Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Mar 20, 2017 10:47 pm

A sto je najgore Bobi kad god udje odigra korektno.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Mon Mar 20, 2017 11:25 pm

Оде све ово у курац красни, тако је то када у осталим српотовима раде истинске легенде спортова, а у фудбалу мафијаши, неписмени мајмуни...
Цитирам: ''Да се да препорука органима који управљају такмичењима Супер и Прве лиге Србије да се првенствене утакмице убудуће одигравају и петком и понедељком.................а све у циљу повећања броја гледалаца на фудбалским стадионима''
Нова правила се доносе на сваких месец дана, а стадиони, клубови ће се сами од себе средити..
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/46171/na-inicijativu-slavise-kokeze-od-sledece-sezone-cetiri-stranca

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Mon Mar 20, 2017 11:53 pm


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Mar 20, 2017 11:58 pm

U principu, ne fali ništa da se igra ponedeljkom ali kod nas nema publike ni vikendom kada su ljudi uglavnom slobodni.

Inače, evo šta je posećenost ponedeljkom...
Union Berlin (konačno u borbi za ulazak u Bundesligu. Na ovoj utakmici su pobedili i izbili na prvo mesto)
Image
Image
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Tue Mar 21, 2017 12:19 am

mungos wrote:


5.kolo
Radnicki Nis 0-3 Crvena zvezda
6. kolo
Metalac 1-2 Radnicki Nis (pobeda iz preokreta)

8.kolo
Crvena zvezda 2-0 Backa
9.kolo
Backa 1-0 Metalac

10.kolo
Crvena zvezda 4-1 Vojvodina
11.kolo
Vojvodina 1-0 Metalac

12. kolo
Crvena zvezda 3-1 Cukaricki
13.kolo
Cukaricki 2-1 Metalac (pobeda iz preokreta)

16.kolo
Napredak 0-1 Crvena zvezda
17.kolo
Metalac 1-2 Crvena zvezda (preokret u 88. i 89. minutu)
18.kolo
Napredak - Metalac 1-0

19.kolo
FK Vozdovac 0-1 Crvena zvezda
20. kolo
Metalac 0-2 FK Vozdovac

22.kolo
Backa 0-3 Crvena zvezda
23. kolo
Metalac 0-1 Backa (prva pobeda u gostima)

25. kolo
Vojvodina 2-3 Crvena zvezda
Metalac 0-3 Vojvodina

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bunt » Tue Mar 21, 2017 1:49 am

5 kolo Partizan 1 - 0 Čukarički
6 kolo Čukarički 1 - 3 Vojvodina

8 kolo Borac 0 - 2 Partizan
9 kolo Vojvodina 2 - 1 Borac

10 kolo Metalac 0 - 1 Partizan
11 kolo Vojvodina 1 - 0 Metalac

12 kolo Voždovac 0 - 3 Partizan
13 kolo Vojvodina 3 - 1 Voždovac

14 kolo Radnik 1 - 3 Partizan
15 kolo Vojvodina 2 - 0 Radnik

16 kolo Partizan 1 - 0 OFK Bačka
17 kolo OFK Bačka 0 - 1 Vojvodina

19 kolo Partizan 2 - 0 Javor-Matis
20 kolo Javor-Matis 2 - 1 Vojvodina

25 kolo Partizan 3 - 0 Metalac
26 kolo Metalac 0 - 3 Vojvodina

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Tue Mar 21, 2017 8:54 am

Мунгосов пост разумем али Бунтов не. Целе године, такав је распоред против кога игра Партизан ово коло одмах следеће Воша игра са тим притивником. Тако да не разумем шта си хтео да кажеш? Партизан добио у Лучанима сл коло Лучани добили на Карађорђу...

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Tue Mar 21, 2017 9:37 am

Kaljari Kjevo 0-0

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Mar 21, 2017 10:23 am

a koju racunicu ima Metalika pa redovno skida gace?
na ostalim utakmicama im zavrsavaju opstanak?

sledece kolo Cuka gostuje Metalcu, a prethodno je Zvezda gostovala Cuki.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bunt » Tue Mar 21, 2017 11:16 am

Ako sam dobro razumeo mungosov post, Metalac daje svakome ko da Zvezdi.
Ne znam zasto ne bih mogao i ja da izvedem zakljucak da ko skine gace Partizanu morace i Vojvodini, kako bi posle Vojvodina mogla da im da bodove ukoliko im bude gorelo za titulu. Ako smo mi zatvorili pricu sa Metalcem, oni su je zatvorili sa svima ostalima plus Vojvodina i taj isti Metalac.


Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Tue Mar 21, 2017 7:09 pm

Moskri wrote:Šteta što je Stefan Marković potvrdio da neće više da igra za reprezentaciju, brutalnu sezonu ima u Zenitu, najbolju u karijeri do sada.


Мислим да грешиш. Има 30 година и задњих 10 лета није одмарао а видео си како да је у рију играо после изласка из повреде. Слична прича са бјелицом који је прошле године први пут прескочио баш због не одласка на дужи одмор. Пефију је лакнуло јер је дошао у клуб где нема притисак резултатски јер је клуб млад а и тренер му даје одрешене руке јер је можда и највећа звезда. Наравно вероватно је и што се кеша тиче прошао најбоље јер мало њих иде у новоформиране клубове тек тако. Сад има ту и до мотива јер нису сви као тео или недовић, богдан, радуље који и даље имају превелику жељу јер и нису били толико стандардни сем теа који је посебан и мало јер рећи колико му се дивим. Сад ако оде у америку следеће године видећемо шта ће бити али ове године је најавио да ће играти.

Иначе безвезе лапрдате о нашем сељачком менталитету и менталитету клуба који је брђа постовао. У таквој држави и скоро свугде на западу локал патриотизам је присутан да ти комотно имаш толике верне публике ма коју год лигу играо јер су то клубови са невиђеном традицијом а стандард да не помињем. Па сам дрезден је најбољи пример који не игра бундес лигу много дуго а погледајте им стадион не само кући већ и на гостовању. А ово за металац је најбољи пример и зато никад неће ни имати публике ма какве стадионе правили и шта год.

За јовицу спајића сам чуо и могу рећи да је штета што такав човек нема неке већу финансијску подршку државе.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Mar 21, 2017 7:13 pm

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1242264

RSB i dalje najbolje mesto na Internetu

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Tue Mar 21, 2017 10:24 pm

Bunt nisi dobro razumeo.

niko wrote:a koju racunicu ima Metalika pa redovno skida gace?
na ostalim utakmicama im zavrsavaju opstanak?

sledece kolo Cuka gostuje Metalcu, a prethodno je Zvezda gostovala Cuki.


Ima tu nesto i sa Mladosti, ali ne moz bas sve tajne da se otkriju :mrgreen: Al` kad je svima lepo, koji sam ja kurac na bicikli da srecu kvarim.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Tue Mar 21, 2017 10:54 pm

Дакле, затежемо двојку у Милановцу по свим претходним тврдњама.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Wed Mar 22, 2017 12:03 am


mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Wed Mar 22, 2017 12:12 am

A jebo vas faraon niste normalni. Al dobro, to je ok. Sve je to posledica vase zasplepljenosti zbog prevelike ljubavi prema vasem klubu, pa i grupi. Ne sprdam se ozbiljno to mislim. Nije da mi je jasno ili normalno, ali je za postovanje nema zbora. Impresivno i nije me sramota to da kazem. Vi necete videti sve te male faulove koji se vama sviraju protiv malih klubova, ta smrdljiva sitna navlacenja, te kartone u prvim minutima susreta, te posebne uslove za jednakije zivotinje, vama je gol sto ste dali u derbiju normalan jer su i vam i oni dali gol rukom za koji treba 101 kamera da se utvrdi da je mozda bila (ja mislim da jeste), moglo bi se tu navesti još stotine nesportskih primera (torta,ćoki,itd....), ali bi opet pogrešno shvatili. Sa druge strane, igrac kada predje kod vas, ako imalo odskace od ove africke kolonije koje dovode polu-menadzeri smatrace ta ga u najmanju ruku ravnopravnim sa Mesijem i Ronaldom, ili u košarci sa Lebronom. Nastane strasan pritisak, pa se tako tamo nadje i jedan Katai u reprezentaciji koji nikad za zivota nece imati kondicije za 90 minuta, niti nauciti da igra i u kontra smeru, a zauzimace mesto nekome od svetskih prvaka...Dugo sam razmisljao sta je posledica te vase neobjektivnosti, a odgovor je vrlo jednostavan - vase oci su na to navikle. Sranja koja sam naveo moze da primeti Nišlija, Užičanin, Kragujevčanin, Zemunac, Subotičanin, ali za vas nisam siguran. Ponasate se kao keva kad nadje klincu gandzu u stolu, pa pita JEL TO TVOJE. Jok, djeda pokojnog. Nisam ja ovo izlistao zbog vas, vec je slika daleko sira, ali ociju fali pa nema poente objasnjavati. Sumnjajte, istrazujte, ne uzimajte sve zdravo za gotovo jebi ga.

Sto se tice kladjenja, igraj ako igras sta da ti kazem, licno sam od ovoga nabrojanog igrao jedino Backu 2, a pukao sam na Radnicki Nis kada su kuci igrali jer sa Metalikama jer se kvota bila sjarugala sa 1.80 na 1.35 na jacim kladionicama i to bas dobro sam puko otprilike ko sto sam puko sa mozgom sto pisem sve ovo http://www.betexplorer.com/odds-movements/soccer/ prati ovde pa ganjaj pred mec ako ne pada mnogo. Ako ne dodje vredjaj jebigica. Aj uzdravlje ostajte, nista lose nisam mislio

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Wed Mar 22, 2017 10:45 am

i ja sam te pitao zbog kladze, kakva crna fudbalska mafija, gde to ima? :mrgreen:
ja sam se sa fudbalskom mafijom pomirio pre 15-ak godina kada su mi par drugara igrala finale kupa Jugoslavije na JNA protiv Buducnosti iz Podgorice za pionire ili koja je vec to kategorija kad imas 13-14 godina, a ovi dosli iz PG, skoro svi zreli za zenidbu.
e reko jebiga, kad ni ovde nije sve posteno, sta li se radi tamo gde ima para, mnoooogo para.

daj ako mozemo mi da se ovajdimo malo pored njih, da ih pobedimo - tesko da mozemo.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby SAO_Zeljin » Wed Mar 22, 2017 10:58 am

Nije to samo fudbalska mafija. Ja sam igrao rukomet nekada i takodje sam stekao utisak da se Crnogorci radjaju sa -3 godine.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Wed Mar 22, 2017 11:03 am

http://www.mozzartsport.com/vesti/ofk-backa-istupamo-iz-lige/162601

evo ovako mozda moze da se uradi nesto, ako Backa dobije podrsku jos makar 2-3 kluba i da i oni za njom istupe iz lige, mozda to dodje do nekog cike iz Niona, pa on lepo suspenduje celu ligu.


zanimiljivo bilo nocas u NBA

https://www.youtube.com/watch?v=CPD3Et_rUXI


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests