Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Thu Dec 22, 2016 9:12 am

Извини селекторе,нисмо те препознали.
За Моку што неко спомену, тежак дебил. За сваког зна да сере нешто,а не ради нигде деценијама
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Dec 22, 2016 11:31 am


Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Fri Dec 23, 2016 4:15 pm

Casual 1989 wrote:
Космет је Србија wrote:Нека то боље објасни неки фирмаш али колико сам скапирао они су хтели да приватизују клуб па су им ови ударили контру. Можда грешим али све је то игра власти јер ће они НАРАВНО опет бацити нека своје лопине. Истина је да је тај снс бумбар ћелави дао гомилетину пара али не својих већ државних али што је реално мало су се више утриповали да могу вечите да сјебу јер се зна ко је тата а брате и стварно су много кукали. Ево и дебил лалатовић је напустио клуб а они су се клели у њега а сам је довео доста менаџерских полутана.


Покушаћу укратко да објасним мада је тешко. Сада већ бивша управа је хтела да мења статут клуба јер им се не свиђа ко представља Скупштину, јер већину чине Фирмаши. Шта су они хтели тиме то ми не знамо, али сигурно не добро Воши јер да су променили статут навијачи се не би питали ништа и могла би управа да ради буквално шта хоће. Појединим Фирмашима је прећено, сазвана је скупштина, навијачи Војводине са свих трибина су дошли, било их је више него на утакмицама :) одбијен је предлог управе за промену статута клуба и они су напустили клуб. После њих одмах је то учинио Лалатовић. Клуб је без председника, управе и тренера, са дугом од 5,5 милки, притом 50% цене играча не припадају клубу. 21 је заказана скупштина па чемо видети како даље. Клубом овим тренутком управљају навијачи али надамо се да ће коначно доћи неко ко воли ФКВ и да ће радити у њеном интересу.


Нови председник Ф.К. Војводине је Душан Мијић, некадашњи фудбалер Војводине, члан друге шампионске генерације клуба.
Тренер клуба је Драган Ивановић досадашњи тренер Напретка. Лане Јовановић можда постане нови спорстки директор клуба.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Fri Dec 23, 2016 6:05 pm

Casual 1989 wrote:Нови председник Ф.К. Војводине је Душан Мијић, некадашњи фудбалер Војводине, члан друге шампионске генерације клуба.
Тренер клуба је Драган Ивановић досадашњи тренер Напретка. Лане Јовановић можда постане нови спорстки директор клуба.


Јесу отерали ону плавушу што је водила конференције?

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Sat Dec 24, 2016 10:09 am

Nisu valjda toliko ludi...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Sat Dec 24, 2016 6:26 pm

Ма видим на представљању новог тренера јуче нема је па је и бесмислено гледати јер је девојка прелепа.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sun Dec 25, 2016 4:23 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Mon Dec 26, 2016 9:24 am

http://www.mozzartsport.com/vesti/smenj ... vic/155013 Opet pravimo istu jebenu gresku kao i sa prethodnom generacijom mlade reprezentacije,isto su tako smenili Curcica,a covek izbacio Spaniju,i plasirao se na EP,i smene ga pred EP.Jebem vam mater degenerici iz Saveza,pa dal ima iko od vas tamo gram mozga uopste.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Dec 26, 2016 9:58 am

sjajna utakmica sinoć




koji su bogovi marketinga Ameri
staviš utakmicu prošlogodišnjih finalista tačno na Božić, još nedelja, bukvalno ceo svet gleda

genijalno

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Mon Dec 26, 2016 11:35 am

Grobar do groba wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/smenjen-tomislav-sivic/155013 Opet pravimo istu jebenu gresku kao i sa prethodnom generacijom mlade reprezentacije,isto su tako smenili Curcica,a covek izbacio Spaniju,i plasirao se na EP,i smene ga pred EP.Jebem vam mater degenerici iz Saveza,pa dal ima iko od vas tamo gram mozga uopste.



Izuzetan strateg
Често одем до на село

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Mon Dec 26, 2016 3:14 pm

ШЕФ СТРУКЕ :)

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пери » Mon Dec 26, 2016 4:28 pm

Rođaci wrote:

koji su bogovi marketinga Ameri
staviš utakmicu prošlogodišnjih finalista tačno na Božić, još nedelja, bukvalno ceo svet gleda

genijalno


A ti stavis Iliju kovacica da ti prenosi...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Mon Dec 26, 2016 5:35 pm

1958 wrote:Izuzetan strateg


Сарказам? Ако није онда не знам ко ти ваља? Ми смо мајстори у томе да пљујемо кад неко нешто уради ма колико нам се не свиђао. То да је правде требао је да води пауновић али пара врти где бургија неће. Верујем да је и сивић од неког добио понуду па ови једва дочекали. Мислим да овим ликовима не треба неки посебан тренер јер су уиграни како год да окренеш само је питање где ће бити у том тренутку са главама с обзиром да су се углавном продали и нема потребе да се доказују.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Mon Dec 26, 2016 7:03 pm

Samo Ziva Bard tebra. 8-)
Често одем до на село

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Лудак из луднице » Mon Dec 26, 2016 8:56 pm

Сад гледам, Лалатовић потписао уговор на 4 године са чуком!? Јел се десило некад код нас да тренер на толико потпише?

Motion
Posts: 11
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:15 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Motion » Mon Dec 26, 2016 9:11 pm

Eno oni naši bogovi potpisali trenera na 5 godina... (Voša)

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Tue Dec 27, 2016 12:36 am

I u Nemačkoj su ih odbijali mnogi klubovi pa je na kraju Leipzig pristao...

https://www.google.rs/amp/www.telegraph.co.uk/football/2016/12/26/west-ham-turned-650m-takeover-bid-red-bull/amp/
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Tue Dec 27, 2016 9:19 am

Космет је Србија wrote:
1958 wrote:Izuzetan strateg


Сарказам? Ако није онда не знам ко ти ваља? Ми смо мајстори у томе да пљујемо кад неко нешто уради ма колико нам се не свиђао. То да је правде требао је да води пауновић али пара врти где бургија неће. Верујем да је и сивић од неког добио понуду па ови једва дочекали. Мислим да овим ликовима не треба неки посебан тренер јер су уиграни како год да окренеш само је питање где ће бити у том тренутку са главама с обзиром да су се углавном продали и нема потребе да се доказују.

Da je Sivic dobar strateg to je covek vec odavno dokazao,jebiga mozda nije uspeo jos da se dokaze vrhunskim forumasima kao sto je 1958,ali sta da se radi,zivece covek dalje sa tim.Al na stranu to,bio dobar ili ne,covek je ostvario plasman na taj EP,i gde ga brate menjas sad 6 meseci pred EP,i pritom jos znaju svi da smo zbog iste takve greske ispusili na EP 2015te u Ceskoj.I jos ga menjas Petricem koji brate nista zivo nije jos uradio u svojoj trenerskoj karijeri(da ne bude zabune,nemam nista protiv njega,cak ga i gotivim do jaja od kad je na nasoj izbornoj skupstini onda u Zemunelu napljuvao sva ona govna).
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Tue Dec 27, 2016 9:35 am

Слушах радио у путу јуче,нису га сменили, него је човек дао отказ због приватних проблема. Тако рекоше,ако они лажу,лажем и ја
Choose Life

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Tue Dec 27, 2016 9:47 am

Ako je tako,to je vec onda druga stvar.Sacekajmo da se Sivic oglasi,pa da vidimo.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: 1958 and 34 guests