da uguraju pačuliju, ali oni su puno organizovaniji i imali su samo 1 igrača. drago mi je što vidim i #glasove za jokaru i od amera, i iz kolorada i sad-a. do 16. januara traje glasanje
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby weekend offender » Tue Jan 03, 2017 5:06 pm


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Jan 04, 2017 2:09 pm

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1216933

Tole lopove, Tole lop... a, ne, ček, pardon, ništa...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Wed Jan 04, 2017 3:21 pm

Боле кокезу уво само нек одемо на светско да мазне ту лову од награда и наравно да против његовог вољеног клуба не буде досуђен пенал.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Wed Jan 04, 2017 5:43 pm

8-)
Rođaci wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=01&dd=04&nav_id=1216933

Tole lopove, Tole lop... a, ne, ček, pardon, ništa...

Kokeza je lopovcina u rangu toleta i to niko ne osporava, ni među zvezdašima, istu naklonost uživa među nama kao i tomislav. Sve dok ne razvijemo barjak, nismo isti :-)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Fri Jan 06, 2017 9:55 am

pozdrav za Rodju :D

Image

zavrsio sa 15p,19sk za 22 minuta

Jokic opet najbolji u jadnom Denveru, 19p,11sk,5as

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Jan 06, 2017 10:37 am

Šarlot nema krštenog centra :mrgreen:
(sad mi treba onaj smajli sa šajkačom i travkom među zubima :mrgreen: )

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Fri Jan 06, 2017 5:15 pm

Мало сам размишљао о нашим наступима у евролиги ове сезоне и како то није дошло нимало случајно. Некако ми не иде у главу како смо задржили осовину од 5 играча већ пар сезона а неке и дуже типа лазић и митровић можда им је ово пета сезона а дангубић, јовић, симоновић и џенкинс трећа уз оне вечито младе ребића и тејића који су отишли у мегу и пробали су пар сезона да играју али мрка капа мада се можда и врате кад се разиграју +'гудурић друга сезона уз мање више различите амере и различите центре бобија, штимару и сад кузмића и приде цирбеса који је запалио а био је две сезоне са нама и наравно деја као тренера четврта година. Штета једино што из наше школе нико нема праву шансу па морамо да правимо разне комбинације а као да нису довољно утренирани јер овај митровић је стварно несрећан са повредама а и ребић и тејић исто некако плашљиви па овај симанић и раданов никако да се изборе за неке минуте а бојим се да ће отићи без продаје и онда који курац их производимо. Дуло док је био евролигашки тренер је правио много више продаја јер су и сами играчи после пар сезона са задовољством одлазили свуда. Ови звездини играчи имам утисак као да немају неку претерану жељу или квалитет да оду негде и да им је овде сасвим ок мада се жале да кинте нема. Цео овај други круг вероватно играмо у пиониру и уз све победе тамо мислим да можемо ући у 8 а онда све је могуће на елиминацијама јер смо ваљда покупили неко искуство. Ако нас ове године усере неки фајнар фор или пролаз у 8 нисам сигуран да ће остати већина од горе побројане осовине нажалост.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Mon Jan 09, 2017 1:48 pm

Је л има негде да се види ко колико гласова има (НБАВоте) или ће се тек знати за 7 дана?

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Mon Jan 09, 2017 2:25 pm

Космет је Србија wrote:Мало сам размишљао о нашим наступима у евролиги ове сезоне и како то није дошло нимало случајно. Некако ми не иде у главу како смо задржили осовину од 5 играча већ пар сезона а неке и дуже типа лазић и митровић можда им је ово пета сезона а дангубић, јовић, симоновић и џенкинс трећа уз оне вечито младе ребића и тејића који су отишли у мегу и пробали су пар сезона да играју али мрка капа мада се можда и врате кад се разиграју +'гудурић друга сезона уз мање више различите амере и различите центре бобија, штимару и сад кузмића и приде цирбеса који је запалио а био је две сезоне са нама и наравно деја као тренера четврта година. Штета једино што из наше школе нико нема праву шансу па морамо да правимо разне комбинације а као да нису довољно утренирани јер овај митровић је стварно несрећан са повредама а и ребић и тејић исто некако плашљиви па овај симанић и раданов никако да се изборе за неке минуте а бојим се да ће отићи без продаје и онда који курац их производимо. Дуло док је био евролигашки тренер је правио много више продаја јер су и сами играчи после пар сезона са задовољством одлазили свуда. Ови звездини играчи имам утисак као да немају неку претерану жељу или квалитет да оду негде и да им је овде сасвим ок мада се жале да кинте нема. Цео овај други круг вероватно играмо у пиониру и уз све победе тамо мислим да можемо ући у 8 а онда све је могуће на елиминацијама јер смо ваљда покупили неко искуство. Ако нас ове године усере неки фајнар фор или пролаз у 8 нисам сигуран да ће остати већина од горе побројане осовине нажалост.


Rebic i Tejic su sami krivi, imali su dovoljno sansi, nisu se pokazali, posebno Tejic. Po svim parametrima je mogao da napravi mnogo bolju karijeru od Rebica, a prosao je losije od njega. Ok, i dalje je mlad, nije jos uvek kasno, a miloje je trenutno najbolji moguci lik koji moze da radi s njim. Za Rebica ne verujem da ce napraviti nesto o cemu ce se pricati, nadam se da gresim. Nema fizikalije, sut mu stagnira, nije preterano inteligentan i to je to.
Sto se Simanica tice, ne znam, on decko definitivno nazaduje ove godine, bolje bi za sve bilo da bude prekomandovan u fmp ili da ga daju opet kod Miloja, samo da ima minute. Za Radanova mi nije jasno, decko je morao da ima bolju poziciju, veliki je talenat, a zasto se nista ne desava, verovatno zna Covic isto kao sto zna zbog cega forsira sina dok mu talentima prolaze dani u stagnaciji. Guduric ide pravim putem, nadam se da krece i Dobric. Od njih sledece godine ocekujem jako dobre trenutke, posebno od Dobrica, Guduric je sta moze u velikoj meri vec pokazao. Samo neka rade i bice sve ok.
Sto se tice Vujosevica, nije pravio toliko igraca koliko je nadogradjivao vec evidentne kvalitete i izbacivao igrace koje su neki drugi otkrivali po manjim sredinama. Prica o Partizanovoj skoli je isforsirana, oni su jednostavno imali tapiju na sve sto se radilo u zemlji mnogo godina, mada i mi to danas imamo. S druge strane, za uspostavljanje sistema je potrebno vreme, a mi smo na koliko toliko dobrom putu, posebno ako pogledamo kroz sta smo prolazili deceniju i po. Situacija je daleko od sjajne,igracima se duguje veliki novac, Radonjicu takodje, a opet uspevamo da zadrzimo roster u veoma korektnoj meri. Verovatno igraci sami kapiraju da Radonjic radi dobar posao i da je dobra odskocna daska za uspehe i buduce transfere na koje bi eventualno mogli da racunaju.
Po meni je glavna stvar zadrzati Radonju, sledece godine f4 se igra u Areni, i ako imamo priliku da dodjemo do tog trenutka, to ce biti upravo tada. Siguran sam i da je on svestan toga, kao i cinjenice da ce njegova odbrana i sve ono sto radi u Beogradu i te kako naici na interesovanje iz Evrope, i da ce u jednom trenutku kao trener zabeleziti odlicne uspehe. Potrebno je samo naci novac i koliko toliko redovno regulisati obaveze, a time i zadrzati nosioce i dati priliku treneru da isprati jos neke svoje zelje i zamisli, posebno kod dovodjenja novih igraca. Sve drugo je vec pokazao i nema sta da se sumnja u njegov rad. Nece proci puno kada ce njegov sistem igra kod cvrstog presinga na bekove od prvog minuta biti kopiran u Evropi. Zivi bili pa videli. Budzet i roster u skladu s njegovim rezultatima to najbolje pokazuju.
bologna centrale


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests